Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Euro 2012 > Wiadomości ME 2012
Łukasz Fabiański nie zagra na Euro 20122012-05-26 18:49:00

Łukasz Fabiański nie zagra w turnieju EURO 2012. Doznał kontuzji na treningu podczas obozu przygotowawczego w Lienz,. Decyzja zapadła po przeprowadzeniu badania rezonansem magnetycznym i konsultacjach lekarskich.


Przed meczem ze Słowację taką informacją podała TVP. Potem potwierdził ją PZPN. - Na podstawie przeprowadzonych badań sztab medyczny nie jest w stanie jednoznacznie zdiagnozować urazu. Potrzebne są dalsze, bardziej szczegółowe badania, ale już teraz wiadomo, że kontuzja uniemożliwia Fabiańskiemu udział w mistrzostwach Europy - podała federacja.

Franciszek Smuda powoła kolejnego bramkarza. Najprawdopodobniej będzie nim znajdujący się na liście rezerwowej Grzegorz Sandomierski. Sztab szkoleniowy kontaktował się już z bramkarzem Jagielloni Białystok, który wyraził gotowość stawienia sią na zgrupowaniu.

Decyzja selekcjonera zostanie podjęta wkrótce.

pzpn.pl/st


fabianskipzpn.jpg



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty