Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Klasa Okręgowa Kraków I
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orzeł Iwanowice 17 35 25-11 11 2 4 8 17 12-3 5 2 1 9 18 13-8 6 0 3
2 Słomniczanka Słomniki 16 34 36-16 11 1 4 9 24 23-6 8 0 1 7 10 13-10 3 1 3
3 Nowa Proszowianka 16 32 36-17 10 2 4 8 19 22-7 6 1 1 8 13 14-10 4 1 3
4 Grębałowianka Kraków 17 30 27-17 9 3 5 7 14 12-5 4 2 1 10 16 15-12 5 1 4
5 Przemsza Klucze 17 29 24-21 8 5 4 10 20 17-10 6 2 2 7 9 7-11 2 3 2
6 Sokół Kocmyrzów 18 26 46-39 8 2 8 8 11 23-14 3 2 3 10 15 23-25 5 0 5
7 Przebój Wolbrom 17 24 37-37 8 0 9 8 15 19-12 5 0 3 9 9 18-25 3 0 6
8 Bolesław Bukowno 17 24 23-30 7 3 7 8 14 9-8 4 2 2 9 10 14-22 3 1 5
9 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 16 22 25-26 6 4 6 9 14 18-18 4 2 3 7 8 7-8 2 2 3
10 Zieleńczanka Zielonki 17 20 30-30 6 2 9 9 13 18-15 4 1 4 8 7 12-15 2 1 5
11 Bibiczanka Bibice 16 20 27-28 6 2 8 7 10 9-11 3 1 3 9 10 18-17 3 1 5
12 Piliczanka Pilica 16 18 14-26 5 3 8 8 13 9-12 4 1 3 8 5 5-14 1 2 5
13 Prądniczanka Kraków 17 17 30-31 5 2 10 9 10 17-18 3 1 5 8 7 13-13 2 1 5
14 Strażak Przybysławice 17 3 10-61 0 3 14 9 0 6-37 0 0 9 8 3 4-24 0 3 5
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Zieleńczanka Zielonki 2-3 Bibiczanka Bibice 2017-08-15 17:30
2 Przebój Wolbrom 1-2 Bolesław Bukowno 2017-08-15 17:00
Termin wyznaczony przez Wydział Gier
3 Strażak Przybysławice 2-5 Grębałowianka Kraków 2017-08-15 17:00
4 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-2 Nowa Proszowianka 2017-08-15 17:00
Termin wyznaczony przez Wydział Gier
5 Sokół Kocmyrzów 0-2 Orzeł Iwanowice 2017-08-15 17:00
6 Słomniczanka Słomniki 1-0 Piliczanka Pilica 2017-08-15 17:00
7 Przemsza Klucze 3-1 Prądniczanka Kraków 2017-08-13 17:30
Mecz przełożony z 15.08 na 13.08.2017
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 Bibiczanka Bibice 1-4 Prądniczanka Kraków 2017-08-20 17:00
9 Piliczanka Pilica 1-1 Przemsza Klucze 2017-08-20 12:00
Zmiana godziny z 17:30 na 12:00
10 Orzeł Iwanowice 3-0 Słomniczanka Słomniki 2017-08-20 17:00
11 Nowa Proszowianka 2-4 Sokół Kocmyrzów 2017-08-20 17:00
12 Grębałowianka Kraków 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-08-19 17:00
13 Strażak Przybysławice 1-5 Bolesław Bukowno 2017-08-19 14:30
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; zmiana godziny z 17:00 na 14:30
14 Zieleńczanka Zielonki 3-0 Przebój Wolbrom 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Przebój Wolbrom 2-1 Bibiczanka Bibice 2017-08-26 17:00
16 Strażak Przybysławice 0-4 Zieleńczanka Zielonki 2017-08-26 17:00
17 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-2 Bolesław Bukowno 2017-08-26 17:00
18 Sokół Kocmyrzów 0-3 Grębałowianka Kraków 2017-08-26 17:00
19 Słomniczanka Słomniki 3-0 Nowa Proszowianka 2017-08-26 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
20 Przemsza Klucze 0-2 Orzeł Iwanowice 2017-08-26 17:00
21 Piliczanka Pilica 2-0 Prądniczanka Kraków 2017-08-27 11:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 Bibiczanka Bibice 1-0 Piliczanka Pilica 2017-09-03 17:00
23 Orzeł Iwanowice 0-0 Prądniczanka Kraków 2017-09-03 17:00
24 Nowa Proszowianka 4-0 Przemsza Klucze 2017-09-03 17:00
25 Grębałowianka Kraków 2-1 Słomniczanka Słomniki 2017-09-02 16:30
26 Sokół Kocmyrzów 4-1 Bolesław Bukowno 2017-09-02 17:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
27 Zieleńczanka Zielonki 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-09-02 17:00
28 Przebój Wolbrom 3-1 Strażak Przybysławice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Strażak Przybysławice 1-6 Bibiczanka Bibice 2017-09-09 16:30
30 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 5-4 Przebój Wolbrom 2017-09-09 10:30
Zmiana godziny z 16:30 na 10:30
31 Sokół Kocmyrzów 4-1 Zieleńczanka Zielonki 2017-09-09 11:00
32 Słomniczanka Słomniki 4-0 Bolesław Bukowno 2017-09-09 16:30
33 Przemsza Klucze 2-1 Grębałowianka Kraków 2017-09-09 16:30
34 Nowa Proszowianka 2-1 Prądniczanka Kraków 2017-09-09 14:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; zmiana z 10.09 na 9.09.2017 i godziny z 16:30 na 14:00
35 Piliczanka Pilica 3-0 Orzeł Iwanowice 2017-09-10 11:00
Zmiana z 9.09 na 10.09.2017; na boisku wynik 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Piliczanki
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 Bibiczanka Bibice 0-1 Orzeł Iwanowice 2017-09-17 16:00
37 Nowa Proszowianka 3-0 Piliczanka Pilica 2017-09-16 16:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
38 Prądniczanka Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza; następnie mecz przeniesiony z boiska TS Węgrzce i odbędzie się w Grębałowie 16.09.2017 (gospodarzem Prądniczanka)
39 Przemsza Klucze 2-0 Bolesław Bukowno 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza
40 Zieleńczanka Zielonki 0-5 Słomniczanka Słomniki 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza na prośbę obu klubów, po czym powrót na boisko w Zielonkach
41 Przebój Wolbrom 1-2 Sokół Kocmyrzów 2017-09-16 16:00
42 Strażak Przybysławice 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-1 Bibiczanka Bibice 2017-09-23 16:00
44 Sokół Kocmyrzów 11-0 Strażak Przybysławice 2017-09-23 16:00
45 Słomniczanka Słomniki 3-0 Przebój Wolbrom 2017-10-18 15:30
mecz z 23.09.2017 odwołany; nowy termin to 18.10.2017
46 Przemsza Klucze 1-0 Zieleńczanka Zielonki 2017-09-23 16:00
47 Bolesław Bukowno 2-1 Prądniczanka Kraków 2017-09-24 11:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; zmiana z 23.09 na 24.09.2017
48 Piliczanka Pilica 1-0 Grębałowianka Kraków 2017-11-11 12:00
zmiana z 23.09 na 11.11.2017
49 Orzeł Iwanowice 1-0 Nowa Proszowianka 2017-09-24 16:00
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 Bibiczanka Bibice 1-4 Nowa Proszowianka 2017-10-01 15:00
51 Grębałowianka Kraków 0-1 Orzeł Iwanowice 2017-09-30 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
52 Bolesław Bukowno 1-1 Piliczanka Pilica 2017-09-30 15:30
53 Zieleńczanka Zielonki 3-2 Prądniczanka Kraków 2017-09-30 15:30
Zmiana gospodarza; po czym powrót do stanu pierwotnego i meczu w Zielonkach
54 Przebój Wolbrom 3-1 Przemsza Klucze 2017-09-30 15:30
55 Strażak Przybysławice 0-4 Słomniczanka Słomniki 2017-09-30 15:30
56 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0-3 Sokół Kocmyrzów 2017-09-30 15:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Sokół Kocmyrzów 2-2 Bibiczanka Bibice 2017-10-07 15:00
58 Słomniczanka Słomniki 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-10-07 15:30
W sobotę, 7.10 o godz. 11:30 zmieniono boisko (w Słomnikach zalane) - mecz w Iwanowicach na stadionie Orła
59 Przemsza Klucze 1-1 Strażak Przybysławice 2017-10-07 15:30
60 Prądniczanka Kraków 3-5 Przebój Wolbrom 2017-10-07 12:00
Termin wyznaczony z urzędu przez WG MZPN na podstawie Regulaminu rozgrywek piłkarskich IV ligi i niższych klas MZPN na sezon 2017/2018 - § 14, ust. 4-6. Mecz na boisku Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek 20 (sztuczna trawa).
61 Piliczanka Pilica 1-3 Zieleńczanka Zielonki 2017-10-07 15:00
62 Orzeł Iwanowice 1-3 Bolesław Bukowno 2017-10-08 15:00
63 Nowa Proszowianka 1-0 Grębałowianka Kraków 2017-10-08 15:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 Bibiczanka Bibice 0-0 Grębałowianka Kraków 2017-10-15 15:00
65 Bolesław Bukowno 0-2 Nowa Proszowianka 2017-10-14 15:00
66 Zieleńczanka Zielonki 2-1 Orzeł Iwanowice 2017-10-14 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; 5.10 powrót do meczu w Zielonkach
67 Przebój Wolbrom 3-1 Piliczanka Pilica 2017-10-14 15:00
68 Strażak Przybysławice 0-4 Prądniczanka Kraków 2017-10-14 15:00
69 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1-2 Przemsza Klucze 2017-10-14 15:00
70 Sokół Kocmyrzów 2-2 Słomniczanka Słomniki 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Słomniczanka Słomniki 2-1 Bibiczanka Bibice 2017-10-21 15:00
72 Przemsza Klucze 2-3 Sokół Kocmyrzów 2017-10-21 15:00
73 Prądniczanka Kraków 4-2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-10-21 11:00
na boisku Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek 20 (sztuczna trawa)
74 Piliczanka Pilica 1-0 Strażak Przybysławice 2017-10-21 14:00
75 Orzeł Iwanowice 3-0 Przebój Wolbrom 2017-10-22 15:00
76 Nowa Proszowianka 2-2 Zieleńczanka Zielonki 2017-10-22 15:00
77 Grębałowianka Kraków 4-0 Bolesław Bukowno 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 Bibiczanka Bibice 3-1 Bolesław Bukowno 2017-11-11 13:30
Mecz 29.10 się nie odbył, bowiem sędzia uznał boisko za niezdatne do gry; nowy termin to 11.11.2017
79 Zieleńczanka Zielonki 1-2 Grębałowianka Kraków 2017-10-28 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów, po czym powrót do boiska w Zielonkach
80 Przebój Wolbrom 2-3 Nowa Proszowianka 2017-10-28 15:00
81 Strażak Przybysławice 1-4 Orzeł Iwanowice 2017-10-28 15:00
82 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4-1 Piliczanka Pilica 2017-10-28 15:00
83 Prądniczanka Kraków 6-4 Sokół Kocmyrzów 2017-10-28 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; mecz na boisku Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek 20 (sztuczna trawa)
84 Słomniczanka Słomniki 0-1 Przemsza Klucze 2017-10-28 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00, mecz na sztucznej trawie SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Przemsza Klucze 4-1 Bibiczanka Bibice 2017-11-04 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
86 Prądniczanka Kraków 0-1 Słomniczanka Słomniki 2017-11-04 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; 3.11 powrotna zmiana gospodarza i mecz na boisku ze sztuczną trawą SMS w Krakowie, ul. Szablowskiego 1
87 Piliczanka Pilica 0-6 Sokół Kocmyrzów 2017-11-05 11:00
zmiana z 4.11.2017 na 5.11.201
88 Orzeł Iwanowice 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-11-05 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
89 Nowa Proszowianka 5-0 Strażak Przybysławice 2017-11-05 13:30
90 Grębałowianka Kraków 4-2 Przebój Wolbrom 2017-11-04 13:00
91 Bolesław Bukowno 1-0 Zieleńczanka Zielonki 2017-11-04 13:30
kolejka 14 (24-03-2018/25-03-2018):
92 Bibiczanka Bibice Zieleńczanka Zielonki 2018-05-09 17:30
Zmiana z 25.03 na 9.05.2018
93 Bolesław Bukowno 0-3 Przebój Wolbrom 2018-03-24 15:00
Zgodnie z regulaminem termin poniżej 14 dni wyznaczył Wydział Gier MZPN; po weryfikacji wynik z boiska 0-1 zamieniony na walkower 0-3
94 Grębałowianka Kraków 1-1 Strażak Przybysławice 2018-03-25 15:00
Zmiana z 24.03 na 25.03.2018, mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone przy ul. Ptaszyckiego
95 Nowa Proszowianka Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-05-31 17:00
Zmiana z 25.03 na 31.05.2017
96 Orzeł Iwanowice 3-0 Sokół Kocmyrzów 2018-03-25 17:00
97 Piliczanka Pilica Słomniczanka Słomniki 2018-05-23 18:00
Zmiana z 24.03 na 23.05.2018
98 Prądniczanka Kraków 2-2 Przemsza Klucze 2018-03-24 12:00
Mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu, ul. Koletek 20
kolejka 15 (31-03-2018/01-04-2018):
99 Prądniczanka Kraków 2-1 Bibiczanka Bibice 2018-04-18 17:00
100 Przemsza Klucze 1-1 Piliczanka Pilica 2018-03-31 15:00
101 Słomniczanka Słomniki 2-1 Orzeł Iwanowice 2018-03-31 13:00
102 Sokół Kocmyrzów 0-3 Nowa Proszowianka 2018-03-31 11:00
103 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0-2 Grębałowianka Kraków 2018-03-31 15:00
104 Bolesław Bukowno 1-0 Strażak Przybysławice 2018-03-31 16:00
105 Przebój Wolbrom 4-1 Zieleńczanka Zielonki 2018-03-31 11:00
Termin meczu poniżej 14 dni został 21 marca 2018 r. ustalony z urzędu przez WG MZPN; następnie zmiana godziny na prośbę obu drużyn z 15:00 na 11:00
kolejka 16 (07-04-2018/08-04-2018):
106 Bibiczanka Bibice 3-1 Przebój Wolbrom 2018-04-08 16:00
107 Zieleńczanka Zielonki 1-1 Strażak Przybysławice 2018-04-07 11:00
108 Bolesław Bukowno 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-04-07 16:30
109 Grębałowianka Kraków 1-0 Sokół Kocmyrzów 2018-04-08 17:00
110 Nowa Proszowianka 3-0 Słomniczanka Słomniki 2018-04-08 17:00
111 Orzeł Iwanowice 0-0 Przemsza Klucze 2018-04-08 17:00
112 Prądniczanka Kraków 0-1 Piliczanka Pilica 2018-04-07 11:00
Mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu, ul. Koletek 20
kolejka 17 (14-04-2018/15-04-2018):
113 Piliczanka Pilica 0-2 Bibiczanka Bibice 2018-04-14 17:00
114 Prądniczanka Kraków 0-1 Orzeł Iwanowice 2018-04-14 13:00
115 Przemsza Klucze 1-0 Nowa Proszowianka 2018-04-14 16:00
116 Słomniczanka Słomniki 5-1 Grębałowianka Kraków 2018-04-15 16:00
117 Bolesław Bukowno 4-1 Sokół Kocmyrzów 2018-04-14 16:30
118 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-1 Zieleńczanka Zielonki 2018-04-14 16:00
119 Strażak Przybysławice 1-3 Przebój Wolbrom 2018-04-14 16:00
kolejka 18 (21-04-2018/22-04-2018):
120 Bibiczanka Bibice Strażak Przybysławice 2018-04-22 16:00
121 Przebój Wolbrom Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-04-21 17:00
Termin ustalony 9.04.2018 r. przez Wydział Gier MZPN (poniżej 14 dni)
122 Zieleńczanka Zielonki 6-0 Sokół Kocmyrzów 2018-04-21 11:00
123 Bolesław Bukowno Słomniczanka Słomniki 2018-04-21 17:00
124 Grębałowianka Kraków Przemsza Klucze 2018-04-21 17:00
125 Prądniczanka Kraków Nowa Proszowianka 2018-04-21 13:00
126 Orzeł Iwanowice Piliczanka Pilica 2018-04-22 17:00
kolejka 19 (28-04-2018/29-04-2018):
127 Orzeł Iwanowice Bibiczanka Bibice 2018-04-29 17:00
128 Piliczanka Pilica Nowa Proszowianka 2018-04-28 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
129 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2018-04-28 17:00
130 Bolesław Bukowno Przemsza Klucze 2018-04-28 17:00
131 Słomniczanka Słomniki Zieleńczanka Zielonki 2018-04-29 17:00
132 Sokół Kocmyrzów Przebój Wolbrom 2018-04-28 17:00
133 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Strażak Przybysławice 2018-04-28 17:00
kolejka 20 (01-05-2018/03-05-2018):
134 Bibiczanka Bibice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-05-03 17:00
135 Strażak Przybysławice Sokół Kocmyrzów 2018-05-03 17:00
Zmiana z 1.05 na 3.05.2018
136 Przebój Wolbrom Słomniczanka Słomniki
137 Zieleńczanka Zielonki Przemsza Klucze 2018-05-01 11:00
138 Prądniczanka Kraków Bolesław Bukowno 2018-05-01 11:00
139 Grębałowianka Kraków Piliczanka Pilica 2018-05-01 12:00
140 Nowa Proszowianka Orzeł Iwanowice 2018-05-03 17:30
kolejka 21 (05-05-2018/06-05-2018):
141 Nowa Proszowianka Bibiczanka Bibice 2018-05-06 17:30
142 Orzeł Iwanowice Grębałowianka Kraków 2018-05-06 17:30
143 Piliczanka Pilica Bolesław Bukowno 2018-05-05 11:00
144 Prądniczanka Kraków Zieleńczanka Zielonki 2018-05-05 13:00
145 Przemsza Klucze Przebój Wolbrom 2018-05-05 17:00
146 Słomniczanka Słomniki Strażak Przybysławice 2018-05-06 17:00
147 Sokół Kocmyrzów Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-05-05 17:00
kolejka 22 (12-05-2018/13-05-2018):
148 Bibiczanka Bibice Sokół Kocmyrzów 2018-05-13 17:00
149 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Słomniczanka Słomniki 2018-05-12 17:00
150 Strażak Przybysławice Przemsza Klucze 2018-05-12 17:00
151 Przebój Wolbrom Prądniczanka Kraków
152 Zieleńczanka Zielonki Piliczanka Pilica 2018-05-12 11:00
153 Bolesław Bukowno Orzeł Iwanowice 2018-05-12 17:30
154 Grębałowianka Kraków Nowa Proszowianka 2018-05-12 17:00
kolejka 23 (19-05-2018/20-05-2018):
155 Grębałowianka Kraków Bibiczanka Bibice 2018-05-19 17:30
156 Nowa Proszowianka Bolesław Bukowno 2018-05-20 18:00
157 Orzeł Iwanowice Zieleńczanka Zielonki 2018-05-20 17:30
158 Piliczanka Pilica Przebój Wolbrom 2018-05-19 17:00
159 Prądniczanka Kraków Strażak Przybysławice 2018-05-19 13:00
160 Przemsza Klucze Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-05-20 17:00
Zmiana z 19.05 na 20.05.2018
161 Słomniczanka Słomniki Sokół Kocmyrzów 2018-05-19 17:00
kolejka 24 (26-05-2018/27-05-2018):
162 Bibiczanka Bibice Słomniczanka Słomniki 2018-05-27 17:00
163 Sokół Kocmyrzów Przemsza Klucze 2018-05-26 17:00
164 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Prądniczanka Kraków 2018-05-26 17:00
165 Strażak Przybysławice Piliczanka Pilica 2018-05-27 17:00
166 Przebój Wolbrom Orzeł Iwanowice
167 Zieleńczanka Zielonki Nowa Proszowianka 2018-05-26 11:00
168 Bolesław Bukowno Grębałowianka Kraków 2018-05-26 18:00
kolejka 25 (03-06-2018/04-06-2018):
169 Bolesław Bukowno Bibiczanka Bibice 2018-06-02 18:00
170 Grębałowianka Kraków Zieleńczanka Zielonki 2018-06-02 18:00
171 Nowa Proszowianka Przebój Wolbrom 2018-06-03 18:00
172 Orzeł Iwanowice Strażak Przybysławice 2018-06-03 18:00
173 Piliczanka Pilica Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2018-06-03 11:00
174 Sokół Kocmyrzów Prądniczanka Kraków 2018-06-02 10:00
Godzinę 10:00 zaakceptowały obie drużyny.
175 Przemsza Klucze Słomniczanka Słomniki 2018-06-02 17:30
Zmiana z 3.06 na 2.06.2018
kolejka 26 (10-06-2018):
176 Bibiczanka Bibice Przemsza Klucze 2018-06-10 17:00
177 Słomniczanka Słomniki Prądniczanka Kraków 2018-06-10 17:00
178 Sokół Kocmyrzów Piliczanka Pilica 2018-06-10 17:00
179 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Orzeł Iwanowice 2018-06-10 17:00
180 Strażak Przybysławice Nowa Proszowianka 2018-06-10 17:00
181 Przebój Wolbrom Grębałowianka Kraków 2018-06-10 17:00
182 Zieleńczanka Zielonki Bolesław Bukowno 2018-06-10 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty