Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Wielki Test Piłkarski TVP w sobotę na stadionie Cracovii2012-04-25 09:25:00

Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami. Każdy kibic piłkarski może sprawdzić swoją wiedzę przed rozpoczęciem imprezy. Telewizja Polska zorganizuje 21 maja "Wielki Test Piłkarski. Biało-czerwoni", w którym do wygrania będzie 30 tysięcy złotych! Transmisja od godz. 20.25 w TVP1 i SPORT.TVP.PL!


Test zostanie przeprowadzony w Krakowie, na stadionie Cracovii , przy ulicy Kałuży 1. Mogą w nim wziąć udział osoby pełnoletnie. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości: dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja uczestników rozpocznie się w poniedziałek 21 maja o godz. 11.00. 


Konkurs w Krakowie będzie częścią programu telewizyjnego emitowanego na żywo o godz. 20.25 w TVP1 i SPORT.TVP.PL. Poprowadzą go Paulina Chylewska i Piotr Kraśko – w studiu w Warszawie oraz Przemysław Babiarz – w Krakowie. 


Zmierzą się ze sobą dwie drużyny. W warszawskim studiu zagrają znani i lubiani artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy. W Krakowie sprawdzą swoją formę i powalczą o główną nagrodę wszyscy chętni, którzy zarejestrują się w dniu konkursu. Gwiazdą programu będzie słynna piosenkarka Oceana, która zaśpiewa oficjalny przebój EURO 2012. 


Test będzie składał się z 24 pytań podzielonych na cztery serie. Do każdego pytania podane zostaną cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. Autorami pytań są znani dziennikarze: Dariusz Szpakowski, Stefan Szczepłek i Michał Pol. Tematyka testu to historia polskiej reprezentacji. Jedno pytanie w każdej rundzie dotyczyć będzie Euro 2012. 


"Wielki Test Piłkarski. Biało-czerwoni" jest bliźniaczym programem Wielkiego Testu z Historii. To widowisko telewizyjne, które przypomni ważne i niepoważne momenty z historii polskiej reprezentacji narodowej oraz wprowadzi widzów w atmosferę nadchodzącego wielkiego święta futbolu. 


TVP

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty