Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > A klasa (Stalowa Wola VI)
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1LZS Strzelec Dąbrowica266464-202043133435-91112133029-11931
2LZS Kępie Zaleszańskie265587-371745133245-121021132342-25724
3LZS Jeziorak Chwałowice264345-331277132420-10733131925-23544
4LZS Jadachy264157-511259132336-27724131821-24535
5KS Wisan Skopanie264055-361178132235-22715131820-14463
6OKS Koniczynka Ocice263748-551079132531-20742131217-35337
7KS Sanna Zaklików263657-4310610131825-19535131832-24535
8LZS Kotowa Wola263659-5210610131935-25544131724-27526
9LZS Łęg Kopcie263351-6910313122127-24705141224-45338
10LKS Ceramika Hadykówka263261-599512132040-27553131221-32409
11LZS Kolejarz Knapy263037-629315141925-27617121112-35328
12LKS Sokół Sokolniki262546-657415131728-2952613818-36229
13LZS Unia Skowierzyn262331-645813131516-2136413815-43229
14OKS Wielowieś261330-94412113717-47211013613-472011
Sokół Sokolniki i OKS Wielowieś zostały pod koniec maja wycofane z rozgrywek z powodu powodzi. Z tego powodu OZPN Stalowa Wola podjął decyzję o anulowaniu zapisu o degradacji najniżej klasyfikowanych zespołów.
1. kolejka 2 sierpnia 2009
KS Wisan Skopanie1-2LZS Jeziorak Chwałowice2 sierpnia, 17:00
LKS Sokół Sokolniki3-1LZS Łęg Kopcie2 sierpnia, 17:00
LKS Ceramika Hadykówka3-7KS Sanna Zaklików26 sierpnia, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie5-0OKS Koniczynka Ocice2 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy1-3LZS Strzelec Dąbrowica19 sierpnia, 17:00
LZS Kolejarz Knapy0-4LZS Unia Skowierzyn2 sierpnia, 17:00
walkower z uwagi na grę nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-4
LZS Kotowa Wola3-5OKS Wielowieś2 sierpnia, 17:00
2. kolejka 9 sierpnia 2009
LZS Jeziorak Chwałowice2-1OKS Wielowieś9 sierpnia, 17:00
Pierwotnie mecz zweryfikowano jako walkower 0-3, ale po odwołaniu się od tej decyzji drużyny Jezioraka przywrócono wynik z boiska.
LZS Unia Skowierzyn0-2LZS Kotowa Wola9 sierpnia, 17:00
LZS Strzelec Dąbrowicaw.LZS Kolejarz Knapy9 sierpnia, 17:00
Walkower 3-0 dla Strzelca, na boisku 2-0
OKS Koniczynka Ocice2-2LZS Jadachy9 sierpnia, 17:00
KS Sanna Zaklików1-1LZS Kępie Zaleszańskie9 sierpnia, 17:00
LZS Łęg Kopcie2-0LKS Ceramika Hadykówka9 sierpnia, 17:00
KS Wisan Skopanie2-2LKS Sokół Sokolniki9 sierpnia, 17:00
3. kolejka 16 sierpnia 2009
LKS Sokół Sokolniki3-3LZS Jeziorak Chwałowice16 sierpnia, 17:00
LKS Ceramika Hadykówka2-2KS Wisan Skopanie16 sierpnia, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie4-2LZS Łęg Kopcie16 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy1-6KS Sanna Zaklików16 sierpnia, 17:00
LZS Kolejarz Knapy2-2OKS Koniczynka Ocice16 sierpnia, 17:00
LZS Kotowa Wola2-2LZS Strzelec Dąbrowica16 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś2-1LZS Unia Skowierzyn16 sierpnia, 17:00
4. kolejka 23 sierpnia 2009
LZS Jeziorak Chwałowice0-0LZS Unia Skowierzyn23 sierpnia, 17:00
LZS Strzelec Dąbrowica3-0OKS Wielowieś23 sierpnia, 17:00
OKS Koniczynka Ocice1-0LZS Kotowa Wola23 sierpnia, 17:00
KS Sanna Zaklików1-2LZS Kolejarz Knapy23 sierpnia, 17:00
LZS Łęg Kopcie4-1LZS Jadachy23 sierpnia, 17:00
KS Wisan Skopanie3-4LZS Kępie Zaleszańskie23 sierpnia, 17:00
LKS Sokół Sokolniki5-2LKS Ceramika Hadykówka23 sierpnia, 17:00
5. kolejka 30 sierpnia 2009
LKS Ceramika Hadykówka6-5LZS Jeziorak Chwałowice30 sierpnia, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie5-2LKS Sokół Sokolniki30 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy1-0KS Wisan Skopanie30 sierpnia, 17:00
LZS Kolejarz Knapy3-0LZS Łęg Kopcie30 sierpnia, 17:00
LZS Kotowa Wola3-0KS Sanna Zaklików30 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś1-3OKS Koniczynka Ocice30 sierpnia, 17:00
LZS Unia Skowierzyn2-2LZS Strzelec Dąbrowica30 sierpnia, 17:00
6. kolejka 6 września 2009
LZS Jeziorak Chwałowice1-0LZS Strzelec Dąbrowica6 września, 16:00
OKS Koniczynka Ocice3-1LZS Unia Skowierzyn6 września, 16:00
KS Sanna Zaklików4-1OKS Wielowieś6 września, 16:00
LZS Łęg Kopcie7-0LZS Kotowa Wola8 listopada, 14:00
KS Wisan Skopanie1-2LZS Kolejarz Knapy6 września, 16:00
LKS Sokół Sokolniki1-3LZS Jadachy6 września, 16:00
LKS Ceramika Hadykówka2-2LZS Kępie Zaleszańskie6 września, 16:00
7. kolejka 13 września 2009
LZS Kępie Zaleszańskie6-2LZS Jeziorak Chwałowice13 września, 16:00
LZS Jadachy4-2LKS Ceramika Hadykówka13 września, 16:00
LZS Kolejarz Knapy1-2LKS Sokół Sokolniki13 września, 16:00
LZS Kotowa Wola1-3KS Wisan Skopanie13 września, 16:00
OKS Wielowieś2-3LZS Łęg Kopcie13 września, 16:00
LZS Unia Skowierzyn2-2KS Sanna Zaklików13 września, 16:00
LZS Strzelec Dąbrowica5-0OKS Koniczynka Ocice13 września, 16:00
8. kolejka 20 września 2009
LZS Jeziorak Chwałowice3-1OKS Koniczynka Ocice20 września, 16:00
KS Sanna Zaklików1-1LZS Strzelec Dąbrowica20 września, 16:00
LZS Łęg Kopcie1-3LZS Unia Skowierzyn20 września, 16:00
KS Wisan Skopanie4-0OKS Wielowieś20 września, 16:00
LKS Sokół Sokolniki3-2LZS Kotowa Wola20 września, 16:00
LKS Ceramika Hadykówka4-0LZS Kolejarz Knapy20 września, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie3-0LZS Jadachy20 września, 16:00
9. kolejka 27 września 2009
LZS Jadachy0-1LZS Jeziorak Chwałowice27 września, 16:00
LZS Kolejarz Knapy2-3LZS Kępie Zaleszańskie27 września, 16:00
LZS Kotowa Wola6-3LKS Ceramika Hadykówka27 września, 16:00
OKS Wielowieś3-3LKS Sokół Sokolniki27 września, 16:00
LZS Unia Skowierzyn0-3KS Wisan Skopanie27 września, 16:00
LZS Strzelec Dąbrowica2-1LZS Łęg Kopcie27 września, 16:00
OKS Koniczynka Ocice5-4KS Sanna Zaklików27 września, 16:00
10. kolejka 4 października 2009
LZS Jeziorak Chwałowice0-0KS Sanna Zaklików4 października, 15:00
LZS Łęg Kopcie1-0OKS Koniczynka Ocice4 października, 15:00
KS Wisan Skopanie1-3LZS Strzelec Dąbrowica4 października, 15:00
LKS Sokół Sokolniki4-0LZS Unia Skowierzyn4 października, 15:00
LKS Ceramika Hadykówka4-2OKS Wielowieś4 października, 15:00
LZS Kępie Zaleszańskie2-2LZS Kotowa Wola4 października, 15:00
LZS Jadachy0-0LZS Kolejarz Knapy4 października, 15:00
11. kolejka 11 października 2009
LZS Kolejarz Knapy2-0LZS Jeziorak Chwałowice11 października, 15:00
LZS Kotowa Wola2-4LZS Jadachy11 października, 15:00
OKS Wielowieś2-9LZS Kępie Zaleszańskie11 października, 15:00
LZS Unia Skowierzyn2-1LKS Ceramika Hadykówka11 października, 15:00
LZS Strzelec Dąbrowica2-1LKS Sokół Sokolniki11 października, 15:00
OKS Koniczynka Ocice0-0KS Wisan Skopanie11 października, 15:00
KS Sanna Zaklików6-1LZS Łęg Kopcie11 października, 15:00
12. kolejka 18 października 2009
LZS Jeziorak Chwałowice0-1LZS Łęg Kopcie18 października, 15:00
KS Wisan Skopanie3-1KS Sanna Zaklików18 października, 15:00
LKS Sokół Sokolniki4-1OKS Koniczynka Ocice18 października, 15:00
LKS Ceramika Hadykówka1-2LZS Strzelec Dąbrowica18 października, 15:00
LZS Kępie Zaleszańskie7-0LZS Unia Skowierzyn18 października, 15:00
LZS Jadachy8-0OKS Wielowieś18 października, 15:00
LZS Kolejarz Knapy5-3LZS Kotowa Wola18 października, 15:00
13. kolejka 25 października 2009
LZS Kotowa Wola2-2LZS Jeziorak Chwałowice25 października, 14:00
OKS Wielowieś4-3LZS Kolejarz Knapy25 października, 14:00
LZS Unia Skowierzyn0-0LZS Jadachy25 października, 14:00
LZS Strzelec Dąbrowica4-0LZS Kępie Zaleszańskie25 października, 14:00
OKS Koniczynka Ocice2-4LKS Ceramika Hadykówka25 października, 14:00
KS Sanna Zaklików3-2LKS Sokół Sokolniki25 października, 14:00
LZS Łęg Kopcie4-1KS Wisan Skopanie25 października, 14:00
14. kolejka 3 kwietnia 2010
LZS Jeziorak Chwałowice0-0KS Wisan Skopanie3 kwietnia, 15:00
LZS Łęg Kopcie0-1LKS Sokół Sokolniki3 kwietnia, 15:00
KS Sanna Zaklików2-0LKS Ceramika Hadykówka3 kwietnia, 15:00
OKS Koniczynka Ocice2-1LZS Kępie Zaleszańskie3 kwietnia, 15:00
LZS Strzelec Dąbrowica5-0LZS Jadachy3 kwietnia, 15:00
LZS Unia Skowierzyn2-0LZS Kolejarz Knapy3 kwietnia, 15:00
OKS Wielowieś1-2LZS Kotowa Wola3 kwietnia, 15:00
15. kolejka 21 kwietnia 2010
LZS Kolejarz Knapy0-1LZS Strzelec Dąbrowica21 kwietnia
LZS Jadachy2-2OKS Koniczynka Ocice21 kwietnia
LZS Kępie Zaleszańskie1-1KS Sanna Zaklików21 kwietnia
LKS Ceramika Hadykówka1-1LZS Łęg Kopcie21 kwietnia
LKS Sokół Sokolniki2-2KS Wisan Skopanie21 kwietnia
OKS Wielowieś2-6LZS Jeziorak Chwałowice21 kwietnia
LZS Kotowa Wola1-1LZS Unia Skowierzyn21 kwietnia
16. kolejka 28 kwietnia 2010
LZS Strzelec Dąbrowica1-0LZS Kotowa Wola28 kwietnia
LZS Unia Skowierzyn0-1OKS Wielowieś28 kwietnia
OKS Koniczynka Ocice1-1LZS Kolejarz Knapy28 kwietnia
LZS Jeziorak Chwałowice4-1LKS Sokół Sokolniki28 kwietnia
KS Wisan Skopanie2-0LKS Ceramika Hadykówka28 kwietnia
LZS Łęg Kopcie0-9LZS Kępie Zaleszańskie28 kwietnia
KS Sanna Zaklików1-2LZS Jadachy28 kwietnia
17. kolejka 25 kwietnia 2010
LZS Kotowa Wola3-1OKS Koniczynka Ocice25 kwietnia
LZS Kolejarz Knapy3-1KS Sanna Zaklików25 kwietnia
OKS Wielowieś0-5LZS Strzelec Dąbrowica25 kwietnia
LZS Unia Skowierzyn0-0LZS Jeziorak Chwałowice25 kwietnia
LZS Jadachy9-4LZS Łęg Kopcie25 kwietnia
LZS Kępie Zaleszańskie1-0KS Wisan Skopanie25 kwietnia
LKS Ceramika Hadykówka3-2LKS Sokół Sokolniki25 kwietnia
18. kolejka 2 maja 2010
LZS Strzelec Dąbrowica5-1LZS Unia Skowierzyn2 maja
KS Sanna Zaklików1-2LZS Kotowa Wola2 maja
OKS Koniczynka Ocice5-2OKS Wielowieś2 maja
LZS Jeziorak Chwałowice0-2LKS Ceramika Hadykówka2 maja
LKS Sokół Sokolniki1-3LZS Kępie Zaleszańskie2 maja
KS Wisan Skopanie3-2LZS Jadachy2 maja
LZS Kolejarz Knapy1-3LZS Łęg Kopcie2 maja
19. kolejka 9 maja 2010
LZS Kotowa Wola1-1LZS Łęg Kopcie9 maja
LZS Unia Skowierzyn2-2OKS Koniczynka Ocice9 maja
LZS Kolejarz Knapy1-4KS Wisan Skopanie9 maja
OKS Wielowieś0-3KS Sanna Zaklików9 maja
LZS Strzelec Dąbrowica1-0LZS Jeziorak Chwałowice9 maja
LZS Jadachy4-2LKS Sokół Sokolniki9 maja
LZS Kępie Zaleszańskie4-0LKS Ceramika Hadykówka9 maja
20. kolejka 16 maja 2010
KS Sanna Zaklików3-2LZS Unia Skowierzyn16 maja
KS Wisan Skopanie1-4LZS Kotowa Wola9 czerwca, 18:00
Mecz przełożony, bowiem murawa nie nadawała się do gry
LZS Łęg Kopcie5-1OKS Wielowieś16 maja
LKS Sokół Sokolniki2-3LZS Kolejarz Knapy16 maja
LZS Jeziorak Chwałowice4-0LZS Kępie Zaleszańskie16 maja
LKS Ceramika Hadykówka1-1LZS Jadachy16 maja
OKS Koniczynka Ocice1-2LZS Strzelec Dąbrowica16 maja
21. kolejka 23 maja 2010
LZS Kotowa Wola3-0LKS Sokół Sokolniki23 maja, 16:00
LZS Unia Skowierzyn3-3LZS Łęg Kopcie9 czerwca, 18:00
LZS Kolejarz Knapy0-4LKS Ceramika Hadykówka23 maja, 16:00
OKS Wielowieś0-3KS Wisan Skopanie23 maja, 16:00
OKS Koniczynka Ocice0-0LZS Jeziorak Chwałowice9 czerwca, 18:00
LZS Strzelec Dąbrowica0-2KS Sanna Zaklików23 maja, 16:00
LZS Jadachy3-2LZS Kępie Zaleszańskie9 czerwca, 18:00
Odbyły się tylko dwa mecze, pozostałe przełożone z uwagi na fatalny stan boisk
22. kolejka 30 maja 2010
KS Wisan Skopanie4-1LZS Unia Skowierzyn30 maja, 11:00
LKS Ceramika Hadykówka2-2LZS Kotowa Wola30 maja, 11:00
LZS Kępie Zaleszańskie3-1LZS Kolejarz Knapy30 maja, 16:00
LZS Jeziorak Chwałowice0-3LZS Jadachy30 maja, 16:00
LZS Łęg Kopcie0-3LZS Strzelec Dąbrowica30 maja, 16:00
KS Sanna Zaklików1-3OKS Koniczynka Ocice30 maja, 16:00
LKS Sokół Sokolnikiw.OKS Wielowieś 
23. kolejka 3 czerwca 2010
LZS Kotowa Wola1-3LZS Kępie Zaleszańskie3 czerwca, 17:00
KS Sanna Zaklików0-1LZS Jeziorak Chwałowice3 czerwca, 17:00
OKS Koniczynka Ocice6-3LZS Łęg Kopcie3 czerwca, 17:00
LZS Strzelec Dąbrowica1-1KS Wisan Skopanie3 czerwca, 17:00
LZS Unia Skowierzyn3-0LKS Sokół Sokolniki3 czerwca
Mecz odwołany
LZS Kolejarz Knapy2-0LZS Jadachy23 czerwca, 18:00
Mecz odwołany
OKS Wielowieś0-3LKS Ceramika Hadykówka3 czerwca
Mecz odwołany
24. kolejka 6 czerwca 2010
LKS Ceramika Hadykówka11-0LZS Unia Skowierzyn6 czerwca
LZS Jadachy1-4LZS Kotowa Wola6 czerwca
LZS Kępie Zaleszańskie3-0OKS Wielowieś6 czerwca
LKS Sokół Sokolniki0-3LZS Strzelec Dąbrowica6 czerwca
KS Wisan Skopanie6-1OKS Koniczynka Ocice16 czerwca
LZS Łęg Kopcie3-2KS Sanna Zaklików6 czerwca
LZS Jeziorak Chwałowice4-0LZS Kolejarz Knapy6 czerwca
W terminie odbyły się tylko trzy mecze. Pozostałe odwołane, gdyż boiska nie nadawały się do gry
25. kolejka 13 czerwca 2010
LZS Unia Skowierzyn0-5LZS Kępie Zaleszańskie13 czerwca
LZS Kotowa Wola7-0LZS Kolejarz Knapy13 czerwca
OKS Wielowieś0-3LZS Jadachy13 czerwca
LZS Łęg Kopcie0-3LZS Jeziorak Chwałowice13 czerwca
KS Sanna Zaklików1-1KS Wisan Skopanie13 czerwca
OKS Koniczynka Ocice3-0LKS Sokół Sokolniki13 czerwca
LZS Strzelec Dąbrowica3-0LKS Ceramika Hadykówka13 czerwca
26. kolejka 20 czerwca 2010
LZS Jadachy2-1LZS Unia Skowierzyn20 czerwca
LZS Kolejarz Knapy3-0OKS Wielowieś20 czerwca
LZS Jeziorak Chwałowice2-1LZS Kotowa Wola20 czerwca
LZS Kępie Zaleszańskie1-2LZS Strzelec Dąbrowica20 czerwca
LKS Ceramika Hadykówka0-1OKS Koniczynka Ocice20 czerwca
LKS Sokół Sokolniki0-3KS Sanna Zaklików20 czerwca
KS Wisan Skopanie4-0LZS Łęg Kopcie20 czerwca

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty