Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Jacek Laskowski wraca do TVP - będzie komentował Euro2012-02-29 20:13:00

Po niemal piętnastu latach do Telewizji Polskiej wraca Jacek Laskowski, który będzie komentował mecze Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. – Byłem już zarówno na mistrzostwach świata, jak i mistrzostwach Europy, ale taka impreza w Polsce nie da się z niczym porównać – przyznał doświadczony dziennikarz.

 

Jacek Laskowski wraca do redakcji, w której zaczynał swoją dziennikarską karierę. – Wychowałem się tutaj, stawiałem pierwsze dziennikarskie kroki. Wiele się od tego czasu zmieniło. Wtedy był jeden budynek, a teraz jest już całkiem spore osiedle – powiedział z uśmiechem. – Zebrałem w Telewizji Polskiej bardzo cenne doświadczenie i byłem na największych piłkarskich imprezach – mistrzostwach świata w USA i we Francji, na mistrzostwach Europy w Anglii – dodał.

 

Jak zaznacza, możliwość komentowania meczów Euro 2012 to jednak coś zupełnie wyjątkowego. – Taka impreza w Polsce to zupełnie inny wymiar. Nie da się tego z niczym porównać – przyznał. – Pięć lat temu przeżywałem ogromne wzruszenie, kiedy przyznawano nam organizację, teraz czuję jeszcze większą ekscytację. Nic lepszego nie mogło się przytrafić – nie ukrywał radości.

 

Współpraca Laskowskiego z TVP nie skończy się po mistrzostwach Europy – jego głos będzie towarzyszył także igrzyskom olimpijskim w Londynie. – Zapewne będzie mnie można usłyszeć podczas transmisji z gier zespołowych, ale będę służył swoją wiedzą i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne – stwierdził.

 

sport.tvp.pl

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty