Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Klasa Okręgowa Kraków II
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka Kaszów 13 31 43-21 10 1 2 7 18 29-13 6 0 1 6 13 14-8 4 1 1
2 Bronowianka Kraków 13 28 37-12 9 1 3 6 13 16-4 4 1 1 7 15 21-8 5 0 2
3 Błękitni Modlnica 13 25 33-23 8 1 4 6 12 16-11 4 0 2 7 13 17-12 4 1 2
4 Garbarnia II Kraków 13 24 29-14 7 3 3 7 19 22-5 6 1 0 6 5 7-9 1 2 3
5 Prokocim Kraków 13 21 26-19 6 3 4 7 14 15-7 4 2 1 6 7 11-12 2 1 3
6 Świt Krzeszowice 13 19 34-32 6 1 6 6 15 19-9 5 0 1 7 4 15-23 1 1 5
7 Piast Wołowice 13 17 22-25 5 2 6 8 15 19-17 5 0 3 5 2 3-8 0 2 3
8 Skawinka Skawina 13 17 11-15 4 5 4 6 10 6-7 3 1 2 7 7 5-8 1 4 2
9 Borek Kraków 13 15 20-26 4 3 6 6 5 6-9 1 2 3 7 10 14-17 3 1 3
10 Iskra Radwanowice 13 14 23-23 3 5 5 6 11 15-8 3 2 1 7 3 8-15 0 3 4
11 Wieczysta Kraków 13 14 18-32 4 2 7 7 7 11-18 2 1 4 6 7 7-14 2 1 3
12 AP Kmita Zabierzów 13 11 18-30 2 5 6 6 6 7-11 1 3 2 7 5 11-19 1 2 4
13 Nadwiślan Kraków 13 11 23-45 3 2 8 6 5 14-17 1 2 3 7 6 9-28 2 0 5
14 Wisła Jeziorzany 13 7 8-28 1 4 8 7 4 5-9 0 4 3 6 3 3-19 1 0 5
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Wisła Jeziorzany 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-15 17:00
2 Wieczysta Kraków 2-2 Błękitni Modlnica 2017-08-15 11:00
3 Świt Krzeszowice 2-1 Borek Kraków 2017-08-15 17:00
4 Garbarnia II Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2017-08-12 10:00
5 Prokocim Kraków 0-0 Skawinka Skawina 2017-08-15 17:30
6 Piast Wołowice 3-2 Iskra Radwanowice 2017-08-15 16:00
7 Kaszowianka Kaszów 4-0 Nadwiślan Kraków 2017-08-15 14:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 AP Kmita Zabierzów 2-2 Kaszowianka Kaszów 2017-08-19 17:00
9 Iskra Radwanowice 2-3 Nadwiślan Kraków 2017-08-19 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
10 Skawinka Skawina 1-0 Piast Wołowice 2017-08-19 17:00
11 Bronowianka Kraków 4-0 Prokocim Kraków 2017-08-19 17:00
12 Borek Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 2017-08-19 17:00
13 Błękitni Modlnica 4-2 Świt Krzeszowice 2017-08-19 17:00
14 Wisła Jeziorzany 0-2 Wieczysta Kraków 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Wieczysta Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-26 17:00
16 Świt Krzeszowice 6-0 Wisła Jeziorzany 2017-08-26 17:00
17 Garbarnia II Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2017-08-27 17:00
18 Prokocim Kraków 1-1 Borek Kraków 2017-08-26 17:00
19 Piast Wołowice 0-2 Bronowianka Kraków 2017-08-27 16:00
20 Nadwiślan Kraków 0-2 Skawinka Skawina 2017-08-26 17:00
21 Kaszowianka Kaszów 6-3 Iskra Radwanowice 2017-08-27 14:00
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 AP Kmita Zabierzów 1-1 Iskra Radwanowice 2017-09-02 17:00
23 Skawinka Skawina 3-1 Kaszowianka Kaszów 2017-09-03 15:00
24 Bronowianka Kraków 6-0 Nadwiślan Kraków 2017-09-03 17:00
Zmiana z 2.09 na 3.09.2017
25 Borek Kraków 1-1 Piast Wołowice 2017-09-02 17:00
26 Błękitni Modlnica 3-1 Prokocim Kraków 2017-09-02 17:00
27 Wisła Jeziorzany 1-1 Garbarnia II Kraków 2017-09-02 17:00
28 Wieczysta Kraków 1-3 Świt Krzeszowice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Świt Krzeszowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2017-09-09 16:30
30 Garbarnia II Kraków 5-2 Wieczysta Kraków 2017-09-10 14:00
Zmiana z 10.09 na 9.09.2017 wycofana z uwagi na brak zgody Garbarni
31 Prokocim Kraków 4-1 Wisła Jeziorzany 2017-09-09 16:30
32 Piast Wołowice 2-4 Błękitni Modlnica 2017-09-10 16:00
33 Nadwiślan Kraków 5-6 Borek Kraków 2017-09-13 18:00
Na wniosek obu klubów zmiana na 13.09.2017
34 Kaszowianka Kaszów 1-6 Bronowianka Kraków 2017-09-10 14:00
35 Iskra Radwanowice 1-1 Skawinka Skawina 2017-09-09 11:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 AP Kmita Zabierzów 1-1 Skawinka Skawina 2017-09-16 16:00
37 Bronowianka Kraków 0-0 Iskra Radwanowice 2017-09-16 16:00
38 Borek Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów 2017-09-16 16:00
39 Błękitni Modlnica 3-4 Nadwiślan Kraków 2017-09-16 12:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00
40 Wisła Jeziorzany 0-0 Piast Wołowice 2017-09-17 16:00
Zmiana z 16.09 na 17.09.2017
41 Wieczysta Kraków 0-5 Prokocim Kraków 2017-09-16 16:00
42 Świt Krzeszowice 2-0 Garbarnia II Kraków 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Garbarnia II Kraków 4-1 AP Kmita Zabierzów 2017-09-24 14:00
44 Prokocim Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 2017-11-11 11:00
zmiana z 23.09.2017 na 11.11.2017, godz. 11:00
45 Piast Wołowice 1-0 Wieczysta Kraków 2017-09-24 16:00
46 Nadwiślan Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany 2017-09-23 16:00
47 Kaszowianka Kaszów 6-2 Błękitni Modlnica 2017-09-24 16:00
Zmiana godziny z 14:00 na 16:00
48 Iskra Radwanowice 4-2 Borek Kraków 2017-11-11 13:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin to 11.11.2017
49 Skawinka Skawina 0-4 Bronowianka Kraków 2017-11-11 11:00
Sędziowie w porozumieniu z trenerami odwołali mecz; nowy termin to 12.11.2017; zmiana z 12.11 na 11.11.2017; mecz na boisku Bronowianki przy ul. Zarzecze 124 A (gospodarzem Skawinka)
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 AP Kmita Zabierzów 0-3 Bronowianka Kraków 2017-09-30 15:30
51 Borek Kraków 2-0 Skawinka Skawina 2017-09-30 15:30
52 Błękitni Modlnica 3-1 Iskra Radwanowice 2017-09-30 11:00
53 Wisła Jeziorzany 0-1 Kaszowianka Kaszów 2017-09-30 15:30
54 Wieczysta Kraków 2-0 Nadwiślan Kraków 2017-09-30 15:30
55 Piast Wołowice 4-2 Świt Krzeszowice 2017-10-01 15:00
Zmiana gospodarza i daty z 30.09 na 1.10.2017
56 Garbarnia II Kraków 2-0 Prokocim Kraków 2017-10-01 14:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Prokocim Kraków 2-0 AP Kmita Zabierzów 2017-10-07 15:30
58 Piast Wołowice 1-4 Garbarnia II Kraków 2017-10-07 15:30
59 Nadwiślan Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 2017-10-07 15:30
60 Kaszowianka Kaszów 6-0 Wieczysta Kraków 2017-10-08 14:00
61 Iskra Radwanowice 4-0 Wisła Jeziorzany 2017-10-07 11:00
62 Skawinka Skawina 0-1 Błękitni Modlnica 2017-10-07 15:00
63 Bronowianka Kraków 0-1 Borek Kraków 2017-10-07 15:30
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 AP Kmita Zabierzów 3-0 Borek Kraków 2017-10-14 15:00
Mecz się nie odbył z powodu braku kart zdrowia zawodników Borku; decyzją WG MZPN walkower 3-0
65 Błękitni Modlnica 2-1 Bronowianka Kraków 2017-10-14 15:00
66 Wisła Jeziorzany 0-0 Skawinka Skawina 2017-10-14 15:00
67 Wieczysta Kraków 2-1 Iskra Radwanowice 2017-10-14 15:00
68 Świt Krzeszowice 1-5 Kaszowianka Kaszów 2017-10-14 15:00
69 Garbarnia II Kraków 7-1 Nadwiślan Kraków 2017-10-15 11:00
70 Prokocim Kraków 3-1 Piast Wołowice 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Piast Wołowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2017-10-22 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00
72 Nadwiślan Kraków 2-4 Prokocim Kraków 2017-10-21 15:00
73 Kaszowianka Kaszów 3-1 Garbarnia II Kraków 2017-10-21 15:00
Zmiana z 22.10 na 21.10.2017
74 Iskra Radwanowice 3-1 Świt Krzeszowice 2017-10-21 13:00
75 Skawinka Skawina 1-1 Wieczysta Kraków 2017-10-21 15:00
76 Bronowianka Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany 2017-10-21 15:00
77 Borek Kraków 0-3 Błękitni Modlnica 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 AP Kmita Zabierzów 0-4 Błękitni Modlnica 2017-10-28 15:00
79 Wisła Jeziorzany 2-3 Borek Kraków 2017-10-28 15:00
80 Wieczysta Kraków 3-5 Bronowianka Kraków 2017-10-29 11:00
zmiana z 28.10 na 29.10.2017
81 Świt Krzeszowice 4-1 Skawinka Skawina 2017-10-28 11:00
zmiana godziny z 15:00 na 11:00
82 Garbarnia II Kraków 0-0 Iskra Radwanowice 2017-10-29 12:45
zmiana godziny z 15:00 na 12:45
83 Prokocim Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-10-28 15:00
84 Piast Wołowice 4-1 Nadwiślan Kraków 2017-10-29 14:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Nadwiślan Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-11-04 13:00
86 Kaszowianka Kaszów 3-1 Piast Wołowice 2017-11-05 13:30
87 Iskra Radwanowice 1-1 Prokocim Kraków 2017-11-04 11:00
88 Skawinka Skawina 1-0 Garbarnia II Kraków 2017-11-04 14:00
zmiana godziny z 13:00 na 14:00
89 Bronowianka Kraków 4-3 Świt Krzeszowice 2017-11-04 14:00
zmiana godziny z 13:30 na 14:00
90 Borek Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 2017-11-04 13:30
91 Błękitni Modlnica 1-2 Wisła Jeziorzany 2017-11-04 13:30
mecz na boisku Wisły w Jeziorzanach

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty