Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Porozmawiaj z reprezentantami Polski na Google+2012-05-18 15:26:00

Po raz pierwszy polscy internauci będą mieli szansę osobiście zadawać swoje pytania zawodnikom reprezentacji Polski w piłce nożnej, za pośrednictwem serwisu Google+


Piłkarze reprezentacji Polski przebywają w Lienz w Austrii. Tradycyjnie podczas zgrupowania spotykają się z mediami, w tym roku po raz pierwszy spotkają się także osobiście z kibicami za pośrednictwem serwisu internetowego Google+.

Od 16 do 22 maja każdy internauta może zadawać pytania piłkarzom poprzez stronę "Łączy nas piłka" w Google+. Autorzy najciekawszych pytań będą mieli szansę zadać je na żywo podczas Spotkań w Google+, czyli wideorozmów z zawodnikami reprezentacji, które odbędą się 23, 24 i 25 maja. Aby wziąć udział, wystarczy wejść na stronę "Łączy nas piłka", zalogować się w Google+, kliknąć przycisk “Obserwuj” i wpisać swoje pytanie w komentarzach.
 
- Zawodnicy reprezentacji Polski będą w przyszłym tygodniu w trakcie ostatnich przygotowań na zgrupowaniu w Lienz w Austrii. Pamiętając o swoich kibicach, chcą podzielić się z nimi swoimi emocjami, osobiście odpowiadając na zadane przez nich pytania podczas otwartych spotkań w Google+ - mówi Tomasz Rząsa, dyrektor reprezentacji ds. komunikacji z mediami.
 
Więcej szczegółów o spotkaniach w Google+ z zawodnikami reprezentacji Polski, jak również aktualne informacje o przygotowaniach piłkarzy do zbliżającego się turnieju na bieżąco na stronie: "Łączy nas piłka" w Google+.

Dzięki Spotkaniom Google+ nawet 10 osób może jednocześnie brać aktywny udział w wideorozmowie, tak, jakby spotykały się w tradycyjnym świecie. Takie Spotkania w Google+ organizowali już m.in. prezydent Barack Obama, Dalai Lama, David Beckham i Jamie Oliver. Aby korzystać ze Spotkań Google+ wystarczy nowoczesna przeglądarka internetowa i konto w serwisie Google+.


Łączy nas piłka - kliknij tutaj

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty