Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > ML Trampkarzy (2003)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 13 35 74-9 11 2 0 7 21 43-2 7 0 0 6 14 31-7 4 2 0
2 Cracovia Kraków 13 35 41-4 11 2 0 3 5 10-2 1 2 0 10 30 31-2 10 0 0
3 Tarnovia Tarnów 13 31 39-8 10 1 2 7 21 24-2 7 0 0 6 10 15-6 3 1 2
4 Unia Tarnów 13 28 54-12 9 1 3 7 16 29-6 5 1 1 6 12 25-6 4 0 2
5 AS Progres Kraków 13 25 52-16 8 1 4 7 15 30-8 5 0 2 6 10 22-8 3 1 2
6 Krakus Nowa Huta 13 23 30-19 7 2 4 7 14 13-7 4 2 1 6 9 17-12 3 0 3
7 Limanovia Limanowa 13 19 26-28 6 1 6 7 13 16-10 4 1 2 6 6 10-18 2 0 4
8 Beskid Andrychów 13 18 24-31 6 0 7 6 9 14-15 3 0 3 7 9 10-16 3 0 4
9 Sokół Stary Sącz 13 16 21-41 5 1 7 7 9 13-19 3 0 4 6 7 8-22 2 1 3
10 Orzeł Myślenice 13 14 18-40 4 2 7 8 9 10-28 3 0 5 5 5 8-12 1 2 2
11 Puszcza Niepołomice 13 10 15-52 3 1 9 6 4 7-27 1 1 4 7 6 8-25 2 0 5
12 PUKS Karol Wadowice 13 6 9-45 2 0 11 6 3 4-19 1 0 5 7 3 5-26 1 0 6
13 Wolania Wola Rzędzińska 13 3 12-64 1 0 12 6 0 6-33 0 0 6 7 3 6-31 1 0 6
14 MOSiR Bochnia 13 3 7-53 1 0 12 7 3 6-19 1 0 6 6 0 1-34 0 0 6
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21; Limanovia gra na stadionie Płomienia Limanowa, ul. Michała Dudka 12; Puszcza gra na boisku Naprzodu Ochmanów
kolejka 1 (23-08-2017):
1 MOSiR Bochnia 0-3 Cracovia Kraków 2017-10-10 16:30
Zgoda na wyjazd na obóz piłkarzy MOSiR (20-25.08), który jest nagrodą za wygraną w małopolskim finale turnieju "Wakacje z piłką nożną"; w związku z tym zmiana terminu na 10.10.2017; 4.10 zmiana gospodarza na prośbę klubów
2 Tarnovia Tarnów 5-0 Wolania Wola Rzędzińska 2017-08-23 10:00
3 AS Progres Kraków 4-1 Puszcza Niepołomice 2017-08-23 18:00
4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 7-0 Beskid Andrychów 2017-09-06 15:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21; zgoda na udział w turnieju i zmiana na 6.09
5 Limanovia Limanowa 3-0 Sokół Stary Sącz 2017-08-23 17:00
Limanovia gra na stadionie Płomienia Limanowa, ul. Michała Dudka 12
6 Orzeł Myślenice 3-0 PUKS Karol Wadowice 2017-08-23 17:30
Na boisku wynik 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Orła
7 Unia Tarnów 3-1 Krakus Nowa Huta 2017-08-23 10:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 MOSiR Bochnia 1-5 Krakus Nowa Huta 2017-08-26 10:00
9 PUKS Karol Wadowice 0-3 Unia Tarnów 2017-08-26 14:30
Na boisku wynik 2-4, po weryfikacji walkower 0-3
10 Sokół Stary Sącz 3-0 Orzeł Myślenice 2017-08-26 12:00
11 Beskid Andrychów 5-1 Limanovia Limanowa 2017-08-26 11:00
12 Puszcza Niepołomice 0-10 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-08-26 11:00
Puszcza gra na boisku Naprzodu Ochmanów
13 Wolania Wola Rzędzińska 0-9 AS Progres Kraków 2017-08-26 15:00
14 Cracovia Kraków 1-1 Tarnovia Tarnów 2017-08-27 10:30
kolejka 3 (30-08-2017):
15 Tarnovia Tarnów 4-0 MOSiR Bochnia 2017-08-30 15:30
16 AS Progres Kraków 0-1 Cracovia Kraków 2017-08-30 18:00
17 Akademia Piłkarska 21 Kraków 13-0 Wolania Wola Rzędzińska 2017-08-30 14:00
18 Limanovia Limanowa 2-0 Puszcza Niepołomice 2017-08-30 15:00
Zmiana z godz. 17:00 na 15:00
19 Orzeł Myślenice 1-5 Beskid Andrychów 2017-08-30 17:30
20 Unia Tarnów 5-0 Sokół Stary Sącz 2017-08-30 10:00
21 Krakus Nowa Huta 4-0 PUKS Karol Wadowice 2017-08-30 10:00
Mecz na boisku Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 MOSiR Bochnia 3-2 PUKS Karol Wadowice 2017-09-02 10:00
23 Sokół Stary Sącz 2-3 Krakus Nowa Huta 2017-09-02 12:00
24 Beskid Andrychów 0-6 Unia Tarnów 2017-09-12 16:30
Z uwagi na pogrzeb wieloletniego trenera Unii, Ryszarda Marka, mecz przełożony
25 Puszcza Niepołomice 2-4 Orzeł Myślenice 2017-09-02 13:00
26 Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Limanovia Limanowa 2017-09-02 15:00
27 Cracovia Kraków 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-02 10:30
Zmiana z 3.09 na 2.09.2017
28 Tarnovia Tarnów 2-1 AS Progres Kraków 2017-09-02 10:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 AS Progres Kraków 5-0 MOSiR Bochnia 2017-09-10 10:00
30 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2-1 Tarnovia Tarnów 2017-09-09 12:00
31 Limanovia Limanowa 0-1 Cracovia Kraków 2017-09-09 10:00
32 Orzeł Myślenice 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 2017-09-09 16:30
Zmiana godziny z 11:00 na 16:30
33 Unia Tarnów 5-0 Puszcza Niepołomice 2017-09-09 10:00
34 Krakus Nowa Huta 3-2 Beskid Andrychów 2017-09-09 10:00
35 PUKS Karol Wadowice 2-3 Sokół Stary Sącz 2017-09-10 10:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 MOSiR Bochnia 1-4 Sokół Stary Sącz 2017-09-16 10:00
37 Beskid Andrychów 3-0 PUKS Karol Wadowice 2017-09-16 09:30
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
38 Puszcza Niepołomice 0-6 Krakus Nowa Huta 2017-09-16 17:00
Mecz na boisku w Niepołomicach, ul. Sportowa 16
39 Wolania Wola Rzędzińska 3-8 Unia Tarnów 2017-09-15 16:30
40 Orzeł Myślenice 2-4 Cracovia Kraków 2017-09-17 11:00
Zmiana gospodarza
41 Tarnovia Tarnów 4-1 Limanovia Limanowa 2017-09-16 10:00
42 AS Progres Kraków 4-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-16 10:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 6-0 MOSiR Bochnia 2017-09-23 12:00
44 Limanovia Limanowa 1-5 AS Progres Kraków 2017-09-28 13:00
Zmiana z 23.09 na 28.09.2017, mecz na boisku Płomienia Limanowa
45 Orzeł Myślenice 0-5 Tarnovia Tarnów 2017-10-03 16:30
Zmiana z 23.09 na 3.10.2017
46 Unia Tarnów 0-2 Cracovia Kraków 2017-10-24 15:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin to 24.10.2017
47 Krakus Nowa Huta 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-15 13:15
Zmiana z 23.09 na 15.10.2017
48 PUKS Karol Wadowice 1-2 Puszcza Niepołomice 2017-10-18 15:30
Zmiana z 23.09 na 18.10.2017
49 Sokół Stary Sącz 2-1 Beskid Andrychów 2017-10-17 16:00
Zmiana z 23.09 na 17.10.2017
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 MOSiR Bochnia 0-1 Beskid Andrychów 2017-09-30 10:00
Mecz na boisku OSiR przy ul. Chodenieckiej
51 Puszcza Niepołomice 1-1 Sokół Stary Sącz 2017-09-30 11:00
52 Wolania Wola Rzędzińska 1-3 PUKS Karol Wadowice 2017-09-30 11:00
53 Krakus Nowa Huta 0-1 Cracovia Kraków 2017-09-30 10:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
54 Tarnovia Tarnów 1-0 Unia Tarnów 2017-09-30 12:00
55 AS Progres Kraków 3-0 Orzeł Myślenice 2017-09-30 12:00
56 Akademia Piłkarska 21 Kraków 6-0 Limanovia Limanowa 2017-09-30 10:00
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Limanovia Limanowa 5-0 MOSiR Bochnia 2017-10-07 10:00
zmiana z 7.10 na 11.10.2017, a następnie powrót do 7.10.2017
58 Orzeł Myślenice 0-6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-07 11:00
59 Unia Tarnów 2-2 AS Progres Kraków 2017-10-07 10:00
60 Krakus Nowa Huta 2-1 Tarnovia Tarnów 2017-10-07 10:00
61 PUKS Karol Wadowice 0-6 Cracovia Kraków 2017-10-07 14:30
62 Sokół Stary Sącz 4-1 Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-07 12:00
63 Beskid Andrychów 4-2 Puszcza Niepołomice 2017-10-08 11:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 MOSiR Bochnia 0-2 Puszcza Niepołomice 2017-10-13 16:30
65 Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Beskid Andrychów 2017-10-14 11:00
66 Sokół Stary Sącz 0-3 Cracovia Kraków 2017-10-14 10:00
zmiana gospodarza i terminu z 15.10 na 14.10; mecz w Starym Sączu
67 Tarnovia Tarnów 5-0 PUKS Karol Wadowice 2017-10-14 10:00
68 AS Progres Kraków 4-1 Krakus Nowa Huta 2017-10-15 10:00
69 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2-1 Unia Tarnów 2017-10-14 10:00
70 Limanovia Limanowa 3-3 Orzeł Myślenice 2017-10-15 15:00
zmiana z 14.10 na 15.10.2017; mecz na sztucznej trawie w Słopnicach
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Orzeł Myślenice 1-0 MOSiR Bochnia 2017-10-21 11:00
72 Unia Tarnów 1-0 Limanovia Limanowa 2017-10-21 10:00
73 Krakus Nowa Huta 2-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-22 10:00
74 PUKS Karol Wadowice 1-0 AS Progres Kraków 2017-10-21 14:00
Zmiana godziny z 10:00 na 14:00
75 Sokół Stary Sącz 1-3 Tarnovia Tarnów 2017-10-21 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00
76 Beskid Andrychów 0-1 Cracovia Kraków 2017-10-22 11:00
77 Puszcza Niepołomice 4-2 Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-21 10:00
Zmiana godziny z 11:00 na 10:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 MOSiR Bochnia 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-31 15:30
Mecz na boisku MOSiR w Bochni, ul. Chodenicka; odwołany 29.10 mecz odbędzie się 31.10.2017
79 Cracovia Kraków 9-1 Puszcza Niepołomice 2017-10-28 10:30
Mecz na boisku Naprzodu Ochmanów
80 Tarnovia Tarnów 3-0 Beskid Andrychów 2017-10-28 10:00
Brak gości - walkower; sędzia Daniel Bołoż po odczekaniu 15 minut odgwizdał zakończenie czynności związanych z zawodami. Tarnovia była przygotowana do meczu i wypełniła protokół.
81 AS Progres Kraków 10-0 Sokół Stary Sącz 2017-10-28 12:00
82 Akademia Piłkarska 21 Kraków 7-0 PUKS Karol Wadowice 2017-10-28 10:00
83 Limanovia Limanowa 2-1 Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
84 Orzeł Myślenice 0-7 Unia Tarnów 2017-11-02 15:00
Odwołany z 29.10 mecz odbędzie się w czwartek 2.11.2017 na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, ul. Zdrojowa 9
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Unia Tarnów 13-1 MOSiR Bochnia 2017-11-04 11:00
86 Krakus Nowa Huta 1-1 Orzeł Myślenice 2017-11-04 10:00
87 PUKS Karol Wadowice 0-5 Limanovia Limanowa 2017-11-04 10:00
88 Sokół Stary Sącz 1-8 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-04 12:00
89 Beskid Andrychów 2-5 AS Progres Kraków 2017-11-04 11:00
90 Puszcza Niepołomice 0-4 Tarnovia Tarnów 2017-11-05 10:30
91 Wolania Wola Rzędzińska 0-9 Cracovia Kraków 2017-11-03 14:45
Zmiana godziny z 15:00 na 14:45; mecz na boisku w Tarnowcu, ul. Romana Sanguszki 13

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty