Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > Klasa Okręgowa Kraków III
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Węgrzcanka Węgrzce W. 6 15 16-5 5 0 1 4 9 9-4 3 0 1 2 6 7-1 2 0 0
2 Gościbia Sułkowice 5 10 11-7 3 1 1 2 4 4-2 1 1 0 3 6 7-5 2 0 1
3 Radziszowianka Radziszów 5 10 6-5 3 1 1 3 6 3-3 2 0 1 2 4 3-2 1 1 0
4 LKS Mogilany 5 9 10-7 3 0 2 2 3 3-1 1 0 1 3 6 7-6 2 0 1
5 Raba Dobczyce 5 9 9-15 3 0 2 4 6 7-15 2 0 2 1 3 2-0 1 0 0
6 Tempo Rzeszotary 6 8 16-9 2 2 2 3 7 15-3 2 1 0 3 1 1-6 0 1 2
7 Orzeł Myślenice 5 8 10-3 2 2 1 1 0 1-2 0 0 1 4 8 9-1 2 2 0
8 Czarni Staniątki 5 7 8-3 2 1 2 3 4 4-1 1 1 1 2 3 4-2 1 0 1
9 Targowianka Targowisko 5 7 10-8 2 1 2 3 3 6-6 1 0 2 2 4 4-2 1 1 0
10 Pasternik Ochojno 5 7 9-10 2 1 2 2 1 4-7 0 1 1 3 6 5-3 2 0 1
11 Zielonka Wrząsowice 5 4 6-13 1 1 3 2 4 3-1 1 1 0 3 0 3-12 0 0 3
12 Gdovia Gdów 5 3 6-12 0 3 2 2 1 1-6 0 1 1 3 2 5-6 0 2 1
13 Karpaty Siepraw 5 3 8-17 1 0 4 2 0 1-5 0 0 2 3 3 7-12 1 0 2
14 Wolni Kłaj 5 1 4-15 0 1 4 3 1 4-8 0 1 2 2 0 0-7 0 0 2
kolejka 1 (19-08-2017/20-08-2017):
1 Czarni Staniątki 4-0 Zielonka Wrząsowice 2017-08-19 17:30
2 Wolni Kłaj 2-2 Gdovia Gdów 2017-08-20 17:00
3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-3 Gościbia Sułkowice 2017-08-19 17:00
4 Tempo Rzeszotary 7-0 Karpaty Siepraw 2017-08-19 17:00
5 Targowianka Targowisko 0-1 LKS Mogilany 2017-08-20 17:30
6 Radziszowianka Radziszów 0-2 Orzeł Myślenice 2017-08-19 17:00
7 Raba Dobczyce 0-4 Pasternik Ochojno 2017-08-19 15:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 Czarni Staniątki 0-1 Pasternik Ochojno 2017-08-27 17:00
9 Raba Dobczyce 0-6 Orzeł Myślenice 2017-08-26 14:00
Zmiana gospodarza
10 LKS Mogilany 0-1 Radziszowianka Radziszów 2017-08-27 17:00
11 Karpaty Siepraw 1-3 Targowianka Targowisko 2017-08-26 17:00
12 Gościbia Sułkowice 2-0 Tempo Rzeszotary 2017-08-26 11:00
13 Gdovia Gdów 0-5 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-08-26 17:00
14 Zielonka Wrząsowice 2-0 Wolni Kłaj 2017-08-26 17:00
kolejka 3 (02-09-2017/03-09-2017):
15 Wolni Kłaj 1-4 Czarni Staniątki 2017-09-03 16:30
16 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Zielonka Wrząsowice 2017-09-03 17:00
17 Tempo Rzeszotary 3-3 Gdovia Gdów 2017-09-02 17:00
18 Targowianka Targowisko 1-3 Gościbia Sułkowice 2017-09-02 17:00
19 Radziszowianka Radziszów 2-1 Karpaty Siepraw 2017-09-02 17:00
20 Raba Dobczyce 5-4 LKS Mogilany 2017-09-02 17:00
21 Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 2017-09-03 17:00
kolejka 4 (09-09-2017/10-09-2017):
22 Czarni Staniątki 0-0 Orzeł Myślenice 2017-09-10 16:30
23 LKS Mogilany 3-0 Pasternik Ochojno 2017-09-10 16:30
24 Karpaty Siepraw 0-2 Raba Dobczyce 2017-09-09 16:30
25 Gościbia Sułkowice 2-2 Radziszowianka Radziszów 2017-09-09 11:00
26 Gdovia Gdów 1-1 Targowianka Targowisko 2017-09-09 17:00
27 Zielonka Wrząsowice 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-09-10 16:30
28 Wolni Kłaj 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-09-13 17:00
kolejka 5 (16-09-2017/17-09-2017):
29 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Czarni Staniątki 2017-09-16 16:30
30 Tempo Rzeszotary 5-0 Wolni Kłaj 2017-09-16 16:00
31 Targowianka Targowisko 5-2 Zielonka Wrząsowice 2017-09-17 16:00
32 Radziszowianka Radziszów 1-0 Gdovia Gdów 2017-09-17 16:00
33 Raba Dobczyce 2-1 Gościbia Sułkowice 2017-09-16 11:00
34 Pasternik Ochojno 3-6 Karpaty Siepraw 2017-09-17 16:00
35 Orzeł Myślenice 1-2 LKS Mogilany 2017-09-16 16:30
kolejka 6 (23-09-2017/24-09-2017):
36 Czarni Staniątki LKS Mogilany 2017-11-19 13:00
37 Karpaty Siepraw Orzeł Myślenice 2017-11-19 13:00
38 Gościbia Sułkowice Pasternik Ochojno 2017-11-19 13:00
39 Gdovia Gdów Raba Dobczyce 2017-11-19 13:30
40 Zielonka Wrząsowice Radziszowianka Radziszów 2017-11-19 13:00
41 Wolni Kłaj Targowianka Targowisko 2017-11-19 13:00
42 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-0 Tempo Rzeszotary 2017-09-24 16:00
kolejka 7 (30-09-2017/01-10-2017):
43 Tempo Rzeszotary Czarni Staniątki
44 Targowianka Targowisko Węgrzcanka Węgrzce W.
45 Radziszowianka Radziszów Wolni Kłaj
46 Raba Dobczyce Zielonka Wrząsowice
47 Pasternik Ochojno Gdovia Gdów
48 Orzeł Myślenice Gościbia Sułkowice
49 LKS Mogilany Karpaty Siepraw
kolejka 8 (07-10-2017/08-10-2017):
50 Czarni Staniątki Karpaty Siepraw
51 Gościbia Sułkowice LKS Mogilany
52 Gdovia Gdów Orzeł Myślenice
53 Zielonka Wrząsowice Pasternik Ochojno
54 Wolni Kłaj Raba Dobczyce
55 Węgrzcanka Węgrzce W. Radziszowianka Radziszów
56 Tempo Rzeszotary Targowianka Targowisko
kolejka 9 (14-10-2017/15-10-2017):
57 Targowianka Targowisko Czarni Staniątki
58 Radziszowianka Radziszów Tempo Rzeszotary
59 Raba Dobczyce Węgrzcanka Węgrzce W.
60 Pasternik Ochojno Wolni Kłaj
61 Orzeł Myślenice Zielonka Wrząsowice
62 LKS Mogilany Gdovia Gdów
63 Karpaty Siepraw Gościbia Sułkowice
kolejka 10 (21-10-2017/22-10-2017):
64 Czarni Staniątki Gościbia Sułkowice
65 Gdovia Gdów Karpaty Siepraw
66 Zielonka Wrząsowice LKS Mogilany
67 Wolni Kłaj Orzeł Myślenice
68 Węgrzcanka Węgrzce W. Pasternik Ochojno
69 Tempo Rzeszotary Raba Dobczyce
70 Targowianka Targowisko Radziszowianka Radziszów
kolejka 11 (28-10-2017/29-10-2017):
71 Radziszowianka Radziszów Czarni Staniątki
72 Raba Dobczyce Targowianka Targowisko
73 Pasternik Ochojno Tempo Rzeszotary
74 Orzeł Myślenice Węgrzcanka Węgrzce W.
75 LKS Mogilany Wolni Kłaj
76 Karpaty Siepraw Zielonka Wrząsowice
77 Gościbia Sułkowice Gdovia Gdów
kolejka 12 (04-11-2017/05-11-2017):
78 Czarni Staniątki Gdovia Gdów
79 Zielonka Wrząsowice Gościbia Sułkowice
80 Wolni Kłaj Karpaty Siepraw
81 Węgrzcanka Węgrzce W. LKS Mogilany
82 Tempo Rzeszotary Orzeł Myślenice
83 Targowianka Targowisko Pasternik Ochojno
84 Radziszowianka Radziszów Raba Dobczyce
kolejka 13 (11-11-2017/12-11-2017):
85 Raba Dobczyce Czarni Staniątki
86 Pasternik Ochojno Radziszowianka Radziszów
87 Orzeł Myślenice Targowianka Targowisko
88 LKS Mogilany Tempo Rzeszotary
89 Karpaty Siepraw Węgrzcanka Węgrzce W.
90 Gościbia Sułkowice Wolni Kłaj
91 Gdovia Gdów Zielonka Wrząsowice

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty