Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Klasa Okręgowa Kraków II 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 22 52 72-34 16 4 2 11 26 34-17 8 2 1 11 26 38-17 8 2 1
2 Skawinka Skawina 22 52 64-26 16 4 2 11 27 34-9 8 3 0 11 25 30-17 8 1 2
3 Garbarnia II Kraków 22 44 77-31 14 2 6 11 22 49-18 7 1 3 11 22 28-13 7 1 3
4 TS Węgrzce 22 40 53-38 12 4 6 11 25 32-16 8 1 2 11 15 21-22 4 3 4
5 Błękitni Modlnica 22 36 60-37 10 6 6 11 23 35-13 7 2 2 11 13 25-24 3 4 4
6 Borek Kraków 21 33 40-41 10 3 8 10 19 19-14 6 1 3 11 14 21-27 4 2 5
7 Bronowianka Kraków 22 29 37-48 8 5 9 11 17 16-15 4 5 2 11 12 21-33 4 0 7
8 Hutnik II Kraków 22 28 61-60 9 1 12 11 24 45-22 8 0 3 11 4 16-38 1 1 9
9 Piast Wołowice 22 27 30-48 8 3 11 11 13 17-17 4 1 6 11 14 13-31 4 2 5
10 Nadwiślan Kraków 21 25 36-58 8 1 12 11 15 20-23 5 0 6 10 10 16-35 3 1 6
11 Wiślanie II Jaśkowice 22 24 29-65 7 3 12 11 13 16-36 4 1 6 11 11 13-29 3 2 6
12 Świt Krzeszowice 22 21 45-58 6 3 13 11 7 16-25 2 1 8 11 14 29-33 4 2 5
13 Prokocim Kraków 22 19 31-41 3 10 9 11 9 18-24 1 6 4 11 10 13-17 2 4 5
14 Iskra Radwanowice 22 4 16-66 1 1 20 11 4 13-38 1 1 9 11 0 3-28 0 0 11
20 marca 2019 r. Iskra Radwanowice wycofała się z rozgrywek.
kolejka 1 (15-08-2018):
1 TS Węgrzce 0-3 Skawinka Skawina 2018-08-15 11:00
2 Hutnik II Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 2018-08-15 17:00
Mecz na sztucznej trawie przy ul. Ptaszyckiego
3 Wiślanie II Jaśkowice 2-2 Borek Kraków 2018-08-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
4 Błękitni Modlnica 1-1 Piast Wołowice 2018-08-15 17:30
5 Bronowianka Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-08-15 17:00
6 Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-05 17:00
7 Garbarnia II Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2018-08-15 16:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Skawinka Skawina 4-1 Świt Krzeszowice 2018-08-19 17:00
9 Nadwiślan Kraków 0-4 Garbarnia II Kraków 2018-08-18 11:00
10 Iskra Radwanowice 0-0 Prokocim Kraków 2018-08-18 17:00
11 Piast Wołowice 1-2 Bronowianka Kraków 2018-08-19 16:00
12 Borek Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2018-08-18 11:00
13 Wieczysta Kraków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 2018-08-18 17:00
Zmiana z 19.08 na 18.08.2018
14 TS Węgrzce 5-3 Hutnik II Kraków 2018-08-18 11:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Hutnik II Kraków 1-4 Skawinka Skawina 2018-08-25 17:00
16 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 TS Węgrzce 2018-08-26 11:00
Zmiana z 26.08 na 27.08.2018, po czym powrót do 26.08
17 Błękitni Modlnica 2-4 Wieczysta Kraków 2018-08-26 17:00
18 Bronowianka Kraków 2-0 Borek Kraków 2018-08-25 17:00
19 Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 2018-08-25 17:00
20 Garbarnia II Kraków 7-1 Iskra Radwanowice 2018-08-25 12:30
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
21 Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Skawinka Skawina 2-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-01 17:00
23 Iskra Radwanowice 1-6 Świt Krzeszowice 2018-09-01 17:00
24 Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 2018-09-02 16:00
25 Borek Kraków 1-0 Prokocim Kraków 2018-09-01 11:00
26 Wieczysta Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-09-01 17:00
27 TS Węgrzce 5-1 Błękitni Modlnica 2018-09-02 17:00
28 Hutnik II Kraków 8-1 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-02 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Wiślanie II Jaśkowice 4-3 Skawinka Skawina 2018-09-09 11:00
30 Błękitni Modlnica 6-0 Hutnik II Kraków 2018-09-09 14:30
Wynik z boiska 6-2, po weryfikacji walkower 6-0 na korzyść Błękitnych (nieuprawniony zawodnik w drużynie Hutnika II)
31 Bronowianka Kraków 3-3 TS Węgrzce 2018-09-08 16:30
32 Prokocim Kraków 3-3 Wieczysta Kraków 2018-09-08 17:00
33 Garbarnia II Kraków 1-3 Borek Kraków 2018-09-09 11:00
34 Świt Krzeszowice 1-2 Piast Wołowice 2018-09-08 17:00
35 Nadwiślan Kraków 2-0 Iskra Radwanowice 2018-09-08 17:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Skawinka Skawina 2-1 Iskra Radwanowice 2018-09-15 16:30
37 Piast Wołowice 5-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-16 16:00
38 Borek Kraków 2-5 Świt Krzeszowice 2018-09-15 11:00
39 Wieczysta Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 2018-09-15 16:30
40 TS Węgrzce 4-0 Prokocim Kraków 2018-09-15 11:00
41 Hutnik II Kraków 7-0 Bronowianka Kraków 2018-09-16 16:00
42 Wiślanie II Jaśkowice 1-6 Błękitni Modlnica 2018-09-16 11:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Błękitni Modlnica 2-3 Skawinka Skawina 2018-09-22 16:00
44 Bronowianka Kraków 1-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-22 16:00
45 Prokocim Kraków 3-3 Hutnik II Kraków 2018-09-22 16:00
46 Garbarnia II Kraków 3-0 TS Węgrzce 2018-09-23 11:00
Decyzją WG MZPN walkower 3-0 na korzyść Garbarni II (mecz przerwany w 24. minucie po naruszeniu nietykalnościelesnej sędziego)
47 Świt Krzeszowice 1-3 Wieczysta Kraków 2018-09-22 16:00
48 Nadwiślan Kraków 3-0 Borek Kraków 2018-09-22 16:00
49 Iskra Radwanowice 1-5 Piast Wołowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Skawinka Skawina 4-0 Piast Wołowice 2018-09-29 11:00
51 Borek Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-09-29 11:00
52 Wieczysta Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-29 16:00
53 TS Węgrzce 6-2 Świt Krzeszowice 2018-09-29 11:00
54 Hutnik II Kraków 3-5 Garbarnia II Kraków 2018-09-30 16:00
55 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 Prokocim Kraków 2018-09-30 11:00
56 Błękitni Modlnica 1-0 Bronowianka Kraków 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Bronowianka Kraków 1-3 Skawinka Skawina 2018-10-06 15:30
58 Prokocim Kraków 0-0 Błękitni Modlnica 2018-10-06 15:30
59 Garbarnia II Kraków 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-07 11:00
60 Świt Krzeszowice 2-0 Hutnik II Kraków 2018-10-06 15:30
61 Nadwiślan Kraków 2-5 TS Węgrzce 2018-10-06 15:30
62 Iskra Radwanowice 3-5 Wieczysta Kraków 2018-10-06 15:30
63 Piast Wołowice 2-3 Borek Kraków 2018-10-07 15:30
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Skawinka Skawina 4-0 Borek Kraków 2018-10-13 15:30
65 Wieczysta Kraków 5-0 Piast Wołowice 2018-10-13 15:30
66 TS Węgrzce 1-0 Iskra Radwanowice 2018-10-13 11:00
67 Hutnik II Kraków 7-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-14 15:00
68 Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Świt Krzeszowice 2018-10-13 15:00
69 Błękitni Modlnica 1-0 Garbarnia II Kraków 2018-10-13 15:30
70 Bronowianka Kraków 1-1 Prokocim Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Prokocim Kraków 1-1 Skawinka Skawina 2018-10-20 15:00
72 Garbarnia II Kraków 6-0 Bronowianka Kraków 2018-10-21 11:00
73 Świt Krzeszowice 1-3 Błękitni Modlnica 2018-10-20 15:00
74 Nadwiślan Kraków 2-3 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-20 15:00
75 Iskra Radwanowice 5-1 Hutnik II Kraków 2018-10-20 15:00
76 Piast Wołowice 0-0 TS Węgrzce 2018-10-21 15:00
77 Borek Kraków 0-1 Wieczysta Kraków 2018-10-20 11:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Skawinka Skawina 3-3 Wieczysta Kraków 2018-10-27 15:00
79 TS Węgrzce 3-1 Borek Kraków 2018-10-27 11:00
80 Hutnik II Kraków 7-2 Piast Wołowice 2018-10-28 14:00
81 Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Iskra Radwanowice 2018-10-11 11:00
28.10.2018 mecz się nie odbył - boisko po opadach nie nadawało się do gry; nowy termin to 11.10.2018
82 Błękitni Modlnica 5-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-27 15:00
83 Bronowianka Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 2018-10-27 15:00
84 Prokocim Kraków 2-6 Garbarnia II Kraków 2018-10-27 15:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Garbarnia II Kraków 7-3 Skawinka Skawina 2018-11-04 11:00
86 Świt Krzeszowice 1-1 Prokocim Kraków 2018-11-03 14:00
87 Nadwiślan Kraków 3-1 Bronowianka Kraków 2018-11-03 14:00
88 Iskra Radwanowice 3-6 Błękitni Modlnica 2018-11-03 14:00
89 Piast Wołowice 1-5 Wiślanie II Jaśkowice 2018-11-03 14:00
Zmiana z 4.11 na 3.11.2018
90 Borek Kraków 4-2 Hutnik II Kraków 2018-11-03 11:00
91 Wieczysta Kraków 0-0 TS Węgrzce 2018-11-03 14:00
kolejka 14 (23-03-2019/24-03-2019):
92 Skawinka Skawina 2-1 TS Węgrzce 2019-03-24 15:00
93 Wieczysta Kraków 3-2 Hutnik II Kraków 2019-03-24 11:00
Zmiana z 23.03 godz. 15 na 24.03.2019
94 Borek Kraków 2-0 Wiślanie II Jaśkowice 2019-03-23 12:00
95 Piast Wołowice 1-0 Błękitni Modlnica 2019-03-24 16:00
96 Iskra Radwanowice 0-3 Bronowianka Kraków
walkower (Iskra wycowała się z rozgrywek)
97 Nadwiślan Kraków 3-2 Prokocim Kraków 2019-03-23 15:30
98 Świt Krzeszowice 0-3 Garbarnia II Kraków 2019-03-23 15:00
Na boisku 2-3, po weryfikacji walkower 0-3
kolejka 15 (30-03-2019/31-03-2019):
99 Świt Krzeszowice 0-3 Skawinka Skawina 2019-03-30 15:00
100 Garbarnia II Kraków 9-1 Nadwiślan Kraków 2019-03-31 11:00
101 Prokocim Kraków 3-0 Iskra Radwanowice
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
102 Bronowianka Kraków 0-0 Piast Wołowice 2019-03-30 16:00
103 Błękitni Modlnica 3-1 Borek Kraków 2019-03-30 16:00
104 Wiślanie II Jaśkowice 0-5 Wieczysta Kraków 2019-03-31 11:00
105 Hutnik II Kraków 2-0 TS Węgrzce 2019-03-31 16:00
kolejka 16 (06-04-2019/07-04-2019):
106 Skawinka Skawina 2-0 Hutnik II Kraków 2019-04-07 16:00
Zmiana godziny z 15:00 na 16:00
107 TS Węgrzce 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 2019-04-06 11:00
108 Wieczysta Kraków 4-4 Błękitni Modlnica 2019-04-06 11:00
109 Borek Kraków 1-3 Bronowianka Kraków 2019-04-06 11:00
110 Piast Wołowice 0-1 Prokocim Kraków 2019-04-07 16:00
111 Iskra Radwanowice 0-3 Garbarnia II Kraków
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
112 Nadwiślan Kraków 1-2 Świt Krzeszowice 2019-04-06 16:00
kolejka 17 (13-04-2019/14-04-2019):
113 Nadwiślan Kraków 1-2 Skawinka Skawina 2019-04-13 16:30
114 Świt Krzeszowice 3-0 Iskra Radwanowice
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
115 Garbarnia II Kraków 8-0 Piast Wołowice 2019-04-14 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00
116 Prokocim Kraków 3-3 Borek Kraków 2019-04-13 16:30
117 Bronowianka Kraków 0-3 Wieczysta Kraków 2019-04-13 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
118 Błękitni Modlnica 6-1 TS Węgrzce 2019-04-13 17:00
119 Wiślanie II Jaśkowice 3-1 Hutnik II Kraków 2019-04-14 11:00
kolejka 18 (20-04-2019):
120 Skawinka Skawina 0-0 Wiślanie II Jaśkowice 2019-04-20 16:30
Zmiana godziny z 17:00 na 16:30
121 Hutnik II Kraków 4-1 Błękitni Modlnica 2019-04-20 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
122 TS Węgrzce 2-1 Bronowianka Kraków 2019-04-18 17:00
Zmiana z 20.04 na 18.04.2019
123 Wieczysta Kraków 3-2 Prokocim Kraków 2019-04-20 13:00
124 Borek Kraków 2-2 Garbarnia II Kraków 2019-04-20 11:00
125 Piast Wołowice 3-2 Świt Krzeszowice 2019-04-20 15:00
126 Iskra Radwanowice 0-3 Nadwiślan Kraków
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
kolejka 19 (27-04-2019/28-04-2019):
127 Iskra Radwanowice 0-3 Skawinka Skawina
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
128 Nadwiślan Kraków 0-2 Piast Wołowice 2019-04-27 14:00
129 Świt Krzeszowice 4-5 Borek Kraków 2019-04-27 17:00
130 Garbarnia II Kraków 1-5 Wieczysta Kraków 2019-04-28 17:45
131 Prokocim Kraków 1-4 TS Węgrzce 2019-04-27 17:00
132 Bronowianka Kraków 3-1 Hutnik II Kraków 2019-04-27 17:00
133 Błękitni Modlnica 7-0 Wiślanie II Jaśkowice 2019-04-27 17:30
kolejka 20 (04-05-2019/05-05-2019):
134 Skawinka Skawina 2-2 Błękitni Modlnica 2019-05-04 17:00
135 Wiślanie II Jaśkowice 0-8 Bronowianka Kraków 2019-05-05 11:00
136 Hutnik II Kraków 2-1 Prokocim Kraków 2019-05-04 17:00
137 TS Węgrzce 1-2 Garbarnia II Kraków 2019-05-15 18:30
Z uwagi na zalane boisko mecz na sztucznej trawie Garbarni (ul. Rydlówka 23); gospodarzem TS Węgrzce
138 Wieczysta Kraków 7-2 Świt Krzeszowice 2019-05-04 13:00
139 Borek Kraków Nadwiślan Kraków 2019-05-15 18:00
Z uwagi na zalane boisko sędzia odwołał zawody
140 Piast Wołowice 3-0 Iskra Radwanowice
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
kolejka 21 (11-05-2019/12-05-2019):
141 Piast Wołowice 0-2 Skawinka Skawina 2019-05-11 16:00
142 Iskra Radwanowice 0-3 Borek Kraków
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
143 Nadwiślan Kraków 3-2 Wieczysta Kraków 2019-05-11 13:00
144 Świt Krzeszowice 2-3 TS Węgrzce 2019-05-11 17:00
145 Garbarnia II Kraków 2-3 Hutnik II Kraków 2019-05-11 14:00
146 Prokocim Kraków 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 2019-05-11 17:00
147 Bronowianka Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 2019-05-11 18:00
kolejka 22 (18-05-2019/19-05-2019):
148 Skawinka Skawina 9-1 Bronowianka Kraków 2019-05-19 15:00
149 Błękitni Modlnica 1-1 Prokocim Kraków 2019-05-18 18:00
150 Wiślanie II Jaśkowice 1-0 Garbarnia II Kraków 2019-05-18 18:00
Zmiana z 19.05 na 18.05.2019
151 Hutnik II Kraków 3-2 Świt Krzeszowice 2019-05-19 17:00
152 TS Węgrzce 2-2 Nadwiślan Kraków 2019-05-18 17:00
153 Wieczysta Kraków 3-0 Iskra Radwanowice
walkower (Iskra wycofała się z rozgrywek)
154 Borek Kraków 4-0 Piast Wołowice 2019-05-18 11:00
kolejka 23 (25-05-2019/26-05-2019):
155 Borek Kraków Skawinka Skawina 2019-05-25 11:00
156 Piast Wołowice Wieczysta Kraków 2019-05-26 16:00
157 Iskra Radwanowice TS Węgrzce
158 Nadwiślan Kraków Hutnik II Kraków 2019-05-25 17:30
159 Świt Krzeszowice Wiślanie II Jaśkowice 2019-05-26 16:00
Zmiana z 25.05 na 26.05.2019
160 Garbarnia II Kraków Błękitni Modlnica 2019-05-26 15:00
161 Prokocim Kraków Bronowianka Kraków 2019-05-25 17:00
kolejka 24 (01-06-2019/02-06-2019):
162 Skawinka Skawina Prokocim Kraków 2019-06-02 15:00
163 Bronowianka Kraków Garbarnia II Kraków 2019-06-01 18:00
164 Błękitni Modlnica Świt Krzeszowice 2019-06-01 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
165 Wiślanie II Jaśkowice Nadwiślan Kraków 2019-06-02 11:00
166 Hutnik II Kraków Iskra Radwanowice
167 TS Węgrzce Piast Wołowice 2019-06-01 11:00
168 Wieczysta Kraków Borek Kraków 2019-06-01 17:00
kolejka 25 (08-06-2019/09-06-2019):
169 Wieczysta Kraków Skawinka Skawina 2019-06-08 11:00
170 Borek Kraków TS Węgrzce 2019-06-08 11:00
171 Piast Wołowice Hutnik II Kraków 2019-06-09 16:00
172 Iskra Radwanowice Wiślanie II Jaśkowice
173 Nadwiślan Kraków Błękitni Modlnica 2019-06-08 17:30
174 Świt Krzeszowice Bronowianka Kraków 2019-06-08 17:00
175 Garbarnia II Kraków Prokocim Kraków 2019-06-09 11:00
kolejka 26 (15-06-2019/16-06-2019):
176 Skawinka Skawina Garbarnia II Kraków 2019-06-16 17:00
177 Prokocim Kraków Świt Krzeszowice 2019-06-16 17:00
178 Bronowianka Kraków Nadwiślan Kraków 2019-06-16 17:00
179 Błękitni Modlnica Iskra Radwanowice
180 Wiślanie II Jaśkowice Piast Wołowice 2019-06-16 17:00
181 Hutnik II Kraków Borek Kraków 2019-06-16 17:00
182 TS Węgrzce Wieczysta Kraków 2019-06-16 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty