Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa A3 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Pogoń Skotniki 9 22 31:15 7 1 1 6 13 25:13 4 1 1 3 9 6:2 3 0 0
2 Tramwaj Kraków 8 17 21:13 5 2 1 3 7 11:5 2 1 0 5 10 10:8 3 1 1
3 Rzozovia Rzozów 9 17 20:16 5 2 2 5 7 13:12 2 1 2 4 10 7:4 3 1 0
4 Iskra Krzęcin 8 15 17:11 4 3 1 4 7 8:6 2 1 1 4 8 9:5 2 2 0
5 Krakus Swoszowice 8 15 15:7 4 3 1 4 9 8:2 3 0 1 4 6 7:5 1 3 0
6 Gajowianka Gaj 8 15 19:14 4 3 1 4 5 7:6 1 2 1 4 10 12:8 3 1 0
7 Kabel Kraków 8 12 22:17 4 0 4 4 6 14:7 2 0 2 4 6 8:10 2 0 2
8 Bieżanowianka Kraków 8 11 16:18 3 2 3 3 5 5:3 1 2 0 5 6 11:15 2 0 3
9 Wanda Kraków 8 9 16:15 3 0 5 4 6 10:3 2 0 2 4 3 6:12 1 0 3
10 Cedronka Wola Radziszowska 8 9 25:27 3 0 5 4 6 14:9 2 0 2 4 3 11:18 1 0 3
11 Podgórze Kraków 8 7 14:27 2 1 5 3 0 4:10 0 0 3 5 7 10:17 2 1 2
12 Strzelcy Kraków 7 6 14:20 2 0 5 3 3 7:8 1 0 2 4 3 7:12 1 0 3
13 Bratniak Kraków 6 5 7:12 1 2 3 4 4 5:7 1 1 2 2 1 2:5 0 1 1
14 Fairant Kraków 7 4 5:16 1 1 5 4 1 3:10 0 1 3 3 3 2:6 1 0 2
15 Płomień Kostrze 8 3 13:27 1 0 7 4 3 9:11 1 0 3 4 0 4:16 0 0 4
16 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Krakus Swoszowice Pauza -
2 Wanda Kraków 0:2 Bieżanowianka Kraków 2020-08-0811:00
3 Płomień Kostrze 2:4 Tramwaj Kraków 2020-08-0817:00
4 Strzelcy Kraków 1:4 Podgórze Kraków 2020-08-0817:00
5 Bratniak Kraków 0:2 Kabel Kraków 2020-08-0917:00
6 Fairant Kraków 1:1 Gajowianka Gaj 2020-08-0917:00
7 Pogoń Skotniki 7:4 Cedronka Wola Radziszowska 2020-08-0817:00
8 Rzozovia Rzozów 2:3 Iskra Krzęcin 2020-08-0817:00
kolejka 2:
9 Pauza Iskra Krzęcin -
10 Cedronka Wola Radziszowska 1:2 Rzozovia Rzozów 2020-08-1218:00
11 Gajowianka Gaj 1:2 Pogoń Skotniki 2020-08-1218:00
12 Kabel Kraków 3:0 Fairant Kraków 2020-08-1218:00
13 Podgórze Kraków Bratniak Kraków 2020-11-1411:00
14 Tramwaj Kraków 4:1 Strzelcy Kraków 2020-08-1218:00
15 Bieżanowianka Kraków 3:1 Płomień Kostrze 2020-08-1218:00
16 Krakus Swoszowice 3:0 Wanda Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Wanda Kraków Pauza -
18 Płomień Kostrze 1:3 Krakus Swoszowice 2020-08-1616:30
19 Strzelcy Kraków 2:3 Bieżanowianka Kraków 2020-08-1517:30
20 Bratniak Kraków 1:2 Tramwaj Kraków 2020-09-1618:30
21 Fairant Kraków 0:2 Podgórze Kraków 2020-08-1617:00
22 Pogoń Skotniki 6:2 Kabel Kraków 2020-08-1617:00
23 Rzozovia Rzozów 3:5 Gajowianka Gaj 2020-08-1616:00
24 Iskra Krzęcin 3:1 Cedronka Wola Radziszowska 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Pauza Cedronka Wola Radziszowska -
26 Gajowianka Gaj 1:1 Iskra Krzęcin 2020-08-2217:00
27 Kabel Kraków 0:1 Rzozovia Rzozów 2020-08-2318:00
28 Podgórze Kraków 1:3 Pogoń Skotniki 2020-08-2217:00
29 Tramwaj Kraków Fairant Kraków 2020-11-1414:00
30 Bieżanowianka Kraków 2:2 Bratniak Kraków 2020-08-2217:30
31 Krakus Swoszowice 3:1 Strzelcy Kraków 2020-08-2217:00
32 Wanda Kraków 7:0 Płomień Kostrze 2020-08-2211:00
kolejka 5:
33 Płomień Kostrze Pauza -
34 Strzelcy Kraków 4:1 Wanda Kraków 2020-08-3017:00
35 Bratniak Kraków 1:1 Krakus Swoszowice 2020-08-2917:00
36 Fairant Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-11-1114:00
37 Pogoń Skotniki 0:1 Tramwaj Kraków 2020-08-3017:00
38 Rzozovia Rzozów 2:2 Podgórze Kraków 2020-08-2917:00
39 Iskra Krzęcin 1:3 Kabel Kraków 2020-08-2917:00
40 Cedronka Wola Radziszowska 3:4 Gajowianka Gaj 2020-08-3011:00
kolejka 6:
41 Pauza Gajowianka Gaj -
42 Kabel Kraków 4:5 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-0617:00
43 Podgórze Kraków 2:5 Iskra Krzęcin 2020-09-0511:00
44 Tramwaj Kraków 3:3 Rzozovia Rzozów 2020-09-0617:00
45 Pogoń Skotniki 7:3 Bieżanowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Krakus Swoszowice 2:0 Fairant Kraków 2020-09-0517:00
47 Wanda Kraków 3:0 Bratniak Kraków 2020-09-0511:00
48 Płomień Kostrze 5:2 Strzelcy Kraków 2020-09-0515:00
kolejka 7:
49 Strzelcy Kraków Pauza -
50 Bratniak Kraków 3:2 Płomień Kostrze 2020-09-1313:30
51 Fairant Kraków 2:4 Wanda Kraków 2020-09-1313:00
52 Pogoń Skotniki 2:2 Krakus Swoszowice 2020-09-1217:00
53 Rzozovia Rzozów 3:1 Bieżanowianka Kraków 2020-09-1216:30
54 Iskra Krzęcin 3:1 Tramwaj Kraków 2020-09-1216:00
55 Cedronka Wola Radziszowska 7:1 Podgórze Kraków 2020-09-1217:00
56 Gajowianka Gaj 3:1 Kabel Kraków 2020-09-1216:30
kolejka 8:
57 Pauza Kabel Kraków -
58 Podgórze Kraków 1:2 Gajowianka Gaj 2020-09-1911:00
59 Tramwaj Kraków 4:1 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-1912:00
60 Bieżanowianka Kraków 0:0 Iskra Krzęcin 2020-09-1916:30
61 Krakus Swoszowice 0:1 Rzozovia Rzozów 2020-09-1917:00
62 Wanda Kraków 0:1 Pogoń Skotniki 2020-09-1911:00
63 Płomień Kostrze 1:2 Fairant Kraków 2020-09-1915:00
64 Strzelcy Kraków Bratniak Kraków 2020-11-1113:30
kolejka 9:
65 Bratniak Kraków Pauza -
66 Fairant Kraków 0:3 Strzelcy Kraków 2020-09-2716:00
67 Pogoń Skotniki 3:1 Płomień Kostrze 2020-09-2716:00
68 Rzozovia Rzozów 3:1 Wanda Kraków 2020-09-2616:00
69 Iskra Krzęcin 1:1 Krakus Swoszowice 2020-09-2616:00
70 Cedronka Wola Radziszowska 3:2 Bieżanowianka Kraków 2020-09-2611:00
71 Gajowianka Gaj 2:2 Tramwaj Kraków 2020-09-2616:00
72 Kabel Kraków 7:1 Podgórze Kraków 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Podgórze Kraków -
74 Tramwaj Kraków Kabel Kraków 2020-10-0315:30
75 Bieżanowianka Kraków Gajowianka Gaj 2020-10-0316:00
76 Krakus Swoszowice Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-0316:30
77 Wanda Kraków Iskra Krzęcin 2020-10-0311:00
78 Płomień Kostrze Rzozovia Rzozów 2020-10-0315:00
79 Strzelcy Kraków Pogoń Skotniki 2020-10-0316:30
80 Bratniak Kraków Fairant Kraków 2020-10-0414:00
kolejka 11:
81 Fairant Kraków Pauza 2020-10-1113:00
82 Pogoń Skotniki Bratniak Kraków 2020-10-1115:00
83 Rzozovia Rzozów Strzelcy Kraków 2020-10-1015:30
84 Iskra Krzęcin Płomień Kostrze 2020-10-1015:30
85 Cedronka Wola Radziszowska Wanda Kraków 2020-10-1115:30
86 Gajowianka Gaj Krakus Swoszowice 2020-10-1016:00
87 Kabel Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-10-1116:00
88 Podgórze Kraków Tramwaj Kraków 2020-10-1011:00
kolejka 12:
89 Pauza Tramwaj Kraków -
90 Bieżanowianka Kraków Podgórze Kraków 2020-10-1714:00
91 Krakus Swoszowice Kabel Kraków 2020-10-1716:00
92 Wanda Kraków Gajowianka Gaj 2020-10-1711:00
93 Płomień Kostrze Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-1812:00
94 Strzelcy Kraków Iskra Krzęcin 2020-10-1717:00
95 Bratniak Kraków Rzozovia Rzozów 2020-10-1815:00
96 Fairant Kraków Pogoń Skotniki 2020-10-1715:00
kolejka 13:
97 Pogoń Skotniki Pauza -
98 Rzozovia Rzozów Fairant Kraków 2020-10-2415:00
99 Iskra Krzęcin Bratniak Kraków 2020-10-2415:00
100 Cedronka Wola Radziszowska Strzelcy Kraków 2020-10-2415:00
101 Gajowianka Gaj Płomień Kostrze 2020-10-2415:00
102 Kabel Kraków Wanda Kraków 2020-10-2514:00
103 Podgórze Kraków Krakus Swoszowice 2020-10-2411:00
104 Tramwaj Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-10-2411:00
kolejka 14:
105 Pauza Bieżanowianka Kraków -
106 Krakus Swoszowice Tramwaj Kraków 2020-10-3114:30
107 Wanda Kraków Podgórze Kraków 2020-10-3111:00
108 Płomień Kostrze Kabel Kraków 2020-10-3114:00
109 Strzelcy Kraków Gajowianka Gaj 2020-10-3114:30
110 Bratniak Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-3114:00
111 Fairant Kraków Iskra Krzęcin 2020-10-3113:00
112 Pogoń Skotniki Rzozovia Rzozów 2020-10-3114:30
kolejka 15:
113 Rzozovia Rzozów Pauza -
114 Iskra Krzęcin Pogoń Skotniki 2020-11-0714:00
115 Cedronka Wola Radziszowska Fairant Kraków 2020-11-0710:00
116 Gajowianka Gaj Bratniak Kraków 2020-11-0714:00
117 Kabel Kraków Strzelcy Kraków 2020-11-0814:00
118 Podgórze Kraków Płomień Kostrze 2020-11-0811:00
119 Tramwaj Kraków Wanda Kraków 2020-11-0711:00
120 Bieżanowianka Kraków Krakus Swoszowice 2020-11-0714:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty