Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > A klasa (Stalowa Wola VI)

LZS Kotowa Wola - OKS Wielowieś 3-5 (0-1)

2-5 Surma 88
3-5 Surma 90

KOTOWA WOLA: Tutak, Śmigasiewicz, Mączka, Czarnecki, A. Idec, D. Idec, Surma, Kopeć, Turek, Chwieja (60 Biłełszyc), Bednarz (75 Woś).
WIELOWIEŚ: Wiesza, Banasiak, Róg, Łysoń, Ordon, Dziedzic, Kempa, Kruk, Kozioł, Majewski, Dul.
Sędziował: K. Strzelczyk z Nowej Dęby, Żółte kartki: Śmigasiewicz (Kotowa Wola), Róg (Wielowieś). Widzów 100.

Mimo późnej godziny rozegrania meczu (17:00), w niedzielne popołudnie w Kotowej Woli żar lał się z nieba. 30 stopniowy upał dał się we znaki tak piłkarzom jak i kibicom. Ci pierwsi leniwie poruszali się po murawie (dominował atak pozycyjny), Ci drudzy zaś, miast śledzić boiskowe wydarzenia, częściej rozglądali się po okolicy w poszukiwaniu cienia. Gdy temperatura nieco spadła, zrobiło się ciekawie.
W 35 minucie prowadzenie gościom dał Kempa. Na 2:0 trafił... Bednarz. Kontaktowa bramka D. Ideca w 65 minucie wlała nadzieję w serca piłkarzy i kibiców Kotowej Woli, jednak po trzech minutach z rzutu wolnego pośredniego celnie uderzył Róg i stało się jasne, że to właśnie OKS zapisze trzy punkty na swoim koncie. Po chwili trafili jeszcze Dul i ponownie Róg (ładne uderzenie z 20 metrów). Bramki Surmy były tylko kosmetyką wyniku...