Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > III liga grupa 4
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Resovia Rzeszów 9 20 18-7 6 2 1 5 12 11-5 4 0 1 4 8 7-2 2 2 0
2 Motor Lublin 9 19 25-7 6 1 2 4 12 16-2 4 0 0 5 7 9-5 2 1 2
3 Stal Rzeszów 9 18 14-7 5 3 1 4 8 7-1 2 2 0 5 10 7-6 3 1 1
4 Chełmianka Chełm 9 17 13-6 5 2 2 5 7 6-5 2 1 2 4 10 7-1 3 1 0
5 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 17 12-8 5 2 2 5 12 7-2 4 0 1 4 5 5-6 1 2 1
6 Soła Oświęcim 9 17 15-12 5 2 2 4 5 6-8 1 2 1 5 12 9-4 4 0 1
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 9 17 12-9 5 2 2 6 11 8-5 3 2 1 3 6 4-4 2 0 1
8 Wiślanie Jaśkowice 9 16 15-7 4 4 1 5 8 8-4 2 2 1 4 8 7-3 2 2 0
9 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 9 13 15-8 3 4 2 5 8 10-5 2 2 1 4 5 5-3 1 2 1
10 NKP Podhale Nowy Targ 9 9 13-17 2 3 4 5 5 6-9 1 2 2 4 4 7-8 1 1 2
11 Podlasie Biała Podlaska 9 9 11-16 2 3 4 4 8 6-3 2 2 0 5 1 5-13 0 1 4
12 Avia Świdnik 9 8 12-14 1 5 3 5 6 10-8 1 3 1 4 2 2-6 0 2 2
13 Wisła Sandomierz 9 8 9-15 2 2 5 4 4 3-3 1 1 2 5 4 6-12 1 1 3
14 Unia Tarnów 9 8 10-18 2 2 5 4 6 6-9 2 0 2 5 2 4-9 0 2 3
15 Karpaty Krosno 9 8 8-20 2 2 5 4 6 7-8 2 0 2 5 2 1-12 0 2 3
16 MKS Trzebinia 9 6 9-17 1 3 5 4 5 7-6 1 2 1 5 1 2-11 0 1 4
17 Spartakus Daleszyce 9 5 9-19 1 2 6 4 3 4-8 1 0 3 5 2 5-11 0 2 3
18 JKS Jarosław 9 5 11-24 1 2 6 4 5 6-6 1 2 1 5 0 5-18 0 0 5
kolejka 1 (12-08-2017/13-08-2017):
1 Wiślanie Jaśkowice 1-2 Stal Rzeszów 2017-08-11 17:30
2 Wisła Sandomierz 0-1 Soła Oświęcim 2017-08-12 17:00
3 Chełmianka Chełm 2-0 MKS Trzebinia 2017-08-12 17:30
4 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Spartakus Daleszyce 2017-08-12 17:00
5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 5-0 JKS Jarosław 2017-08-12 17:00
6 Avia Świdnik 1-1 Unia Tarnów 2017-08-12 13:00
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Karpaty Krosno 2017-08-12 17:00
8 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Motor Lublin 2017-08-12 17:00
9 Resovia Rzeszów 4-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-12 17:00
kolejka 2 (15-08-2017):
10 Stal Rzeszów 0-0 Resovia Rzeszów 2017-08-15 17:00
11 Motor Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-16 19:00
12 Karpaty Krosno 0-5 NKP Podhale Nowy Targ 2017-08-15 17:00
13 Unia Tarnów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-08-15 17:00
14 JKS Jarosław 3-0 Avia Świdnik 2017-08-15 17:00
15 Spartakus Daleszyce 0-3 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-08-15 17:00
16 MKS Trzebinia 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-08-15 13:00
17 Soła Oświęcim 0-4 Chełmianka Chełm 2017-08-15 17:00
18 Wiślanie Jaśkowice 2-0 Wisła Sandomierz 2017-08-15 17:00
kolejka 3 (19-08-2017/20-08-2017):
19 Wisła Sandomierz 2-0 Stal Rzeszów 2017-08-20 17:00
20 Chełmianka Chełm 1-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-08-20 17:00
21 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Soła Oświęcim 2017-08-19 17:00
22 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 MKS Trzebinia 2017-08-19 11:00
23 Avia Świdnik 1-1 Spartakus Daleszyce 2017-08-19 17:00
24 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-1 JKS Jarosław 2017-08-19 17:00
25 NKP Podhale Nowy Targ 1-1 Unia Tarnów 2017-08-19 14:00
26 Podlasie Biała Podlaska 1-0 Karpaty Krosno 2017-08-19 17:00
27 Resovia Rzeszów 2-1 Motor Lublin 2017-08-20 17:00
kolejka 4 (26-08-2017/27-08-2017):
28 Stal Rzeszów 1-1 Motor Lublin 2017-08-26 16:00
29 Karpaty Krosno 0-2 Resovia Rzeszów 2017-08-26 17:00
30 Unia Tarnów 3-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-26 16:00
31 JKS Jarosław 1-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-08-25 17:00
32 Spartakus Daleszyce 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-08-27 17:00
33 MKS Trzebinia 1-1 Avia Świdnik 2017-08-26 11:00
34 Soła Oświęcim 1-1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-08-26 11:00
35 Wiślanie Jaśkowice 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-08-26 17:00
36 Wisła Sandomierz 0-1 Chełmianka Chełm 2017-08-26 17:00
kolejka 5 (30-08-2017):
37 Chełmianka Chełm 1-2 Stal Rzeszów 2017-08-30 17:00
38 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Wisła Sandomierz 2017-08-30 17:00
39 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 Wiślanie Jaśkowice 2017-08-30 17:00
40 Avia Świdnik 1-2 Soła Oświęcim 2017-08-30 17:00
41 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-1 MKS Trzebinia 2017-08-30 17:00
42 NKP Podhale Nowy Targ 3-3 Spartakus Daleszyce 2017-08-30 17:00
43 Podlasie Biała Podlaska 3-1 JKS Jarosław 2017-08-30 17:00
44 Resovia Rzeszów 2-1 Unia Tarnów 2017-08-30 17:00
45 Motor Lublin 5-0 Karpaty Krosno 2017-08-30 19:00
kolejka 6 (02-09-2017/03-09-2017):
46 Stal Rzeszów 5-0 Karpaty Krosno 2017-09-02 16:00
47 Unia Tarnów 0-4 Motor Lublin 2017-09-02 17:00
48 JKS Jarosław 1-4 Resovia Rzeszów 2017-09-02 16:00
49 Spartakus Daleszyce 2-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-09-03 16:00
50 MKS Trzebinia 4-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-03 16:00
51 Soła Oświęcim 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-02 17:00
52 Wiślanie Jaśkowice 1-1 Avia Świdnik 2017-09-02 13:00
Zmiana godziny z 16:30 na 13:00
53 Wisła Sandomierz 1-1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-09-03 17:00
54 Chełmianka Chełm 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-09-03 16:00
kolejka 7 (09-09-2017/10-09-2017):
55 Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Stal Rzeszów 2017-09-08 17:00
56 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1-2 Chełmianka Chełm 2017-09-09 16:00
57 Avia Świdnik 4-4 Wisła Sandomierz 2017-09-09 16:00
58 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-3 Wiślanie Jaśkowice 2017-09-09 16:00
Przy stanie 0-2 mecz przerwany po 45 minutach z powodu naruszenia nietykalności schodzącego do szatni arbitra. Podkarpacki ZPN zweryfikował mecz jako walkower 3-0 dla Wiślan.
59 NKP Podhale Nowy Targ 0-3 Soła Oświęcim 2017-09-09 16:00
60 Podlasie Biała Podlaska 0-0 MKS Trzebinia 2017-09-09 13:00
61 Resovia Rzeszów 2-1 Spartakus Daleszyce 2017-09-09 16:00
62 Motor Lublin 4-1 JKS Jarosław 2017-09-13 19:00
63 Karpaty Krosno 4-1 Unia Tarnów 2017-09-09 17:00
kolejka 8 (16-09-2017/17-09-2017):
64 Stal Rzeszów 1-0 Unia Tarnów 2017-09-16 16:00
65 JKS Jarosław 1-1 Karpaty Krosno 2017-09-17 16:00
66 Spartakus Daleszyce 1-3 Motor Lublin 2017-09-17 16:00
67 MKS Trzebinia 1-1 Resovia Rzeszów 2017-09-16 13:00
68 Soła Oświęcim 2-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-09-16 11:00
69 Wiślanie Jaśkowice 3-0 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-16 16:00
70 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-0 Wisła Sandomierz 2017-09-15 20:00
71 Chełmianka Chełm 1-0 Avia Świdnik 2017-09-16 16:00
72 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-09-16 16:00
kolejka 9 (23-09-2017/24-09-2017):
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-2 Stal Rzeszów 2017-09-23 16:00
74 Avia Świdnik 3-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-09-23 16:00
75 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Chełmianka Chełm 2017-09-23 16:00
76 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Wisła Sandomierz 2017-09-23 15:00
77 Podlasie Biała Podlaska 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-09-23 12:00
78 Resovia Rzeszów 1-2 Soła Oświęcim 2017-09-23 16:00
79 Motor Lublin 5-0 MKS Trzebinia 2017-09-23 18:00
80 Karpaty Krosno 3-0 Spartakus Daleszyce 2017-09-23 16:00
81 Unia Tarnów 3-2 JKS Jarosław 2017-09-23 16:00
kolejka 10 (30-09-2017/01-10-2017):
82 Stal Rzeszów JKS Jarosław 2017-09-30 16:00
83 Spartakus Daleszyce Unia Tarnów 2017-10-01 15:00
84 MKS Trzebinia Karpaty Krosno 2017-09-29 16:00
85 Soła Oświęcim Motor Lublin 2017-09-30 16:00
86 Wiślanie Jaśkowice Resovia Rzeszów 2017-09-29 16:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2017
87 Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska 2017-10-01 15:00
88 Chełmianka Chełm NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-30 16:00
89 Wólczanka Wólka Pełkińska KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-30 16:00
90 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Avia Świdnik 2017-09-30 15:00
kolejka 11 (07-10-2017/08-10-2017):
91 Avia Świdnik Stal Rzeszów 2017-10-07 15:00
92 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-10-07 15:00
93 NKP Podhale Nowy Targ Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-10-07 15:00
94 Podlasie Biała Podlaska Chełmianka Chełm 2017-10-07 15:00
95 Resovia Rzeszów Wisła Sandomierz 2017-10-07 15:00
96 Motor Lublin Wiślanie Jaśkowice 2017-10-07 18:00
97 Karpaty Krosno Soła Oświęcim 2017-10-07 15:00
98 Unia Tarnów MKS Trzebinia 2017-10-07 16:00
99 JKS Jarosław Spartakus Daleszyce 2017-10-07 15:00
kolejka 12 (14-10-2017/15-10-2017):
kolejka 13 (21-10-2017/22-10-2017):
kolejka 14 (28-10-2017/29-10-2017):
kolejka 15 (04-11-2017/05-11-2017):
kolejka 16 (11-11-2017/12-11-2017):
kolejka 17 (18-11-2017/19-11-2017):

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty