Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > ML Trampkarzy (2004), gr. 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Bronowianka Kraków 11 30 55-10 10 0 1 5 15 34-5 5 0 0 6 15 21-5 5 0 1
2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11 30 57-3 10 0 1 5 12 25-2 4 0 1 6 18 32-1 6 0 0
3 Sandecja Nowy Sącz 11 26 31-9 8 2 1 7 18 14-7 6 0 1 4 8 17-2 2 2 0
4 MKS Trzebinia 11 20 38-17 6 2 3 6 13 31-10 4 1 1 5 7 7-7 2 1 2
5 AP Wisła Czarny Dunajec 11 16 33-27 5 1 5 5 10 13-8 3 1 1 6 6 20-19 2 0 4
6 Cracovia 11 16 38-18 5 1 5 1 0 2-3 0 0 1 10 16 36-15 5 1 4
7 ZSS Unia Tarnów 11 14 16-16 4 2 5 7 10 9-7 3 1 3 4 4 7-9 1 1 2
8 Turbacz Mszana Dolna 11 10 16-22 3 1 7 6 7 11-9 2 1 3 5 3 5-13 1 0 4
9 Krakus Nowa Huta 11 10 31-50 3 1 7 6 7 14-24 2 1 3 5 3 17-26 1 0 4
10 Unia Oświęcim 11 10 13-28 3 1 7 7 7 4-15 2 1 4 4 3 9-13 1 0 3
11 Hutnik Kraków 11 7 15-26 2 1 8 5 6 14-11 2 0 3 6 1 1-15 0 1 5
12 Victoria 1918 Jaworzno 11 0 0-123 0 0 11 6 0 0-74 0 0 6 5 0 0-49 0 0 5
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZSS Unia Tarnów 0-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-11 11:00
Z uwagi na udział w turnieju AP 21 mecz przełożony
2 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-08-26 10:00
Mecz na boisku w Pyzówce k. Nowego Targu
3 Unia Oświęcim 0-3 Bronowianka Kraków 2017-08-26 10:00
4 Turbacz Mszana Dolna 1-2 Cracovia 2017-09-06 18:00
Mecz przełożony na 6.09.2017
5 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Hutnik Kraków 2017-08-26 10:00
6 MKS Trzebinia 7-2 Krakus Nowa Huta 2017-08-27 10:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11-1 Krakus Nowa Huta 2017-09-02 10:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
8 Hutnik Kraków 0-1 MKS Trzebinia 2017-09-02 10:00
9 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Cracovia 2017-09-03 11:00
Zmiana gospodarza
10 Bronowianka Kraków 4-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-02 10:00
11 AP Wisła Czarny Dunajec 3-1 Unia Oświęcim 2017-09-02 13:00
12 ZSS Unia Tarnów 4-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-09-02 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Victoria 1918 Jaworzno 0-16 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-09 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
14 Unia Oświęcim 2-1 ZSS Unia Tarnów 2017-09-09 10:00
15 Turbacz Mszana Dolna 1-2 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-09-09 15:30
Zmiana godziny z 10:00 na 15:30
16 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Bronowianka Kraków 2017-09-09 13:00
17 MKS Trzebinia 2-2 Cracovia 2017-09-10 10:00
18 Krakus Nowa Huta 2-0 Hutnik Kraków 2017-09-09 12:30
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 Hutnik Kraków 2017-09-16 12:00
20 Krakus Nowa Huta 1-6 Cracovia 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza, mecz na boisku Krakus
21 Bronowianka Kraków 4-3 MKS Trzebinia 2017-09-16 10:00
22 AP Wisła Czarny Dunajec 0-0 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-17 12:30
23 ZSS Unia Tarnów 3-0 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-16 12:00
Na boisku wynik 2-4, po weryfikacji walkower 3-0 dla Unii
24 Victoria 1918 Jaworzno 0-6 Unia Oświęcim 2017-09-16 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Unia Oświęcim 0-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-18 16:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin 18.10.2017
26 Turbacz Mszana Dolna 3-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-11 12:00
Mecz z 23.09 odwołany; ustalony przez WG MZPN termin zaległego meczu to 11.11.2017, godz. 12:00; 11 listopada brak gości, walkower
27 Sandecja Nowy Sącz 2-0 ZSS Unia Tarnów 2017-09-24 10:00
28 MKS Trzebinia 3-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-31 15:00
mecz z 24.09.2017 odwołany
29 Krakus Nowa Huta 1-10 Bronowianka Kraków 2017-10-17 16:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin - 17.10.2017
30 Hutnik Kraków 0-3 Cracovia 2017-09-23 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 Akademia Piłkarska 21 Kraków 4-0 Cracovia 2017-10-01 12:00
32 Bronowianka Kraków 4-0 Hutnik Kraków 2017-09-30 10:00
33 AP Wisła Czarny Dunajec 5-3 Krakus Nowa Huta 2017-09-30 13:00
34 ZSS Unia Tarnów 1-2 MKS Trzebinia 2017-10-01 09:00
Zmiana z 30.09 na 1.10.2017
35 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-30 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
36 Unia Oświęcim 0-3 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-30 10:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Turbacz Mszana Dolna 1-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-08 10:00
38 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Unia Oświęcim 2017-10-07 13:00
zmiana z 8.10 na 7.10.2017
39 MKS Trzebinia 16-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-08 10:00
40 Krakus Nowa Huta 4-4 ZSS Unia Tarnów 2017-10-07 12:30
41 Hutnik Kraków 5-4 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-07 18:00
zmiana godziny z 17:00 na 18:00
42 Cracovia 2-3 Bronowianka Kraków 2017-10-08 14:00
zmiana godziny z 10:00 na 14:00; mecz na boisku SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 2017-10-14 16:30
44 AP Wisła Czarny Dunajec 4-2 Cracovia 2017-11-11 11:00
W związku z wyjazdem zagranicznym Wisły zmiana z 14.10 na 11.11.2017
45 ZSS Unia Tarnów 0-0 Hutnik Kraków 2017-10-14 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00
46 Victoria 1918 Jaworzno 0-11 Krakus Nowa Huta 2017-10-14 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
47 Unia Oświęcim 1-1 MKS Trzebinia 2017-10-14 10:00
48 Turbacz Mszana Dolna 2-2 Sandecja Nowy Sącz 2017-10-13 16:30
Zmiana z 14.10 na 13.10.2017
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Sandecja Nowy Sącz 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-21 13:00
50 MKS Trzebinia 3-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-10-22 13:00
51 Krakus Nowa Huta 6-1 Unia Oświęcim 2017-10-21 12:00
zmiana godziny z 10:00 na 12:00
52 Hutnik Kraków 9-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-21 17:00
53 ZSS Unia Tarnów 1-0 Cracovia 2017-10-20 13:30
zmiana gospodarza na prośbę Cracovii i terminu z 21.10 na 20.10.2017
54 Bronowianka Kraków 5-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-21 10:00
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-28 16:30
56 ZSS Unia Tarnów 0-3 Bronowianka Kraków 2017-11-07 14:00
odwołany z 30.10 mecz odbędzie się 7.11.2017
57 Victoria 1918 Jaworzno 0-17 Cracovia 2017-10-28 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
58 Unia Oświęcim 1-0 Hutnik Kraków 2017-10-28 10:00
59 Turbacz Mszana Dolna 3-0 Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
na boisku 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Turbacza (w Krakusie zagrał nieuprawniony zawodnik)
60 Sandecja Nowy Sącz 1-0 MKS Trzebinia 2017-10-28 12:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 MKS Trzebinia 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-05 10:00
62 Krakus Nowa Huta 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2017-11-04 12:30
63 Hutnik Kraków Turbacz Mszana Dolna 2017-11-04 14:00
mecz się nie odbył; po weryfikacji obustronny walkower
64 Unia Oświęcim 0-4 Cracovia 2017-11-04 10:00
zmiana gospodarza na prośbę Cracovii; mecz na sztucznej trawie w Chełmku, ul. Krakowska 22
65 Bronowianka Kraków 17-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-04 10:00
zmiana boiska na sztuczne SMS, ul. Szablowskiego 1
66 AP Wisła Czarny Dunajec 1-2 ZSS Unia Tarnów 2017-11-04 12:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty