Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > IV liga zachodnia 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wiślanie Jaśkowice 18 43 66:14 13 4 1 10 26 41:8 8 2 0 8 17 25:6 5 2 1
2 Orzeł Ryczów 18 42 41:18 13 3 2 10 23 22:12 7 2 1 8 19 19:6 6 1 1
3 Beskid Andrychow 18 33 32:23 10 3 5 10 17 18:15 5 2 3 8 16 14:8 5 1 2
4 Sokół Kocmyrzów 18 32 40:22 9 5 4 8 20 28:8 6 2 0 10 12 12:14 3 3 4
5 Dalin Myślenice 18 30 36:30 9 3 6 9 20 19:11 6 2 1 9 10 17:19 3 1 5
6 LKS Jawiszowice 18 29 34:29 8 5 5 8 20 19:6 6 2 0 10 9 15:23 2 3 5
7 MKS Trzebinia 18 29 30:26 8 5 5 9 21 19:6 6 3 0 9 8 11:20 2 2 5
8 Pcimianka Pcim 18 26 31:25 7 5 6 9 16 18:7 4 4 1 9 10 13:18 3 1 5
9 D&R Unia Oświęcim 18 26 34:27 7 5 6 10 15 18:15 4 3 3 8 11 16:12 3 2 3
10 Clepardia Kraków 18 26 35:29 7 5 6 8 16 18:11 5 1 2 10 10 17:18 2 4 4
11 KS Chełmek 18 25 33:25 7 4 7 10 17 18:10 5 2 3 8 8 15:15 2 2 4
12 LKS Śledziejowice 18 23 36:48 7 2 9 9 16 28:25 5 1 3 9 7 8:23 2 1 6
13 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 18 23 17:27 6 5 7 9 13 11:10 4 1 4 9 10 6:17 2 4 3
14 Garbarnia II Kraków 18 21 29:33 5 6 7 8 9 14:16 2 3 3 10 12 15:17 3 3 4
15 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 18 21 22:39 6 3 9 9 12 11:18 4 0 5 9 9 11:21 2 3 4
16 Słomniczanka Słomniki 18 18 26:39 5 3 10 10 8 12:20 2 2 6 8 10 14:19 3 1 4
17 LKS Rajsko 18 16 24:41 4 4 10 9 13 15:16 4 1 4 9 3 9:25 0 3 6
18 Puszcza II Niepołomice 18 11 22:47 3 2 13 8 5 6:18 1 2 5 10 6 16:29 2 0 8
19 MKS Nowa Proszowianka 18 2 13:59 0 2 16 8 2 7:27 0 2 6 10 0 6:32 0 0 10
kolejka 1:
1 LKS Śledziejowice pauzuje w kolejce -
2 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Puszcza II Niepołomice 2020-08-0817:00
3 Pcimianka Pcim 3:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-08-0916:30
4 Orzeł Ryczów 2:1 Garbarnia II Kraków 2020-08-0814:00
5 Dalin Myślenice 1:1 KS Chełmek 2020-08-0817:00
6 Słomniczanka Słomniki 0:0 Sokół Kocmyrzów 2020-08-0814:00
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 6:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-08-0811:00
8 Beskid Andrychow 3:1 LKS Jawiszowice 2020-08-0817:00
9 MKS Trzebinia 3:0 LKS Rajsko 2020-08-0811:00
10 D&R Unia Oświęcim 0:0 Clepardia Kraków 2020-08-0817:00
kolejka 2:
11 LKS Śledziejowice 5:4 Clepardia Kraków 2020-08-1517:00
12 LKS Rajsko 2:1 D&R Unia Oświęcim 2020-08-1511:00
13 LKS Jawiszowice 3:1 MKS Trzebinia 2020-08-1517:00
14 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Beskid Andrychow 2020-08-1511:00
15 Sokół Kocmyrzów 5:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-08-1511:00
16 KS Chełmek 4:0 Słomniczanka Słomniki 2020-08-1516:00
17 Garbarnia II Kraków 2:4 Dalin Myślenice 2020-08-1516:00
18 MKS Nowa Proszowianka 0:0 Orzeł Ryczów 2020-08-1511:00
19 Puszcza II Niepołomice 2:3 Pcimianka Pcim 2020-08-1517:00
20 Wiślanie Jaśkowice pauzuje w kolejce -
kolejka 3:
21 Wiślanie Jaśkowice 5:0 LKS Śledziejowice 2020-08-2211:00
22 Pcimianka Pcim pauzuje w kolejce -
23 Orzeł Ryczów 3:2 Puszcza II Niepołomice 2020-08-2211:00
24 Dalin Myślenice 1:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-08-2211:00
25 Słomniczanka Słomniki 3:0 Garbarnia II Kraków 2020-08-2316:00
26 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:1 KS Chełmek 2020-08-2317:30
27 Beskid Andrychow 2:1 Sokół Kocmyrzów 2020-08-2217:00
28 MKS Trzebinia 4:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-08-2211:00
29 D&R Unia Oświęcim 2:1 LKS Jawiszowice 2020-08-2211:00
30 Clepardia Kraków 6:0 LKS Rajsko 2020-08-2211:00
kolejka 4:
31 LKS Śledziejowice 2:1 LKS Rajsko 2020-08-2917:00
32 LKS Jawiszowice 2:0 Clepardia Kraków 2020-08-3017:00
33 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:4 D&R Unia Oświęcim 2020-08-3016:00
34 Sokół Kocmyrzów 4:0 MKS Trzebinia 2020-08-3017:00
35 KS Chełmek 2:1 Beskid Andrychow 2020-08-2916:30
36 Garbarnia II Kraków 0:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-08-2911:00
37 MKS Nowa Proszowianka 0:1 Słomniczanka Słomniki 2020-08-2911:00
38 Puszcza II Niepołomice 1:4 Dalin Myślenice 2020-08-3017:00
39 Orzeł Ryczów pauzuje w kolejce -
40 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Pcimianka Pcim 2020-08-2915:00
kolejka 5:
41 Pcimianka Pcim 2:2 LKS Śledziejowice 2020-09-0616:30
42 Orzeł Ryczów 2:1 Wiślanie Jaśkowice 2020-09-0517:00
43 Dalin Myślenice pauzuje w kolejce -
44 Słomniczanka Słomniki 1:3 Puszcza II Niepołomice 2020-09-0511:00
45 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-09-0617:00
46 Beskid Andrychow 3:2 Garbarnia II Kraków 2020-09-0516:30
47 MKS Trzebinia 1:0 KS Chełmek 2020-09-0511:00
48 D&R Unia Oświęcim 0:1 Sokół Kocmyrzów 2020-09-0517:00
49 Clepardia Kraków 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-09-0511:00
50 LKS Rajsko 3:1 LKS Jawiszowice 2020-09-0511:00
kolejka 6:
51 LKS Śledziejowice 1:2 LKS Jawiszowice 2020-09-1216:00
52 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 LKS Rajsko 2020-09-1211:00
53 Sokół Kocmyrzów 2:2 Clepardia Kraków 2020-09-1216:00
54 KS Chełmek 1:2 D&R Unia Oświęcim 2020-09-1217:00
55 Garbarnia II Kraków 2:1 MKS Trzebinia 2020-09-1311:00
56 MKS Nowa Proszowianka 0:2 Beskid Andrychow 2020-09-1311:00
57 Puszcza II Niepołomice 0:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-1317:00
58 Słomniczanka Słomniki pauzuje w kolejce -
59 Wiślanie Jaśkowice 5:2 Dalin Myślenice 2020-09-1211:00
60 Pcimianka Pcim 0:1 Orzeł Ryczów 2020-09-1316:30
kolejka 7:
61 Orzeł Ryczów 3:0 LKS Śledziejowice 2020-09-1916:00
62 Dalin Myślenice 1:0 Pcimianka Pcim 2020-09-1911:00
63 Słomniczanka Słomniki 0:3 Wiślanie Jaśkowice 2020-11-1413:00
64 Orzeł Piaski Wielkie Kraków pauzuje w kolejce -
65 Beskid Andrychow 4:0 Puszcza II Niepołomice 2020-09-1916:00
66 MKS Trzebinia 5:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-09-1911:00
67 D&R Unia Oświęcim 0:0 Garbarnia II Kraków 2020-09-1916:00
68 Clepardia Kraków 1:3 KS Chełmek 2020-09-1911:00
69 LKS Rajsko 0:2 Sokół Kocmyrzów 2020-09-1911:00
70 LKS Jawiszowice 0:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-09-2016:30
kolejka 8:
71 LKS Śledziejowice 6:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-09-2716:00
72 Sokół Kocmyrzów 2:2 LKS Jawiszowice 2020-09-2615:00
73 KS Chełmek 0:0 LKS Rajsko 2020-09-2616:00
74 Garbarnia II Kraków 1:1 Clepardia Kraków 2020-09-2716:30
75 MKS Nowa Proszowianka 3:6 D&R Unia Oświęcim 2020-09-2611:00
76 Puszcza II Niepołomice 2:2 MKS Trzebinia 2020-09-2713:00
77 Beskid Andrychow pauzuje w kolejce -
78 Wiślanie Jaśkowice 8:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-2615:00
79 Pcimianka Pcim 4:0 Słomniczanka Słomniki 2020-09-2716:30
80 Orzeł Ryczów 2:0 Dalin Myślenice 2020-09-2616:00
kolejka 9:
81 Dalin Myślenice 4:1 LKS Śledziejowice 2020-10-0415:00
82 Słomniczanka Słomniki 0:4 Orzeł Ryczów 2020-10-0315:30
83 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:1 Pcimianka Pcim 2020-10-0415:00
84 Beskid Andrychow 0:0 Wiślanie Jaśkowice 2020-11-1111:00
85 MKS Trzebinia pauzuje w kolejce -
86 D&R Unia Oświęcim 3:2 Puszcza II Niepołomice 2020-10-0316:00
87 Clepardia Kraków 2:1 MKS Nowa Proszowianka 2020-10-0311:00
88 LKS Rajsko 2:2 Garbarnia II Kraków 2020-10-0311:00
89 LKS Jawiszowice 4:2 KS Chełmek 2020-10-0416:00
90 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1 Sokół Kocmyrzów 2020-10-0316:00
kolejka 10:
91 LKS Śledziejowice 2:2 Sokół Kocmyrzów 2020-10-1011:00
92 KS Chełmek 0:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-10-1015:00
93 Garbarnia II Kraków 3:3 LKS Jawiszowice 2020-10-1111:00
94 MKS Nowa Proszowianka 2:2 LKS Rajsko 2020-10-1011:00
95 Puszcza II Niepołomice 0:3 Clepardia Kraków 2020-10-1011:00
96 D&R Unia Oświęcim pauzuje w kolejce -
97 Wiślanie Jaśkowice 2:2 MKS Trzebinia 2020-10-1011:00
98 Pcimianka Pcim 1:1 Beskid Andrychow 2020-10-1115:30
99 Orzeł Ryczów 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-1015:00
100 Dalin Myślenice 3:2 Słomniczanka Słomniki 2020-10-1011:00
kolejka 11:
101 Słomniczanka Słomniki 2:3 LKS Śledziejowice 2020-11-1111:30
102 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:3 Dalin Myślenice 2020-10-1815:00
103 Beskid Andrychow 1:4 Orzeł Ryczów 2020-10-1715:00
104 MKS Trzebinia 3:2 Pcimianka Pcim 2020-10-1711:00
105 D&R Unia Oświęcim 2:4 Wiślanie Jaśkowice 2020-10-1711:00
106 Clepardia Kraków pauzuje w kolejce -
107 LKS Rajsko 4:1 Puszcza II Niepołomice 2021-03-1315:00
108 LKS Jawiszowice 5:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-03-1415:00
109 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:2 Garbarnia II Kraków 2020-10-1814:30
110 Sokół Kocmyrzów 4:1 KS Chełmek 2020-10-1715:00
kolejka 12:
111 LKS Śledziejowice 1:6 KS Chełmek 2020-10-2415:00
112 Garbarnia II Kraków 1:2 Sokół Kocmyrzów 2020-10-2511:00
113 MKS Nowa Proszowianka 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-10-2411:00
114 Puszcza II Niepołomice 0:4 LKS Jawiszowice 2020-10-2416:00
115 LKS Rajsko pauzuje w kolejce -
116 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Clepardia Kraków 2020-10-2411:00
117 Pcimianka Pcim 0:0 D&R Unia Oświęcim 2020-10-2514:00
118 Orzeł Ryczów 2:0 MKS Trzebinia 2020-10-2415:00
119 Dalin Myślenice 1:2 Beskid Andrychow 2020-10-2412:00
120 Słomniczanka Słomniki 1:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-11-1920:00
kolejka 13:
121 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:1 LKS Śledziejowice 2020-11-1512:00
122 Beskid Andrychow 2:4 Słomniczanka Słomniki 2020-10-3114:00
123 MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice 2020-10-3111:00
124 D&R Unia Oświęcim 2:1 Orzeł Ryczów 2020-11-0414:00
125 Clepardia Kraków 1:3 Pcimianka Pcim 2020-10-3111:00
126 LKS Rajsko 0:3 Wiślanie Jaśkowice 2020-10-3111:00
127 LKS Jawiszowice pauzuje w kolejce -
128 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Puszcza II Niepołomice 2020-10-3114:00
129 Sokół Kocmyrzów 4:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-10-3114:00
130 KS Chełmek 3:1 Garbarnia II Kraków 2020-10-3114:00
kolejka 14:
131 LKS Śledziejowice 1:2 Garbarnia II Kraków 2020-11-0713:30
132 KS Chełmek 4:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-11-0711:00
133 Puszcza II Niepołomice 1:0 Sokół Kocmyrzów 2020-11-0815:00
134 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie pauzuje w kolejce -
135 Wiślanie Jaśkowice 5:0 LKS Jawiszowice 2020-11-0711:00
136 Pcimianka Pcim 4:1 LKS Rajsko 2020-11-2111:00
137 Orzeł Ryczów 2:5 Clepardia Kraków 2020-11-1117:30
138 Dalin Myślenice 3:2 D&R Unia Oświęcim 2020-11-0713:00
139 Słomniczanka Słomniki 1:2 MKS Trzebinia 2020-11-0713:00
140 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:2 Beskid Andrychow 2020-11-0812:00
kolejka 15:
141 Beskid Andrychow 2:1 LKS Śledziejowice 2021-04-2411:00
142 MKS Trzebinia 0:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-04-2411:00
143 D&R Unia Oświęcim 4:4 Słomniczanka Słomniki 2021-04-2411:00
144 Clepardia Kraków 3:2 Dalin Myślenice 2021-04-2419:30
145 LKS Rajsko 2:3 Orzeł Ryczów 2021-04-2415:00
146 LKS Jawiszowice 2:0 Pcimianka Pcim 2021-04-2411:00
147 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-04-2411:00
148 Sokół Kocmyrzów -
149 KS Chełmek 2:0 Puszcza II Niepołomice 2021-04-2416:00
150 Garbarnia II Kraków 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-04-2412:30
kolejka 16:
151 LKS Śledziejowice 4:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-05-0117:00
152 Puszcza II Niepołomice 0:2 Garbarnia II Kraków 2021-05-0211:00
153 KS Chełmek -
154 Wiślanie Jaśkowice 3:1 Sokół Kocmyrzów 2021-05-0111:00
155 Pcimianka Pcim 3:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-05-0111:00
156 Orzeł Ryczów 3:0 LKS Jawiszowice 2021-05-0115:30
157 Dalin Myślenice 5:3 LKS Rajsko 2021-05-0111:00
158 Słomniczanka Słomniki 3:2 Clepardia Kraków 2021-05-0111:00
159 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:0 D&R Unia Oświęcim 2021-05-0116:30
160 Beskid Andrychow 1:2 MKS Trzebinia 2021-05-0117:00
kolejka 17:
161 MKS Trzebinia 1:0 LKS Śledziejowice 2021-05-0811:00
162 D&R Unia Oświęcim 1:2 Beskid Andrychow 2021-05-0811:00
163 Clepardia Kraków 1:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-05-0811:00
164 LKS Rajsko 0:2 Słomniczanka Słomniki 2021-05-0814:00
165 LKS Jawiszowice 2:0 Dalin Myślenice 2021-05-0816:00
166 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:3 Orzeł Ryczów 2021-05-0816:00
167 Sokół Kocmyrzów 4:2 Pcimianka Pcim 2021-05-0911:00
168 KS Chełmek 1:1 Wiślanie Jaśkowice 2021-05-0815:00
169 Garbarnia II Kraków -
170 MKS Nowa Proszowianka 1:4 Puszcza II Niepołomice 2021-05-0814:30
kolejka 18:
171 LKS Śledziejowice 6:4 Puszcza II Niepołomice 2021-05-1218:00
172 MKS Nowa Proszowianka -
173 Wiślanie Jaśkowice 3:3 Garbarnia II Kraków 2021-05-1218:00
174 Pcimianka Pcim 1:1 KS Chełmek 2021-05-1218:00
175 Orzeł Ryczów 2:2 Sokół Kocmyrzów 2021-05-1218:00
176 Dalin Myślenice 0:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-05-1218:00
177 Słomniczanka Słomniki 1:1 LKS Jawiszowice 2021-05-1218:00
178 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 LKS Rajsko 2021-05-1218:00
179 Beskid Andrychow 0:0 Clepardia Kraków 2021-05-1218:00
180 MKS Trzebinia 1:1 D&R Unia Oświęcim 2021-05-1218:00
kolejka 19:
181 D&R Unia Oświęcim 4:0 LKS Śledziejowice 2021-05-1517:00
182 Clepardia Kraków 3:1 MKS Trzebinia 2021-05-1517:00
183 LKS Rajsko 2:1 Beskid Andrychow 2021-05-1517:00
184 LKS Jawiszowice 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-05-1517:00
185 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Słomniczanka Słomniki 2021-05-1517:00
186 Sokół Kocmyrzów 3:1 Dalin Myślenice 2021-05-1517:00
187 KS Chełmek 1:3 Orzeł Ryczów 2021-05-1517:00
188 Garbarnia II Kraków 2:2 Pcimianka Pcim 2021-05-1517:00
189 MKS Nowa Proszowianka 0:10 Wiślanie Jaśkowice 2021-05-1512:00
190 Puszcza II Niepołomice -

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty