Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > IV liga Małopolska grupa zachodnia
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik Kraków 15 39 67-16 13 0 2 7 18 38-9 6 0 1 8 21 29-7 7 0 1
2 Wiślanka Grabie 15 39 44-17 13 0 2 8 21 24-9 7 0 1 7 18 20-8 6 0 1
3 Górnik Wieliczka 15 36 44-20 12 0 3 8 21 24-9 7 0 1 7 15 20-11 5 0 2
4 D&R Unia Oświęcim 15 34 41-20 11 1 3 7 12 14-13 4 0 3 8 22 27-7 7 1 0
5 Dalin Myślenice 15 31 39-14 10 1 4 7 15 21-5 5 0 2 8 16 18-9 5 1 2
6 Pcimianka Pcim 15 27 35-26 9 0 6 6 9 9-12 3 0 3 9 18 26-14 6 0 3
7 Orzeł Ryczów 15 24 34-25 7 3 5 9 13 21-15 4 1 4 6 11 13-10 3 2 1
8 Jutrzenka Giebułtów 15 23 26-20 7 2 6 8 13 14-11 4 1 3 7 10 12-9 3 1 3
9 Michałowianka Michałowice 15 18 29-28 5 3 7 8 11 17-12 3 2 3 7 7 12-16 2 1 4
10 Beskid Andrychów 15 17 25-39 5 2 8 9 7 13-27 2 1 6 6 10 12-12 3 1 2
11 KS Olkusz 15 16 28-43 5 1 9 7 6 11-25 2 0 5 8 10 17-18 3 1 4
12 Clepardia Kraków 15 14 26-32 4 2 9 8 8 16-16 2 2 4 7 6 10-16 2 0 5
13 Iskra Klecza 15 11 19-37 3 2 10 6 5 11-14 1 2 3 9 6 8-23 2 0 7
14 TS Węgrzce 15 10 29-41 3 1 11 8 6 12-21 2 0 6 7 4 17-20 1 1 5
15 Orzeł Piaski Wielkie 15 10 17-48 3 1 11 7 3 8-24 1 0 6 8 7 9-24 2 1 5
16 Sosnowianka Stanisław D. 15 1 12-89 0 1 14 7 1 9-31 0 1 6 8 0 3-58 0 0 8
W przypadku niepogody Dalin może rozgrywać mecze na sztucznej murawie
kolejka 1 (12-08-2017/13-08-2017):
1 Beskid Andrychów 2-4 Wiślanka Grabie 2017-08-12 17:30
2 TS Węgrzce 2-5 Clepardia Kraków 2017-08-12 11:00
Zmiana z 13.08 na 12.08.2017
3 Sosnowianka Stanisław D. 2-2 Orzeł Piaski Wielkie 2017-08-13 17:00
4 Pcimianka Pcim 0-3 Dalin Myślenice 2017-08-13 17:00
5 Orzeł Ryczów 0-3 Górnik Wieliczka 2017-08-12 17:30
6 D&R Unia Oświęcim 2-5 Hutnik Kraków 2017-08-12 17:00
7 Michałowianka Michałowice 2-0 KS Olkusz 2017-08-12 17:30
8 Jutrzenka Giebułtów 2-0 Iskra Klecza 2017-08-12 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
kolejka 2 (15-08-2017):
9 Wiślanka Grabie 2-1 Iskra Klecza 2017-08-15 17:00
10 KS Olkusz 0-1 Jutrzenka Giebułtów 2017-09-13 17:00
11 Hutnik Kraków 5-2 Michałowianka Michałowice 2017-08-15 17:00
12 Górnik Wieliczka 1-2 D&R Unia Oświęcim 2017-08-15 17:30
13 Dalin Myślenice 3-1 Orzeł Ryczów 2017-08-15 17:30
14 Orzeł Piaski Wielkie 3-2 Pcimianka Pcim 2017-08-15 17:30
15 Clepardia Kraków 6-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-08-15 11:00
16 Beskid Andrychów 3-3 TS Węgrzce 2017-08-15 17:00
kolejka 3 (19-08-2017/20-08-2017):
17 TS Węgrzce 1-3 Wiślanka Grabie 2017-08-19 11:00
18 Sosnowianka Stanisław D. 1-3 Beskid Andrychów 2017-08-20 17:00
19 Pcimianka Pcim 2-0 Clepardia Kraków 2017-08-20 17:00
20 Orzeł Ryczów 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2017-08-19 17:00
21 D&R Unia Oświęcim 0-1 Dalin Myślenice 2017-08-19 17:30
Zmiana godziny z 17:00 na 17:30
22 Michałowianka Michałowice 1-2 Górnik Wieliczka 2017-08-19 17:00
23 Jutrzenka Giebułtów 4-1 Hutnik Kraków 2017-08-19 11:00
24 Iskra Klecza 2-2 KS Olkusz 2017-08-19 17:00
kolejka 4 (26-08-2017/27-08-2017):
25 Wiślanka Grabie 5-2 KS Olkusz 2017-08-26 17:00
26 Hutnik Kraków 2-0 Iskra Klecza 2017-08-27 17:00
27 Górnik Wieliczka 2-1 Jutrzenka Giebułtów 2017-08-26 17:00
28 Dalin Myślenice 2-0 Michałowianka Michałowice 2017-08-26 11:00
29 Orzeł Piaski Wielkie 1-2 D&R Unia Oświęcim 2017-08-26 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
30 Clepardia Kraków 3-3 Orzeł Ryczów 2017-08-26 11:00
31 Beskid Andrychów 2-5 Pcimianka Pcim 2017-08-26 17:00
32 TS Węgrzce 3-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-08-26 11:00
Zmiana gospodarza i powrót do terminu 26.08
kolejka 5 (02-09-2017/03-09-2017):
33 Sosnowianka Stanisław D. 1-3 Wiślanka Grabie 2017-09-03 16:00
34 Pcimianka Pcim 2-0 TS Węgrzce 2017-09-03 16:00
35 Orzeł Ryczów 2-3 Beskid Andrychów 2017-09-02 17:00
36 Clepardia Kraków 1-3 D&R Unia Oświęcim 2017-09-02 11:00
Zmiana gospodarza; mecz bez udziału kibiców gości
37 Michałowianka Michałowice 1-2 Orzeł Piaski Wielkie 2017-09-02 17:00
38 Jutrzenka Giebułtów 1-1 Dalin Myślenice 2017-09-02 11:00
39 Iskra Klecza 1-4 Górnik Wieliczka 2017-09-02 17:00
40 KS Olkusz 0-7 Hutnik Kraków 2017-09-02 17:00
kolejka 6 (09-09-2017/10-09-2017):
41 Wiślanka Grabie 0-3 Hutnik Kraków 2017-09-09 16:00
Zmiana z 10.09 na 9.09.2017
42 Górnik Wieliczka 4-1 KS Olkusz 2017-09-09 16:30
43 Dalin Myślenice 6-0 Iskra Klecza 2017-09-09 16:30
44 Orzeł Piaski Wielkie 0-5 Jutrzenka Giebułtów 2017-09-09 11:00
Zmiana z godz. 16:30 na 11:00
45 Clepardia Kraków 2-3 Michałowianka Michałowice 2017-09-09 11:00
46 Beskid Andrychów 1-6 D&R Unia Oświęcim 2017-09-09 16:30
Wydział Gier MZPN przychylił się do wniosku Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN i mecz odbędzie się bez udziału kibiców gości.
47 TS Węgrzce 1-2 Orzeł Ryczów 2017-09-09 11:00
48 Sosnowianka Stanisław D. 0-6 Pcimianka Pcim 2017-09-10 16:00
kolejka 7 (16-09-2017/17-09-2017):
49 Wiślanka Grabie 2-1 Pcimianka Pcim 2017-10-18 15:30
Z powodu zalania boiska w Pcimiu po opadach deszczu sędzia odwołał zawody; nowy termin to 18.10 i zarazem zmiana gospodarza
50 Orzeł Ryczów 7-2 Sosnowianka Stanisław D. 2017-09-16 16:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
51 D&R Unia Oświęcim 3-1 TS Węgrzce 2017-09-16 16:30
Zmiana godziny z 16:00 na 16:30
52 Michałowianka Michałowice 2-1 Beskid Andrychów 2017-09-16 16:00
53 Jutrzenka Giebułtów 2-1 Clepardia Kraków 2017-09-16 16:00
54 Iskra Klecza 1-2 Orzeł Piaski Wielkie 2017-09-16 16:00
55 KS Olkusz 2-5 Dalin Myślenice 2017-09-16 16:30
56 Hutnik Kraków 5-4 Górnik Wieliczka 2017-09-17 16:00
kolejka 8 (23-09-2017/24-09-2017):
57 Wiślanka Grabie 2-1 Górnik Wieliczka 2017-10-04 15:30
Zmiana z 24.09 na 4.10.2017
58 Dalin Myślenice 0-1 Hutnik Kraków 2017-10-18 15:00
Zmiana godziny z 16:00 na 14:00, a następnie zmiana z 23.09 na 18.10.2017
59 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 KS Olkusz 2017-10-11 15:30
Obie drużyny zgodziły się przełożyć mecz z 23.09 na 11.10.2017
60 Clepardia Kraków 2-1 Iskra Klecza 2017-11-18 11:00
Sędziowie zadecydowali, że murawa nie nadaje się do gry i odwołali mecz; nowy termin to 18.11.2017
61 Beskid Andrychów 1-0 Jutrzenka Giebułtów 2017-10-11 15:30
Mecz z 23.09.2017 przełożony na 11.10.2017
62 TS Węgrzce 1-4 Michałowianka Michałowice 2017-10-11 15:30
Zmiana z 23.09 na 11.10.2017
63 Sosnowianka Stanisław D. 1-5 D&R Unia Oświęcim 2017-10-04 16:00
Zmiana z 24.09.2017 na 4.10.2017
64 Orzeł Ryczów 1-3 Pcimianka Pcim 2017-09-24 15:00
Zmiana gospodarza, mecz w Ryczowie
kolejka 9 (30-09-2017/01-10-2017):
65 Orzeł Ryczów 1-2 Wiślanka Grabie 2017-10-01 15:30
66 D&R Unia Oświęcim 1-4 Pcimianka Pcim 2017-09-30 15:30
67 Michałowianka Michałowice 10-1 Sosnowianka Stanisław D. 2017-10-01 13:00
Zmiana z 30.09 na 1.10.2017
68 Jutrzenka Giebułtów 4-1 TS Węgrzce 2017-09-30 15:00
69 Beskid Andrychów 1-3 Iskra Klecza 2017-09-30 15:30
Zmiana gospodarza, mecz w Andrychowie
70 KS Olkusz 2-1 Clepardia Kraków 2017-09-30 16:00
71 Hutnik Kraków 4-1 Orzeł Piaski Wielkie 2017-10-01 15:30
72 Górnik Wieliczka 4-3 Dalin Myślenice 2017-11-08 14:00
Zmiana z 1.10 na 8.11.2017
kolejka 10 (07-10-2017/08-10-2017):
73 Wiślanka Grabie 1-0 Dalin Myślenice 2017-10-08 15:30
74 Orzeł Piaski Wielkie 2-3 Górnik Wieliczka 2017-10-07 15:30
75 Clepardia Kraków 0-3 Hutnik Kraków 2017-10-07 11:00
76 Beskid Andrychów 1-2 KS Olkusz 2017-10-07 15:30
77 TS Węgrzce 3-0 Iskra Klecza 2017-10-08 15:30
78 Sosnowianka Stanisław D. 3-5 Jutrzenka Giebułtów 2017-10-08 15:00
79 Pcimianka Pcim 2-0 Michałowianka Michałowice 2017-10-08 14:00
zmiana godziny z 15:30 na 14:00
80 Orzeł Ryczów 1-1 D&R Unia Oświęcim 2017-10-08 15:30
kolejka 11 (14-10-2017/15-10-2017):
81 D&R Unia Oświęcim 3-1 Wiślanka Grabie 2017-10-14 15:00
82 Michałowianka Michałowice 1-1 Orzeł Ryczów 2017-10-14 15:00
83 Jutrzenka Giebułtów 1-2 Pcimianka Pcim 2017-10-14 13:00
84 Iskra Klecza 4-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-10-15 15:00
Zmiana z 14.10 na 15.10.2017
85 KS Olkusz 5-4 TS Węgrzce 2017-10-14 15:00
86 Hutnik Kraków 4-0 Beskid Andrychów 2017-10-14 15:00
Zmiana 29.9 dnia z 15.10 na 14.10.2017
87 Górnik Wieliczka 2-0 Clepardia Kraków 2017-10-14 15:00
88 Dalin Myślenice 4-0 Orzeł Piaski Wielkie 2017-10-14 15:00
kolejka 12 (21-10-2017/22-10-2017):
89 Wiślanka Grabie 7-1 Orzeł Piaski Wielkie 2017-10-21 15:00
90 Clepardia Kraków 0-1 Dalin Myślenice 2017-10-21 11:00
91 Beskid Andrychów 0-3 Górnik Wieliczka 2017-10-21 15:00
92 TS Węgrzce 0-3 Hutnik Kraków 2017-10-21 11:00
93 Sosnowianka Stanisław D. 1-7 KS Olkusz 2017-10-22 15:00
94 Pcimianka Pcim 2-3 Iskra Klecza 2017-10-22 15:00
95 Orzeł Ryczów 3-0 Jutrzenka Giebułtów 2017-10-22 15:00
96 D&R Unia Oświęcim 2-1 Michałowianka Michałowice 2017-10-21 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
kolejka 13 (28-10-2017/29-10-2017):
97 Michałowianka Michałowice 0-5 Wiślanka Grabie 2017-10-28 15:00
98 Jutrzenka Giebułtów 0-3 D&R Unia Oświęcim 2017-10-28 12:00
99 Iskra Klecza 1-4 Orzeł Ryczów 2017-11-15 13:30
Zmiana z 28.10 na 29.10.2017; mecz się nie odbył, bowiem sędziowie uznali boisko za niezdatne do gry. mecz odwołany 28.10.2017 - termin ustalony przez WG MZPN to 15.11.2017, godz. 13:30
100 KS Olkusz 1-2 Pcimianka Pcim 2017-10-28 15:00
101 Hutnik Kraków 17-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-10-29 14:00
102 Górnik Wieliczka 2-1 TS Węgrzce 2017-10-28 15:00
103 Dalin Myślenice 1-3 Beskid Andrychów 2017-10-28 13:30
104 Orzeł Piaski Wielkie 1-3 Clepardia Kraków 2017-10-28 15:00
kolejka 14 (04-11-2017/05-11-2017):
105 Wiślanka Grabie 5-0 Clepardia Kraków 2017-11-05 13:30
106 Beskid Andrychów 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2017-11-04 13:30
107 TS Węgrzce 1-4 Dalin Myślenice 2017-11-04 11:00
108 Górnik Wieliczka 6-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-11-05 11:00
zmiana gospodarza i godziny. Mecz 5.11.2017, godz. 11:00, na sztucznej murawie Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce, ul. Bogucka 6
109 Pcimianka Pcim 1-6 Hutnik Kraków 2017-11-05 13:30
110 Orzeł Ryczów 3-1 KS Olkusz 2017-11-04 13:00
Zmiana z 5.11 na 4.11.2017
111 D&R Unia Oświęcim 3-0 Iskra Klecza 2017-11-04 14:00
Zmiana godziny z 13:30 na 14:00
112 Michałowianka Michałowice 0-0 Jutrzenka Giebułtów 2017-11-04 13:30
kolejka 15 (11-11-2017/12-11-2017):
113 Jutrzenka Giebułtów 0-2 Wiślanka Grabie 2017-11-11 12:00
114 Iskra Klecza 2-2 Michałowianka Michałowice 2017-11-11 13:30
115 KS Olkusz 1-5 D&R Unia Oświęcim 2017-11-11 13:30
116 Hutnik Kraków 1-2 Orzeł Ryczów 2017-11-11 11:00
zmiana z 12.11.2017 na 11.11.2017
117 Górnik Wieliczka 3-1 Pcimianka Pcim 2017-11-11 13:30
zmiana z 12.11.2017 na 11.11.12017, godz. 13:30, boisko przy ul. Daniłowicza
118 Dalin Myślenice 5-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-11-11 13:00
119 Orzeł Piaski Wielkie 1-7 TS Węgrzce 2017-11-11 11:00
zmiana godziny z 13:30 na 11:00
120 Clepardia Kraków 2-2 Beskid Andrychów 2017-11-11 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty