Strona główna > Piłka nożna
Cracovia zdobyła Gdynię
10.12.2018 22:16 -

W meczach przyjaźni Arki z Cracovią po raz pierwszy krakowianie wygrali w Gdyni. I to aż 3-0!

09.12.2018 18:09 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała 2-2 z Jagiellonią Białystok. Biała Gwiazda dominowała w I połowie, ale po przerwie rządzili goście.

więcej »
Pasy zepsuły debiut Nawałki
03.12.2018 22:39 -

W 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia wygrała z Lechem Poznań 1-0. W zespole gości jako trener zadebiutował Adam Nawałka.

więcej »
EURO 2020: Dobre losowanie biało-czerwonych
02.12.2018 17:09 -

W Dublinie odbyło się losowanie piłkarskich mistrzostw Europy 2020. Reprezentacja Polski wylosowała Austrię, Izrael, Słowenię, Macedonię i Łotwę.

więcej »
Wiślacy ulegli beniaminkowi w Legnicy
02.12.2018 16:02 -

W 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków przegrała 0-2 wyjazdowy mecz z beniaminkiem, Miedzią Legnica. To druga kolejna porażka Białej Gwiazdy.

więcej »
Apel MZPN: Ratujmy Wisłę!
29.11.2018 19:43 -

Członkowie Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, obecni na posiedzeniu w dniu 29 listopada 2018 roku, podjęli jednomyślnie następującą uchwałę:

więcej »
Wisła rozgromiona w Gdyni
26.11.2018 21:05 -

W 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków przegrała w Gdyni z Arką aż 1-4.

więcej »
Remis Pasów ze Śląskiem
25.11.2018 23:20 -

W 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała 1-1 ze Śląskiem Wrocław.

więcej »
Michał Rakoczy: Jeden z najmłodszych debiutantów Ekstraklasy, chce grać jak Kroos i Isco
24.11.2018 09:23 -

Z podwórka w rodzinnym Jaśle, przez największy turniej piłki dziecięcej w Europie, grę w kolejnych rocznikach młodzieżowych reprezentacji Polski, aż po debiut w Ekstraklasie jako pierwszy zawodnik ze swojego rocznika. Choć kariera 16-letniego Michała Rakoczego rozwija się wzorowo, to jego plany i marzenia wykraczają daleko poza to, co udało mu się już osiągnąć.