Kolejarz Knapy - Unia Skowierzyn 3-4 (2-1)

3-3 Myszka 86
3-4 Borowik 90

KOLEJARZ: Marek - G. Rua, D. Rua, Trela (60 Smyka), Leśniak, (70 Brodecki), A. Wójciak, D. Rua, Durda, (45 Mazur), Czechura, Tolek, K. Wójciak.
UNIA: Chmura - Chciuk, Bocian, Tur, Bijak, Galek, Matiz, Rysiek, Dybus, Wolak, Zając (70 Myszka).
Sędziował Jacek Grygiel z Nowej Dęby, Żółte kartki: A. Wójciak (Kolejarz). Widzów 350.

Inauguracyjny pojedynek w Knapach dostarczył licznie zgromadzonej publiczności ogromnych emocji. Wynik ważył się do ostatnich minut. Po pierwej wyrównanej połowie z uśmiechem na ustach do szatni schodzili gospodarze. Po przerwie do wyrównania doprowadził Bocian, jednak po niespełna pięciu minutach Kolejarz, za sprawą K. Wójciaka, znów wyszedł na prowadzenie. Gdy wydawało się, że wynik 3-2 utrzyma się do końca meczu, goście ze Skowierzyna przypuścili frontalny atak na bramkę Marka. W 86 minucie do wyrównania doprowadził P. Myszka, a po chwili zwycięską bramkę zdobył Borowik. Po wznowieniu gry gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale na wyrównanie zabrakło czasu.