Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Oldboje II liga 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prokocim 8 22 37-6 7 1 0 4 12 20-3 4 0 0 4 10 17-3 3 1 0
2 Armatura 9 18 43-13 6 0 3 5 12 33-3 4 0 1 4 6 10-10 2 0 2
3 Krakus Swoszowice 9 18 27-23 6 0 3 5 9 14-13 3 0 2 4 9 13-10 3 0 1
4 Clepardia 8 15 28-24 5 0 3 3 6 8-9 2 0 1 5 9 20-15 3 0 2
5 Wieczysta 8 13 29-23 4 1 3 4 6 17-12 2 0 2 4 7 12-11 2 1 1
6 Tyniec 8 10 19-23 3 1 4 4 6 10-12 2 0 2 4 4 9-11 1 1 2
7 Strzelcy 9 9 16-23 2 3 4 5 6 9-8 1 3 1 4 3 7-15 1 0 3
8 Borek 8 7 10-19 2 1 5 4 4 4-9 1 1 2 4 3 6-10 1 0 3
9 Victoria 9 7 16-52 2 1 6 5 6 13-20 2 0 3 4 1 3-32 0 1 3
10 Zwierzyniecki 8 2 15-34 0 2 6 3 1 7-16 0 1 2 5 1 8-18 0 1 4
kolejka 1 (29-04-2019):
1 Armatura 19-0 Victoria 2019-04-29 18:00
2 Borek 1-1 Zwierzyniecki 2019-04-29 19:00
3 Krakus Swoszowice 2-4 Strzelcy 2019-04-29 18:00
4 Tyniec 4-6 Clepardia 2019-04-29 18:00
5 Wieczysta Prokocim 2019-04-29 18:00
przełożony
kolejka 2 (06-05-2019):
6 Victoria 6-2 Zwierzyniecki 2019-05-06 18:00
7 Strzelcy 0-2 Armatura 2019-05-06 18:00
Na boisku Krakusa Nowa Huta
8 Clepardia Borek 2019-05-06 18:00
przełożony
9 Wieczysta 2-4 Krakus Swoszowice 2019-05-06 18:00
10 Prokocim 3-1 Tyniec 2019-05-06 18:00
kolejka 3 (13-05-2019):
11 Strzelcy 2-2 Victoria 2019-05-13 18:00
12 Zwierzyniecki 0-5 Clepardia 2019-05-13 18:00
13 Armatura 5-0 Wieczysta 2019-05-13 18:00
14 Borek 0-4 Prokocim 2019-05-13 19:00
15 Tyniec 1-5 Krakus Swoszowice 2019-05-13 18:00
kolejka 4 (20-05-2019):
16 Victoria 2-8 Clepardia 2019-05-20 18:00
17 Wieczysta 9-2 Strzelcy 2019-05-20 18:00
18 Prokocim 3-2 Zwierzyniecki 2019-05-20 18:00
19 Tyniec 2-1 Armatura 2019-05-20 18:00
20 Krakus Swoszowice 4-1 Borek 2019-05-20 18:00
kolejka 5 (27-05-2019):
21 Victoria 1-5 Wieczysta 2019-05-27 18:00
22 Clepardia 0-7 Prokocim 2019-05-27 18:00
23 Strzelcy 2-2 Tyniec 2019-05-27 18:00
24 Krakus Swoszowice 5-3 Zwierzyniecki 2019-05-27 18:00
25 Armatura 2-1 Borek 2019-05-27 18:00
kolejka 6 (03-06-2019):
26 Prokocim 9-0 Victoria 2019-06-03 18:00
27 Wieczysta 3-5 Tyniec 2019-06-03 18:00
28 Clepardia 6-2 Krakus Swoszowice 2019-06-03 18:00
29 Borek 2-1 Strzelcy 2019-06-03 19:00
30 Zwierzyniecki 3-7 Armatura 2019-06-03 18:00
kolejka 7 (10-06-2019):
31 Victoria 3-1 Tyniec 2019-06-10 18:00
32 Krakus Swoszowice 1-4 Prokocim 2019-06-10 18:00
33 Borek 1-3 Wieczysta 2019-06-10 19:00
34 Armatura 6-0 Clepardia 2019-06-10 18:00
35 Strzelcy 3-0 Zwierzyniecki 2019-06-10 18:00
kolejka 8 (17-06-2019):
36 Krakus Swoszowice 2-1 Victoria 2019-06-17 18:00
37 Tyniec 3-0 Borek 2019-06-17 18:00
38 Prokocim 5-0 Armatura 2019-06-17 18:00
39 Zwierzyniecki 4-4 Wieczysta 2019-06-17 18:00
40 Clepardia 2-0 Strzelcy 2019-06-17 18:00
kolejka 9 (24-06-2019):
41 Victoria 1-4 Borek 2019-06-24 18:00
42 Armatura 1-2 Krakus Swoszowice 2019-06-24 18:00
43 Zwierzyniecki Tyniec 2019-06-24 18:00
przełożony
44 Strzelcy 2-2 Prokocim 2019-06-24 18:00
45 Wieczysta 3-1 Clepardia 2019-06-24 18:00
kolejka 10 (19-08-2019):
46 Victoria Armatura 2019-08-19 18:00
47 Zwierzyniecki Borek 2019-08-19 18:00
48 Strzelcy Krakus Swoszowice 2019-08-19 18:00
49 Clepardia Tyniec 2019-08-19 18:00
50 Prokocim Wieczysta 2019-08-19 18:00
kolejka 11 (26-08-2019):
kolejka 12 (02-09-2019):
kolejka 13 (09-09-2019):
kolejka 14 (16-09-2019):
kolejka 15 (23-09-2019):
kolejka 16 (30-09-2019):
kolejka 17 (07-10-2019):
kolejka 18 (14-10-2019):

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty