Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Wylosowano 10 piłkarzy do kontroli antydopingowej2012-05-18 15:13:00

Na Dolomitenstadion w austriackim Lienz odbył się dziś kolejny trening reprezentacji Polski, przebywającej na ostatnim zgrupowaniu przed mistrzostwami Europy. Tym razem zawodnicy brali udział w zajęciach typowo piłkarskich.


Po wczorajszym treningu wydolnościowym, dziś w testach brał udział jedynie Kamil Grosicki, który właśnie dołączył do kadry. Pozostali zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny i brali udział w grach wewnętrznych. Piłkarze ćwiczyli utrzymywanie się przy piłce i agresywny pressing na małej przestrzeni. Ważnym elementem tej części treningu, związanym z realizacją założeń taktycznych, była gra z podziałem na formacje i przemieszczanie się z piłką. Przez ostatnie 15 minut treningu zawodnicy rozgrywali wewnętrzny mecz na połowie boiska.

– Po wczorajszych testach wydolnościowych, przyszedł czas na zajęcia z piłką. Na dzisiejszym treningu zawodnicy, pomimo zmęczenia, pokazali się z bardzo dobrej strony. Widać, że jest to dla nich bardzo ważny moment, a walka o miejsce w składzie jest i będzie niezwykle zacięta – mówi Franciszek Smuda, selekcjoner reprezentacji Polski.

Na dzisiejszym treningu pojawili się przedstawiciele Komisji Medycznej UEFA. W obecności lekarza kadry wylosowano 10 zawodników, którzy zostaną dziś przebadani. Przedstawiciele Komisji Medycznej UEFA zapowiedzieli możliwość przeprowadzenia kolejnej kontroli.

Po obiedzie zaplanowanym na 13.30 zawodnicy będą dysponowali czasem wolnym.

pzpn.pl

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty