Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > I liga
Piłkarskie sparingi: Woda storpedowała granie2010-02-24 20:57:00 Miłosz Bieniaszewski

Im bliżej do startu poszczególnych lig piłkarskich, tym coraz trudniej naszym drużynom grać mecze sparingowe. Najpierw przeszkadzała zbyt duża ilość śniegu, teraz woda stojąca na boiskach.


Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-3 (1-0)

Gole: Sobota - Szewc 2, Koshkov.
UNIA:
Zastawny - Reptak, Wtorek, Gaca, Oślizło - Łuczak, Szafran, Sobota, Radawiec - Bednarz, Kocur oraz Juda, Napieralski, Bartnik, Bigas, Kusy, Micek, Horajecki.

Mecz odbył się w Kopkach na dobrze przygotowanym boisku. - Pierwszy raz mieliśmy zagrać na trawie. Z pierwszej połowy jestem zadowolony, z drugiej już nie bardzo - powiedział trener Unii Piotr Brzeziński. Do przerwy jego podopieczni prowadzili po golu Grzegorza Soboty, ale druga część meczu należała już do rywala, w którego barwach zagrał były napastnik Stali Rzeszów Emmanuel Udoudo. Nigeryjczyk jest coraz bliżej pozostania w drużynie prowadzonej przez Sławomira Adamusa

Karpaty Krosno - Unia Tarnów 2-0 (2-0)

Gole: Szymański, Włodarski.
KARPATY:
Hajduk - Gąsiorek, Prach, Łukaczyński, Włodarski - Sienicki, Mroczka, Majcher, Drąg - Szymański, Buczek oraz Kijowski, Fydrych, Koncewicz, Sedlaczek, Sico, Gonet, Kumah-Doe, Moroń, Rachwał.

W kolejnym meczu sparingowym Karpaty Krosno pokonały trzecioligową Unię Tarnów. - Zagraliśmy dobry mecz, zdobywając dwie ładne bramki - cieszył się trener krośnian Tomasz Wacek. Pierwszy gol padł po szybkim rajdzie Sławomira Sienickiego, którego dośrodkowanie wykorzystał Krzysztof Szymański. - Sławka sprawdzałem tym razem na boku pomocy i pokazał się z dobrej strony. Zagrał pół meczu na tej pozycji, zrobił kilka akcji i wiem, że mam teraz większe pole manewru - powiedział opiekun Karpat. Przy drugim golu świetnie do akcji podłączył się obrońca Marcin Włodarski, który wymienił podania z Bartłomiejem Buczkiem i umieścił futbolówkę w bramce. Bardzo blisko pozostania w krośnieńskim zespole są Robert Drąg i Paweł Mroczka. - Z tym pierwszym wszystko powinno się wyjaśnić już jutro. W sprawie Mroczki będziemy natomiast rozmawiać ze Stalą Rzeszów po sobotnim sparingu, kiedy zagramy właśnie z rzeszowianami - zakończył Wacek.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 3-0 (1-0)

Gole: Białek, Żelazowski, Dybiec.
SIARKA:
Ćwiczak – Beszczyński, Kozłowski, Stępień, Sałek –  Pluta, Łukawski, Madeja, Łuczakowski – Walat, Mazurkiewicz oraz Krzemiński, Stąporski, Szymański, Uznański.

Podopieczni Adama Mażysza nie sprostali pierwszoligowemu rywalowi. Jeszcze w pierwszej połowie Siarka toczyła wyrównaną walkę z wyżej notowanym rywalem, ale po przerwie na boisku zdecydowanie dominowali gospodarze. Kolejny sparing tarnobrzeżanie zagrają na sztucznym boisku w Puławach z miejscową Wisłą.

Alit Ożarów - Sokół Nisko 0-2 (0-0)

Gole: Kaczmarczyk, Flis.
SOKÓŁ: Osipa - R. Wojtak, Drabik, Śnios, Bąk - Skiba, A. Nowak, M. Nowak, Lebioda - Szewc, Kaczmarczyk oraz Furtak, Wołoszyn, Dyba, Szeser, Flis, Pławiak.


Miłosz Bieniaszewski


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty