Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Biletowy szał w Krakowie, chętnych na treningi potęg o wiele więcej niż wejściówek2012-06-02 14:41:00

Nie ma już biletów na otwarte treningi Włochów, Holendrów i Anglików w Krakowie. W sobotę, jedynym dniu dystrybucji rozeszły się w kilkanaście minut, a w niektórych miejscach bezpłatnego rozdawania przy dantejskich wręcz scenach.


Najbardziej nerwowo było pod Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego na ul. Powiśle. Tam, jeszcze w nocy, na długo przed godziną otwarcia, zebrał się gigantyczny tłum. Gdy zaczął napierać, do akcji włączyli się policjanci. Rozdawali bilety z ... radiowozów, ale to też nie poprawiło sytuacji. Niezadowolonych bez wejściówek było po całej akcji o wiele więcej niż zadowolonych z wejściówkami. W Internecie pojawiły się już oferty kupna/sprzedaży wejściówek, które - przypomnijmy - rozdawane były za darmo.

Cracovia podaje, że dystrybucja biletów na treningów Włochów skończyła się w kasach przy ul. Kałuży w 10 minut! - Mnie się udało zdobyć wejściówki, ale inni już nie mieli tyle szczęścia - mówił Dawid, kibic Włoch, który przyjechał do Krakowa aż ze Słupska! Pod stadionem Cracovii było jednak spokojnie.

Wisła także poinformowała, że bilety na trening Holendrów rozeszły się  błyskawicznie. Kolejka chętnych sięgała aż do hali TS Wisła Kraków. Kilkadziesiąt minut po otwarciu Strefy Kibica wszystkie bilety na trybunę C, jakie do dyspozycji miał klub, zostały wydane.

Otwarte treningi uczestników Euro odbędą się we wtorek na obiekcie Cracovii (Włochy, g. 19), w środę na stadionie Wisły (Holandia, g. 17.30) i w piątek na stadionie Hutnika (Anglia, g. 10.30).

ST


suchestawy.jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty