Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa B2 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita II Zabierzów 10 28 41:9 9 1 0 5 15 23:2 5 0 0 5 13 18:7 4 1 0
2 Potok Więckowice 10 22 35:12 7 1 2 5 15 23:4 5 0 0 5 7 12:8 2 1 2
3 Orzeł II Bębło 10 22 50:19 7 1 2 5 10 17:14 3 1 1 5 12 33:5 4 0 1
4 Płomień Jerzmanowice 10 22 46:17 7 1 2 5 13 19:7 4 1 0 5 9 27:10 3 0 2
5 Niegoszowianka Niegoszowice 10 15 22:27 4 3 3 5 7 11:15 2 1 2 5 8 11:12 2 2 1
6 Bronowicki Kraków 10 14 23:33 4 2 4 5 13 17:5 4 1 0 5 1 6:28 0 1 4
7 Iskra Radwanowice 10 11 26:24 3 2 5 5 8 12:8 2 2 1 5 3 14:16 1 0 4
8 Topór Aleksandrowice 10 11 27:29 3 2 5 5 10 19:12 3 1 1 5 1 8:17 0 1 4
9 Maszycanka II Maszyce 10 6 17:59 2 0 8 5 3 7:35 1 0 4 5 3 10:24 1 0 4
10 Fitball Szklary 10 4 22:42 1 1 8 5 3 13:25 1 0 4 5 1 9:17 0 1 4
11 Górzanka Nawojowa Góra 10 2 11:49 0 2 8 5 1 6:26 0 1 4 5 1 5:23 0 1 4
12 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza -
2 Płomień Jerzmanowice 7:0 Bronowicki Kraków 2020-08-2211:00
3 Górzanka Nawojowa Góra 2:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2317:00
4 Orzeł II Bębło 1:3 Potok Więckowice 2020-08-2317:00
5 Topór Aleksandrowice 1:3 AP Kmita II Zabierzów 2020-11-1113:00
6 Maszycanka II Maszyce 1:8 Iskra Radwanowice 2020-08-2217:30
kolejka 2:
7 Pauza Iskra Radwanowice -
8 AP Kmita II Zabierzów 7:0 Maszycanka II Maszyce 2020-08-3014:00
9 Potok Więckowice 5:2 Topór Aleksandrowice 2020-08-2914:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 Orzeł II Bębło 2020-08-3017:00
11 Bronowicki Kraków 0:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-08-2917:00
12 Fitball Szklary 3:7 Płomień Jerzmanowice 2020-08-2917:00
kolejka 3:
13 Płomień Jerzmanowice Pauza -
14 Górzanka Nawojowa Góra 4:4 Fitball Szklary 2020-09-0617:00
15 Orzeł II Bębło 5:5 Bronowicki Kraków 2020-09-0616:00
16 Topór Aleksandrowice 3:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-0517:00
17 Maszycanka II Maszyce 0:5 Potok Więckowice 2020-09-0617:00
18 Iskra Radwanowice 2:4 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Pauza AP Kmita II Zabierzów -
20 Potok Więckowice 2:1 Iskra Radwanowice 2020-09-1217:00
21 Niegoszowianka Niegoszowice 6:1 Maszycanka II Maszyce 2020-09-1217:00
22 Bronowicki Kraków 3:0 Topór Aleksandrowice 2020-09-1216:00
23 Fitball Szklary 2:10 Orzeł II Bębło 2020-09-1214:00
24 Płomień Jerzmanowice 3:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-09-1316:30
kolejka 5:
25 Górzanka Nawojowa Góra Pauza -
26 Orzeł II Bębło 2:1 Płomień Jerzmanowice 2020-09-2016:00
27 Topór Aleksandrowice 2:1 Fitball Szklary 2020-09-1917:00
28 Maszycanka II Maszyce 5:1 Bronowicki Kraków 2020-09-2017:00
29 Iskra Radwanowice 1:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2017:00
30 AP Kmita II Zabierzów 1:0 Potok Więckowice 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Pauza Potok Więckowice -
32 Niegoszowianka Niegoszowice 2:2 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-2616:30
33 Bronowicki Kraków 6:2 Iskra Radwanowice 2020-09-2616:00
34 Fitball Szklary 5:2 Maszycanka II Maszyce 2020-09-2716:00
35 Płomień Jerzmanowice 3:2 Topór Aleksandrowice 2020-09-2616:00
36 Górzanka Nawojowa Góra 0:7 Orzeł II Bębło 2020-09-2716:00
kolejka 7:
37 Orzeł II Bębło Pauza -
38 Topór Aleksandrowice 7:3 Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-0316:30
39 Maszycanka II Maszyce 1:9 Płomień Jerzmanowice 2020-10-0413:00
40 Iskra Radwanowice 3:2 Fitball Szklary 2020-10-0416:30
41 AP Kmita II Zabierzów 9:0 Bronowicki Kraków 2020-10-0316:30
42 Potok Więckowice 5:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-0315:00
kolejka 8:
43 Pauza Niegoszowianka Niegoszowice -
44 Bronowicki Kraków 3:1 Potok Więckowice 2020-11-1112:00
45 Fitball Szklary 2:3 AP Kmita II Zabierzów 2020-10-1016:00
46 Płomień Jerzmanowice 3:1 Iskra Radwanowice 2020-10-1015:30
47 Górzanka Nawojowa Góra 0:5 Maszycanka II Maszyce 2020-11-1114:00
48 Orzeł II Bębło 5:3 Topór Aleksandrowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Topór Aleksandrowice Pauza -
50 Maszycanka II Maszyce 0:12 Orzeł II Bębło 2020-11-1514:00
51 Iskra Radwanowice 5:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-1513:30
52 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Płomień Jerzmanowice 2020-10-1716:00
53 Potok Więckowice 3:0 Fitball Szklary 2020-10-1715:00
54 Niegoszowianka Niegoszowice 2:0 Bronowicki Kraków 2020-11-1511:00
kolejka 10:
55 Pauza Bronowicki Kraków -
56 Fitball Szklary 1:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-2413:00
57 Płomień Jerzmanowice 3:3 Potok Więckowice 2020-10-2412:00
58 Górzanka Nawojowa Góra 0:6 AP Kmita II Zabierzów 2020-11-2213:00
59 Orzeł II Bębło 4:2 Iskra Radwanowice 2020-10-2514:00
60 Topór Aleksandrowice 6:2 Maszycanka II Maszyce 2020-10-2415:00
kolejka 11:
61 Maszycanka II Maszyce Pauza -
62 Iskra Radwanowice 1:1 Topór Aleksandrowice 2020-11-0714:00
63 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Orzeł II Bębło 2020-11-0814:00
64 Potok Więckowice 8:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-2813:00
65 Niegoszowianka Niegoszowice 1:9 Płomień Jerzmanowice 2020-11-0714:00
66 Bronowicki Kraków 5:2 Fitball Szklary 2020-11-0713:00
kolejka 12:
1 Pauza Fitball Szklary -
2 Bronowicki Kraków Płomień Jerzmanowice -
3 Niegoszowianka Niegoszowice Górzanka Nawojowa Góra -
4 Potok Więckowice Orzeł II Bębło -
5 AP Kmita II Zabierzów Topór Aleksandrowice -
6 Iskra Radwanowice Maszycanka II Maszyce -
kolejka 13:
7 Iskra Radwanowice Pauza -
8 Maszycanka II Maszyce AP Kmita II Zabierzów -
9 Topór Aleksandrowice Potok Więckowice -
10 Orzeł II Bębło Niegoszowianka Niegoszowice -
11 Górzanka Nawojowa Góra Bronowicki Kraków -
12 Płomień Jerzmanowice Fitball Szklary -
kolejka 14:
13 Pauza Płomień Jerzmanowice -
14 Fitball Szklary Górzanka Nawojowa Góra 2021-04-2414:00
15 Bronowicki Kraków Orzeł II Bębło 2021-04-2416:00
16 Niegoszowianka Niegoszowice Topór Aleksandrowice 2021-04-2417:00
17 Potok Więckowice Maszycanka II Maszyce 2021-04-2417:00
18 AP Kmita II Zabierzów Iskra Radwanowice 2021-04-24
kolejka 15:
19 AP Kmita II Zabierzów Pauza -
20 Iskra Radwanowice Potok Więckowice 2021-05-0117:00
21 Maszycanka II Maszyce Niegoszowianka Niegoszowice 2021-05-0217:00
22 Topór Aleksandrowice Bronowicki Kraków 2021-05-01
23 Orzeł II Bębło Fitball Szklary 2021-05-0217:00
24 Górzanka Nawojowa Góra Płomień Jerzmanowice 2021-05-0217:00
kolejka 16:
25 Pauza Górzanka Nawojowa Góra -
26 Płomień Jerzmanowice Orzeł II Bębło 2021-05-0812:00
27 Fitball Szklary Topór Aleksandrowice 2021-05-0814:00
28 Bronowicki Kraków Maszycanka II Maszyce 2021-05-0817:00
29 Niegoszowianka Niegoszowice Iskra Radwanowice 2021-05-08
30 Potok Więckowice AP Kmita II Zabierzów 2021-05-0817:00
kolejka 17:
31 Potok Więckowice Pauza -
32 AP Kmita II Zabierzów Niegoszowianka Niegoszowice 2021-05-15
33 Iskra Radwanowice Bronowicki Kraków 2021-05-1517:00
34 Maszycanka II Maszyce Fitball Szklary 2021-05-1616:00
35 Topór Aleksandrowice Płomień Jerzmanowice 2021-05-15
36 Orzeł II Bębło Górzanka Nawojowa Góra 2021-05-1617:00
kolejka 18:
37 Pauza Orzeł II Bębło -
38 Górzanka Nawojowa Góra Topór Aleksandrowice 2021-05-2317:00
39 Płomień Jerzmanowice Maszycanka II Maszyce 2021-05-2217:00
40 Fitball Szklary Iskra Radwanowice 2021-05-2217:00
41 Bronowicki Kraków AP Kmita II Zabierzów 2021-05-2217:00
42 Niegoszowianka Niegoszowice Potok Więckowice 2021-05-22
kolejka 19:
43 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza -
44 Potok Więckowice Bronowicki Kraków 2021-05-2917:00
45 AP Kmita II Zabierzów Fitball Szklary 2021-05-29
46 Iskra Radwanowice Płomień Jerzmanowice 2021-05-3017:00
47 Maszycanka II Maszyce Górzanka Nawojowa Góra 2021-05-3016:00
48 Topór Aleksandrowice Orzeł II Bębło 2021-05-29
kolejka 20:
49 Pauza Topór Aleksandrowice -
50 Orzeł II Bębło Maszycanka II Maszyce 2021-06-0617:00
51 Górzanka Nawojowa Góra Iskra Radwanowice 2021-06-0617:00
52 Płomień Jerzmanowice AP Kmita II Zabierzów 2021-06-0614:00
53 Fitball Szklary Potok Więckowice 2021-06-0517:00
54 Bronowicki Kraków Niegoszowianka Niegoszowice 2021-06-0517:00
kolejka 21:
55 Bronowicki Kraków Pauza -
56 Niegoszowianka Niegoszowice Fitball Szklary 2021-06-12
57 Potok Więckowice Płomień Jerzmanowice 2021-06-1217:00
58 AP Kmita II Zabierzów Górzanka Nawojowa Góra 2021-06-12
59 Iskra Radwanowice Orzeł II Bębło 2021-06-1317:00
60 Maszycanka II Maszyce Topór Aleksandrowice 2021-06-1316:00
kolejka 22:
61 Pauza Maszycanka II Maszyce -
62 Topór Aleksandrowice Iskra Radwanowice 2021-06-2017:00
63 Orzeł II Bębło AP Kmita II Zabierzów 2021-06-2017:00
64 Górzanka Nawojowa Góra Potok Więckowice 2021-06-2017:00
65 Płomień Jerzmanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2021-06-2017:00
66 Fitball Szklary Bronowicki Kraków 2021-06-2017:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty