Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Oldboje I liga 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła 18 44 65-23 14 2 2 9 24 40-11 8 0 1 9 20 25-12 6 2 1
2 Hutnik 18 41 72-31 13 2 3 9 19 30-12 6 1 2 9 22 42-19 7 1 1
3 Dąbski 18 30 64-42 8 6 4 9 13 31-21 3 4 2 9 17 33-21 5 2 2
4 Garbarnia 18 30 44-33 9 3 6 9 18 27-12 5 3 1 9 12 17-21 4 0 5
5 Cracovia 18 24 45-40 6 6 6 9 12 32-19 3 3 3 9 12 13-21 3 3 3
6 Grębałowianka 18 23 33-42 7 2 9 9 13 16-22 4 1 4 9 10 17-20 3 1 5
7 Opatkowianka 18 23 31-44 6 5 7 9 13 14-21 4 1 4 9 10 17-23 2 4 3
8 Orzeł Piaski W. 18 16 25-42 3 7 8 9 9 16-26 2 3 4 9 7 9-16 1 4 4
9 Prądniczanka 18 10 29-66 2 4 12 9 8 21-25 2 2 5 9 2 8-41 0 2 7
10 Wanda 18 6 24-75 1 3 14 9 5 13-26 1 2 6 9 1 11-49 0 1 8
kolejka 1 (29-04-2019):
1 Cracovia 5-1 Prądniczanka 2019-04-29 18:00
Na boisku przy ul. Wielickiej
2 Opatkowianka 1-5 Hutnik 2019-07-01 18:00
3 Grębałowianka 5-2 Garbarnia 2019-04-29 18:00
przełożony
4 Wisła 4-0 Orzeł Piaski W. 2019-08-29 20:00
Na boisku Orła Piaski Wielkie, ul. Niebieska
5 Wanda 2-3 Dąbski 2019-04-29 18:00
przełożony
kolejka 2 (06-05-2019):
6 Hutnik 8-0 Prądniczanka 2019-05-06 18:00
7 Garbarnia 6-1 Cracovia 2019-05-06 19:30
8 Wisła 6-1 Opatkowianka 2019-05-06 17:30
9 Dąbski 4-2 Grębałowianka 2019-05-06 18:00
10 Orzeł Piaski W. 2-0 Wanda 2019-05-06 18:00
kolejka 3 (13-05-2019):
11 Grębałowianka 4-0 Prądniczanka 2019-05-13 18:00
12 Opatkowianka 1-0 Orzeł Piaski W. 2019-05-13 18:00
13 Wanda 1-1 Cracovia 2019-05-13 18:00
14 Dąbski 4-5 Hutnik 2019-05-13 18:00
15 Garbarnia 2-0 Wisła 2019-05-13 18:00
kolejka 4 (20-05-2019):
16 Opatkowianka 4-4 Prądniczanka 2019-05-20 18:00
17 Cracovia 2-5 Grębałowianka 2019-05-20 18:00
18 Orzeł Piaski W. 2-11 Hutnik 2019-05-20 18:00
19 Wanda 0-2 Garbarnia 2019-05-20 18:00
20 Wisła 7-3 Dąbski 2019-05-20 17:30
kolejka 5 (27-05-2019):
21 Wisła 3-0 Prądniczanka 2019-05-27 17:30
walkower
22 Dąbski 6-1 Garbarnia 2019-05-27 18:00
23 Hutnik 5-3 Wanda 2019-05-27 18:00
24 Orzeł Piaski W. 1-1 Cracovia 2019-09-13 18:00
25 Grębałowianka 3-2 Opatkowianka 2019-05-27 18:00
kolejka 6 (03-06-2019):
26 Dąbski 6-1 Prądniczanka 2019-06-03 18:00
27 Wanda 2-2 Wisła 2019-06-03 18:00
28 Garbarnia 4-2 Orzeł Piaski W. 2019-06-03 19:30
29 Hutnik 4-0 Grębałowianka 2019-06-03 18:00
30 Cracovia 3-4 Opatkowianka 2019-06-03 18:00
kolejka 7 (10-06-2019):
31 Orzeł Piaski W. 7-0 Prądniczanka 2019-06-10 18:00
32 Grębałowianka 2-0 Wanda 2019-06-10 18:00
33 Opatkowianka 1-4 Dąbski 2019-06-10 18:00
34 Wisła 0-3 Cracovia 2019-06-10 17:30
35 Garbarnia 1-3 Hutnik 2019-06-10 19:30
kolejka 8 (17-06-2019):
36 Wanda 3-1 Prądniczanka 2019-06-17 18:00
37 Dąbski 0-0 Orzeł Piaski W. 2019-06-17 18:00
38 Grębałowianka 2-5 Wisła 2019-06-17 18:00
39 Opatkowianka 2-0 Garbarnia 2019-06-17 18:00
40 Cracovia 2-2 Hutnik 2019-06-17 18:00
kolejka 9 (24-06-2019):
41 Garbarnia 1-1 Prądniczanka 2019-06-24 19:30
42 Hutnik 0-1 Wisła 2019-10-02 21:00
43 Cracovia 3-3 Dąbski 2019-06-24 18:00
44 Opatkowianka 3-1 Wanda 2019-06-24 18:00
45 Orzeł Piaski W. 1-1 Grębałowianka 2019-06-24 18:00
kolejka 10 (19-08-2019):
46 Prądniczanka 6-1 Cracovia 2019-08-19 18:00
47 Hutnik 4-1 Opatkowianka 2019-08-19 18:00
48 Garbarnia 4-2 Grębałowianka 2019-08-19 19:30
49 Orzeł Piaski W. 0-4 Wisła 2019-08-19 18:00
50 Dąbski 3-3 Wanda 2019-08-19 18:00
kolejka 11 (26-08-2019):
51 Prądniczanka 3-4 Hutnik 2019-08-26 18:00
52 Cracovia 2-3 Garbarnia 2019-08-26 18:00
53 Opatkowianka 1-6 Wisła 2019-08-26 18:00
54 Grębałowianka 0-6 Dąbski 2019-08-26 18:00
55 Wanda 2-5 Orzeł Piaski W. 2019-08-26 18:00
kolejka 12 (02-09-2019):
56 Prądniczanka 1-3 Grębałowianka 2019-09-02 18:00
57 Orzeł Piaski W. 0-0 Opatkowianka 2019-09-02 18:00
58 Cracovia 11-0 Wanda 2019-09-02 18:00
59 Hutnik 4-3 Dąbski 2019-09-02 18:00
60 Wisła 1-0 Garbarnia 2019-09-02 19:00
kolejka 13 (09-09-2019):
61 Prądniczanka 3-3 Opatkowianka 2019-09-09 18:00
62 Grębałowianka Cracovia 2019-09-09 18:00
obustronny walkower
63 Hutnik 2-2 Orzeł Piaski W. 2019-10-04 18:00
64 Garbarnia 7-1 Wanda 2019-10-04 19:30
65 Dąbski 2-3 Wisła 2019-09-09 18:00
kolejka 14 (16-09-2019):
66 Prądniczanka 2-3 Wisła 2019-09-16 17:30
67 Garbarnia 2-2 Dąbski 2019-09-16 19:30
68 Wanda 2-6 Hutnik 2019-09-16 17:30
69 Cracovia 3-0 Orzeł Piaski W. 2019-09-16 17:30
70 Opatkowianka 1-0 Grębałowianka 2019-09-16 17:30
kolejka 15 (23-09-2019):
71 Prądniczanka 0-3 Dąbski 2019-09-23 17:30
72 Wisła 12-1 Wanda 2019-10-09 19:00
73 Orzeł Piaski W. 1-3 Garbarnia 2019-09-23 17:30
74 Grębałowianka 0-4 Hutnik 2019-09-23 17:30
75 Opatkowianka 0-1 Cracovia 2019-09-23 17:30
kolejka 16 (30-09-2019):
76 Prądniczanka 0-0 Orzeł Piaski W. 2019-09-30 17:00
77 Wanda 0-3 Grębałowianka 2019-09-30 17:00
78 Dąbski 3-3 Opatkowianka 2019-09-30 17:00
79 Cracovia 1-1 Wisła 2019-09-30 19:00
80 Hutnik 2-0 Garbarnia 2019-09-30 17:00
kolejka 17 (07-10-2019):
81 Prądniczanka 4-2 Wanda 2019-10-07 17:00
82 Orzeł Piaski W. 2-6 Dąbski 2019-10-07 17:00
83 Wisła 3-1 Grębałowianka 2019-10-07 19:00
84 Garbarnia 0-0 Opatkowianka 2019-10-07 19:30
85 Hutnik 1-2 Cracovia 2019-10-07 17:00
kolejka 18 (14-10-2019):
86 Prądniczanka 2-6 Garbarnia 2019-10-14 16:30
87 Wisła 4-2 Hutnik 2019-10-14 19:00
88 Dąbski 3-3 Cracovia 2019-10-14 16:30
89 Wanda 1-3 Opatkowianka 2019-10-14 16:30
90 Grębałowianka 0-0 Orzeł Piaski W. 2019-10-14 16:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty