Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa Okręgowa Kraków III 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Raba Dobczyce 8 21 23:9 7 0 1 4 9 11:5 3 0 1 4 12 12:4 4 0 0
2 Radziszowianka Radziszów 8 19 27:10 6 1 1 4 12 20:5 4 0 0 4 7 7:5 2 1 1
3 Wiślanka Grabie 8 17 37:11 5 2 1 5 13 26:6 4 1 0 3 4 11:5 1 1 1
4 Tempo Rzeszotary 8 16 20:12 5 1 2 4 10 10:3 3 1 0 4 6 10:9 2 0 2
5 Zjednoczeni-Złomex Branice 8 16 17:10 4 4 0 5 11 11:5 3 2 0 3 5 6:5 1 2 0
6 Pasternik Ochojno 8 14 23:13 4 2 2 3 9 12:2 3 0 0 5 5 11:11 1 2 2
7 Wróblowianka Kraków 8 13 25:16 4 1 3 5 10 14:8 3 1 1 3 3 11:8 1 0 2
8 Orzeł Myślenice 8 10 15:13 3 1 4 3 4 5:3 1 1 1 5 6 10:10 2 0 3
9 Błękitni Bodzanów 8 9 18:32 3 0 5 4 6 13:12 2 0 2 4 3 5:20 1 0 3
10 Wiarusy Igołomia 8 9 17:22 3 0 5 5 6 12:15 2 0 3 3 3 5:7 1 0 2
11 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 8 6 11:23 2 0 6 3 6 7:5 2 0 1 5 0 4:18 0 0 5
12 Górnik Wieliczka 8 6 9:28 2 0 6 3 6 5:6 2 0 1 5 0 4:22 0 0 5
13 Gdovia Gdów 8 5 10:20 1 2 5 4 4 7:7 1 1 2 4 1 3:13 0 1 3
14 Dziecanovia Dziekanowice 8 0 6:39 0 0 8 4 0 3:20 0 0 4 4 0 3:19 0 0 4
kolejka 1:
1 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:1 Błękitni Bodzanów 2020-08-0817:30
2 Wróblowianka Kraków 2:1 Dziecanovia Dziekanowice 2020-08-0817:00
3 Wiślanka Grabie 6:0 Gdovia Gdów 2020-08-0917:00
4 Wiarusy Igołomia 3:0 Górnik Wieliczka 2020-08-1218:00
5 Tempo Rzeszotary 3:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-08-0916:00
6 Radziszowianka Radziszów 3:1 Orzeł Myślenice 2020-08-0817:30
7 Raba Dobczyce 4:3 Pasternik Ochojno 2020-08-0917:00
kolejka 2:
8 Błękitni Bodzanów 2:4 Pasternik Ochojno 2020-08-1518:00
9 Orzeł Myślenice 0:1 Raba Dobczyce 2020-08-1418:00
10 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 0:3 Radziszowianka Radziszów 2020-08-1517:00
11 Górnik Wieliczka 2:1 Tempo Rzeszotary 2020-08-1618:00
12 Gdovia Gdów 1:2 Wiarusy Igołomia 2020-08-1518:00
13 Dziecanovia Dziekanowice 0:9 Wiślanka Grabie 2020-08-1518:00
14 Zjednoczeni-Złomex Branice 3:2 Wróblowianka Kraków 2020-08-1511:00
kolejka 3:
15 Wróblowianka Kraków 4:1 Błękitni Bodzanów 2020-08-2217:00
16 Wiślanka Grabie 3:3 Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-09-0917:00
17 Wiarusy Igołomia 5:1 Dziecanovia Dziekanowice 2020-08-2317:00
18 Tempo Rzeszotary 3:2 Gdovia Gdów 2020-08-2216:00
19 Radziszowianka Radziszów 5:1 Górnik Wieliczka 2020-08-2211:00
20 Raba Dobczyce 3:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-08-2217:00
21 Pasternik Ochojno 3:2 Orzeł Myślenice 2020-08-2218:00
kolejka 4:
22 Błękitni Bodzanów 2:3 Orzeł Myślenice 2020-08-2917:30
23 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:2 Pasternik Ochojno 2020-08-2916:00
24 Górnik Wieliczka 2:5 Raba Dobczyce 2020-08-2917:00
25 Gdovia Gdów 1:3 Radziszowianka Radziszów 2020-08-2917:30
26 Dziecanovia Dziekanowice 1:3 Tempo Rzeszotary 2020-08-3011:00
27 Zjednoczeni-Złomex Branice 3:1 Wiarusy Igołomia 2020-08-3017:00
28 Wróblowianka Kraków 2:2 Wiślanka Grabie 2020-08-2917:00
kolejka 5:
29 Wiślanka Grabie 10:0 Błękitni Bodzanów 2020-09-0517:00
30 Wiarusy Igołomia 1:7 Wróblowianka Kraków 2020-09-1617:00
31 Tempo Rzeszotary 1:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-09-0516:00
32 Radziszowianka Radziszów 8:1 Dziecanovia Dziekanowice 2020-09-0515:00
33 Raba Dobczyce 3:0 Gdovia Gdów 2020-09-0517:00
34 Pasternik Ochojno 5:0 Górnik Wieliczka 2020-09-0511:00
35 Orzeł Myślenice 4:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-09-0517:00
kolejka 6:
36 Błękitni Bodzanów 4:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-09-1217:00
37 Górnik Wieliczka 1:0 Orzeł Myślenice 2020-09-1217:00
38 Gdovia Gdów 1:1 Pasternik Ochojno 2020-09-1217:00
39 Dziecanovia Dziekanowice 1:4 Raba Dobczyce 2020-09-1317:00
40 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:0 Radziszowianka Radziszów 2020-09-1213:00
41 Wróblowianka Kraków 5:2 Tempo Rzeszotary 2020-09-1217:00
42 Wiślanka Grabie 3:2 Wiarusy Igołomia 2020-09-1317:00
kolejka 7:
43 Wiarusy Igołomia 2:3 Błękitni Bodzanów 2020-09-1916:30
44 Tempo Rzeszotary 3:0 Wiślanka Grabie 2020-09-1916:00
45 Radziszowianka Radziszów 4:2 Wróblowianka Kraków 2020-09-1911:00
46 Raba Dobczyce 1:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-09-1917:00
47 Pasternik Ochojno 4:0 Dziecanovia Dziekanowice 2020-09-2016:00
48 Orzeł Myślenice 1:1 Gdovia Gdów 2020-09-1915:00
49 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:0 Górnik Wieliczka 2020-09-1911:00
kolejka 8:
50 Błękitni Bodzanów 5:3 Górnik Wieliczka 2020-09-2617:00
51 Gdovia Gdów 4:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-09-2616:00
52 Dziecanovia Dziekanowice 1:4 Orzeł Myślenice 2020-09-2616:00
53 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:1 Pasternik Ochojno 2020-09-2716:00
54 Wróblowianka Kraków 1:2 Raba Dobczyce 2020-09-2616:00
55 Wiślanka Grabie 4:1 Radziszowianka Radziszów 2020-09-2616:00
56 Wiarusy Igołomia 1:4 Tempo Rzeszotary 2020-09-2616:00
kolejka 9:
57 Tempo Rzeszotary Błękitni Bodzanów 2020-10-0316:00
58 Radziszowianka Radziszów Wiarusy Igołomia 2020-10-0316:00
59 Raba Dobczyce Wiślanka Grabie 2020-10-0316:00
60 Pasternik Ochojno Wróblowianka Kraków 2020-10-0311:00
61 Orzeł Myślenice Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-10-0317:00
62 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Dziecanovia Dziekanowice 2020-10-0415:00
63 Górnik Wieliczka Gdovia Gdów 2020-10-0316:00
kolejka 10:
64 Błękitni Bodzanów Gdovia Gdów 2020-10-1115:00
65 Dziecanovia Dziekanowice Górnik Wieliczka 2020-10-1016:00
66 Zjednoczeni-Złomex Branice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-10-1115:00
67 Wróblowianka Kraków Orzeł Myślenice 2020-10-1011:00
68 Wiślanka Grabie Pasternik Ochojno 2020-10-1115:00
69 Wiarusy Igołomia Raba Dobczyce 2020-10-1115:00
70 Tempo Rzeszotary Radziszowianka Radziszów 2020-10-1016:00
kolejka 11:
71 Radziszowianka Radziszów Błękitni Bodzanów 2020-10-1815:00
72 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary 2020-10-1715:00
73 Pasternik Ochojno Wiarusy Igołomia 2020-10-1716:00
74 Orzeł Myślenice Wiślanka Grabie 2020-10-1716:00
75 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wróblowianka Kraków 2020-10-1715:00
76 Górnik Wieliczka Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-10-1715:00
77 Gdovia Gdów Dziecanovia Dziekanowice 2020-10-1715:00
kolejka 12:
78 Błękitni Bodzanów Dziecanovia Dziekanowice 2020-10-2416:00
79 Zjednoczeni-Złomex Branice Gdovia Gdów 2020-10-2413:00
80 Wróblowianka Kraków Górnik Wieliczka 2020-10-2416:00
81 Wiślanka Grabie JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-10-2415:00
82 Wiarusy Igołomia Orzeł Myślenice 2020-10-2514:00
83 Tempo Rzeszotary Pasternik Ochojno 2020-10-2415:00
84 Radziszowianka Radziszów Raba Dobczyce 2020-10-2514:00
kolejka 13:
85 Raba Dobczyce Błękitni Bodzanów 2020-10-3114:00
86 Pasternik Ochojno Radziszowianka Radziszów 2020-10-3115:00
87 Orzeł Myślenice Tempo Rzeszotary 2020-10-3115:00
88 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wiarusy Igołomia 2020-10-3115:00
89 Górnik Wieliczka Wiślanka Grabie 2020-10-3114:00
90 Gdovia Gdów Wróblowianka Kraków 2020-10-3114:00
91 Dziecanovia Dziekanowice Zjednoczeni-Złomex Branice 2020-10-3115:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty