Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2018/2019 > IV liga Małopolska grupa zachodnia 2018/2019
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dalin Myślenice 21 45 53-25 14 3 4 11 22 28-11 7 1 3 10 23 25-14 7 2 1
2 Jutrzenka Giebułtów 21 45 37-17 13 6 2 10 23 19-7 7 2 1 11 22 18-10 6 4 1
3 Węgrzcanka Węgrzce W. 21 41 36-31 13 2 6 11 21 15-15 7 0 4 10 20 21-16 6 2 2
4 Słomniczanka Słomniki 21 35 38-30 10 5 6 12 22 21-14 6 4 2 9 13 17-16 4 1 4
5 LKS Jawiszowice 21 32 41-34 9 5 7 10 14 15-13 4 2 4 11 18 26-21 5 3 3
6 Orzeł Ryczów 21 31 27-32 9 4 8 11 15 15-15 4 3 4 10 16 12-17 5 1 4
7 MKS Trzebinia 21 30 33-22 8 6 7 10 14 19-12 4 2 4 11 16 14-10 4 4 3
8 D&R Unia Oświęcim 21 30 37-35 9 3 9 11 20 24-15 6 2 3 10 10 13-20 3 1 6
9 Pcimianka Pcim 20 28 31-23 8 4 8 10 14 14-13 4 2 4 10 14 17-10 4 2 4
10 Wiślanka Grabie 21 24 32-31 5 9 7 11 17 20-13 4 5 2 10 7 12-18 1 4 5
11 Clepardia Kraków 21 24 35-40 7 3 11 10 16 23-21 5 1 4 11 8 12-19 2 2 7
12 Beskid Andrychów 21 24 20-37 8 0 13 10 15 12-14 5 0 5 11 9 8-23 3 0 8
13 Górnik Wieliczka 20 23 22-35 7 2 11 10 16 15-14 5 1 4 10 7 7-21 2 1 7
14 KS Olkusz 21 21 25-37 5 6 10 10 12 18-19 3 3 4 11 9 7-18 2 3 6
15 Orzeł Piaski Wielkie 21 20 20-36 5 5 11 10 16 14-11 4 4 2 11 4 6-25 1 1 9
16 Kaszowianka Kaszów 21 14 18-40 3 5 13 10 11 10-16 3 2 5 11 3 8-24 0 3 8
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Wiosną KS Olkusz z uwagi na remont stadionu będzie rozgrywał mecze na obiekcie LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych).
kolejka 1 (11-08-2018/12-08-2018):
1 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 MKS Trzebinia 2018-08-12 17:00
2 KS Olkusz 0-3 LKS Jawiszowice 2018-08-11 11:00
Zmiana gospodarza na prośbę Jawiszowic
3 Kaszowianka Kaszów 1-1 Clepardia Kraków 2018-08-12 14:00
4 Słomniczanka Słomniki 7-1 Beskid Andrychów 2018-08-11 17:00
5 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-08-12 17:00
6 Dalin Myślenice 6-0 Orzeł Ryczów 2018-08-11 17:00
7 D&R Unia Oświęcim 4-0 Wiślanka Grabie 2018-08-12 17:30
8 Pcimianka Pcim 0-0 Górnik Wieliczka 2018-08-12 17:00
kolejka 2 (15-08-2018):
9 MKS Trzebinia 5-0 Górnik Wieliczka 2018-08-15 17:00
10 Wiślanka Grabie 1-1 Pcimianka Pcim 2018-08-15 17:00
11 Orzeł Ryczów 1-0 D&R Unia Oświęcim 2018-08-15 17:00
12 Jutrzenka Giebułtów 4-0 Dalin Myślenice 2018-08-15 11:00
13 Beskid Andrychów 0-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-08-15 17:30
14 Clepardia Kraków 4-2 Słomniczanka Słomniki 2018-08-15 11:00
15 KS Olkusz 5-2 Kaszowianka Kaszów 2018-08-15 17:30
16 Orzeł Piaski Wielkie 3-3 LKS Jawiszowice 2018-08-15 17:30
kolejka 3 (18-08-2018/19-08-2018):
17 MKS Trzebinia 1-3 LKS Jawiszowice 2018-08-18 11:00
Zmiana gospodarza na prośbę Jawiszowic
18 Kaszowianka Kaszów 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-08-19 14:00
19 Słomniczanka Słomniki 2-0 KS Olkusz 2018-08-19 17:00
20 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 Clepardia Kraków 2018-08-19 17:00
21 Dalin Myślenice 3-1 Beskid Andrychów 2018-08-18 17:00
22 D&R Unia Oświęcim 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-08-18 17:30
23 Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Ryczów 2018-08-19 16:30
24 Górnik Wieliczka 0-0 Wiślanka Grabie 2018-08-18 17:00
kolejka 4 (25-08-2018/26-08-2018):
25 MKS Trzebinia 1-1 Wiślanka Grabie 2018-08-25 11:00
26 Orzeł Ryczów 2-0 Górnik Wieliczka 2018-08-25 17:00
27 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Pcimianka Pcim 2018-08-25 11:00
28 Beskid Andrychów 1-4 D&R Unia Oświęcim 2018-08-25 17:00
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
29 Clepardia Kraków 2-6 Dalin Myślenice 2018-08-25 11:00
30 KS Olkusz 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-08-25 17:00
31 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Słomniczanka Słomniki 2018-08-25 17:00
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
32 LKS Jawiszowice 0-0 Kaszowianka Kaszów 2018-08-26 17:00
kolejka 5 (01-09-2018/02-09-2018):
33 Kaszowianka Kaszów 2-0 MKS Trzebinia 2018-09-02 14:00
34 Słomniczanka Słomniki 0-3 LKS Jawiszowice 2018-09-01 17:00
35 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-02 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 11:00
36 Dalin Myślenice 2-1 KS Olkusz 2018-09-01 17:00
37 Clepardia Kraków 2-0 D&R Unia Oświęcim 2018-09-01 11:00
Za zgodą obu klubów zmiana gospodarza
38 Pcimianka Pcim 0-2 Beskid Andrychów 2018-09-02 16:30
39 Górnik Wieliczka 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-01 17:00
40 Wiślanka Grabie 0-1 Orzeł Ryczów 2018-09-01 17:00
kolejka 6 (08-09-2018/09-09-2018):
41 MKS Trzebinia 1-3 Orzeł Ryczów 2018-09-08 16:00
42 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Wiślanka Grabie 2018-09-08 11:00
43 Beskid Andrychów 2-3 Górnik Wieliczka 2018-09-08 16:30
44 Clepardia Kraków 0-3 Pcimianka Pcim 2018-09-08 11:00
45 KS Olkusz 2-4 D&R Unia Oświęcim 2018-09-08 17:00
46 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Dalin Myślenice 2018-09-06 17:00
47 LKS Jawiszowice 2-4 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-09-08 16:00
Zmiana z 9.09 na 8.08.2018
48 Kaszowianka Kaszów 2-1 Słomniczanka Słomniki 2018-09-09 14:00
kolejka 7 (15-09-2018/16-09-2018):
49 Słomniczanka Słomniki 1-1 MKS Trzebinia 2018-09-15 16:00
50 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-09-15 16:00
51 Dalin Myślenice 5-1 LKS Jawiszowice 2018-09-16 16:30
52 D&R Unia Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-15 16:30
53 Pcimianka Pcim 0-1 KS Olkusz 2018-09-16 16:00
54 Górnik Wieliczka 1-0 Clepardia Kraków 2018-09-15 16:00
55 Wiślanka Grabie 1-0 Beskid Andrychów 2018-09-16 16:00
56 Orzeł Ryczów 0-1 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-15 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00, a następnie zmiana dnia z 16.09 na 15.09.2018
kolejka 8 (22-09-2018/23-09-2018):
57 MKS Trzebinia 0-0 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-22 16:00
58 Beskid Andrychów 1-2 Orzeł Ryczów 2018-09-22 16:00
59 Clepardia Kraków 3-2 Wiślanka Grabie 2018-09-22 11:00
60 KS Olkusz 1-3 Górnik Wieliczka 2018-09-22 16:00
61 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Pcimianka Pcim 2018-09-23 16:00
Zmiana godziny z 12:00 na 16:00
62 LKS Jawiszowice 3-1 D&R Unia Oświęcim 2018-09-23 16:00
63 Kaszowianka Kaszów 0-1 Dalin Myślenice 2018-09-23 14:00
64 Słomniczanka Słomniki 3-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-09-22 15:00
kolejka 9 (29-09-2018/30-09-2018):
65 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-3 MKS Trzebinia 2018-09-30 15:00
66 Dalin Myślenice 1-2 Słomniczanka Słomniki 2018-09-29 16:00
67 D&R Unia Oświęcim 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-09-29 16:00
68 Pcimianka Pcim 4-1 LKS Jawiszowice 2018-09-30 15:30
69 Górnik Wieliczka 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-29 16:00
70 Wiślanka Grabie 2-0 KS Olkusz 2018-09-29 16:00
71 Orzeł Ryczów 1-2 Clepardia Kraków 2018-09-30 15:00
72 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Beskid Andrychów 2018-09-29 11:00
kolejka 10 (06-10-2018/07-10-2018):
73 MKS Trzebinia 2-0 Beskid Andrychów 2018-10-06 15:30
74 Clepardia Kraków 2-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-10-06 11:00
75 KS Olkusz 1-1 Orzeł Ryczów 2018-10-06 15:30
76 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Wiślanka Grabie 2018-10-07 12:00
77 LKS Jawiszowice 1-0 Górnik Wieliczka 2018-10-07 15:30
78 Kaszowianka Kaszów 0-2 Pcimianka Pcim 2018-10-07 14:00
79 Słomniczanka Słomniki 0-0 D&R Unia Oświęcim 2018-10-06 15:00
80 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-4 Dalin Myślenice 2018-10-07 11:00
Zmiana godziny z 14:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 11:00
kolejka 11 (13-10-2018/14-10-2018):
81 Dalin Myślenice 1-1 MKS Trzebinia 2018-10-13 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
82 D&R Unia Oświęcim 2-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-10-13 15:30
Na prośbę Unii zmiana godziny z 15:00 15:30
83 Słomniczanka Słomniki 2-6 Pcimianka Pcim 2018-10-13 14:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018; za zgodą obu klubów zmiana gospodarza
84 Górnik Wieliczka 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-10-13 15:00
85 Wiślanka Grabie 2-2 LKS Jawiszowice 2018-10-14 15:00
86 Orzeł Ryczów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-10-13 15:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018
87 Jutrzenka Giebułtów 0-0 KS Olkusz 2018-10-13 11:00
88 Beskid Andrychów 1-0 Clepardia Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 12 (20-10-2018/21-10-2018):
89 MKS Trzebinia 0-2 Clepardia Kraków 2018-10-20 15:00
90 KS Olkusz 2-1 Beskid Andrychów 2018-10-20 15:00
91 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2018-10-21 12:00
92 LKS Jawiszowice 2-3 Orzeł Ryczów 2018-10-21 15:00
93 Kaszowianka Kaszów 0-3 Wiślanka Grabie 2018-10-21 14:00
94 Słomniczanka Słomniki 1-0 Górnik Wieliczka 2018-10-21 15:00
95 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Pcimianka Pcim 2018-10-21 15:00
96 Dalin Myślenice 1-2 D&R Unia Oświęcim 2018-10-20 15:00
kolejka 13 (27-10-2018/28-10-2018):
97 D&R Unia Oświęcim 1-1 MKS Trzebinia 2018-10-27 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
98 Pcimianka Pcim 0-2 Dalin Myślenice 2018-10-28 14:00
99 Górnik Wieliczka 2-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-10-27 15:00
100 Wiślanka Grabie 1-3 Słomniczanka Słomniki 2018-10-28 14:00
101 Orzeł Ryczów 1-1 Kaszowianka Kaszów 2018-10-27 14:00
102 Jutrzenka Giebułtów 1-1 LKS Jawiszowice 2018-10-27 11:00
103 Beskid Andrychów 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-10-27 15:00
104 Clepardia Kraków 3-0 KS Olkusz 2018-10-27 11:00
Wynik z boiska 2-1, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Clepardii (w zespole KS Olkusz zagrał nieuprawniony zawodnik)
kolejka 14 (03-11-2018/04-11-2018):
105 MKS Trzebinia 0-1 KS Olkusz 2018-11-03 14:00
106 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Clepardia Kraków 2018-11-04 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00
107 LKS Jawiszowice 2-0 Beskid Andrychów 2018-11-04 14:00
108 Kaszowianka Kaszów 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-11-04 14:00
109 Słomniczanka Słomniki 1-0 Orzeł Ryczów 2018-11-03 13:00
110 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Wiślanka Grabie 2018-11-04 14:00
111 Dalin Myślenice 3-0 Górnik Wieliczka 2018-11-03 14:00
112 D&R Unia Oświęcim 1-3 Pcimianka Pcim 2018-11-03 14:00
kolejka 15 (10-11-2018/11-11-2018):
113 Pcimianka Pcim 1-0 MKS Trzebinia 2018-11-11 13:00
114 Górnik Wieliczka 4-2 D&R Unia Oświęcim 2018-11-10 13:30
115 Wiślanka Grabie 3-3 Dalin Myślenice 2018-11-10 13:30
116 Orzeł Ryczów 1-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-11-10 13:30
Zmiana z 11.11 na 10.11.2018
117 Jutrzenka Giebułtów 3-2 Słomniczanka Słomniki 2018-11-10 11:30
118 Beskid Andrychów 2-0 Kaszowianka Kaszów 2018-11-10 13:30
119 Clepardia Kraków 2-3 LKS Jawiszowice 2018-11-10 11:00
120 KS Olkusz 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-11-10 13:00
kolejka 16 (16-03-2019/17-03-2019):
121 LKS Jawiszowice 0-0 KS Olkusz 2019-03-16 14:00
Zmiana z 17.03 na 16.03.2019
122 MKS Trzebinia 5-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-03-16 15:00
123 Clepardia Kraków 3-0 Kaszowianka Kaszów 2019-03-16 11:00
124 Beskid Andrychów 1-0 Słomniczanka Słomniki 2019-03-16 14:00
125 Jutrzenka Giebułtów 1-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-03-17 11:00
126 Orzeł Ryczów 1-3 Dalin Myślenice 2019-03-16 14:00
127 Wiślanka Grabie 4-0 D&R Unia Oświęcim 2019-03-17 12:00
128 Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim 2019-05-08 17:30
Z uwagi na stan boiska mecz przełożony za zgodą obu drużyn z 16.03 na 24.04.2019; następnie przełożony z 14.04 na 8.05.2019 z uwagi na wans Pcimianki do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Kraków
kolejka 17 (23-03-2019/24-03-2019):
129 Górnik Wieliczka 0-4 MKS Trzebinia 2019-03-23 15:30
130 Pcimianka Pcim 2-2 Wiślanka Grabie 2019-03-24 15:00
131 D&R Unia Oświęcim 0-1 Orzeł Ryczów 2019-03-24 11:00
132 Dalin Myślenice 2-0 Jutrzenka Giebułtów 2019-03-23 15:00
133 Węgrzcanka Węgrzce W. 0-1 Beskid Andrychów 2019-03-24 14:00
134 Słomniczanka Słomniki 2-1 Clepardia Kraków 2019-03-23 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00
135 Kaszowianka Kaszów 2-2 KS Olkusz 2019-03-24 14:00
136 LKS Jawiszowice 3-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-03-23 15:00
kolejka 18 (30-03-2019/31-03-2019):
137 LKS Jawiszowice 0-1 MKS Trzebinia 2019-03-30 16:00
138 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Kaszowianka Kaszów 2019-03-30 16:00
139 KS Olkusz 2-2 Słomniczanka Słomniki 2019-03-30 16:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół
140 Clepardia Kraków 2-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-03-30 11:00
141 Beskid Andrychów 2-3 Dalin Myślenice 2019-03-30 16:00
142 Jutrzenka Giebułtów 2-0 D&R Unia Oświęcim 2019-03-30 11:00
143 Orzeł Ryczów 2-1 Pcimianka Pcim 2019-03-30 16:00
Zmiana z 31.03 na 30.03.2019
144 Wiślanka Grabie 3-0 Górnik Wieliczka 2019-03-31 15:00
kolejka 19 (06-04-2019/07-04-2019):
145 Wiślanka Grabie 1-1 MKS Trzebinia 2019-04-06 16:30
146 Górnik Wieliczka 3-0 Orzeł Ryczów 2019-04-07 16:00
147 Pcimianka Pcim 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2019-04-07 16:30
148 D&R Unia Oświęcim 3-1 Beskid Andrychów 2019-04-06 11:00
149 Dalin Myślenice 2-0 Clepardia Kraków 2019-04-06 16:00
150 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 KS Olkusz 2019-04-07 15:00
151 Słomniczanka Słomniki 1-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-04-06 16:30
152 Kaszowianka Kaszów 0-4 LKS Jawiszowice 2019-04-07 14:00
kolejka 20 (13-04-2019/14-04-2019):
153 MKS Trzebinia 4-1 Kaszowianka Kaszów 2019-04-13 17:00
154 LKS Jawiszowice 2-3 Słomniczanka Słomniki 2019-04-14 16:30
155 Orzeł Piaski Wielkie 2-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-04-12 17:30
156 KS Olkusz 1-1 Dalin Myślenice 2019-04-13 17:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół
157 D&R Unia Oświęcim 4-3 Clepardia Kraków 2019-04-13 17:00
158 Beskid Andrychów 1-0 Pcimianka Pcim 2019-04-13 17:00
159 Jutrzenka Giebułtów 3-1 Górnik Wieliczka 2019-04-13 11:00
160 Orzeł Ryczów 4-4 Wiślanka Grabie 2019-04-14 16:00
kolejka 21 (20-04-2019):
161 Orzeł Ryczów 0-2 MKS Trzebinia 2019-04-18 17:30
Zmiana z 21.04 na 18.04.2019
162 Wiślanka Grabie 2-2 Jutrzenka Giebułtów 2019-04-20 12:00
163 Górnik Wieliczka 0-1 Beskid Andrychów 2019-04-20 13:00
164 Pcimianka Pcim 4-1 Clepardia Kraków 2019-04-20 13:30
Zmiana z 21.04 na 20.04.2019
165 D&R Unia Oświęcim 5-1 KS Olkusz 2019-04-20 11:00
166 Dalin Myślenice 2-3 Orzeł Piaski Wielkie 2019-04-20 13:00
167 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-2 LKS Jawiszowice 2019-04-20 12:00
168 Słomniczanka Słomniki 1-1 Kaszowianka Kaszów 2019-04-20 16:30
kolejka 22 (27-04-2019/28-04-2019):
169 MKS Trzebinia Słomniczanka Słomniki 2019-04-27 17:00
170 Kaszowianka Kaszów Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-04-28 14:00
171 LKS Jawiszowice Dalin Myślenice 2019-04-28 17:00
172 Orzeł Piaski Wielkie D&R Unia Oświęcim 2019-04-27 17:00
173 KS Olkusz Pcimianka Pcim 2019-04-27 17:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół
174 Clepardia Kraków Górnik Wieliczka 2019-04-27 11:00
175 Beskid Andrychów Wiślanka Grabie 2019-04-27 17:00
176 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Ryczów 2019-04-27 11:00
kolejka 23 (01-05-2019):
177 Jutrzenka Giebułtów MKS Trzebinia 2019-05-01 11:00
178 Orzeł Ryczów Beskid Andrychów 2019-05-01 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
179 Wiślanka Grabie Clepardia Kraków 2019-05-01 17:00
180 Górnik Wieliczka KS Olkusz 2019-05-01 17:30
181 Pcimianka Pcim Orzeł Piaski Wielkie 2019-05-01 16:30
182 D&R Unia Oświęcim LKS Jawiszowice 2019-05-01 18:00
183 Dalin Myślenice Kaszowianka Kaszów 2019-05-01 17:00
184 Węgrzcanka Węgrzce W. Słomniczanka Słomniki 2019-05-01 16:00
kolejka 24 (04-05-2019/05-05-2019):
185 MKS Trzebinia Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-05-04 17:00
186 Słomniczanka Słomniki Dalin Myślenice 2019-05-05 17:00
187 Kaszowianka Kaszów D&R Unia Oświęcim 2019-05-04 17:00
Zmiana z 5.05 na 4.05.2019
188 LKS Jawiszowice Pcimianka Pcim 2019-05-05 17:00
189 Orzeł Piaski Wielkie Górnik Wieliczka 2019-05-04 17:00
190 KS Olkusz Wiślanka Grabie 2019-05-04 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 17:00 na 11:00
191 Clepardia Kraków Orzeł Ryczów 2019-05-04 11:00
192 Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów 2019-05-04 18:00
kolejka 25 (11-05-2019/12-05-2019):
193 Beskid Andrychów MKS Trzebinia 2019-05-11 18:00
194 Jutrzenka Giebułtów Clepardia Kraków 2019-05-11 11:00
195 Orzeł Ryczów KS Olkusz 2019-05-12 17:00
196 Wiślanka Grabie Orzeł Piaski Wielkie 2019-05-11 18:00
197 Górnik Wieliczka LKS Jawiszowice 2019-05-11 17:00
198 Pcimianka Pcim Kaszowianka Kaszów 2019-05-12 16:30
199 D&R Unia Oświęcim Słomniczanka Słomniki 2019-05-11 18:00
200 Dalin Myślenice Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-05-11 17:00
kolejka 26 (18-05-2019/19-05-2019):
201 MKS Trzebinia Dalin Myślenice 2019-05-18 17:00
202 Węgrzcanka Węgrzce W. D&R Unia Oświęcim 2019-05-19 15:30
203 Pcimianka Pcim Słomniczanka Słomniki 2019-05-19 16:30
204 Kaszowianka Kaszów Górnik Wieliczka 2019-05-19 14:00
205 LKS Jawiszowice Wiślanka Grabie 2019-05-19 17:00
206 Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Ryczów 2019-05-18 17:00
207 KS Olkusz Jutrzenka Giebułtów 2019-05-18 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 18:00 na 11:00
208 Clepardia Kraków Beskid Andrychów 2019-05-18 11:00
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecz bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.
kolejka 27 (25-05-2019/26-05-2019):
209 Clepardia Kraków MKS Trzebinia 2019-05-25 11:00
210 Beskid Andrychów KS Olkusz 2019-05-25 18:00
211 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Piaski Wielkie 2019-05-25 11:00
212 Orzeł Ryczów LKS Jawiszowice 2019-05-26 17:00
213 Wiślanka Grabie Kaszowianka Kaszów 2019-05-25 18:00
214 Górnik Wieliczka Słomniczanka Słomniki 2019-05-26 17:00
215 Pcimianka Pcim Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-05-26 16:30
216 D&R Unia Oświęcim Dalin Myślenice 2019-05-25 18:00
kolejka 28 (01-06-2019/02-06-2019):
217 MKS Trzebinia D&R Unia Oświęcim 2019-06-01 17:00
218 Dalin Myślenice Pcimianka Pcim 2019-06-01 17:00
219 Węgrzcanka Węgrzce W. Górnik Wieliczka 2019-06-02 17:00
220 Słomniczanka Słomniki Wiślanka Grabie 2019-06-01 17:00
221 Kaszowianka Kaszów Orzeł Ryczów 2019-06-02 14:00
222 LKS Jawiszowice Jutrzenka Giebułtów 2019-06-02 17:00
223 Orzeł Piaski Wielkie Beskid Andrychów 2019-06-01 17:00
224 KS Olkusz Clepardia Kraków 2019-06-01 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 18:00 na 11:00
kolejka 29 (08-06-2019/09-06-2019):
225 KS Olkusz MKS Trzebinia 2019-06-08 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 18:00 na 11:00
226 Clepardia Kraków Orzeł Piaski Wielkie 2019-06-08 11:00
227 Beskid Andrychów LKS Jawiszowice 2019-06-08 18:00
228 Jutrzenka Giebułtów Kaszowianka Kaszów 2019-06-08 11:00
229 Orzeł Ryczów Słomniczanka Słomniki 2019-06-08 11:00
230 Wiślanka Grabie Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-06-09 18:00
231 Górnik Wieliczka Dalin Myślenice 2019-06-09 16:00
232 Pcimianka Pcim D&R Unia Oświęcim 2019-06-09 16:30
kolejka 30 (15-06-2019/16-06-2019):
233 MKS Trzebinia Pcimianka Pcim 2018-06-12 18:00
Z uwagi na imprezę rekreacyjno-sportową dla mieszkańców Trzebini w dn. 15.06.2019, mecz za zgodą obu klubów przeniesiony na 12.06.2019
234 D&R Unia Oświęcim Górnik Wieliczka 2018-06-15 17:00
235 Dalin Myślenice Wiślanka Grabie 2018-06-15 17:00
236 Węgrzcanka Węgrzce W. Orzeł Ryczów 2018-06-15 17:00
237 Słomniczanka Słomniki Jutrzenka Giebułtów 2018-06-15 17:00
238 Kaszowianka Kaszów Beskid Andrychów 2018-06-15 17:00
239 LKS Jawiszowice Clepardia Kraków 2018-06-15 17:00
240 Orzeł Piaski Wielkie KS Olkusz 2018-06-15 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty