Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > III liga (Rzeszów-Lublin)
Odmłodzona Wisłoka zagrała pierwszy sparing2010-02-03 18:43:00 Miłosz Bieniaszewski

Po sporych perturbacjach piłkarze trzecioligowej Wisłoki wznowili treningi i dzisiaj rozegrali pierwszy mecz kontrolny z Błękitnymi Ropczyce. Nie udało się natomiast zagrać Unii nowa Sarzyna. Na przeszkodzie stanęły oczywiście zbyt obfite opady śniegu.


Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce 0-0

WISŁOKA: Dydo - Kędzior, Pyskaty, Zych, Piłat - Bielatowicz, Rokita, Tułacz, Zięba - Darłak, Barycza oraz Wolak, Kożuch, Fołta, Wyszyński, Czerwiec, Karaś.

Obie drużyny zmierzyły się na bocznym boisku Wisłoki Dębica i grały trzy razy 25 minut. - Cały czas padał śnieg i ciężko było pokazać coś ciekawego. Musieliśmy jednak w końcu zagrać, bo i tak już sporo czasu straciliśmy - powiedział trener Wisłoki Grzegorz Cybroń. W jego zespole zagrało trzech nowych piłkarzy: pochodzący z Tarnowa Sławomir Tułacz, który jest reprezentantem Polski do lat 18 w futsalu, Bartłomiej Darłak z Lechii Sędziszów oraz Hubert Karaś. Ten ostatni jest wychowankiem Igloopolu Dębica, a ostatnio grał w V lidze w Brzeźnicy. Więcej nazwisk jest jednak po stronie strat. Wszystko wskazuje na to, że do Mateusza Rzucidły, Adriana Konrada i Damiana Mądro dołączą kolejni piłkarze, którzy opuszczą Wisłokę. Mirosław Pokrywka jest blisko Gamratu/Czarnych Jasło, Bartosz Zołotar Rzemieślnika Pilzno, a Michał i Mariusz Wolańscy Pogoni Leżajsk. Najlepiej może jednak trafić Mateusz Kantor, który lada dzień ma podpisać kontrakt z Górnikiem Zabrze. Młody reprezentant Polski w niedzielę leci z zabrzanami na obóz do Turcji.

Stal Sanok - MKS Kańczuga 3-0

Gole: Pańko 2, Kowalski.

W kolejnym meczu sparingowym Stal Sanok nie dała żadnych szans drużynie z Kańczugi. Dwa gole dla podopiecznych Piotra Kota zdobył Fabian Pańko, który chyba wraca do formy sprzed kilku sezonów. Sanoczanie mimo wszystko wciąż szukają napastnika, a także obrońcy. - Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych dni - powiedział kierownik Stali Zbigniew Radożycki. Jutro sanoczan czeka kolejny mecz kontrolny w Dukli, a rywalem będzie przebywająca na zgrupowaniu na Podkarpaciu Pogoń Grodzisk Mazowiecki.


Miłosz Bieniaszewski


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty