Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2020/2021 > Klasa B1 2020/2021
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Polonia Wilczkowice 6 14 23:9 4 2 0 3 7 6:2 2 1 0 3 7 17:7 2 1 0
2 Juvenia Prandocin 5 13 20:6 4 1 0 3 7 16:5 2 1 0 2 6 4:1 2 0 0
3 Sparta Skrzeszowice 6 12 25:8 4 0 2 3 6 12:1 2 0 1 3 6 13:7 2 0 1
4 Polanowice 6 11 13:7 3 2 1 4 10 13:3 3 1 0 2 1 0:4 0 1 1
5 Agricola Klimontów 4 10 17:6 3 1 0 2 4 10:4 1 1 0 2 6 7:2 2 0 0
6 Niedźwiedź II 6 9 17:18 3 0 3 2 6 11:2 2 0 0 4 3 6:16 1 0 3
7 Novi Narama 6 9 18:17 3 0 3 4 6 12:10 2 0 2 2 3 6:7 1 0 1
8 Zawisza Sulechów 6 9 18:17 3 0 3 2 3 8:6 1 0 1 4 6 10:11 2 0 2
9 Trątnowianka Trątnowice 5 6 18:19 2 0 3 2 3 7:5 1 0 1 3 3 11:14 1 0 2
10 Kosynierzy Łuczyce 6 4 15:28 1 1 4 3 3 9:13 1 0 2 3 1 6:15 0 1 2
11 Olimpia Czaple Wielkie 6 1 9:26 0 1 5 3 0 5:16 0 0 3 3 1 4:10 0 1 2
12 Milenium Radziemice 6 0 3:35 0 0 6 3 0 3:17 0 0 3 3 0 0:18 0 0 3
kolejka 1:
1 Juvenia Prandocin 8:1 Kosynierzy Łuczyce 2020-08-2317:00
2 Polanowice 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-08-2217:00
3 Novi Narama 4:0 Milenium Radziemice 2020-08-2318:00
4 Polonia Wilczkowice 4:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-08-2317:00
5 Sparta Skrzeszowice 3:0 Zawisza Sulechów 2020-08-2217:00
6 Agricola Klimontów 6:0 Niedźwiedź II 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Kosynierzy Łuczyce 5:3 Niedźwiedź II 2020-08-3016:00
8 Zawisza Sulechów 1:4 Agricola Klimontów 2020-08-2917:00
9 Trątnowianka Trątnowice 4:5 Sparta Skrzeszowice 2020-08-3016:00
10 Milenium Radziemice 1:9 Polonia Wilczkowice 2020-08-3015:00
11 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Novi Narama 2020-08-3016:00
12 Juvenia Prandocin 4:0 Polanowice 2020-08-3017:00
kolejka 3:
13 Polanowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-0616:00
14 Novi Narama 1:3 Juvenia Prandocin 2020-09-0617:00
15 Polonia Wilczkowice 2:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-0617:00
16 Sparta Skrzeszowice 9:0 Milenium Radziemice 2020-09-0617:00
17 Agricola Klimontów Trątnowianka Trątnowice 2020-09-0611:00
18 Niedźwiedź II 6:2 Zawisza Sulechów 2020-09-0616:00
kolejka 4:
19 Kosynierzy Łuczyce 1:3 Zawisza Sulechów 2020-09-1216:00
20 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-09-1312:00
21 Milenium Radziemice 1:3 Agricola Klimontów 2020-09-1315:00
22 Olimpia Czaple Wielkie 2:8 Sparta Skrzeszowice 2020-09-1317:00
23 Juvenia Prandocin 4:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-1316:00
24 Polanowice 6:1 Novi Narama 2020-09-1316:00
kolejka 5:
25 Novi Narama 5:3 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-2017:00
26 Polonia Wilczkowice 0:0 Polanowice 2020-09-2016:00
27 Sparta Skrzeszowice 0:1 Juvenia Prandocin 2020-09-2016:00
28 Agricola Klimontów 4:4 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-2011:00
29 Niedźwiedź II 5:0 Milenium Radziemice 2020-09-2016:00
30 Zawisza Sulechów 7:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-1916:00
kolejka 6:
31 Kosynierzy Łuczyce 3:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-2616:00
32 Milenium Radziemice 1:5 Zawisza Sulechów 2020-09-2712:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 2:3 Niedźwiedź II 2020-09-2616:00
34 Juvenia Prandocin Agricola Klimontów 2020-09-2716:00
35 Polanowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-09-2715:00
36 Novi Narama 2:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Polonia Wilczkowice Kosynierzy Łuczyce 2020-10-0416:00
38 Sparta Skrzeszowice Novi Narama 2020-10-0416:00
39 Agricola Klimontów Polanowice 2020-10-0411:00
40 Niedźwiedź II Juvenia Prandocin 2020-10-0414:00
41 Zawisza Sulechów Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-0315:00
42 Trątnowianka Trątnowice Milenium Radziemice 2020-10-0412:00
kolejka 8:
43 Kosynierzy Łuczyce Milenium Radziemice 2020-10-1015:00
44 Olimpia Czaple Wielkie Trątnowianka Trątnowice 2020-10-1115:00
45 Juvenia Prandocin Zawisza Sulechów 2020-10-1115:00
46 Polanowice Niedźwiedź II 2020-10-1015:00
47 Novi Narama Agricola Klimontów 2020-10-1116:00
48 Polonia Wilczkowice Sparta Skrzeszowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Sparta Skrzeszowice Kosynierzy Łuczyce 2020-10-1815:00
50 Agricola Klimontów Polonia Wilczkowice 2020-10-1811:00
51 Niedźwiedź II Novi Narama 2020-10-1814:00
52 Zawisza Sulechów Polanowice 2020-10-1715:00
53 Trątnowianka Trątnowice Juvenia Prandocin 2020-10-1816:00
54 Milenium Radziemice Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-1812:00
kolejka 10:
55 Kosynierzy Łuczyce Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-2415:00
56 Juvenia Prandocin Milenium Radziemice 2020-10-2514:00
57 Polanowice Trątnowianka Trątnowice 2020-10-2514:00
58 Novi Narama Zawisza Sulechów 2020-10-2514:30
59 Polonia Wilczkowice Niedźwiedź II 2020-10-2514:30
60 Sparta Skrzeszowice Agricola Klimontów 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Agricola Klimontów Kosynierzy Łuczyce 2020-11-0811:00
62 Niedźwiedź II Sparta Skrzeszowice 2020-11-0713:30
63 Zawisza Sulechów Polonia Wilczkowice 2020-11-0714:00
64 Trątnowianka Trątnowice Novi Narama 2020-11-0813:00
65 Milenium Radziemice Polanowice 2020-11-0812:00
66 Olimpia Czaple Wielkie Juvenia Prandocin 2020-11-0713:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty