Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > MLJM, 2 liga 2017/2018
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Limanovia 14 30 38-16 9 3 2 7 19 25-9 6 1 0 7 11 13-7 3 2 2
2 Dąb Paszkówka 14 28 31-24 9 1 4 7 18 20-7 6 0 1 7 10 11-17 3 1 3
3 Pcimianka 14 27 39-18 8 3 3 7 14 16-6 4 2 1 7 13 23-12 4 1 2
4 Okocimski Brzesko 14 20 24-27 6 2 6 7 13 13-11 4 1 2 7 7 11-16 2 1 4
5 Soła Oświęcim 14 19 23-25 5 4 5 7 11 12-10 3 2 2 7 8 11-15 2 2 3
6 Dunajec Nowy Sącz 14 14 19-30 4 2 8 7 10 12-13 3 1 3 7 4 7-17 1 1 5
7 Hutnik Kraków 14 14 23-32 4 2 8 7 10 16-13 3 1 3 7 4 7-19 1 1 5
8 Wiatr Ludźmierz 14 7 13-38 2 1 11 7 7 10-17 2 1 4 7 0 3-21 0 0 7
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Dunajec Nowy Sącz 2-3 Dąb Paszkówka 2018-03-24 10:00
Boisko ze sztuczną trawą, ul. Kosciuszki
2 Limanovia 3-3 Pcimianka 2018-03-24 10:00
Boisko ze sztuczną trawą, ul. Marka
3 Hutnik Kraków 3-1 Wiatr Ludźmierz 2018-03-24 10:00
Boisko ze sztuczną trawą, ul. Ptaszyckiego
4 Soła Oświęcim 2-2 Okocimski Brzesko 2018-03-24 11:00
Boisko ze sztuczną trawą, Oświęcim, ul. Przeczna
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Dąb Paszkówka 4-0 Okocimski Brzesko 2018-03-29 15:00
Termin ustalony przez Wydział Gier MZPN (termin poniżej 14 dni)
6 Wiatr Ludźmierz 1-1 Soła Oświęcim 2018-03-29 15:00
7 Pcimianka 0-0 Hutnik Kraków 2018-04-09 16:30
Zmiana z 29.03 na 28.03.2018, a następnie z 28.3 na 9.04.2018
8 Dunajec Nowy Sącz 0-4 Limanovia 2018-03-29 13:30
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Limanovia 1-0 Dąb Paszkówka 2018-04-03 13:00
10 Hutnik Kraków 1-2 Dunajec Nowy Sącz 2018-04-03 10:00
11 Soła Oświęcim 1-4 Pcimianka 2018-04-03 13:00
12 Okocimski Brzesko 4-1 Wiatr Ludźmierz 2018-04-03 10:00
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 Dąb Paszkówka 3-0 Wiatr Ludźmierz 2018-04-07 11:00
14 Pcimianka 2-3 Okocimski Brzesko 2018-04-07 11:00
15 Dunajec Nowy Sącz 1-1 Soła Oświęcim 2018-04-07 13:30
16 Limanovia 7-2 Hutnik Kraków 2018-04-07 10:00
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 Hutnik Kraków 2-3 Dąb Paszkówka 2018-04-14 10:00
18 Soła Oświęcim 0-1 Limanovia 2018-04-14 11:00
Mecz na boisku LKS Zaborze
19 Okocimski Brzesko 1-1 Dunajec Nowy Sącz 2018-04-14 10:00
20 Wiatr Ludźmierz 0-7 Pcimianka 2018-04-17 17:00
Zmiana z 14.04 na 17.04.2017; po weryfikacji wynik z boiska 3-7 zamieniono na walkower 0-7 (gra nieuprawnionego zawodnika)
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 Dąb Paszkówka 3-2 Pcimianka 2018-04-21 11:00
22 Dunajec Nowy Sącz 3-0 Wiatr Ludźmierz 2018-04-21
Wiatr z uwagi na kontuzje i problem ze skompletowaniem składu oddał mecz walkowerem.
23 Limanovia 2-0 Okocimski Brzesko 2018-04-21 10:00
24 Hutnik Kraków 3-0 Soła Oświęcim 2018-04-22 12:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 Soła Oświęcim 0-0 Dąb Paszkówka 2018-04-28 11:00
Mecz na boisku LKS Zaborze, ul. Grojecka 5
26 Okocimski Brzesko 2-1 Hutnik Kraków 2018-04-28 10:00
27 Wiatr Ludźmierz 0-3 Limanovia 2018-04-28 16:00
Wynik z boiska 2-1; po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Limanovii za grę nieuprawnionych zawodników w zespole Wiatru
28 Pcimianka 1-0 Dunajec Nowy Sącz 2018-04-28 17:30
kolejka 8 (01-05-2018):
29 Dąb Paszkówka 2-0 Dunajec Nowy Sącz 2018-05-01 11:00
30 Pcimianka 1-1 Limanovia 2018-05-16 18:00
zmiana z 1.05 na 16.05.2018
31 Wiatr Ludźmierz 1-2 Hutnik Kraków 2018-05-01 16:00
32 Okocimski Brzesko 1-3 Soła Oświęcim 2018-05-01 10:00
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 Okocimski Brzesko 1-3 Dąb Paszkówka 2018-05-05 15:00
34 Soła Oświęcim 2-1 Wiatr Ludźmierz 2018-05-05 11:00
Mecz w Rajsku, ul. Szeroka 13
35 Hutnik Kraków 2-3 Pcimianka 2018-05-05 10:30
Zmiana godziny z 10:00 na 10:30
36 Limanovia 3-2 Dunajec Nowy Sącz 2018-05-05 10:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 Dąb Paszkówka 3-2 Limanovia 2018-05-12 11:00
38 Dunajec Nowy Sącz 3-1 Hutnik Kraków 2018-05-12 13:30
39 Pcimianka 2-1 Soła Oświęcim 2018-05-13 16:30
40 Wiatr Ludźmierz 0-2 Okocimski Brzesko 2018-05-12 16:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 Wiatr Ludźmierz 4-1 Dąb Paszkówka 2018-05-19 16:00
42 Okocimski Brzesko 3-2 Pcimianka 2018-05-19 09:00
Zmiana godziny za zgodą obu klubów z 10:00 na 9:00
43 Soła Oświęcim 5-1 Dunajec Nowy Sącz 2018-05-21 17:00
Zmiana z 19.05 na 21.05.2018
44 Hutnik Kraków 2-2 Limanovia 2018-05-19 10:00
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 Dąb Paszkówka 4-0 Hutnik Kraków 2018-05-26 11:00
46 Limanovia 6-2 Soła Oświęcim 2018-05-26 10:00
47 Dunajec Nowy Sącz 3-2 Okocimski Brzesko 2018-05-26 13:00
Zmiana godziny z 13:30 na 13:00 i boiska - mecz na obiekcie LKS Zawada Nowy Sącz, ul. Sportowa
48 Pcimianka 3-0 Wiatr Ludźmierz 2018-05-28 18:00
Zmiana z 27.05 na 28.05.2018
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Pcimianka 7-1 Dąb Paszkówka 2018-06-02 17:00
Zmiana godziny z 15:00 na 17:00
50 Wiatr Ludźmierz 4-1 Dunajec Nowy Sącz 2018-06-05 18:00
Mecz się nie odbył 2.06 z uwagi na ulewę i zalanie boiska; nowy termin to 5.06.2018
51 Okocimski Brzesko 1-0 Limanovia 2018-05-31 10:00
Zmiana z 2.06 na 31.05.208
52 Soła Oświęcim 2-1 Hutnik Kraków 2018-06-02 11:00
Mecz na boisku w Rajsku k. Oświęcimia, ul. Szeroka.
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 Dąb Paszkówka 1-3 Soła Oświęcim 2018-06-10 12:30
54 Hutnik Kraków 3-2 Okocimski Brzesko 2018-06-10 12:30
55 Limanovia 3-0 Wiatr Ludźmierz 2018-06-10 12:30
walkower; goście nie przyjechali do Limanowej
56 Dunajec Nowy Sącz 0-2 Pcimianka 2018-06-09 10:00
Za zgodą obu klubów zmiana z 10.06 na 9.06.2018

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty