Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2017/2018 > MLJM, 2 liga 2017/2018
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Limanovia 5 13 16-5 4 1 0 3 7 11-5 2 1 0 2 6 5-0 2 0 0
2 Dąb Paszkówka 5 12 13-5 4 0 1 2 6 7-0 2 0 0 3 6 6-5 2 0 1
3 Pcimianka 5 8 16-7 2 2 1 2 1 2-3 0 1 1 3 7 14-4 2 1 0
4 Okocimski Brzesko 5 8 10-10 2 2 1 2 4 5-2 1 1 0 3 4 5-8 1 1 1
5 Dunajec Nowy Sącz 6 8 9-10 2 2 2 4 4 6-8 1 1 2 2 4 3-2 1 1 0
6 Hutnik Kraków 5 4 8-13 1 1 3 3 3 6-6 1 0 2 2 1 2-7 0 1 1
7 Soła Oświęcim 5 3 5-9 0 3 2 3 1 3-7 0 1 2 2 2 2-2 0 2 0
8 Wiatr Ludźmierz 6 1 3-21 0 1 5 2 1 1-8 0 1 1 4 0 2-13 0 0 4
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Dunajec Nowy Sącz 2-3 Dąb Paszkówka 2018-03-24 10:00
Boisko ze sztuczną trawą, ul. Kosciuszki
2 Limanovia 3-3 Pcimianka 2018-03-24 10:00
Boisko ze sztuczną trawą, ul. Marka
3 Hutnik Kraków 3-1 Wiatr Ludźmierz 2018-03-24 10:00
Boisko ze sztuczną trawą, ul. Ptaszyckiego
4 Soła Oświęcim 2-2 Okocimski Brzesko 2018-03-24 11:00
Boisko ze sztuczną trawą, Oświęcim, ul. Przeczna
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Dąb Paszkówka 4-0 Okocimski Brzesko 2018-03-29 15:00
Termin ustalony przez Wydział Gier MZPN (termin poniżej 14 dni)
6 Wiatr Ludźmierz 1-1 Soła Oświęcim 2018-03-29 15:00
7 Pcimianka 0-0 Hutnik Kraków 2018-04-09 16:30
Zmiana z 29.03 na 28.03.2018, a następnie z 28.3 na 9.04.2018
8 Dunajec Nowy Sącz 0-4 Limanovia 2018-03-29 13:30
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Limanovia 1-0 Dąb Paszkówka 2018-04-03 13:00
10 Hutnik Kraków 1-2 Dunajec Nowy Sącz 2018-04-03 10:00
11 Soła Oświęcim 1-4 Pcimianka 2018-04-03 13:00
12 Okocimski Brzesko 4-1 Wiatr Ludźmierz 2018-04-03 10:00
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 Dąb Paszkówka 3-0 Wiatr Ludźmierz 2018-04-07 11:00
14 Pcimianka 2-3 Okocimski Brzesko 2018-04-07 11:00
15 Dunajec Nowy Sącz 1-1 Soła Oświęcim 2018-04-07 13:30
16 Limanovia 7-2 Hutnik Kraków 2018-04-07 10:00
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 Hutnik Kraków 2-3 Dąb Paszkówka 2018-04-14 10:00
18 Soła Oświęcim 0-1 Limanovia 2018-04-14 11:00
Mecz na boisku LKS Zaborze
19 Okocimski Brzesko 1-1 Dunajec Nowy Sącz 2018-04-14 10:00
20 Wiatr Ludźmierz 0-7 Pcimianka 2018-04-17 17:00
Zmiana z 14.04 na 17.04.2017; po weryfikacji wynik z boiska 3-7 zamieniono na walkower 0-7 (gra nieuprawnionego zawodnika)
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 Dąb Paszkówka Pcimianka 2018-04-21 11:00
22 Dunajec Nowy Sącz 3-0 Wiatr Ludźmierz 2018-04-21
Wiatr z uwagi na kontuzje i problem ze skompletowaniem składu oddał mecz walkowerem.
23 Limanovia Okocimski Brzesko 2018-04-21 10:00
24 Hutnik Kraków Soła Oświęcim 2018-04-22 12:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 Soła Oświęcim Dąb Paszkówka 2018-04-28 11:00
26 Okocimski Brzesko Hutnik Kraków 2018-04-28 10:00
27 Wiatr Ludźmierz Limanovia 2018-04-28 16:00
28 Pcimianka Dunajec Nowy Sącz 2018-04-28 17:30
kolejka 8 (01-05-2018):
29 Dąb Paszkówka Dunajec Nowy Sącz 2018-05-01 11:00
30 Pcimianka Limanovia 2018-05-01 15:00
31 Wiatr Ludźmierz Hutnik Kraków 2018-05-01 16:00
32 Okocimski Brzesko Soła Oświęcim 2018-05-01 10:00
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 Okocimski Brzesko Dąb Paszkówka 2018-05-05 15:00
34 Soła Oświęcim Wiatr Ludźmierz 2018-05-05 11:00
35 Hutnik Kraków Pcimianka 2018-05-05 10:00
36 Limanovia Dunajec Nowy Sącz 2018-05-05 10:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 Dąb Paszkówka Limanovia 2018-05-12 11:00
38 Dunajec Nowy Sącz Hutnik Kraków 2018-05-12 13:30
39 Pcimianka Soła Oświęcim 2018-05-13 16:30
40 Wiatr Ludźmierz Okocimski Brzesko 2018-05-12 16:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 Wiatr Ludźmierz Dąb Paszkówka 2018-05-19 16:00
42 Okocimski Brzesko Pcimianka 2018-05-19 10:00
43 Soła Oświęcim Dunajec Nowy Sącz 2018-05-19 11:00
44 Hutnik Kraków Limanovia 2018-05-19 10:00
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 Dąb Paszkówka Hutnik Kraków 2018-05-26 11:00
46 Limanovia Soła Oświęcim 2018-05-26 10:00
47 Dunajec Nowy Sącz Okocimski Brzesko 2018-05-26 13:30
48 Pcimianka Wiatr Ludźmierz 2018-05-27 13:00
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Pcimianka Dąb Paszkówka 2018-06-02 15:00
50 Wiatr Ludźmierz Dunajec Nowy Sącz 2018-06-02 16:00
51 Okocimski Brzesko Limanovia 2018-06-02 10:00
52 Soła Oświęcim Hutnik Kraków 2018-06-02 11:00
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 Dąb Paszkówka Soła Oświęcim 2018-06-10 12:30
54 Hutnik Kraków Okocimski Brzesko 2018-06-10 12:30
55 Limanovia Wiatr Ludźmierz 2018-06-10 12:30
56 Dunajec Nowy Sącz Pcimianka 2018-06-10 12:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty