Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > ML Trampkarzy (2004), gr. 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 13 36 69-3 12 0 1 6 15 28-2 5 0 1 7 21 41-1 7 0 0
2 Bronowianka Kraków 13 36 59-11 12 0 1 6 18 35-5 6 0 0 7 18 24-6 6 0 1
3 Sandecja Nowy Sącz 13 29 39-15 9 2 2 7 18 14-7 6 0 1 6 11 25-8 3 2 1
4 MKS Trzebinia 13 26 49-17 8 2 3 7 16 35-10 5 1 1 6 10 14-7 3 1 2
5 Cracovia 13 22 47-19 7 1 5 3 6 11-4 2 0 1 10 16 36-15 5 1 4
6 AP Wisła Czarny Dunajec 13 19 37-32 6 1 6 6 13 16-8 4 1 1 7 6 21-24 2 0 5
7 ZSS Unia Tarnów 12 14 16-19 4 2 6 7 10 9-7 3 1 3 5 4 7-12 1 1 3
8 Unia Oświęcim 13 13 18-30 4 1 8 8 10 9-16 3 1 4 5 3 9-14 1 0 4
9 Turbacz Mszana Dolna 13 10 17-28 3 1 9 7 7 12-12 2 1 4 6 3 5-16 1 0 5
10 Krakus Nowa Huta 13 10 31-66 3 1 9 8 7 14-40 2 1 5 5 3 17-26 1 0 4
11 Hutnik Kraków 13 7 15-37 2 1 10 6 6 14-18 2 0 4 7 1 1-19 0 1 6
12 Victoria 1918 Jaworzno 12 0 0-126 0 0 12 6 0 0-74 0 0 6 6 0 0-52 0 0 6
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21. Przed rundą wiosenną Victoria Jaworzno wycofała drużynę z rozgrywek (przeciwnicy otrzymują punkty walkowerem). 5 kwietnia 2018 r. drużynę wycofała ZSS Unia Tarnów (przeciwnicy otrzymują punkty walkowerem).
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZSS Unia Tarnów 0-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-11 11:00
Z uwagi na udział w turnieju AP 21 mecz przełożony
2 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-08-26 10:00
Mecz na boisku w Pyzówce k. Nowego Targu
3 Unia Oświęcim 0-3 Bronowianka Kraków 2017-08-26 10:00
4 Turbacz Mszana Dolna 1-2 Cracovia 2017-09-06 18:00
Mecz przełożony na 6.09.2017
5 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Hutnik Kraków 2017-08-26 10:00
6 MKS Trzebinia 7-2 Krakus Nowa Huta 2017-08-27 10:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11-1 Krakus Nowa Huta 2017-09-02 10:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
8 Hutnik Kraków 0-1 MKS Trzebinia 2017-09-02 10:00
9 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Cracovia 2017-09-03 11:00
Zmiana gospodarza
10 Bronowianka Kraków 4-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-02 10:00
11 AP Wisła Czarny Dunajec 3-1 Unia Oświęcim 2017-09-02 13:00
12 ZSS Unia Tarnów 4-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-09-02 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Victoria 1918 Jaworzno 0-16 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-09 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
14 Unia Oświęcim 2-1 ZSS Unia Tarnów 2017-09-09 10:00
15 Turbacz Mszana Dolna 1-2 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-09-09 15:30
Zmiana godziny z 10:00 na 15:30
16 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Bronowianka Kraków 2017-09-09 13:00
17 MKS Trzebinia 2-2 Cracovia 2017-09-10 10:00
18 Krakus Nowa Huta 2-0 Hutnik Kraków 2017-09-09 12:30
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 Hutnik Kraków 2017-09-16 12:00
20 Krakus Nowa Huta 1-6 Cracovia 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza, mecz na boisku Krakus
21 Bronowianka Kraków 4-3 MKS Trzebinia 2017-09-16 10:00
22 AP Wisła Czarny Dunajec 0-0 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-17 12:30
23 ZSS Unia Tarnów 3-0 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-16 12:00
Na boisku wynik 2-4, po weryfikacji walkower 3-0 dla Unii
24 Victoria 1918 Jaworzno 0-6 Unia Oświęcim 2017-09-16 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Unia Oświęcim 0-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-18 16:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin 18.10.2017
26 Turbacz Mszana Dolna 3-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-11 12:00
Mecz z 23.09 odwołany; ustalony przez WG MZPN termin zaległego meczu to 11.11.2017, godz. 12:00; 11 listopada brak gości, walkower
27 Sandecja Nowy Sącz 2-0 ZSS Unia Tarnów 2017-09-24 10:00
28 MKS Trzebinia 3-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-31 15:00
mecz z 24.09.2017 odwołany
29 Krakus Nowa Huta 1-10 Bronowianka Kraków 2017-10-17 16:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin - 17.10.2017
30 Hutnik Kraków 0-3 Cracovia 2017-09-23 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 Akademia Piłkarska 21 Kraków 4-0 Cracovia 2017-10-01 12:00
32 Bronowianka Kraków 4-0 Hutnik Kraków 2017-09-30 10:00
33 AP Wisła Czarny Dunajec 5-3 Krakus Nowa Huta 2017-09-30 13:00
34 ZSS Unia Tarnów 1-2 MKS Trzebinia 2017-10-01 09:00
Zmiana z 30.09 na 1.10.2017
35 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-30 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
36 Unia Oświęcim 0-3 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-30 10:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Turbacz Mszana Dolna 1-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-08 10:00
38 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Unia Oświęcim 2017-10-07 13:00
zmiana z 8.10 na 7.10.2017
39 MKS Trzebinia 16-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-08 10:00
40 Krakus Nowa Huta 4-4 ZSS Unia Tarnów 2017-10-07 12:30
41 Hutnik Kraków 5-4 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-07 18:00
zmiana godziny z 17:00 na 18:00
42 Cracovia 2-3 Bronowianka Kraków 2017-10-08 14:00
zmiana godziny z 10:00 na 14:00; mecz na boisku SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 2017-10-14 16:30
44 AP Wisła Czarny Dunajec 4-2 Cracovia 2017-11-11 11:00
W związku z wyjazdem zagranicznym Wisły zmiana z 14.10 na 11.11.2017
45 ZSS Unia Tarnów 0-0 Hutnik Kraków 2017-10-14 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00
46 Victoria 1918 Jaworzno 0-11 Krakus Nowa Huta 2017-10-14 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
47 Unia Oświęcim 1-1 MKS Trzebinia 2017-10-14 10:00
48 Turbacz Mszana Dolna 2-2 Sandecja Nowy Sącz 2017-10-13 16:30
Zmiana z 14.10 na 13.10.2017
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Sandecja Nowy Sącz 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-21 13:00
50 MKS Trzebinia 3-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-10-22 13:00
51 Krakus Nowa Huta 6-1 Unia Oświęcim 2017-10-21 12:00
zmiana godziny z 10:00 na 12:00
52 Hutnik Kraków 9-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-21 17:00
53 ZSS Unia Tarnów 1-0 Cracovia 2017-10-20 13:30
zmiana gospodarza na prośbę Cracovii i terminu z 21.10 na 20.10.2017
54 Bronowianka Kraków 5-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-21 10:00
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-28 16:30
56 ZSS Unia Tarnów 0-3 Bronowianka Kraków 2017-11-07 14:00
odwołany z 30.10 mecz odbędzie się 7.11.2017
57 Victoria 1918 Jaworzno 0-17 Cracovia 2017-10-28 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
58 Unia Oświęcim 1-0 Hutnik Kraków 2017-10-28 10:00
59 Turbacz Mszana Dolna 3-0 Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
na boisku 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Turbacza (w Krakusie zagrał nieuprawniony zawodnik)
60 Sandecja Nowy Sącz 1-0 MKS Trzebinia 2017-10-28 12:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 MKS Trzebinia 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-05 10:00
62 Krakus Nowa Huta 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2017-11-04 12:30
63 Hutnik Kraków Turbacz Mszana Dolna 2017-11-04 14:00
mecz się nie odbył; po weryfikacji obustronny walkower
64 Unia Oświęcim 0-4 Cracovia 2017-11-04 10:00
zmiana gospodarza na prośbę Cracovii; mecz na sztucznej trawie w Chełmku, ul. Krakowska 22
65 Bronowianka Kraków 17-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-04 10:00
zmiana boiska na sztuczne SMS, ul. Szablowskiego 1
66 AP Wisła Czarny Dunajec 1-2 ZSS Unia Tarnów 2017-11-04 12:30
kolejka 12 (07-04-2018/08-04-2018):
67 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 ZSS Unia Tarnów
walkower, ZSS Unia Tarnów wycofała drużynę
68 AP Wisła Czarny Dunajec 3-0 Victoria 1918 Jaworzno
Victoria wycofała się z rozgrywek przed rundą wiosenną
69 Bronowianka Kraków 1-0 Unia Oświęcim 2018-04-07 10:00
70 Cracovia 3-0 Turbacz Mszana Dolna 2018-04-08 11:00
71 Hutnik Kraków 0-7 Sandecja Nowy Sącz 2018-04-08 12:00
72 Krakus Nowa Huta 0-7 MKS Trzebinia 2018-04-07 12:30
kolejka 13 (14-04-2018/15-04-2018):
73 Krakus Nowa Huta 0-9 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-04-15 10:00
Mecz na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
74 MKS Trzebinia 4-0 Hutnik Kraków 2018-04-14 13:00
75 Cracovia 6-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-04-15 11:00
76 Turbacz Mszana Dolna 1-3 Bronowianka Kraków 2018-04-14 11:00
77 Unia Oświęcim 5-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2018-04-14 12:00
78 Victoria 1918 Jaworzno ZSS Unia Tarnów
kolejka 14 (21-04-2018/22-04-2018):
79 Akademia Piłkarska 21 Kraków Victoria 1918 Jaworzno
80 ZSS Unia Tarnów Unia Oświęcim
81 AP Wisła Czarny Dunajec Turbacz Mszana Dolna 2018-04-22 17:30
82 Bronowianka Kraków Sandecja Nowy Sącz 2018-04-21 10:00
83 Cracovia MKS Trzebinia 2018-04-22 17:00
84 Hutnik Kraków Krakus Nowa Huta 2018-04-21 14:30
kolejka 15 (28-04-2018/29-04-2018):
85 Hutnik Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-04-28 12:00
86 Cracovia Krakus Nowa Huta 2018-04-29 11:00
87 MKS Trzebinia Bronowianka Kraków 2018-04-29 10:00
88 Sandecja Nowy Sącz AP Wisła Czarny Dunajec 2018-04-29 12:00
89 Turbacz Mszana Dolna ZSS Unia Tarnów
90 Unia Oświęcim Victoria 1918 Jaworzno
kolejka 16 (05-05-2018/06-05-2018):
91 Akademia Piłkarska 21 Kraków Unia Oświęcim 2018-05-06 10:00
92 Victoria 1918 Jaworzno Turbacz Mszana Dolna
93 ZSS Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz
94 AP Wisła Czarny Dunajec MKS Trzebinia 2018-05-05 10:00
95 Bronowianka Kraków Krakus Nowa Huta 2018-05-05 10:00
96 Cracovia Hutnik Kraków 2018-05-06 11:00
kolejka 17 (12-05-2018/13-05-2018):
97 Cracovia Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-05-13 11:00
98 Hutnik Kraków Bronowianka Kraków 2018-05-12 13:00
99 Krakus Nowa Huta AP Wisła Czarny Dunajec 2018-05-13 12:30
100 MKS Trzebinia ZSS Unia Tarnów
101 Sandecja Nowy Sącz Victoria 1918 Jaworzno
102 Turbacz Mszana Dolna Unia Oświęcim 2018-05-12 11:00
kolejka 18 (19-05-2018/20-05-2018):
103 Akademia Piłkarska 21 Kraków Turbacz Mszana Dolna 2018-05-19 10:00
104 Unia Oświęcim Sandecja Nowy Sącz 2018-05-19 12:00
105 Victoria 1918 Jaworzno MKS Trzebinia
106 ZSS Unia Tarnów Krakus Nowa Huta
107 AP Wisła Czarny Dunajec Hutnik Kraków 2018-05-21 18:00
108 Bronowianka Kraków Cracovia 2018-05-19 10:00
kolejka 19 (26-05-2018/27-05-2018):
109 Bronowianka Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-05-26 10:00
110 Cracovia AP Wisła Czarny Dunajec 2018-05-27 11:00
111 Hutnik Kraków ZSS Unia Tarnów
112 Krakus Nowa Huta Victoria 1918 Jaworzno
113 MKS Trzebinia Unia Oświęcim 2018-05-27 10:00
114 Sandecja Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna 2018-05-26 10:00
kolejka 20 (02-06-2018/03-06-2018):
115 Akademia Piłkarska 21 Kraków Sandecja Nowy Sącz 2018-06-02 10:00
116 Turbacz Mszana Dolna MKS Trzebinia 2018-06-02 11:00
117 Unia Oświęcim Krakus Nowa Huta 2018-06-02 10:00
118 Victoria 1918 Jaworzno Hutnik Kraków
119 Cracovia ZSS Unia Tarnów
120 AP Wisła Czarny Dunajec Bronowianka Kraków 2018-06-03 10:00
kolejka 21 (09-06-2018/10-06-2018):
121 AP Wisła Czarny Dunajec Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-06-09 13:00
122 Bronowianka Kraków ZSS Unia Tarnów
123 Cracovia Victoria 1918 Jaworzno
124 Hutnik Kraków Unia Oświęcim 2018-06-09 10:00
125 Krakus Nowa Huta Turbacz Mszana Dolna 2018-06-09 12:30
126 MKS Trzebinia Sandecja Nowy Sącz
kolejka 22 (16-06-2018/17-06-2018):
127 Akademia Piłkarska 21 Kraków MKS Trzebinia 2018-06-17 11:00
128 Sandecja Nowy Sącz Krakus Nowa Huta 2018-06-17 11:00
129 Turbacz Mszana Dolna Hutnik Kraków 2018-06-17 11:00
130 Cracovia Unia Oświęcim 2018-06-17 11:00
131 Victoria 1918 Jaworzno Bronowianka Kraków
132 ZSS Unia Tarnów AP Wisła Czarny Dunajec

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty