Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > Małopolska Liga Trampkarzy (2005) 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sandecja Nowy Sącz 24 61 91-31 20 1 3 12 34 61-15 11 1 0 12 27 30-16 9 0 3
2 Cracovia 24 60 159-21 20 0 4 12 30 89-13 10 0 2 12 30 70-8 10 0 2
3 Hutnik Kraków 24 48 66-26 15 3 6 12 25 37-11 8 1 3 12 23 29-15 7 2 3
4 Górnik Wieliczka 24 42 38-34 13 3 8 12 25 22-15 8 1 3 12 17 16-19 5 2 5
5 Tarnovia 24 40 50-42 12 4 8 12 22 22-15 7 1 4 12 18 28-27 5 3 4
6 Podhale Nowy Targ 24 39 64-50 12 3 9 12 23 36-18 7 2 3 12 16 28-32 5 1 6
7 AP 21 Kraków 24 37 65-53 12 1 11 12 21 39-21 7 0 5 12 16 26-32 5 1 6
8 Szkoła Futbolu Staniątki 24 28 53-79 8 4 12 12 17 30-35 5 2 5 12 11 23-44 3 2 7
9 Limanovia 24 26 44-100 8 2 14 12 16 27-32 5 1 6 12 10 17-68 3 1 8
10 Borek Kraków 24 22 38-90 6 4 14 12 15 25-40 4 3 5 12 7 13-50 2 1 9
11 Wisła Czarny Dunajec 24 12 25-83 4 0 20 12 9 14-32 3 0 9 12 3 11-51 1 0 11
12 Pcimianka 24 16 32-81 5 1 18 12 13 25-31 4 1 7 12 3 7-50 1 0 11
13 Krakus Nowa Huta 24 17 21-68 5 2 17 12 13 16-31 4 1 7 12 4 5-37 1 1 10
Przed startem rozgrywek wycofał się Progres Kraków. 13 lutego 2019 r. Krakus Nowa Huta wycofał drużynę z rozgrywek (wiosną przeciwnicy będą otrzymywać walkowery). 18 kwietnia 2019 r. Pcimianka wycofała się z rozgrywek (przeciwnicy będą otrzymywać walkowery)
kolejka 1 (18-08-2018/19-08-2018):
1 Borek Kraków 1-4 AP 21 Kraków 2018-08-22 10:00
2 Cracovia Wisła Czarny Dunajec 2018-08-18 12:00
wynik z boiska 11-1; po weryfikacji obustronny walkower po 0-3
3 Górnik Wieliczka 3-1 Tarnovia 2018-08-18 10:00
4 Hutnik Kraków 4-0 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-11-10 15:00
Zmiana godziny z 10:00 na 15:00
5 Krakus Nowa Huta 2-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-18 17:30
Zmiana godziny z 17:00 na 17:30; mecz na boisku Krakusa, os. Szkolne 39
6 Limanovia Progres Krakow
Mecz odwołany, bowiem Progres wycofał się z rozgrywek
7 Pcimianka 5-0 Podhale Nowy Targ 2018-08-22 10:00
kolejka 2 (25-08-2018/26-08-2018):
8 Podhale Nowy Targ 1-4 AP 21 Kraków 2018-08-27 13:00
Zmiana gospodarza za zgodą obu drużyn
9 Pcimianka pauza
10 Sandecja Nowy Sącz 9-1 Limanovia 2018-08-25 12:30
Zmiana godziny z 10:00 na 12:30
11 Szkoła Futbolu Staniątki 6-1 Krakus Nowa Huta 2018-08-26 15:00
12 Tarnovia 2-0 Hutnik Kraków 2018-09-26 17:00
Zmiana z 25.08 na 26.09.2018
13 Wisła Czarny Dunajec 1-3 Górnik Wieliczka 2018-08-27 17:00
14 Borek Kraków 0-16 Cracovia 2018-08-27 10:00
kolejka 3 (29-08-2018):
15 Cracovia 5-0 AP 21 Kraków 2018-09-06 19:00
16 Górnik Wieliczka 1-0 Borek Kraków 2018-08-29 15:00
17 Hutnik Kraków 6-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-03 16:30
Zmiana z 29.08 na 3.10.2018
18 Krakus Nowa Huta 0-8 Tarnovia 2018-08-29 17:30
19 Limanovia 8-2 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-13 16:30
20 Pcimianka 2-6 Sandecja Nowy Sącz 2018-08-29 10:00
21 Podhale Nowy Targ pauza
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 AP 21 Kraków pauza
23 Sandecja Nowy Sącz 7-2 Podhale Nowy Targ 2018-09-02 12:00
24 Szkoła Futbolu Staniątki 2-3 Pcimianka 2018-09-01 10:00
mecz na boisku Iskry Zakrzów
25 Tarnovia 1-2 Limanovia 2018-09-02 10:00
26 Wisła Czarny Dunajec 3-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-01 10:00
27 Borek Kraków 0-5 Hutnik Kraków
28 Cracovia 0-3 Górnik Wieliczka 2018-09-01 12:00
Wynik z boiska 9-1 dla Cracovii, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Górnika
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Górnik Wieliczka 3-1 AP 21 Kraków 2018-09-08 11:00
30 Hutnik Kraków 1-0 Cracovia 2018-09-08 16:30
Brak sędziów, zawody prowadzili trenerzy
31 Krakus Nowa Huta 5-0 Borek Kraków 2018-09-09 10:00
32 Limanovia 2-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-08 10:00
33 Pcimianka 1-3 Tarnovia 2018-09-08 17:30
34 Podhale Nowy Targ 6-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-09 10:00
35 Sandecja Nowy Sącz pauza
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 AP 21 Kraków 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-15 10:00
37 Szkoła Futbolu Staniątki pauza
38 Tarnovia 1-1 Podhale Nowy Targ 2018-09-15 11:30
39 Pcimianka 6-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-15 10:00
Zmiana gospodarza, mecz w Pcimiu
40 Borek Kraków 3-3 Limanovia 2018-09-16 13:00
41 Cracovia 5-0 Krakus Nowa Huta 2018-09-15 12:00
42 Górnik Wieliczka 0-2 Hutnik Kraków 2018-09-16 10:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Hutnik Kraków 0-1 AP 21 Kraków 2018-10-24 16:30
Mecz się nie odbył z uwagi na zalane po deszczu boisko; nowy termin: 24.10.2018
44 Krakus Nowa Huta 0-0 Górnik Wieliczka 2018-09-21 15:00
Mecz na sztucznej trawie Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce, ul. Bogucka 6 (gospodarzem Krakus)
45 Limanovia 1-7 Cracovia 2018-09-22 12:30
46 Pcimianka 5-1 Borek Kraków 2018-09-23 10:00
Zmiana godziny z 17:00 na 10:00
47 Podhale Nowy Targ 6-2 Wisła Czarny Dunajec 2018-09-22 10:00
48 Tarnovia pauza
49 Sandecja Nowy Sącz 6-3 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-23 10:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 AP 21 Kraków 3-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-29 10:00
51 Tarnovia 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2018-09-29 10:00
52 Wisła Czarny Dunajec pauza
53 Borek Kraków 3-6 Podhale Nowy Targ 2018-09-30 12:00
54 Cracovia 10-2 Pcimianka 2018-09-30 15:00
55 Limanovia 1-2 Górnik Wieliczka 2018-09-30 11:00
Zmiana gospodarza i daty z 29.09 na 30.09.2018
56 Hutnik Kraków 1-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-29 10:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Krakus Nowa Huta 4-1 AP 21 Kraków 2018-10-07 12:00
58 Limanovia 0-6 Hutnik Kraków 2018-10-06 13:30
59 Pcimianka 3-0 Górnik Wieliczka 2018-10-07 16:00
60 Podhale Nowy Targ 0-7 Cracovia 2018-10-07 11:00
61 Borek Kraków pauza
62 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-07 12:00
Goście nie stawili się na zawody i sędzia odgwizdał walkower
63 Szkoła Futbolu Staniątki 1-4 Tarnovia 2018-10-06 10:00
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 AP 21 Kraków 0-3 Tarnovia 2018-10-16 14:30
Zmiana z 13.10 na 16.10.2018. Wynik z boiska 4-2, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Tarnovii za grę w AP 21 nieuprawnionego zawodnika
65 Wisła Czarny Dunajec 0-3 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-13 11:00
66 Borek Kraków 1-4 Sandecja Nowy Sącz 2018-10-13 13:00
67 Cracovia pauza
68 Górnik Wieliczka 2-0 Podhale Nowy Targ 2018-10-14 10:00
69 Hutnik Kraków 7-2 Pcimianka 2018-10-13 16:30
70 Krakus Nowa Huta 5-3 Limanovia 2018-10-13 12:30
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Limanovia 1-3 AP 21 Kraków 2018-10-20 12:30
72 Pcimianka 1-2 Krakus Nowa Huta 2018-10-20 14:00
Zmiana godziny z 10:00 na 14:00
73 Podhale Nowy Targ 3-0 Hutnik Kraków 2018-10-21 11:00
74 Górnik Wieliczka pauza
75 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Cracovia 2018-10-20 10:00
76 Szkoła Futbolu Staniątki 1-1 Borek Kraków 2018-10-21 10:00
Zmiana godziny z 13:00 na 10:00 (mecz na boisku Iskry Zakrzów)
77 Tarnovia 1-0 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-24 15:30
Zmiana z 20.10 na 24.10.2018
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 AP 21 Kraków 10-1 Wisła Czarny Dunajec 2018-10-27 10:00
79 Borek Kraków 1-1 Tarnovia 2018-10-27 13:00
80 Cracovia 13-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-27 16:00
81 Górnik Wieliczka 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-11-10 17:00
Z powodu złego stanu boiska mecz się nie odbył; nowy termin to 10.11.2018 (zmiana godziny z 14:00 na 17:00)
82 Hutnik Kraków pauza
83 Krakus Nowa Huta 0-3 Podhale Nowy Targ 2018-10-28 10:30
Wynik z boiska 2-0 dla Krakusa, po weryfikacji walkower 3-0 dla Podhala (w zespole Krakusa zagrał nieuprawniony zawodnik)
84 Limanovia 3-0 Pcimianka 2018-10-28 11:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Pcimianka 2-2 AP 21 Kraków 2018-11-04 14:00
86 Podhale Nowy Targ 4-0 Limanovia 2018-11-04 11:00
87 Krakus Nowa Huta pauza
88 Sandecja Nowy Sącz 2-2 Hutnik Kraków 2018-11-03 10:00
89 Szkoła Futbolu Staniątki 2-3 Górnik Wieliczka 2018-11-04 13:00
90 Tarnovia 2-4 Cracovia 2018-11-03 10:00
91 Wisła Czarny Dunajec 1-2 Borek Kraków 2018-11-05 15:00
Zmiana z 3.11 na 5.11.2015
kolejka 14 (23-03-2019/24-03-2019):
92 AP 21 Kraków 3-4 Borek Kraków 2019-05-18 14:30
93 Wisła Czarny Dunajec 0-8 Cracovia 2019-03-23 11:00
94 Tarnovia 0-2 Górnik Wieliczka 2019-03-23 10:00
95 Szkoła Futbolu Staniątki 2-2 Hutnik Kraków 2019-03-24 10:00
96 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Krakus Nowa Huta
walkower
97 Limanovia pauza
98 Podhale Nowy Targ 3-0 Pcimianka 2019-03-23 10:00
walkower - drużyna z Pcimia nie stawiła się na zawody
kolejka 15 (30-03-2019/31-03-2019):
99 AP 21 Kraków 4-0 Podhale Nowy Targ 2019-06-04 14:00
Zmiana z 1.04 na 4.06.2019
100 Pcimianka pauza
101 Limanovia 0-4 Sandecja Nowy Sącz 2019-03-31 10:00
102 Krakus Nowa Huta 0-3 Szkoła Futbolu Staniątki
walkower
103 Hutnik Kraków 0-1 Tarnovia 2019-03-30 10:00
104 Górnik Wieliczka 3-0 Wisła Czarny Dunajec 2019-03-31 09:00
Za zgodą obu klubów mecz o godz. 9:00; wynik z boiska 2-0 dla Górnika, po weryfikacji walkower 3-0 dla Górnika (gra nieuprawnionego zawodnika)
105 Cracovia 9-0 Borek Kraków 2019-03-31 11:00
kolejka 16 (06-04-2019/07-04-2019):
106 AP 21 Kraków 1-5 Cracovia 2019-04-06 14:00
107 Borek Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2019-04-07 10:00
108 Wisła Czarny Dunajec 1-3 Hutnik Kraków 2019-04-06 11:00
109 Tarnovia 3-0 Krakus Nowa Huta
walkower
110 Szkoła Futbolu Staniątki 4-1 Limanovia 2019-04-06 10:00
111 Sandecja Nowy Sącz 7-0 Pcimianka 2019-04-07 10:00
Na boisku wynik 7-1, a po weryfikacji walkower 7-0 (gra nieuprawnionego zawodnika w Pcimiance)
112 Podhale Nowy Targ pauza
kolejka 17 (13-04-2019/14-04-2019):
113 AP 21 Kraków pauza
114 Podhale Nowy Targ 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2019-04-13 10:00
115 Pcimianka 0-7 Szkoła Futbolu Staniątki 2019-04-13 13:00
116 Limanovia 3-3 Tarnovia 2019-04-14 11:00
117 Krakus Nowa Huta 0-3 Wisła Czarny Dunajec
walkower
118 Hutnik Kraków 6-0 Borek Kraków 2019-04-13 10:00
119 Górnik Wieliczka 0-8 Cracovia 2019-04-14 10:30
kolejka 18 (20-04-2019):
120 AP 21 Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2019-04-18 11:00
121 Cracovia 5-0 Hutnik Kraków 2019-04-20 11:00
122 Borek Kraków 3-0 Krakus Nowa Huta
Walkower
123 Wisła Czarny Dunajec 1-2 Limanovia 2019-05-09 18:00
Zmiana z 21.04 na 18.04.2019, , a następnie na 9.05.2019 z powodu powołań na turniej Akademii Młodych Orłów w Suchej Beskidzkiej
124 Tarnovia 3-0 Pcimianka 2019-04-18
Walkower 3-0, drużyna Pcimianka wycofała się z rozgrywek 18 kwietnia 2019 r.
125 Szkoła Futbolu Staniątki 3-8 Podhale Nowy Targ 2019-05-29 18:00
Zmiana z 17.04 na 29.05.2019
126 Sandecja Nowy Sącz pauza
kolejka 19 (27-04-2019/28-04-2019):
127 Sandecja Nowy Sącz 8-3 AP 21 Kraków 2019-04-27 11:00
128 Szkoła Futbolu Staniątki pauza
129 Podhale Nowy Targ 1-1 Tarnovia 2019-04-27 10:00
130 Wisła Czarny Dunajec 3-0 Pcimianka 2019-04-28
Walkower
131 Limanovia 5-2 Borek Kraków 2019-04-28 15:00
Zmiana godziny z 10:00 na 15:00
132 Krakus Nowa Huta 0-3 Cracovia
Walkower
133 Hutnik Kraków 2-0 Górnik Wieliczka 2019-04-27 10:00
kolejka 20 (04-05-2019/05-05-2019):
134 AP 21 Kraków 0-3 Hutnik Kraków 2019-05-12 10:00
135 Górnik Wieliczka 3-0 Krakus Nowa Huta
Walkower
136 Cracovia 21-0 Limanovia 2019-05-05 12:30
Zmiana z 4.05 na 5.05.2019
137 Borek Kraków 3-0 Pcimianka
Walkower
138 Wisła Czarny Dunajec 0-2 Podhale Nowy Targ 2019-05-04 11:00
139 Tarnovia pauza
140 Szkoła Futbolu Staniątki 3-1 Sandecja Nowy Sącz 2019-05-05 13:00
kolejka 21 (11-05-2019/12-05-2019):
141 Szkoła Futbolu Staniątki 3-2 AP 21 Kraków 2019-03-31 10:00
142 Sandecja Nowy Sącz 4-0 Tarnovia 2019-05-11 10:00
143 Wisła Czarny Dunajec pauza
144 Podhale Nowy Targ 7-0 Borek Kraków 2019-05-11 12:00
145 Pcimianka 0-3 Cracovia
Walkower
146 Górnik Wieliczka 3-1 Limanovia 2019-05-12 10:30
147 Krakus Nowa Huta 0-3 Hutnik Kraków
Walkower
kolejka 22 (18-05-2019/19-05-2019):
148 AP 21 Kraków 3-0 Krakus Nowa Huta
Walkower
149 Hutnik Kraków 7-1 Limanovia 2019-05-18 12:00
150 Górnik Wieliczka 3-0 Pcimianka
Walkower
151 Cracovia 4-2 Podhale Nowy Targ 2019-05-18 11:00
152 Borek Kraków pauza
153 Wisła Czarny Dunajec 1-4 Sandecja Nowy Sącz 2019-05-18 10:00
154 Tarnovia 3-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2019-05-18 10:00
kolejka 23 (25-05-2019/26-05-2019):
155 Tarnovia 3-2 AP 21 Kraków 2019-06-12 18:00
156 Szkoła Futbolu Staniątki 3-1 Wisła Czarny Dunajec 2019-05-26 12:30
Zmiana z 25.05 na 26.05.2019
157 Sandecja Nowy Sącz 5-2 Borek Kraków 2019-05-30 16:00
Z powodu zalania boiska zmiana z 26.05 na 30.05.2019
158 Cracovia pauza
159 Podhale Nowy Targ 2-2 Górnik Wieliczka 2019-05-26 09:00
Z powodu zalania boiska zmiana godziny z 10:00 na 9:00 i boiska; mecz w Ostrowsku
160 Pcimianka 0-3 Hutnik Kraków
Walkower
161 Limanovia 3-0 Krakus Nowa Huta
Walkower
kolejka 24 (01-06-2019/02-06-2019):
162 AP 21 Kraków 10-0 Limanovia 2019-06-02 10:00
Termin ustalony przez organ prowadzący
163 Krakus Nowa Huta Pcimianka
Walkower obustronny
164 Hutnik Kraków 3-2 Podhale Nowy Targ 2019-06-01 10:00
165 Górnik Wieliczka pauza
166 Cracovia 6-0 Sandecja Nowy Sącz 2019-06-02 10:00
Zmiana z 1.06 na 2.06.2019
167 Borek Kraków 0-0 Szkoła Futbolu Staniątki 2019-06-01 10:00
168 Wisła Czarny Dunajec 2-1 Tarnovia 2019-06-02 18:00
Zmiana z 1.06 na 2.06.2019
kolejka 25 (08-06-2019/09-06-2019):
169 Wisła Czarny Dunajec 1-3 AP 21 Kraków 2019-04-13 10:00
Zmiana z 9.06 na 13.04.2019
170 Tarnovia 2-1 Borek Kraków 2019-06-10 16:30
Zmiana z 9.06 na 10.06.2019
171 Szkoła Futbolu Staniątki 0-8 Cracovia 2019-06-07 18:00
Zmiana z 8.06 na 7.06.2019
172 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Górnik Wieliczka 2019-06-08 11:00
173 Hutnik Kraków pauza
174 Podhale Nowy Targ 3-0 Krakus Nowa Huta
175 Pcimianka 0-3 Limanovia
Walkower
kolejka 26 (15-06-2019/16-06-2019):
176 AP 21 Kraków 3-0 Pcimianka
Walkower
177 Limanovia 0-2 Podhale Nowy Targ 2019-06-15 11:00
Zmiana z 16.05 na 15.05.2019
178 Krakus Nowa Huta pauza
179 Hutnik Kraków 0-2 Sandecja Nowy Sącz 2019-06-15 10:00
180 Górnik Wieliczka 1-1 Szkoła Futbolu Staniątki 2019-06-16 11:00
181 Cracovia 11-2 Tarnovia 2019-06-15 11:00
182 Borek Kraków 8-1 Wisła Czarny Dunajec 2019-06-16 10:00
Na prośbę obu klubów zmiana godziny z 11:00 na 10:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty