Strona główna > Mistrzostwa Świata
Kamerun żegna się z turniejem
19.06.2010 22:47 - ASInfo

W drugim spotkaniu grupy E Dania po emocjonującym meczu pokonała Kamerun 2-1. Tym samym "Nieposkromione Lwy" jako pierwsza drużyna pożegnały się z turniejem.

więcej »
"Czarne Gwiazdy" nie dały rady "Kangurom"
19.06.2010 18:36 - ASInfo

W drugim sobotnim meczu Ghana zremisowała 1-1 z Australią. Dzięki takiemu rezultatowi Afrykańczycy zostali liderami grupy D.

więcej »
Ponowne męki Holendrów
19.06.2010 15:33 - ASInfo

W meczu drugiej kolejki grupy E Holandia wygrała 1-0 z Japonią. Zwycięstwo "Oranje" przyszło z wielkim trudem, a trzy punkty zapewnił skuteczny strzał Wesleya Sneijdera.

więcej »
Niemoc Anglików i tylko 0-0 z Algierią
18.06.2010 22:28 - ASInfo

W drugim piątkowym meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata reprezentacja Anglii niespodziewanie zremisowała z Algierią 0-0. Po dwóch meczach mistrzostw świata "Synowie Albionu" pozostają zatem bez zwycięstwa.

więcej »
Niewykorzystana szansa Słoweńców
18.06.2010 18:19 - ASInfo

Reprezentacja Słowenii nie wykorzystała wielkiej okazji do zapewnienia sobie awansu do 1/8 finału mistrzostw świata. W drugiej kolejce rozgrywek grupowych jedynie zremisowała z USA 2-2, mimo że do przerwy prowadziła dwoma bramkami.

więcej »
Klose na czerwono, Podolski nie trafia
18.06.2010 15:46 - ASInfo

W piątkowym spotkaniu grupy D piłkarskich mistrzostw świata reprezentacja Serbii niespodziewanie pokonała Niemcy 1-0. Gola na wagę trzech punktów zdobył nowy nabytek Liverpoolu, Milan Jovanović.

Joachim Loew: I tak awansujemy

więcej »
Meksyk upokorzył Francję
17.06.2010 22:38 - ASInfo

W meczu kończącym drugą rundę gier w grupie A piłkarskich mistrzostw świata, reprezentacja Meksyku pokonała Francję 2-0.

Raymond Domenech: Brak mi słów

więcej »
Historyczne zwycięstwo Greków, gol Uche
17.06.2010 18:02 - ASInfo

W drugim czwartkowym spotkaniu grupy B piłkarskich mistrzostw świata Grecja wygrała 2-1 z Nigerią. Dla Greków było to pierwsze zwycięstwo w historii ich występów na mistrzostwach świata.

więcej »
Argentyna gromi, hat-trick Higuaina
17.06.2010 15:32 - ASInfo

Reprezentacja Argentyny pokonała 4-1 Koreę Południową w drugiej serii spotkań grupy B piłkarskich mistrzostw świata.

Diego Maradona: W kadrze mam 23 dzikie koty

więcej »
Sensacyjna porażka Hiszpanii!
16.06.2010 18:55 - ASInfo

Sensacyjnej porażki doznali w pierwszym występie na mundialu mistrzowie Europy. Ta sama reprezentacja Hiszpanii, która parę dni temu rozgromiła Polskę 6-0, dziś przegrała ze Szwajcarią 0-1.  Bohaterem meczu w grupie H, a zarazem katem Hiszpanów został Gelson Fernandez, który w 52 minucie konfrontacji pokonał Ikera Casillasa.