Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa Okręgowa Kraków I 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Węgrzce 14 37 46:7 12 1 1 7 18 22:4 6 0 1 7 19 24:3 6 1 0
2 Błękitni Modlnica 14 34 62:20 11 1 2 7 18 44:11 6 0 1 7 16 18:9 5 1 1
3 Orzeł Bębło 14 26 27:23 8 2 4 7 13 15:9 4 1 2 7 13 12:14 4 1 2
4 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 14 26 23:20 8 2 4 7 13 12:9 4 1 2 7 13 11:11 4 1 2
5 Przemsza Klucze 14 26 31:16 8 2 4 8 13 15:9 4 1 3 6 13 16:7 4 1 1
6 Bolesław Bukowno 14 25 28:16 8 1 5 7 19 19:5 6 1 0 7 6 9:11 2 0 5
7 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 14 23 26:17 6 5 3 7 13 11:7 3 4 0 7 10 15:10 3 1 3
8 Pogoń Miechów 14 22 23:26 7 1 6 8 15 14:13 5 0 3 6 7 9:13 2 1 3
9 Orzeł Iwanowice 14 16 28:27 3 7 4 7 13 21:11 3 4 0 7 3 7:16 0 3 4
10 Zieleńczanka Zielonki 14 15 27:29 4 3 7 7 11 18:13 3 2 2 7 4 9:16 1 1 5
11 Niedźwiedź Niedźwiedź 14 15 18:30 4 3 7 8 11 9:16 3 2 3 6 4 9:14 1 1 4
12 Piliczanka Pilica 14 14 15:23 4 2 8 8 10 8:10 3 1 4 6 4 7:13 1 1 4
13 KS Olkusz 14 10 11:35 2 4 8 2 1 1:4 0 1 1 12 9 10:31 2 3 7
14 Lot-Balice 14 8 22:43 2 2 10 7 3 6:25 1 0 6 7 5 16:18 1 2 4
15 Leśnik Gorenice 14 0 11:66 0 0 14 8 0 4:33 0 0 8 6 0 7:33 0 0 6
kolejka 1:
1 Leśnik Gorenice pauzuje w kolejce -
2 Bolesław Bukowno 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-08-0917:30
3 Pogoń Miechów 2:1 Lot-Balice 2020-08-0817:00
4 TS Węgrzce 3:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-0918:00
5 Piliczanka Pilica 2:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-08-0911:00
6 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:0 Orzeł Iwanowice 2020-08-0817:00
7 Błękitni Modlnica 5:1 Przemsza Klucze 2020-08-0817:30
8 Orzeł Bębło 0:1 KS Olkusz 2020-08-0817:00
kolejka 2:
9 KS Olkusz pauzuje w kolejce -
10 Przemsza Klucze 0:0 Orzeł Bębło 2020-08-1517:00
11 Orzeł Iwanowice 1:1 Błękitni Modlnica 2020-08-1617:00
12 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-08-1511:00
13 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Piliczanka Pilica 2020-08-1511:00
14 Lot-Balice 0:5 TS Węgrzce 2020-08-1617:00
15 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:4 Pogoń Miechów 2020-08-1617:00
16 Leśnik Gorenice 0:3 Bolesław Bukowno 2020-08-1517:30
kolejka 3:
17 Bolesław Bukowno pauzuje w kolejce -
18 Pogoń Miechów 5:4 Leśnik Gorenice 2020-08-2217:00
19 TS Węgrzce 4:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-08-2215:00
20 Piliczanka Pilica 1:0 Lot-Balice 2020-08-2317:00
21 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-2217:00
22 Błękitni Modlnica 3:4 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-08-2211:00
23 Orzeł Bębło 2:1 Orzeł Iwanowice 2020-08-2217:00
24 Przemsza Klucze 6:1 KS Olkusz 2020-08-2217:00
kolejka 4:
25 Przemsza Klucze pauzuje w kolejce -
26 Orzeł Iwanowice 5:2 KS Olkusz 2020-11-1113:00
27 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:0 Orzeł Bębło 2020-08-3017:00
28 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Błękitni Modlnica 2020-08-2916:30
29 Lot-Balice 1:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-08-2917:00
30 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Piliczanka Pilica 2020-08-3016:00
31 Leśnik Gorenice 0:6 TS Węgrzce 2020-08-2917:30
32 Bolesław Bukowno 1:0 Pogoń Miechów 2020-08-2917:00
kolejka 5:
33 Pogoń Miechów pauzuje w kolejce -
34 TS Węgrzce 1:0 Bolesław Bukowno 2020-09-0511:00
35 Piliczanka Pilica 3:0 Leśnik Gorenice 2020-09-0611:00
36 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-09-0516:00
37 Błękitni Modlnica 5:1 Lot-Balice 2020-09-0516:30
38 Orzeł Bębło 3:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-0516:30
39 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:0 KS Olkusz 2020-09-0517:00
40 Przemsza Klucze 4:1 Orzeł Iwanowice 2020-09-1617:00
kolejka 6:
41 Orzeł Iwanowice pauzuje w kolejce -
42 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Przemsza Klucze 2020-09-1216:00
43 Zieleńczanka Zielonki 1:0 KS Olkusz 2020-09-1216:00
44 Lot-Balice 0:3 Orzeł Bębło 2020-09-1216:00
45 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:5 Błękitni Modlnica 2020-09-1216:00
46 Leśnik Gorenice 0:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-09-1211:00
47 Bolesław Bukowno 2:0 Piliczanka Pilica 2020-09-1216:00
48 Pogoń Miechów 0:4 TS Węgrzce 2020-09-1216:00
kolejka 7:
49 TS Węgrzce pauzuje w kolejce -
50 Piliczanka Pilica 0:3 Pogoń Miechów 2020-09-2011:00
51 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Bolesław Bukowno 2020-09-1916:00
52 Błękitni Modlnica 11:1 Leśnik Gorenice 2020-09-1917:00
53 Orzeł Bębło 1:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-09-1916:00
54 KS Olkusz 1:1 Lot-Balice 2020-09-2015:00
55 Przemsza Klucze 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-1916:00
56 Orzeł Iwanowice 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-09-1916:00
kolejka 8:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada pauzuje w kolejce -
58 Zieleńczanka Zielonki 2:2 Orzeł Iwanowice 2020-09-2616:00
59 Lot-Balice 0:4 Przemsza Klucze 2020-09-2616:00
60 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:0 KS Olkusz 2020-09-2616:00
61 Leśnik Gorenice 3:4 Orzeł Bębło 2020-09-2616:30
62 Bolesław Bukowno 3:1 Błękitni Modlnica 2020-09-2616:00
63 Pogoń Miechów 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-09-2616:00
64 TS Węgrzce 2:0 Piliczanka Pilica 2020-09-2611:00
kolejka 9:
65 Piliczanka Pilica pauzuje w kolejce -
66 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 TS Węgrzce 2020-10-0315:00
67 Błękitni Modlnica 7:1 Pogoń Miechów 2020-10-0316:00
68 Orzeł Bębło 3:2 Bolesław Bukowno 2020-10-0316:00
69 Leśnik Gorenice 0:1 KS Olkusz 2020-10-0311:00
70 Przemsza Klucze 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-0314:00
71 Orzeł Iwanowice 3:3 Lot-Balice 2020-10-0316:00
72 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-0316:00
kolejka 10:
73 Zieleńczanka Zielonki pauzuje w kolejce -
74 Lot-Balice 1:6 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-1115:00
75 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:2 Orzeł Iwanowice 2020-10-1015:00
76 Leśnik Gorenice 0:7 Przemsza Klucze 2020-10-1015:00
77 Bolesław Bukowno 5:2 KS Olkusz 2020-10-1015:30
78 Pogoń Miechów 0:1 Orzeł Bębło 2020-11-1113:00
79 TS Węgrzce 2:3 Błękitni Modlnica 2020-10-1011:00
80 Piliczanka Pilica 0:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-10-1015:30
kolejka 11:
81 WKS PRZEBÓJ WOLBROM pauzuje w kolejce -
82 Błękitni Modlnica 4:1 Piliczanka Pilica 2020-11-1113:30
83 Orzeł Bębło 1:4 TS Węgrzce 2020-10-1713:00
84 Pogoń Miechów 3:1 KS Olkusz 2020-10-1715:00
85 Przemsza Klucze 1:2 Bolesław Bukowno 2020-10-1715:00
86 Orzeł Iwanowice 4:1 Leśnik Gorenice 2020-10-1714:00
87 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-1715:00
88 Zieleńczanka Zielonki 5:3 Lot-Balice 2020-11-2111:00
kolejka 12:
89 Lot-Balice pauzuje w kolejce -
90 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:4 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-2415:00
91 Leśnik Gorenice 0:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-2415:00
92 Bolesław Bukowno 1:1 Orzeł Iwanowice 2020-11-2113:00
93 Pogoń Miechów 0:1 Przemsza Klucze 2020-10-2415:00
94 TS Węgrzce 7:0 KS Olkusz 2020-11-2215:00
95 Piliczanka Pilica 1:2 Orzeł Bębło 2020-10-2511:00
96 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 Błękitni Modlnica 2020-10-2415:00
kolejka 13:
97 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
98 Orzeł Bębło 5:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-11-2113:00
99 Piliczanka Pilica 0:0 KS Olkusz 2020-12-1311:00
100 Przemsza Klucze 0:2 TS Węgrzce 2020-10-3114:00
101 Orzeł Iwanowice 4:0 Pogoń Miechów 2020-10-3111:00
102 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:1 Bolesław Bukowno 2020-10-3114:00
103 Zieleńczanka Zielonki 7:1 Leśnik Gorenice 2020-11-2811:00
104 Lot-Balice 2:5 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-3114:00
kolejka 14:
105 Niedźwiedź Niedźwiedź pauzuje w kolejce -
106 Leśnik Gorenice 1:7 Lot-Balice 2020-12-0512:00
107 Bolesław Bukowno 4:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-11-0711:00
108 Pogoń Miechów 1:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-11-2113:00
109 TS Węgrzce 3:0 Orzeł Iwanowice 2020-11-0716:30
110 Piliczanka Pilica 1:2 Przemsza Klucze 2020-11-0811:00
111 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:2 KS Olkusz 2020-12-0515:00
112 Błękitni Modlnica 9:2 Orzeł Bębło 2020-11-0713:30
kolejka 15:
113 Orzeł Bębło pauzuje w kolejce -
114 KS Olkusz 0:3 Błękitni Modlnica 2020-11-1413:00
115 Przemsza Klucze 0:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-11-1413:00
116 Orzeł Iwanowice 2:2 Piliczanka Pilica 2020-11-1411:00
117 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 TS Węgrzce 2020-11-1413:30
118 Zieleńczanka Zielonki 1:1 Pogoń Miechów 2020-11-1414:00
119 Lot-Balice 2:0 Bolesław Bukowno 2020-11-1413:00
120 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:0 Leśnik Gorenice 2020-11-1413:30
kolejka 16:
1 Leśnik Gorenice -
2 Niedźwiedź Niedźwiedź Bolesław Bukowno -
3 Lot-Balice Pogoń Miechów -
4 Zieleńczanka Zielonki TS Węgrzce -
5 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Piliczanka Pilica -
6 Orzeł Iwanowice WKS PRZEBÓJ WOLBROM -
7 Przemsza Klucze Błękitni Modlnica -
8 KS Olkusz Orzeł Bębło -
kolejka 17:
9 KS Olkusz -
10 Orzeł Bębło Przemsza Klucze -
11 Błękitni Modlnica Orzeł Iwanowice -
12 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
13 Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki -
14 TS Węgrzce Lot-Balice -
15 Pogoń Miechów Niedźwiedź Niedźwiedź -
16 Bolesław Bukowno Leśnik Gorenice -
kolejka 18:
17 Bolesław Bukowno -
18 Leśnik Gorenice Pogoń Miechów -
19 Niedźwiedź Niedźwiedź TS Węgrzce 2021-04-2417:00
20 Lot-Balice Piliczanka Pilica 2021-04-2411:00
21 Zieleńczanka Zielonki WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-04-2414:30
22 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Błękitni Modlnica 2021-04-2417:00
23 Orzeł Iwanowice Orzeł Bębło 2021-04-2517:00
24 KS Olkusz Przemsza Klucze -
kolejka 19:
25 Przemsza Klucze -
26 KS Olkusz Orzeł Iwanowice -
27 Orzeł Bębło Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-05-0112:00
28 Błękitni Modlnica Zieleńczanka Zielonki -
29 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Lot-Balice 2021-05-0117:00
30 Piliczanka Pilica Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-05-0117:00
31 TS Węgrzce Leśnik Gorenice 2021-05-0114:00
32 Pogoń Miechów Bolesław Bukowno 2021-05-0117:00
kolejka 20:
33 Pogoń Miechów -
34 Bolesław Bukowno TS Węgrzce 2021-05-0817:00
35 Leśnik Gorenice Piliczanka Pilica -
36 Niedźwiedź Niedźwiedź WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-0817:00
37 Lot-Balice Błękitni Modlnica 2021-05-0811:00
38 Zieleńczanka Zielonki Orzeł Bębło -
39 KS Olkusz Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
40 Orzeł Iwanowice Przemsza Klucze 2021-05-0917:00
kolejka 21:
41 Orzeł Iwanowice -
42 Przemsza Klucze Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
43 KS Olkusz Zieleńczanka Zielonki -
44 Orzeł Bębło Lot-Balice 2021-05-1512:00
45 Błękitni Modlnica Niedźwiedź Niedźwiedź -
46 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Leśnik Gorenice 2021-05-1517:00
47 Piliczanka Pilica Bolesław Bukowno 2021-05-1517:00
48 TS Węgrzce Pogoń Miechów 2021-05-1514:00
kolejka 22:
49 TS Węgrzce -
50 Pogoń Miechów Piliczanka Pilica 2021-05-1917:45
51 Bolesław Bukowno WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-1917:00
52 Leśnik Gorenice Błękitni Modlnica -
53 Niedźwiedź Niedźwiedź Orzeł Bębło -
54 Lot-Balice KS Olkusz 2021-05-1818:00
55 Zieleńczanka Zielonki Przemsza Klucze -
56 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Orzeł Iwanowice 2021-05-1918:00
kolejka 23:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
58 Orzeł Iwanowice Zieleńczanka Zielonki 2021-05-2317:00
59 Przemsza Klucze Lot-Balice -
60 KS Olkusz Niedźwiedź Niedźwiedź -
61 Orzeł Bębło Leśnik Gorenice 2021-05-2212:00
62 Błękitni Modlnica Bolesław Bukowno -
63 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Pogoń Miechów 2021-05-2217:00
64 Piliczanka Pilica TS Węgrzce 2021-05-2217:00
kolejka 24:
65 Piliczanka Pilica -
66 TS Węgrzce WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-2914:00
67 Pogoń Miechów Błękitni Modlnica 2021-05-2917:00
68 Bolesław Bukowno Orzeł Bębło 2021-05-2917:00
69 KS Olkusz Leśnik Gorenice -
70 Niedźwiedź Niedźwiedź Przemsza Klucze 2021-05-2917:00
71 Lot-Balice Orzeł Iwanowice 2021-05-2917:00
72 Zieleńczanka Zielonki Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
kolejka 25:
73 Zieleńczanka Zielonki -
74 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Lot-Balice 2021-06-0218:00
75 Orzeł Iwanowice Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-0317:00
76 Przemsza Klucze Leśnik Gorenice -
77 KS Olkusz Bolesław Bukowno -
78 Orzeł Bębło Pogoń Miechów 2021-06-0312:00
79 Błękitni Modlnica TS Węgrzce -
80 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Piliczanka Pilica 2021-06-0317:00
kolejka 26:
81 WKS PRZEBÓJ WOLBROM -
82 Piliczanka Pilica Błękitni Modlnica 2021-06-0517:00
83 TS Węgrzce Orzeł Bębło 2021-06-0514:00
84 KS Olkusz Pogoń Miechów -
85 Bolesław Bukowno Przemsza Klucze 2021-06-0517:00
86 Leśnik Gorenice Orzeł Iwanowice -
87 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-0517:00
88 Lot-Balice Zieleńczanka Zielonki 2021-06-0511:00
kolejka 27:
89 Lot-Balice -
90 Zieleńczanka Zielonki Niedźwiedź Niedźwiedź -
91 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Leśnik Gorenice 2021-06-1217:00
92 Orzeł Iwanowice Bolesław Bukowno 2021-06-1317:00
93 Przemsza Klucze Pogoń Miechów -
94 KS Olkusz TS Węgrzce -
95 Orzeł Bębło Piliczanka Pilica 2021-06-1212:00
96 Błękitni Modlnica WKS PRZEBÓJ WOLBROM -
kolejka 28:
97 Błękitni Modlnica -
98 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Orzeł Bębło 2021-06-1618:00
99 KS Olkusz Piliczanka Pilica -
100 TS Węgrzce Przemsza Klucze 2021-06-1617:00
101 Pogoń Miechów Orzeł Iwanowice 2021-06-1618:00
102 Bolesław Bukowno Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-06-1617:00
103 Leśnik Gorenice Zieleńczanka Zielonki -
104 Niedźwiedź Niedźwiedź Lot-Balice -
kolejka 29:
105 Niedźwiedź Niedźwiedź -
106 Lot-Balice Leśnik Gorenice 2021-06-1911:00
107 Zieleńczanka Zielonki Bolesław Bukowno -
108 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Pogoń Miechów 2021-06-1917:00
109 Orzeł Iwanowice TS Węgrzce 2021-06-2017:00
110 Przemsza Klucze Piliczanka Pilica -
111 KS Olkusz WKS PRZEBÓJ WOLBROM -
112 Orzeł Bębło Błękitni Modlnica 2021-06-1912:00
kolejka 30:
113 Orzeł Bębło -
114 Błękitni Modlnica KS Olkusz 2021-06-2617:00
115 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Przemsza Klucze 2021-06-2617:00
116 Piliczanka Pilica Orzeł Iwanowice 2021-06-2617:00
117 TS Węgrzce Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-06-2617:00
118 Pogoń Miechów Zieleńczanka Zielonki 2021-06-2617:00
119 Bolesław Bukowno Lot-Balice 2021-06-2617:00
120 Leśnik Gorenice Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-2617:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty