Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa Okręgowa Kraków II 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 8 24 57:4 8 0 0 4 12 28:1 4 0 0 4 12 29:3 4 0 0
2 Prądniczanka Kraków 8 21 36:15 7 0 1 4 12 20:4 4 0 0 4 9 16:11 3 0 1
3 Skawinka Skawina 9 18 27:18 6 0 3 4 9 14:6 3 0 1 5 9 13:12 3 0 2
4 AP Kmita Zabierzów 8 16 19:6 5 1 2 4 6 7:4 2 0 2 4 10 12:2 3 1 0
5 Borek Kraków 8 15 23:15 5 0 3 4 9 14:6 3 0 1 4 6 9:9 2 0 2
6 Prokocim Kraków 7 15 17:9 5 0 2 4 6 8:6 2 0 2 3 9 9:3 3 0 0
7 Hutnik II Kraków 7 13 24:16 4 1 2 3 7 13:5 2 1 0 4 6 11:11 2 0 2
8 Grębałowianka Kraków 9 12 19:39 4 0 5 5 6 12:23 2 0 3 4 6 7:16 2 0 2
9 Orlęta Rudawa 9 11 16:26 3 2 4 4 7 9:11 2 1 1 5 4 7:15 1 1 3
10 Dąbski Kraków 8 9 18:30 3 0 5 4 3 9:16 1 0 3 4 6 9:14 2 0 2
11 Piast Wołowice 9 7 13:34 2 1 6 5 3 5:16 1 0 4 4 4 8:18 1 1 2
12 Zwierzyniecki Kraków 9 7 8:19 2 1 6 4 4 1:4 1 1 2 5 3 7:15 1 0 4
13 Nadwiślan Kraków 8 6 10:18 2 0 6 4 3 4:8 1 0 3 4 3 6:10 1 0 3
14 Kaszowianka Kaszów 8 5 12:27 1 2 5 4 4 8:17 1 1 2 4 1 4:10 0 1 3
15 Bronowianka Kraków 9 3 12:35 1 0 8 5 3 12:20 1 0 4 4 0 0:15 0 0 4
kolejka 1:
1 Wieczysta Kraków pauzuje w kolejce -
2 Hutnik II Kraków 4:3 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-0817:00
3 Prokocim Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2020-08-0817:00
4 Prądniczanka Kraków 7:2 Skawinka Skawina 2020-08-0811:00
5 Kaszowianka Kaszów 3:1 Nadwiślan Kraków 2020-08-0914:00
6 Bronowianka Kraków 2:3 Dąbski Kraków 2020-08-0817:00
7 Grębałowianka Kraków 1:6 Borek Kraków 2020-08-0817:30
8 Piast Wołowice 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-08-0915:00
kolejka 2:
9 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
10 Borek Kraków 3:1 Piast Wołowice 2020-08-1218:00
11 Dąbski Kraków 3:6 Grębałowianka Kraków 2020-08-1217:30
12 Nadwiślan Kraków 1:0 Bronowianka Kraków 2020-08-1218:00
13 Skawinka Skawina 4:1 Kaszowianka Kaszów 2020-08-1218:00
14 Orlęta Rudawa 0:7 Prądniczanka Kraków 2020-08-2617:30
15 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Prokocim Kraków 2020-09-0917:00
16 Wieczysta Kraków 3:0 Hutnik II Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
18 Prokocim Kraków 1:3 Wieczysta Kraków 2020-08-1517:30
19 Prądniczanka Kraków 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-1511:00
20 Kaszowianka Kaszów 3:3 Orlęta Rudawa 2020-08-1617:00
21 Bronowianka Kraków 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-1511:00
22 Grębałowianka Kraków 3:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-1617:00
23 Piast Wołowice 3:4 Dąbski Kraków 2020-08-1616:00
24 AP Kmita Zabierzów 5:0 Borek Kraków 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
26 Dąbski Kraków 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2316:00
27 Nadwiślan Kraków 1:3 Piast Wołowice 2020-08-2317:00
28 Skawinka Skawina 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-08-2217:00
29 Orlęta Rudawa 4:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0917:30
30 Zwierzyniecki Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2020-08-2217:30
31 Wieczysta Kraków 7:0 Prądniczanka Kraków 2020-08-2211:00
32 Hutnik II Kraków Prokocim Kraków -
kolejka 5:
33 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
34 Prądniczanka Kraków 7:0 Hutnik II Kraków 2020-08-2911:00
35 Kaszowianka Kaszów 1:11 Wieczysta Kraków 2020-08-3014:00
36 Bronowianka Kraków 7:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-2911:00
37 Grębałowianka Kraków 5:1 Orlęta Rudawa 2020-08-3017:00
38 Piast Wołowice 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-3016:00
39 AP Kmita Zabierzów 2:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-2917:00
40 Borek Kraków 7:1 Dąbski Kraków 2020-08-2911:00
kolejka 6:
41 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
42 Nadwiślan Kraków 1:2 Borek Kraków 2020-09-0517:00
43 Skawinka Skawina 2:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-0515:00
44 Orlęta Rudawa 3:3 Piast Wołowice 2020-09-0612:00
45 Zwierzyniecki Kraków 0:1 Grębałowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Wieczysta Kraków 7:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0511:00
47 Hutnik II Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów 2020-09-0616:00
48 Prokocim Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-0517:00
kolejka 7:
49 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
50 Kaszowianka Kaszów 1:2 Prokocim Kraków 2020-09-1314:00
51 Bronowianka Kraków 0:6 Hutnik II Kraków 2020-09-1211:00
52 Grębałowianka Kraków 1:12 Wieczysta Kraków 2020-09-1216:00
53 Piast Wołowice 1:0 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-1316:00
54 AP Kmita Zabierzów 0:1 Orlęta Rudawa 2020-09-1217:00
55 Borek Kraków 4:2 Skawinka Skawina 2020-09-1211:00
56 Dąbski Kraków 2:5 Nadwiślan Kraków 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
58 Skawinka Skawina 2:1 Dąbski Kraków 2020-09-1916:45
59 Orlęta Rudawa 2:1 Borek Kraków 2020-09-1916:00
60 Zwierzyniecki Kraków 0:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-1916:00
61 Wieczysta Kraków 11:1 Piast Wołowice 2020-09-1911:00
62 Hutnik II Kraków 7:0 Grębałowianka Kraków 2020-09-2016:00
63 Prokocim Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2020-09-2016:30
64 Prądniczanka Kraków 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-09-1914:00
kolejka 9:
65 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
66 Bronowianka Kraków 3:7 Prądniczanka Kraków 2020-09-2611:00
67 Grębałowianka Kraków 2:4 Prokocim Kraków 2020-09-2716:00
68 Piast Wołowice 1:5 Hutnik II Kraków 2020-09-2616:00
69 AP Kmita Zabierzów 0:3 Wieczysta Kraków 2020-09-2616:30
70 Borek Kraków 0:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-2611:00
71 Dąbski Kraków 4:1 Orlęta Rudawa 2020-09-2616:00
72 Nadwiślan Kraków 1:3 Skawinka Skawina 2020-09-2616:45
kolejka 10:
73 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa Nadwiślan Kraków 2020-10-0412:00
75 Zwierzyniecki Kraków Dąbski Kraków 2020-10-0316:00
76 Wieczysta Kraków Borek Kraków 2020-10-0311:00
77 Hutnik II Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-10-0416:00
78 Prokocim Kraków Piast Wołowice 2020-10-0316:00
79 Prądniczanka Kraków Grębałowianka Kraków 2020-10-0311:00
80 Kaszowianka Kaszów Bronowianka Kraków 2020-10-0416:30
kolejka 11:
81 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
82 Grębałowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2020-10-1115:00
83 Piast Wołowice Prądniczanka Kraków 2020-10-1115:00
84 AP Kmita Zabierzów Prokocim Kraków 2020-10-1016:00
85 Borek Kraków Hutnik II Kraków 2020-10-1011:00
86 Dąbski Kraków Wieczysta Kraków 2020-10-1015:30
87 Nadwiślan Kraków Zwierzyniecki Kraków 2020-10-1116:00
88 Skawinka Skawina Orlęta Rudawa 2020-10-1016:00
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 Zwierzyniecki Kraków Skawinka Skawina 2020-10-1715:30
91 Wieczysta Kraków Nadwiślan Kraków 2020-10-1711:00
92 Hutnik II Kraków Dąbski Kraków 2020-10-1815:00
93 Prokocim Kraków Borek Kraków 2020-10-1715:30
94 Prądniczanka Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-10-1711:00
95 Kaszowianka Kaszów Piast Wołowice 2020-10-1815:00
96 Bronowianka Kraków Grębałowianka Kraków 2020-10-1711:00
kolejka 13:
97 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
98 Piast Wołowice Bronowianka Kraków 2020-10-2515:00
99 AP Kmita Zabierzów Kaszowianka Kaszów 2020-10-2415:30
100 Borek Kraków Prądniczanka Kraków 2020-10-2411:00
101 Dąbski Kraków Prokocim Kraków 2020-10-2415:30
102 Nadwiślan Kraków Hutnik II Kraków 2020-10-24
103 Skawinka Skawina Wieczysta Kraków 2020-10-2515:00
104 Orlęta Rudawa Zwierzyniecki Kraków 2020-10-2512:00
kolejka 14:
105 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
106 Wieczysta Kraków Orlęta Rudawa 2020-10-3111:00
107 Hutnik II Kraków Skawinka Skawina 2020-10-3114:00
108 Prokocim Kraków Nadwiślan Kraków 2020-10-3114:00
109 Prądniczanka Kraków Dąbski Kraków 2020-10-3111:00
110 Kaszowianka Kaszów Borek Kraków 2020-10-3114:00
111 Bronowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-10-3111:00
112 Grębałowianka Kraków Piast Wołowice 2020-10-3113:00
kolejka 15:
113 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
114 AP Kmita Zabierzów Grębałowianka Kraków 2020-11-0714:00
115 Borek Kraków Bronowianka Kraków 2020-11-0711:00
116 Dąbski Kraków Kaszowianka Kaszów 2020-11-0714:00
117 Nadwiślan Kraków Prądniczanka Kraków 2020-11-0714:00
118 Skawinka Skawina Prokocim Kraków 2020-11-0815:00
119 Orlęta Rudawa Hutnik II Kraków 2020-11-0812:00
120 Zwierzyniecki Kraków Wieczysta Kraków 2020-11-0713:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty