Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Obrońcy na EURO dochodzą do siebie2012-05-25 17:14:00

Narzekający w ostatnich dniach na uraz mięśnia dwugłowego i trenujący indywidualnie Jakub Wawrzyniak będzie gotowy do gry na Euro. – Nie ma problemu z lewej strony obrony, Wawrzyniak jest już zdrowy – powiedział podczas dzisiejszej konferencji selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda.

Inny rekonwalescent Kamil Glik też trenuje normalnie, a według trenera przygotowania motorycznego Remigiusza Rzepki, stan kontuzjowanej ręki Damiena Perquisa systematycznie się poprawia. – Damien wykonuje coraz bardziej skomplikowane ćwiczenia – powiedział trener Rzepka. – Myślę, że ręka Perquisa będzie na tyle zdrowa, że jej uraz nie będzie mu przeszkadzał w grze – dodał selekcjoner Smuda.

Perquis złamał rękę na początku marca grając w barwach Sochaux. Z kolei Glik nie wystąpił w meczach ostatnich dwóch kolejek włoskiej Serie B. Zespół Glika – Torino wywalczył awans do Serie A. – Oceniamy przydatność piłkarzy do gry na Euro na podstawie znacznie dłuższego czasu niż tylko kilka ostatnich kolejek ligowych czy niedawnych meczów reprezentacji – podkreślił Franciszek Smuda.

pzpn.pl

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty