Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > I liga
Stal traci kluczowego piłkarza2010-02-10 17:21:00 (TSZ)

Drużyna ze Stalowej Woli zremisowała bezbramkowo ze Spartakusem Szarowola w meczu kontrolnym w Łęcznej. Dużo gorszą wiadomością jest ta o odejściu z klubu Igora Migalewskiego.


Ukraiński napastnik, były zawodnik Spartakusa i GKS Bełchatów, rozwiązał umowę ze Stalą, bo prawdopodobnie otrzymał ofertę z mocniejszego klubu. Migalewski był jesienią - obok Cezarego Czpaka, który do Stalowej Woli właśnie wrócił - najskuteczniejszym piłkarzem pierwszoligowca. Strzelił trzy gole, mógł więcej, ale trenerzy nie zawsze umieli korzystać z jego potencjału, skazując na grę w pomocy.
Dziś Janusz Białek przyglądał się 26-letniemu bramkarzowi Pawłowi Zarzyckiemu z GKS Jastrzębie i 19-letniemu pomocnikowi Sebastianowi Łętosze z Kolejarza Stróże. Łętocha to wychowanek Stali Mielec i syn Krzysztofa, znanego przed laty piłkarza, obecnie szkoleniowca Okocimskiego Brzesko.

Stal Stalowa Wola - Spartakus Szarowola 0-0

STAL: Zarzycki - Szymiczek, Maciorowski, Treściński, Lebioda - Litwiniuk, H. Uwakwe, Trela, Łętocha - Salami, Wasilewski oraz Wieprzęć, Gilar, Myszka.


(TSZ)


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty