Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Oldboje II liga 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prokocim 16 43 64-13 14 1 1 8 21 34-9 7 0 1 8 22 30-4 7 1 0
2 Armatura 18 34 66-31 11 1 6 9 13 37-16 4 1 4 9 21 29-15 7 0 2
3 Strzelcy 18 30 46-34 8 6 4 9 16 25-12 4 4 1 9 14 21-22 4 2 3
4 Krakus Swoszowice 18 26 44-54 8 2 8 9 13 25-24 4 1 4 9 13 19-30 4 1 4
5 Clepardia 14 25 41-36 8 1 5 6 12 16-15 4 0 2 8 13 25-21 4 1 3
6 Borek 17 22 33-34 7 1 9 9 16 22-16 5 1 3 8 6 11-18 2 0 6
7 Wieczysta 16 20 48-47 6 2 8 8 12 28-21 4 0 4 8 8 20-26 2 2 4
8 Tyniec 15 18 35-41 5 3 7 7 10 16-19 3 1 3 8 8 19-22 2 2 4
9 Zwierzyniecki 17 11 30-52 2 5 10 9 6 16-27 1 3 5 8 5 14-25 1 2 5
10 Victoria 17 8 22-87 2 2 13 9 7 17-34 2 1 6 8 1 5-53 0 1 7
kolejka 1 (29-04-2019):
1 Armatura 19-0 Victoria 2019-04-29 18:00
2 Borek 1-1 Zwierzyniecki 2019-04-29 19:00
3 Krakus Swoszowice 2-4 Strzelcy 2019-04-29 18:00
4 Tyniec 4-6 Clepardia 2019-04-29 18:00
5 Wieczysta Prokocim 2019-04-29 18:00
przełożony
kolejka 2 (06-05-2019):
6 Victoria 6-2 Zwierzyniecki 2019-05-06 18:00
7 Strzelcy 0-2 Armatura 2019-05-06 18:00
Na boisku Krakusa Nowa Huta
8 Clepardia Borek 2019-05-06 18:00
przełożony
9 Wieczysta 2-4 Krakus Swoszowice 2019-05-06 18:00
10 Prokocim 3-1 Tyniec 2019-05-06 18:00
kolejka 3 (13-05-2019):
11 Strzelcy 2-2 Victoria 2019-05-13 18:00
12 Zwierzyniecki 0-5 Clepardia 2019-05-13 18:00
13 Armatura 5-0 Wieczysta 2019-05-13 18:00
14 Borek 0-4 Prokocim 2019-05-13 19:00
15 Tyniec 1-5 Krakus Swoszowice 2019-05-13 18:00
kolejka 4 (20-05-2019):
16 Victoria 2-8 Clepardia 2019-05-20 18:00
17 Wieczysta 9-2 Strzelcy 2019-05-20 18:00
18 Prokocim 3-2 Zwierzyniecki 2019-05-20 18:00
19 Tyniec 2-1 Armatura 2019-05-20 18:00
20 Krakus Swoszowice 4-1 Borek 2019-05-20 18:00
kolejka 5 (27-05-2019):
21 Victoria 1-5 Wieczysta 2019-05-27 18:00
22 Clepardia 0-7 Prokocim 2019-05-27 18:00
23 Strzelcy 2-2 Tyniec 2019-05-27 18:00
24 Krakus Swoszowice 5-3 Zwierzyniecki 2019-05-27 18:00
25 Armatura 2-1 Borek 2019-05-27 18:00
kolejka 6 (03-06-2019):
26 Prokocim 9-0 Victoria 2019-06-03 18:00
27 Wieczysta 3-5 Tyniec 2019-06-03 18:00
28 Clepardia 6-2 Krakus Swoszowice 2019-06-03 18:00
29 Borek 2-1 Strzelcy 2019-06-03 19:00
30 Zwierzyniecki 3-7 Armatura 2019-06-03 18:00
kolejka 7 (10-06-2019):
31 Victoria 3-1 Tyniec 2019-06-10 18:00
32 Krakus Swoszowice 1-4 Prokocim 2019-06-10 18:00
33 Borek 1-3 Wieczysta 2019-06-10 19:00
34 Armatura 6-0 Clepardia 2019-06-10 18:00
35 Strzelcy 3-0 Zwierzyniecki 2019-06-10 18:00
kolejka 8 (17-06-2019):
36 Krakus Swoszowice 2-1 Victoria 2019-06-17 18:00
37 Tyniec 3-0 Borek 2019-06-17 18:00
38 Prokocim 5-0 Armatura 2019-06-17 18:00
39 Zwierzyniecki 4-4 Wieczysta 2019-06-17 18:00
40 Clepardia 2-0 Strzelcy 2019-06-17 18:00
kolejka 9 (24-06-2019):
41 Victoria 1-4 Borek 2019-06-24 18:00
42 Armatura 1-2 Krakus Swoszowice 2019-06-24 18:00
43 Zwierzyniecki 1-1 Tyniec 2019-10-16 18:00
przełożony
44 Strzelcy 2-2 Prokocim 2019-06-24 18:00
45 Wieczysta 3-1 Clepardia 2019-06-24 18:00
kolejka 10 (19-08-2019):
46 Victoria 1-5 Armatura 2019-08-19 18:00
47 Zwierzyniecki 1-2 Borek 2019-08-19 18:00
48 Strzelcy 9-1 Krakus Swoszowice 2019-08-19 18:00
przełożony
49 Clepardia Tyniec 2019-08-19 18:00
przełożony
50 Prokocim 5-1 Wieczysta 2019-08-19 18:00
kolejka 11 (26-08-2019):
51 Zwierzyniecki 4-0 Victoria 2019-08-26 18:00
52 Armatura 1-4 Strzelcy 2019-08-26 18:00
53 Borek 3-1 Clepardia 2019-08-26 19:00
54 Krakus Swoszowice 3-3 Wieczysta 2019-08-26 18:00
55 Tyniec 1-3 Prokocim 2019-08-26 18:00
kolejka 12 (02-09-2019):
56 Victoria 1-3 Strzelcy 2019-09-02 18:00
57 Clepardia 2-0 Zwierzyniecki 2019-09-02 18:00
58 Wieczysta 0-3 Armatura 2019-09-02 18:00
59 Prokocim 2-1 Borek 2019-09-02 18:00
60 Krakus Swoszowice 5-1 Tyniec 2019-09-02 18:00
kolejka 13 (09-09-2019):
61 Clepardia Victoria 2019-09-09 18:00
odwołany
62 Strzelcy 3-1 Wieczysta 2019-09-19 18:00
63 Zwierzyniecki 0-4 Prokocim 2019-09-09 18:00
odwołany
64 Armatura 1-5 Tyniec 2019-09-09 18:00
65 Borek 2-0 Krakus Swoszowice 2019-09-09 19:00
kolejka 14 (16-09-2019):
66 Wieczysta 5-0 Victoria 2019-09-16 17:30
67 Prokocim Clepardia 2019-09-16 17:30
przełożony
68 Tyniec 2-2 Strzelcy 2019-09-16 17:30
69 Zwierzyniecki 1-2 Krakus Swoszowice 2019-09-16 18:00
70 Borek 0-3 Armatura 2019-09-16 19:00
kolejka 15 (23-09-2019):
71 Victoria 0-4 Prokocim 2019-09-23 17:30
72 Tyniec Wieczysta 2019-09-23 17:30
przełożony
73 Krakus Swoszowice 1-2 Clepardia 2019-09-23 17:30
74 Strzelcy 2-0 Borek 2019-09-23 17:30
75 Armatura 2-2 Zwierzyniecki 2019-09-23 17:30
kolejka 16 (30-09-2019):
76 Tyniec 3-2 Victoria 2019-09-30 17:00
77 Prokocim 6-1 Krakus Swoszowice 2019-09-30 17:00
78 Wieczysta 3-2 Borek 2019-09-30 17:00
79 Clepardia 2-3 Armatura 2019-09-30 17:00
80 Zwierzyniecki 2-2 Strzelcy 2019-09-30 17:30
kolejka 17 (07-10-2019):
81 Victoria 2-2 Krakus Swoszowice 2019-10-07 17:00
82 Borek 4-3 Tyniec 2019-10-07 19:00
83 Armatura 0-2 Prokocim 2019-10-07 17:00
84 Wieczysta 3-4 Zwierzyniecki 2019-10-07 17:00
85 Strzelcy 2-2 Clepardia 2019-10-07 17:00
kolejka 18 (14-10-2019):
86 Borek 9-0 Victoria 2019-10-14 19:00
87 Krakus Swoszowice 2-5 Armatura 2019-10-14 16:30
88 Tyniec Zwierzyniecki 2019-10-14 16:30
przełożony
89 Prokocim 1-3 Strzelcy 2019-10-14 16:30
90 Clepardia 4-3 Wieczysta 2019-10-14 16:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty