Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa B4 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sankowia Sanka 20 50 75:30 16 2 2 10 28 47:18 9 1 0 10 22 28:12 7 1 2
2 Radziszowianka II Radziszów 20 48 59:17 15 3 2 10 28 38:7 9 1 0 10 20 21:10 6 2 2
3 Gwiazda Ściejowice 20 41 50:35 13 2 5 10 20 23:14 6 2 2 10 21 27:21 7 0 3
4 Nadwiślan Rusocice 20 39 51:31 12 3 5 10 21 22:9 6 3 1 10 18 29:22 6 0 4
5 Klub Sportowy Tyniec 20 38 76:35 12 2 6 10 24 56:12 8 0 2 10 14 20:23 4 2 4
6 Trzebol Wielkie Drogi 20 33 54:37 10 3 7 10 18 30:14 6 0 4 10 15 24:23 4 3 3
7 Borkowianka Borek Szlachecki 20 28 48:52 9 1 10 10 13 25:25 4 1 5 10 15 23:27 5 0 5
8 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 20 15 25:71 5 0 15 10 6 12:42 2 0 8 10 9 13:29 3 0 7
9 Lotnik II Kryspinów 20 12 22:71 4 0 16 10 6 10:27 2 0 8 10 6 12:44 2 0 8
10 Błękitni Czułówek 20 9 45:89 3 0 17 10 6 22:36 2 0 8 10 3 23:53 1 0 9
11 Skawinka II Skawina (wycofany) 20 9 19:56 3 0 17 10 3 7:28 1 0 9 10 6 12:28 2 0 8
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Błękitni Czułówek -
2 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:1 Lotnik II Kryspinów 2020-08-2311:00
3 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-08-2311:00
4 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-08-2317:00
5 Nadwiślan Rusocice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-08-2317:00
6 Sankowia Sanka 3:1 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Błękitni Czułówek 0:2 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2917:00
8 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sankowia Sanka 2020-08-2911:00
9 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Nadwiślan Rusocice 2020-08-3017:00
10 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2020-08-3016:00
11 Lotnik II Kryspinów 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-08-2917:00
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa -
kolejka 3:
13 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:1 Błękitni Czułówek 2020-09-0611:00
14 Skawinka II Skawina (wycofany) Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
15 Trzebol Wielkie Drogi 6:1 Lotnik II Kryspinów 2020-09-0617:00
16 Nadwiślan Rusocice 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-0517:00
17 Sankowia Sanka 4:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-0517:00
18 Gwiazda Ściejowice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Błękitni Czułówek 1:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-1316:30
20 Borkowianka Borek Szlachecki 1:2 Gwiazda Ściejowice 2020-09-1316:00
21 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sankowia Sanka 2020-09-1316:00
22 Lotnik II Kryspinów 0:2 Nadwiślan Rusocice 2020-09-1312:00
23 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Trzebol Wielkie Drogi -
24 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:4 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-09-1311:00
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina (wycofany) 5:2 Błękitni Czułówek 2020-09-2011:00
26 Trzebol Wielkie Drogi 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-09-2016:00
27 Nadwiślan Rusocice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
28 Sankowia Sanka 7:0 Lotnik II Kryspinów 2020-09-1916:00
29 Gwiazda Ściejowice 0:0 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-1916:00
30 Klub Sportowy Tyniec 4:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-1911:00
kolejka 6:
31 Błękitni Czułówek 5:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-2716:30
32 Radziszowianka II Radziszów 1:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-2616:00
33 Lotnik II Kryspinów 1:5 Gwiazda Ściejowice 2020-09-2616:30
34 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sankowia Sanka -
35 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:6 Nadwiślan Rusocice 2020-09-2714:00
36 Skawinka II Skawina (wycofany) 2:3 Trzebol Wielkie Drogi 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi 6:4 Błękitni Czułówek 2020-10-0416:00
38 Nadwiślan Rusocice 3:2 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-10-0416:00
39 Sankowia Sanka 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-0316:00
40 Gwiazda Ściejowice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
41 Klub Sportowy Tyniec 10:1 Lotnik II Kryspinów 2020-10-0311:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Radziszowianka II Radziszów 2020-10-0315:30
kolejka 8:
43 Błękitni Czułówek 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-10-1016:00
44 Lotnik II Kryspinów 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-1112:00
45 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Klub Sportowy Tyniec -
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:7 Gwiazda Ściejowice 2020-10-1111:00
47 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:1 Sankowia Sanka 2020-10-1016:00
48 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Nadwiślan Rusocice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Nadwiślan Rusocice 3:0 Błękitni Czułówek 2020-10-1815:30
50 Trzebol Wielkie Drogi 0:1 Sankowia Sanka 2020-10-1715:30
51 Gwiazda Ściejowice 2:1 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-10-1715:00
52 Klub Sportowy Tyniec 10:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-1711:00
53 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
54 Radziszowianka II Radziszów 7:0 Lotnik II Kryspinów 2020-11-1111:00
kolejka 10:
55 Błękitni Czułówek 3:4 Lotnik II Kryspinów 2020-10-2514:30
56 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Radziszowianka II Radziszów -
57 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-2511:00
58 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-10-2511:00
59 Trzebol Wielkie Drogi 2:3 Gwiazda Ściejowice 2020-10-2511:00
60 Nadwiślan Rusocice 1:1 Sankowia Sanka 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Sankowia Sanka 8:6 Błękitni Czułówek 2020-10-3113:30
62 Gwiazda Ściejowice 3:0 Nadwiślan Rusocice 2020-10-3114:00
63 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Trzebol Wielkie Drogi 2020-11-0711:30
64 Borkowianka Borek Szlachecki 2:5 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-10-3111:00
65 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-11-0713:00
66 Lotnik II Kryspinów Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
kolejka 12:
1 Błękitni Czułówek Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
2 Lotnik II Kryspinów 1:5 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-06-0217:00
3 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
4 Borkowianka Borek Szlachecki 1:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-06-0218:00
5 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Nadwiślan Rusocice 2021-06-0217:00
6 Gwiazda Ściejowice 3:2 Sankowia Sanka 2021-06-0316:00
kolejka 13:
7 Gwiazda Ściejowice 2:3 Błękitni Czułówek 2021-06-1917:00
8 Sankowia Sanka 5:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-06-1912:00
9 Nadwiślan Rusocice 3:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-06-2016:00
10 Trzebol Wielkie Drogi 3:0 Radziszowianka II Radziszów 2021-06-2017:00
11 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Lotnik II Kryspinów -
12 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
kolejka 14:
13 Błękitni Czułówek 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-04-2517:00
14 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Skawinka II Skawina (wycofany) -
15 Lotnik II Kryspinów 1:4 Trzebol Wielkie Drogi 2021-04-2512:00
16 Radziszowianka II Radziszów 2:1 Nadwiślan Rusocice 2021-04-2514:00
17 Borkowianka Borek Szlachecki 0:3 Sankowia Sanka 2021-04-2517:00
18 Klub Sportowy Tyniec 10:0 Gwiazda Ściejowice 2021-04-2415:00
kolejka 15:
19 Klub Sportowy Tyniec 8:2 Błękitni Czułówek 2021-05-0111:30
20 Gwiazda Ściejowice 1:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-0116:00
21 Sankowia Sanka 4:1 Radziszowianka II Radziszów 2021-05-0117:00
22 Nadwiślan Rusocice 3:0 Lotnik II Kryspinów 2021-05-0217:00
23 Trzebol Wielkie Drogi Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
24 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-05-0216:00
kolejka 16:
25 Błękitni Czułówek 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) 2021-05-0917:00
26 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:4 Trzebol Wielkie Drogi 2021-05-0911:00
27 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Nadwiślan Rusocice -
28 Lotnik II Kryspinów 1:3 Sankowia Sanka 2021-05-0912:00
29 Radziszowianka II Radziszów 3:1 Gwiazda Ściejowice 2021-05-0817:00
30 Borkowianka Borek Szlachecki 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-05-0917:00
kolejka 17:
31 Borkowianka Borek Szlachecki 10:2 Błękitni Czułówek 2021-05-1617:00
32 Klub Sportowy Tyniec 0:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-05-1617:00
33 Gwiazda Ściejowice 3:1 Lotnik II Kryspinów 2021-05-1517:00
34 Sankowia Sanka Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
35 Nadwiślan Rusocice 1:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-05-1616:00
36 Trzebol Wielkie Drogi 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
kolejka 18:
37 Błękitni Czułówek 4:6 Trzebol Wielkie Drogi 2021-05-2317:00
38 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Nadwiślan Rusocice -
39 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:10 Sankowia Sanka 2021-05-2311:00
40 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Gwiazda Ściejowice -
41 Lotnik II Kryspinów 0:1 Klub Sportowy Tyniec 2021-05-2312:00
42 Radziszowianka II Radziszów 6:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-2217:00
kolejka 19:
43 Radziszowianka II Radziszów 7:3 Błękitni Czułówek 2021-05-3014:00
44 Borkowianka Borek Szlachecki 3:1 Lotnik II Kryspinów 2021-05-3017:00
45 Klub Sportowy Tyniec Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
46 Gwiazda Ściejowice 2:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-05-2917:00
47 Sankowia Sanka 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
48 Nadwiślan Rusocice 1:1 Trzebol Wielkie Drogi 2021-05-3017:00
kolejka 20:
49 Błękitni Czułówek 3:5 Nadwiślan Rusocice 2021-06-0617:00
50 Sankowia Sanka 3:3 Trzebol Wielkie Drogi 2021-06-0517:00
51 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Gwiazda Ściejowice -
52 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-06-0615:00
53 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Borkowianka Borek Szlachecki -
54 Lotnik II Kryspinów 1:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-06-0612:00
kolejka 21:
55 Lotnik II Kryspinów 1:0 Błękitni Czułówek 2021-06-1318:30
56 Radziszowianka II Radziszów Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
57 Borkowianka Borek Szlachecki 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-06-1317:00
58 Klub Sportowy Tyniec 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
59 Gwiazda Ściejowice 2:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-06-1217:00
60 Sankowia Sanka 6:4 Nadwiślan Rusocice 2021-06-1217:00
kolejka 22:
61 Błękitni Czułówek 3:5 Sankowia Sanka 2021-06-2717:00
62 Nadwiślan Rusocice 1:3 Gwiazda Ściejowice 2021-06-2617:00
63 Trzebol Wielkie Drogi 4:1 Klub Sportowy Tyniec 2021-06-2617:00
64 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Borkowianka Borek Szlachecki -
65 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-06-2717:00
66 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Lotnik II Kryspinów -

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty