Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Juniorzy starsi > Podkarpacka I liga
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Stal Rzeszów2668119-192222133674-81201133245-111021
2Stal Mielec265877-201844133149-71012132728-13832
3Stal Stalowa Wola265759-241835133032-8931132727-16904
4Siarka Tarnobrzeg264847-241538132522-9814132325-15724
5Stal Sanok264557-351439142835-15914121722-20525
6Karpaty Krosno263835-299116132020-15553131815-14463
7Wisłoka Dębica263640-5511312131921-23616131719-32526
8Igloopol Dębica263644-7711312131724-34526131920-43616
9Gamrat/Czarni Jasło262628-498216131314-25418131314-24418
10Stal Nowa Dęba262639-657514131625-28445131014-37319
11Polonia Przemyśl262522-626713121414-2242614118-40257
12Skołyszyn262230-64641613811-26229131419-38427
13Orły Rzeszów262039-695516131322-3034613717-392110
14Błękitni Ropczyce261223-67332013510-36121013713-312110
1. kolejka 15 sierpnia 2009
Polonia Przemyśl2-0Wisłoka Dębica15 sierpnia, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło1-3Stal Stalowa Wola26 sierpnia, 11:00
Igloopol Dębica0-6Stal Sanok15 sierpnia, 11:00
Karpaty Krosno0-6Stal Rzeszów15 sierpnia, 11:00
Orły Rzeszów5-0Stal Nowa Dęba15 sierpnia, 11:00
Błękitni Ropczyce1-3Stal Mielec15 sierpnia, 11:00
Skołyszyn0-2Siarka Tarnobrzeg15 sierpnia, 11:00
2. kolejka 19 sierpnia 2009
Wisłoka Dębica1-3Siarka Tarnobrzeg19 sierpnia, 11:00
Stal Mielec7-0Skołyszyn19 sierpnia, 11:00
Stal Nowa Dęba4-3Błękitni Ropczyce19 sierpnia, 11:00
Stal Rzeszów2-1Orły Rzeszów19 sierpnia, 11:00
Stal Sanok4-0Karpaty Krosno19 sierpnia, 11:00
Stal Stalowa Wola5-2Igloopol Dębica19 sierpnia, 11:00
Polonia Przemyśl0-2Gamrat/Czarni Jasło19 sierpnia, 11:00
3. kolejka 22 sierpnia 2009
Gamrat/Czarni Jasło1-2Wisłoka Dębica22 sierpnia, 11:00
Igloopol Dębica2-2Polonia Przemyśl22 sierpnia, 11:00
Karpaty Krosno0-1Stal Stalowa Wola22 sierpnia, 11:00
Orły Rzeszów1-2Stal Sanok22 sierpnia, 15:00
Błękitni Ropczyce0-5Stal Rzeszów22 sierpnia, 11:00
Skołyszyn2-1Stal Nowa Dęba22 sierpnia, 11:00
Siarka Tarnobrzeg0-1Stal Mielec22 sierpnia, 11:00
4. kolejka 29 sierpnia 2009
Wisłoka Dębica1-3Stal Mielec29 sierpnia, 11:00
Stal Nowa Dęba3-3Siarka Tarnobrzeg29 sierpnia, 11:00
Stal Rzeszów8-1Skołyszyn29 sierpnia, 11:00
Stal Sanok3-1Błękitni Ropczyce29 sierpnia, 11:00
Stal Stalowa Wola2-0Orły Rzeszów30 sierpnia, 10:00
Polonia Przemyśl1-1Karpaty Krosno29 sierpnia, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło3-1Igloopol Dębica29 sierpnia, 11:00
5. kolejka 2 września 2009
Igloopol Dębica0-1Wisłoka Dębica2 września, 14:00
Karpaty Krosno1-0Gamrat/Czarni Jasło2 września, 14:00
Orły Rzeszów4-1Polonia Przemyśl2 września, 14:00
Błękitni Ropczyce0-3Stal Stalowa Wola2 września, 14:00
Skołyszyn0-3Stal Sanok2 września, 14:00
Siarka Tarnobrzeg0-4Stal Rzeszów2 września, 14:00
Stal Mielec7-0Stal Nowa Dęba2 września, 14:00
6. kolejka 5 września 2009
Wisłoka Dębica2-0Stal Nowa Dęba6 września, 11:00
Stal Rzeszów0-1Stal Mielec5 września, 11:00
Stal Sanok0-1Siarka Tarnobrzeg5 września, 11:00
Stal Stalowa Wola3-0Skołyszyn6 września, 10:00
Polonia Przemyśl3-0Błękitni Ropczyce5 września, 14:30
Gamrat/Czarni Jasło2-1Orły Rzeszów5 września, 11:00
Igloopol Dębica0-0Karpaty Krosno5 września, 10:00
7. kolejka 12 września 2009
Karpaty Krosno2-2Wisłoka Dębica12 września, 11:00
Orły Rzeszów2-2Igloopol Dębica12 września, 14:00
Błękitni Ropczyce2-3Gamrat/Czarni Jasło12 września, 11:00
Skołyszyn0-1Polonia Przemyśl12 września, 11:00
Siarka Tarnobrzeg1-2Stal Stalowa Wola12 września, 11:00
Stal Mielec4-1Stal Sanok12 września, 11:00
Stal Nowa Dęba1-1Stal Rzeszów12 września, 11:00
8. kolejka 19 września 2009 - 30 listopada -0001
Wisłoka Dębica4-3Stal Rzeszów20 września, 11:00
Stal Sanok4-1Stal Nowa Dęba19 września, 11:00
Stal Stalowa Wola2-2Stal Mielec19 września, 11:00
Polonia Przemyśl1-4Siarka Tarnobrzeg19 września, 14:30
Gamrat/Czarni Jasło2-3Skołyszyn19 września, 11:00
Igloopol Dębica1-3Błękitni Ropczyce19 września, 11:00
Karpaty Krosno5-0Orły Rzeszów19 września, 11:00
9. kolejka 26 września 2009
Orły Rzeszów2-2Wisłoka Dębica26 września, 11:00
Błękitni Ropczyce0-4Karpaty Krosno26 września, 11:00
Skołyszyn0-1Igloopol Dębica26 września, 11:00
Siarka Tarnobrzeg2-0Gamrat/Czarni Jasło26 września, 11:00
Stal Mielec8-0Polonia Przemyśl26 września, 11:00
Stal Nowa Dęba2-1Stal Stalowa Wola26 września, 11:00
Stal Rzeszów5-0Stal Sanok26 września, 11:00
10. kolejka 3 października 2009
Wisłoka Dębica2-4Stal Sanok7 października, 14:00
Stal Stalowa Wola0-1Stal Rzeszów4 października, 10:00
Polonia Przemyśl2-0Stal Nowa Dęba3 października, 14:00
Gamrat/Czarni Jasło1-0Stal Mielec3 października, 11:00
Igloopol Dębica0-2Siarka Tarnobrzeg3 października, 11:00
Karpaty Krosno1-1Skołyszyn3 października, 11:00
Orły Rzeszów3-3Błękitni Ropczyce3 października, 14:00
11. kolejka 10 października 2009
Błękitni Ropczyce1-2Wisłoka Dębica10 października, 11:00
Skołyszyn0-2Orły Rzeszów10 października, 11:00
Siarka Tarnobrzeg1-1Karpaty Krosno10 października, 13:00
Stal Mielec4-0Igloopol Dębica10 października, 11:00
Stal Nowa Dęba1-3Gamrat/Czarni Jasło10 października, 11:00
Stal Rzeszów10-0Polonia Przemyśl10 października, 11:00
Stal Sanok4-3Stal Stalowa Wola10 października, 11:00
12. kolejka 17 października 2009
Wisłoka Dębica1-3Stal Stalowa Wola17 października, 11:00
Stal Sanok0-0Polonia Przemyśl17 października, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło1-2Stal Rzeszów17 października, 11:00
Igloopol Dębica5-2Stal Nowa Dęba17 października, 11:00
Karpaty Krosno1-1Stal Mielec17 października, 11:00
Orły Rzeszów0-2Siarka Tarnobrzeg30 października, 12:00
Błękitni Ropczyce3-1Skołyszyn17 października, 11:00
13. kolejka 24 października 2009
Skołyszyn1-3Wisłoka Dębica24 października, 11:00
Siarka Tarnobrzeg3-0Błękitni Ropczyce24 października, 11:00
Stal Mielec6-2Orły Rzeszów24 października, 11:00
Stal Nowa Dęba0-3Karpaty Krosno24 października, 11:00
Stal Rzeszów20-0Igloopol Dębica24 października, 11:00
Stal Sanok1-0Gamrat/Czarni Jasło24 października, 11:00
Stal Stalowa Wola4-0Polonia Przemyśl25 października, 11:00
14. kolejka 27 marca 2010
Wisłoka Dębica4-2Polonia Przemyśl27 marca, 11:00
Stal Stalowa Wola4-0Gamrat/Czarni Jasło27 marca, 11:00
Stal Sanok2-1Igloopol Dębica27 marca, 11:00
Stal Rzeszów1-0Karpaty Krosno27 marca, 11:00
Stal Nowa Dęba3-2Orły Rzeszów27 marca, 11:00
Stal Mielec4-0Błękitni Ropczyce27 marca, 11:00
Siarka Tarnobrzeg2-0Skołyszyn27 marca, 11:00
15. kolejka 3 kwietnia 2010
Siarka Tarnobrzeg3-0Wisłoka Dębica3 kwietnia, 11:00
Skołyszyn3-3Stal Mielec3 kwietnia, 11:00
Błękitni Ropczyce1-2Stal Nowa Dęba3 kwietnia, 11:00
Orły Rzeszów1-8Stal Rzeszów3 kwietnia, 11:00
Karpaty Krosno2-0Stal Sanok3 kwietnia, 11:00
Igloopol Dębica2-1Stal Stalowa Wola3 kwietnia, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło0-0Polonia Przemyśl3 kwietnia, 11:00
16. kolejka 10 kwietnia 2010
Wisłoka Dębica2-0Gamrat/Czarni Jasło20 kwietnia, 11:00
Polonia Przemyśl0-3Igloopol Dębica20 kwietnia, 11:00
Stal Stalowa Wola1-1Karpaty Krosno20 kwietnia, 11:00
Stal Sanok5-2Orły Rzeszów21 kwietnia, 11:00
Stal Rzeszów2-0Błękitni Ropczyce10 kwietnia, 11:00
Stal Nowa Dęba2-2Skołyszyn20 kwietnia, 11:00
Stal Mielec1-0Siarka Tarnobrzeg20 kwietnia, 11:00
17. kolejka 17 kwietnia 2010
Stal Mielec2-0Wisłoka Dębica27 kwietnia, 15:00
Siarka Tarnobrzeg1-0Stal Nowa Dęba27 kwietnia, 15:00
Skołyszyn0-4Stal Rzeszów27 kwietnia, 15:00
Błękitni Ropczyce1-1Stal Sanok27 kwietnia, 15:00
Orły Rzeszów0-4Stal Stalowa Wola27 kwietnia, 15:00
Karpaty Krosno0-0Polonia Przemyśl27 kwietnia, 15:00
Igloopol Dębica3-2Gamrat/Czarni Jasło27 kwietnia, 15:00
18. kolejka 24 kwietnia 2010
Wisłoka Dębica0-1Igloopol Dębica25 kwietnia, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło0-1Karpaty Krosno24 kwietnia, 11:00
Polonia Przemyśl1-0Orły Rzeszów24 kwietnia, 11:00
Stal Stalowa Wola2-0Błękitni Ropczyce25 kwietnia, 10:00
Stal Sanok5-0Skołyszyn24 kwietnia, 11:00
Stal Rzeszów3-2Siarka Tarnobrzeg24 kwietnia, 11:00
Stal Nowa Dęba0-3Stal Mielec24 kwietnia, 11:00
19. kolejka 30 kwietnia 2010
Stal Nowa Dęba2-3Wisłoka Dębica30 kwietnia, 11:00
Stal Mielec1-2Stal Rzeszów30 kwietnia, 11:00
Siarka Tarnobrzeg1-0Stal Sanok30 kwietnia, 11:00
Skołyszyn0-1Stal Stalowa Wola30 kwietnia, 11:00
Błękitni Ropczyce0-0Polonia Przemyśl30 kwietnia, 11:00
Orły Rzeszów3-2Gamrat/Czarni Jasło30 kwietnia, 11:00
Karpaty Krosno5-1Igloopol Dębica30 kwietnia, 11:00
20. kolejka 3 maja 2010
Wisłoka Dębica0-2Karpaty Krosno3 maja, 11:00
Igloopol Dębica7-2Orły Rzeszów3 maja, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło0-1Błękitni Ropczyce3 maja, 11:00
Polonia Przemyśl1-2Skołyszyn3 maja, 11:00
Stal Stalowa Wola3-1Siarka Tarnobrzeg3 maja, 11:00
Stal Sanok2-3Stal Mielec3 maja, 11:00
Stal Rzeszów8-0Stal Nowa Dęba3 maja, 11:00
21. kolejka 8 maja 2010
Stal Rzeszów7-3Wisłoka Dębica8 maja, 11:00
Stal Nowa Dęba2-2Stal Sanok8 maja, 11:00
Stal Mielec1-2Stal Stalowa Wola8 maja, 11:00
Siarka Tarnobrzeg3-0Polonia Przemyśl8 maja, 11:00
Skołyszyn0-2Gamrat/Czarni Jasło8 maja, 11:00
Błękitni Ropczyce1-5Igloopol Dębica8 maja, 11:00
Orły Rzeszów0-0Karpaty Krosno8 maja, 11:00
22. kolejka 15 maja 2010
Wisłoka Dębica1-1Orły Rzeszów15 maja, 11:00
Karpaty Krosno2-1Błękitni Ropczyce15 maja, 11:00
Igloopol Dębica1-6Skołyszyn15 maja, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło2-1Siarka Tarnobrzeg15 maja, 11:00
Polonia Przemyśl0-5Stal Mielec15 maja, 11:00
Stal Stalowa Wola0-0Stal Nowa Dęba15 maja, 11:00
Stal Sanok0-1Stal Rzeszów15 maja, 11:00
23. kolejka 22 maja 2010
Stal Sanok4-0Wisłoka Dębica22 maja, 11:00
Stal Rzeszów3-0Stal Stalowa Wola1 czerwca, 17:00
Stal Nowa Dęba4-0Polonia Przemyśl22 maja, 11:00
Stal Mielec0-0Gamrat/Czarni Jasło22 maja, 11:00
Siarka Tarnobrzeg0-1Igloopol Dębica22 maja, 11:00
Skołyszyn2-2Karpaty Krosno1 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce0-4Orły Rzeszów22 maja, 11:00
24. kolejka 29 maja 2010
Wisłoka Dębica1-0Błękitni Ropczyce29 maja, 11:00
Orły Rzeszów1-2Skołyszyn29 maja, 11:00
Karpaty Krosno1-1Siarka Tarnobrzeg29 maja, 11:00
Igloopol Dębica2-1Stal Mielec29 maja, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło0-7Stal Nowa Dęba29 maja, 11:00
Polonia Przemyśl2-2Stal Rzeszów29 maja, 11:00
Stal Stalowa Wola1-0Stal Sanok29 maja, 11:00
25. kolejka 5 czerwca 2010
Stal Stalowa Wola5-1Wisłoka Dębica27 maja, 11:00
Stal Sanok1-2Polonia Przemyśl5 czerwca, 11:00
Stal Rzeszów5-0Gamrat/Czarni Jasło5 czerwca, 11:00
Stal Nowa Dęba1-2Igloopol Dębica5 czerwca, 11:00
Stal Mielec4-0Karpaty Krosno5 czerwca, 11:00
Siarka Tarnobrzeg5-0Orły Rzeszów5 czerwca, 11:00
Skołyszyn3-1Błękitni Ropczyce5 czerwca, 11:00
26. kolejka 12 czerwca 2010
Wisłoka Dębica2-1Skołyszyn12 czerwca, 11:00
Błękitni Ropczyce0-3Siarka Tarnobrzeg12 czerwca, 11:00
Orły Rzeszów0-2Stal Mielec12 czerwca, 11:00
Karpaty Krosno0-1Stal Nowa Dęba12 czerwca, 11:00
Igloopol Dębica1-6Stal Rzeszów12 czerwca, 11:00
Gamrat/Czarni Jasło1-3Stal Sanok12 czerwca, 11:00
Polonia Przemyśl1-3Stal Stalowa Wola12 czerwca, 11:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty