Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Oldboje I liga 2017/2018
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła 18 49 94-27 16 1 1 9 27 42-13 9 0 0 9 22 52-14 7 1 1
2 Hutnik 18 49 104-33 16 1 1 9 25 58-16 8 1 0 9 24 46-17 8 0 1
3 Cracovia 18 36 70-47 12 0 6 9 18 40-19 6 0 3 9 18 30-28 6 0 3
4 Garbarnia 18 24 40-43 7 3 8 9 14 21-21 4 2 3 9 10 19-22 3 1 5
5 Opatkowianka 18 24 44-57 8 0 10 9 12 25-28 4 0 5 9 12 19-29 4 0 5
6 Grębałowianka 18 24 44-37 7 3 8 9 14 21-13 4 2 3 9 10 23-24 3 1 5
7 Dąbski 18 22 54-54 7 1 10 9 9 30-34 3 0 6 9 13 24-20 4 1 4
8 Orzeł Piaski W. 18 20 35-52 6 2 10 9 12 23-32 4 0 5 9 8 12-20 2 2 5
9 Prokocim 18 11 34-80 3 2 13 9 8 17-27 2 2 5 9 3 17-53 1 0 8
10 Clepardia 18 4 20-109 1 1 16 9 0 10-49 0 0 9 9 4 10-60 1 1 7
Cracovia gra na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Wielickiej, a Wisła na boisku Zwierzynieckiego
kolejka 1 (16-04-2018):
1 Grębałowianka 3-0 Cracovia 2018-04-16 18:00
Wynik z boiska 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 na rzecz Grębałowianki (nieuprawiony gracz w Cracovii)
2 Garbarnia 1-0 Orzeł Piaski W. 2018-04-16 19:30
3 Clepardia 2-11 Wisła 2018-04-16 18:00
4 Prokocim 0-1 Dąbski 2018-04-16 18:00
5 Opatkowianka 1-9 Hutnik 2018-04-16 18:00
kolejka 2 (23-04-2018):
6 Prokocim 1-1 Grębałowianka 2018-04-23 18:00
7 Hutnik 9-1 Clepardia 2018-06-25 18:00
mecz przełożony
8 Garbarnia 5-1 Opatkowianka 2018-04-23 19:30
9 Dąbski 3-5 Cracovia 2018-04-23 18:00
10 Wisła 2-0 Orzeł Piaski W. 2018-04-23 19:30
kolejka 3 (07-05-2018):
11 Grębałowianka 2-0 Dąbski 2018-05-07 18:00
12 Opatkowianka 1-7 Wisła 2018-05-07 18:00
13 Orzeł Piaski W. 0-6 Hutnik 2018-05-07 18:00
14 Cracovia 6-3 Prokocim 2018-05-07 19:00
15 Clepardia 0-3 Garbarnia 2018-05-07 18:00
kolejka 4 (14-05-2018):
16 Grębałowianka 0-1 Wisła 2018-05-14 18:00
17 Dąbski 2-3 Orzeł Piaski W. 2018-05-14 18:00
18 Cracovia 2-3 Opatkowianka 2018-05-14 19:00
19 Hutnik 3-0 Garbarnia 2018-05-14 18:00
20 Prokocim 4-5 Clepardia 2018-05-14 18:00
kolejka 5 (21-05-2018):
21 Opatkowianka 2-0 Grębałowianka 2018-05-21 18:00
22 Hutnik 4-3 Dąbski 2018-05-21 18:00
23 Wisła 7-2 Prokocim 2018-05-21 19:30
24 Orzeł Piaski W. 5-0 Clepardia 2018-05-21 18:00
25 Garbarnia 2-5 Cracovia 2018-05-21 19:30
kolejka 6 (28-05-2018):
26 Grębałowianka 1-1 Orzeł Piaski W. 2018-05-28 18:00
27 Cracovia 5-1 Wisła 2018-05-28 19:00
28 Garbarnia 2-2 Dąbski 2018-05-28 19:30
mecz przełożony
29 Clepardia 1-4 Opatkowianka 2018-05-28 18:00
30 Prokocim 1-4 Hutnik 2018-05-28 18:00
kolejka 7 (04-06-2018):
31 Clepardia 0-4 Grębałowianka 2018-06-04 18:00
32 Prokocim 4-1 Garbarnia 2018-06-04 18:00
33 Hutnik 8-1 Cracovia 2018-06-04 18:00
34 Orzeł Piaski W. 1-4 Opatkowianka 2018-06-04 18:00
35 Dąbski 0-6 Wisła 2018-06-04 18:00
kolejka 8 (11-06-2018):
36 Hutnik 5-3 Grębałowianka 2018-06-11 18:00
37 Opatkowianka 1-0 Prokocim 2018-06-11 18:00
38 Dąbski 9-1 Clepardia 2018-06-11 18:00
39 Wisła 2-1 Garbarnia 2018-06-11 19:30
40 Orzeł Piaski W. 1-4 Cracovia 2018-06-11 18:00
kolejka 9 (18-06-2018):
41 Grębałowianka 2-2 Garbarnia 2018-06-18 18:00
42 Clepardia 2-4 Cracovia 2018-06-18 18:00
43 Prokocim 1-1 Orzeł Piaski W. 2018-06-18 18:00
44 Wisła 5-2 Hutnik 2018-10-03 19:00
45 Dąbski 4-1 Opatkowianka 2018-06-18 18:00
kolejka 10 (25-06-2018):
46 Cracovia 8-1 Grębałowianka 2018-06-25 19:00
47 Orzeł Piaski W. 1-0 Garbarnia 2018-09-21 18:00
przełożony
48 Wisła 9-1 Clepardia 2018-06-19 19:30
49 Dąbski 5-1 Prokocim 2018-06-25 18:00
50 Hutnik 8-4 Opatkowianka 2018-06-25 18:00
kolejka 11 (27-08-2018):
51 Grębałowianka 5-1 Prokocim 2018-08-27 18:00
52 Clepardia 0-3 Hutnik 2018-08-27 18:00
walkower
53 Opatkowianka 3-6 Garbarnia 2018-08-27 18:00
54 Cracovia 2-3 Dąbski 2018-08-27 19:00
55 Orzeł Piaski W. 3-11 Wisła 2018-08-27 18:00
kolejka 12 (03-09-2018):
56 Dąbski 2-6 Grębałowianka 2018-09-03 18:00
57 Wisła 7-0 Opatkowianka 2018-09-03 19:30
58 Hutnik 7-1 Orzeł Piaski W. 2018-09-03 18:00
59 Prokocim 4-6 Cracovia 2018-09-03 18:00
60 Garbarnia 1-1 Clepardia 2018-09-03 19:30
kolejka 13 (10-09-2018):
61 Wisła 3-2 Grębałowianka 2018-09-10 18:30
Zmiana godziny z 19:30 na 18:30
62 Orzeł Piaski W. 4-1 Dąbski 2018-09-10 17:30
63 Opatkowianka 1-2 Cracovia 2018-09-10 17:30
64 Garbarnia 2-5 Hutnik 2018-09-10 19:30
65 Clepardia 4-7 Prokocim 2018-09-10 17:30
kolejka 14 (17-09-2018):
66 Grębałowianka 0-2 Opatkowianka 2018-09-17 17:30
67 Dąbski 3-6 Hutnik 2018-09-17 17:30
68 Prokocim 1-8 Wisła 2018-09-17 17:30
69 Clepardia 1-5 Orzeł Piaski W. 2018-09-17 17:30
70 Cracovia 5-1 Garbarnia 2018-09-17 19:00
kolejka 15 (24-09-2018):
71 Orzeł Piaski W. 1-5 Grębałowianka 2018-09-24 17:00
72 Wisła 4-3 Cracovia 2018-09-24 18:30
Zmiana godziny z 19:30 na 18:30
73 Dąbski 2-5 Garbarnia 2018-09-24 17:00
74 Opatkowianka 12-0 Clepardia 2018-09-24 17:00
75 Hutnik 12-1 Prokocim 2018-09-24 17:00
kolejka 16 (01-10-2018):
76 Grębałowianka 5-0 Clepardia 2018-10-01 17:00
77 Garbarnia 6-1 Prokocim 2018-10-01 19:30
78 Cracovia 2-5 Hutnik 2018-10-01 19:00
79 Opatkowianka 1-0 Orzeł Piaski W. 2018-10-01 17:00
80 Wisła 3-2 Dąbski 2018-10-01 18:30
Zmiana godziny z 19:30 na 18:30
kolejka 17 (08-10-2018):
81 Grębałowianka 3-6 Hutnik 2018-10-08 16:30
82 Prokocim 1-0 Opatkowianka 2018-10-08 16:30
83 Clepardia 0-8 Dąbski 2018-10-08 16:30
84 Garbarnia 0-5 Wisła 2018-10-08 19:30
85 Cracovia 4-1 Orzeł Piaski W. 2018-10-08 16:30
kolejka 18 (15-10-2018):
86 Garbarnia 2-1 Grębałowianka 2018-10-15 19:30
87 Cracovia 6-1 Clepardia 2018-10-15 19:00
88 Orzeł Piaski W. 7-1 Prokocim 2018-10-15 16:15
89 Hutnik 2-2 Wisła 2018-10-15 16:15
90 Opatkowianka 3-4 Dąbski 2018-10-15 16:15

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty