Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Klasa Okręgowa Kraków II 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 13 30 37-20 9 3 1 6 13 14-7 4 1 1 7 17 23-13 5 2 0
2 Skawinka Skawina 13 29 39-21 9 2 2 6 16 19-5 5 1 0 7 13 20-16 4 1 2
3 Garbarnia II Kraków 13 28 47-18 9 1 3 7 16 29-9 5 1 1 6 12 18-9 4 0 2
4 TS Węgrzce 13 27 36-19 8 3 2 7 18 24-10 6 0 1 6 9 12-9 2 3 1
5 Błękitni Modlnica 13 23 35-22 7 2 4 7 13 18-10 4 1 2 6 10 17-12 3 1 2
6 Borek Kraków 13 19 19-26 6 1 6 6 12 10-9 4 0 2 7 7 9-17 2 1 4
7 Wiślanie II Jaśkowice 13 16 23-38 5 1 7 7 7 12-22 2 1 4 6 9 11-16 3 0 3
8 Nadwiślan Kraków 13 15 22-37 5 0 8 6 9 12-13 3 0 3 7 6 10-24 2 0 5
9 Świt Krzeszowice 13 15 28-30 4 3 6 6 4 7-11 1 1 4 7 11 21-19 3 2 2
10 Bronowianka Kraków 13 15 17-31 4 3 6 7 12 12-10 3 3 1 6 3 5-21 1 0 5
11 Piast Wołowice 13 14 21-31 4 2 7 6 4 10-12 1 1 4 7 10 11-19 3 1 3
12 Hutnik II Kraków 13 13 43-43 4 1 8 7 12 34-18 4 0 3 6 1 9-25 0 1 5
13 Prokocim Kraków 13 10 16-24 1 7 5 7 4 10-16 0 4 3 6 6 6-8 1 3 2
14 Iskra Radwanowice 13 4 16-39 1 1 11 6 4 13-23 1 1 4 7 0 3-16 0 0 7
kolejka 1 (15-08-2018):
1 TS Węgrzce 0-3 Skawinka Skawina 2018-08-15 11:00
2 Hutnik II Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 2018-08-15 17:00
Mecz na sztucznej trawie przy ul. Ptaszyckiego
3 Wiślanie II Jaśkowice 2-2 Borek Kraków 2018-08-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
4 Błękitni Modlnica 1-1 Piast Wołowice 2018-08-15 17:30
5 Bronowianka Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-08-15 17:00
6 Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-05 17:00
7 Garbarnia II Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2018-08-15 16:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Skawinka Skawina 4-1 Świt Krzeszowice 2018-08-19 17:00
9 Nadwiślan Kraków 0-4 Garbarnia II Kraków 2018-08-18 11:00
10 Iskra Radwanowice 0-0 Prokocim Kraków 2018-08-18 17:00
11 Piast Wołowice 1-2 Bronowianka Kraków 2018-08-19 16:00
12 Borek Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2018-08-18 11:00
13 Wieczysta Kraków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 2018-08-18 17:00
Zmiana z 19.08 na 18.08.2018
14 TS Węgrzce 5-3 Hutnik II Kraków 2018-08-18 11:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Hutnik II Kraków 1-4 Skawinka Skawina 2018-08-25 17:00
16 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 TS Węgrzce 2018-08-26 11:00
Zmiana z 26.08 na 27.08.2018, po czym powrót do 26.08
17 Błękitni Modlnica 2-4 Wieczysta Kraków 2018-08-26 17:00
18 Bronowianka Kraków 2-0 Borek Kraków 2018-08-25 17:00
19 Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 2018-08-25 17:00
20 Garbarnia II Kraków 7-1 Iskra Radwanowice 2018-08-25 12:30
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
21 Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Skawinka Skawina 2-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-01 17:00
23 Iskra Radwanowice 1-6 Świt Krzeszowice 2018-09-01 17:00
24 Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 2018-09-02 16:00
25 Borek Kraków 1-0 Prokocim Kraków 2018-09-01 11:00
26 Wieczysta Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-09-01 17:00
27 TS Węgrzce 5-1 Błękitni Modlnica 2018-09-02 17:00
28 Hutnik II Kraków 8-1 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-02 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Wiślanie II Jaśkowice 4-3 Skawinka Skawina 2018-09-09 11:00
30 Błękitni Modlnica 6-0 Hutnik II Kraków 2018-09-09 14:30
Wynik z boiska 6-2, po weryfikacji walkower 6-0 na korzyść Błękitnych (nieuprawniony zawodnik w drużynie Hutnika II)
31 Bronowianka Kraków 3-3 TS Węgrzce 2018-09-08 16:30
32 Prokocim Kraków 3-3 Wieczysta Kraków 2018-09-08 17:00
33 Garbarnia II Kraków 1-3 Borek Kraków 2018-09-09 11:00
34 Świt Krzeszowice 1-2 Piast Wołowice 2018-09-08 17:00
35 Nadwiślan Kraków 2-0 Iskra Radwanowice 2018-09-08 17:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Skawinka Skawina 2-1 Iskra Radwanowice 2018-09-15 16:30
37 Piast Wołowice 5-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-16 16:00
38 Borek Kraków 2-5 Świt Krzeszowice 2018-09-15 11:00
39 Wieczysta Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 2018-09-15 16:30
40 TS Węgrzce 4-0 Prokocim Kraków 2018-09-15 11:00
41 Hutnik II Kraków 7-0 Bronowianka Kraków 2018-09-16 16:00
42 Wiślanie II Jaśkowice 1-6 Błękitni Modlnica 2018-09-16 11:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Błękitni Modlnica 2-3 Skawinka Skawina 2018-09-22 16:00
44 Bronowianka Kraków 1-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-22 16:00
45 Prokocim Kraków 3-3 Hutnik II Kraków 2018-09-22 16:00
46 Garbarnia II Kraków 3-0 TS Węgrzce 2018-09-23 11:00
Decyzją WG MZPN walkower 3-0 na korzyść Garbarnii II (mecz przerwany w 24. minucie po naruszeniu nietykalnościelesnej sędziego)
47 Świt Krzeszowice 1-3 Wieczysta Kraków 2018-09-22 16:00
48 Nadwiślan Kraków 3-0 Borek Kraków 2018-09-22 16:00
49 Iskra Radwanowice 1-5 Piast Wołowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Skawinka Skawina 4-0 Piast Wołowice 2018-09-29 11:00
51 Borek Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-09-29 11:00
52 Wieczysta Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-29 16:00
53 TS Węgrzce 6-2 Świt Krzeszowice 2018-09-29 11:00
54 Hutnik II Kraków 3-5 Garbarnia II Kraków 2018-09-30 16:00
55 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 Prokocim Kraków 2018-09-30 11:00
56 Błękitni Modlnica 1-0 Bronowianka Kraków 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Bronowianka Kraków 1-3 Skawinka Skawina 2018-10-06 15:30
58 Prokocim Kraków 0-0 Błękitni Modlnica 2018-10-06 15:30
59 Garbarnia II Kraków 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-07 11:00
60 Świt Krzeszowice 2-0 Hutnik II Kraków 2018-10-06 15:30
61 Nadwiślan Kraków 2-5 TS Węgrzce 2018-10-06 15:30
62 Iskra Radwanowice 3-5 Wieczysta Kraków 2018-10-06 15:30
63 Piast Wołowice 2-3 Borek Kraków 2018-10-07 15:30
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Skawinka Skawina 4-0 Borek Kraków 2018-10-13 15:30
65 Wieczysta Kraków 5-0 Piast Wołowice 2018-10-13 15:30
66 TS Węgrzce 1-0 Iskra Radwanowice 2018-10-13 11:00
67 Hutnik II Kraków 7-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-14 15:00
68 Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Świt Krzeszowice 2018-10-13 15:00
69 Błękitni Modlnica 1-0 Garbarnia II Kraków 2018-10-13 15:30
70 Bronowianka Kraków 1-1 Prokocim Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Prokocim Kraków 1-1 Skawinka Skawina 2018-10-20 15:00
72 Garbarnia II Kraków 6-0 Bronowianka Kraków 2018-10-21 11:00
73 Świt Krzeszowice 1-3 Błękitni Modlnica 2018-10-20 15:00
74 Nadwiślan Kraków 2-3 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-20 15:00
75 Iskra Radwanowice 5-1 Hutnik II Kraków 2018-10-20 15:00
76 Piast Wołowice 0-0 TS Węgrzce 2018-10-21 15:00
77 Borek Kraków 0-1 Wieczysta Kraków 2018-10-20 11:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Skawinka Skawina 3-3 Wieczysta Kraków 2018-10-27 15:00
79 TS Węgrzce 3-1 Borek Kraków 2018-10-27 11:00
80 Hutnik II Kraków 7-2 Piast Wołowice 2018-10-28 14:00
81 Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Iskra Radwanowice 2018-10-11 11:00
28.10.2018 mecz się nie odbył - boisko po opadach nie nadawało się do gry; nowy termin to 11.10.2018
82 Błękitni Modlnica 5-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-27 15:00
83 Bronowianka Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 2018-10-27 15:00
84 Prokocim Kraków 2-6 Garbarnia II Kraków 2018-10-27 15:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Garbarnia II Kraków 7-3 Skawinka Skawina 2018-11-04 11:00
86 Świt Krzeszowice 1-1 Prokocim Kraków 2018-11-03 14:00
87 Nadwiślan Kraków 3-1 Bronowianka Kraków 2018-11-03 14:00
88 Iskra Radwanowice 3-6 Błękitni Modlnica 2018-11-03 14:00
89 Piast Wołowice 1-5 Wiślanie II Jaśkowice 2018-11-03 14:00
Zmiana z 4.11 na 3.11.2018
90 Borek Kraków 4-2 Hutnik II Kraków 2018-11-03 11:00
91 Wieczysta Kraków 0-0 TS Węgrzce 2018-11-03 14:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty