Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > III liga (Rzeszów-Lublin)
Dwóch piłkarzy z Podkarpacia w kadrze U-182010-02-16 11:54:00 MIŁ

Jak podał Polski Związek Piłki Nożnej na konsultację reprezentacji Polski do lat 18, która odbędzie się w dniach 7-12 marca powołania dostali Piotr Mroziński ze Stali Mielec i piłkarz (jeszcze) Wisłoki Dębica Mateusz Kantor.


Konsultacja połączona będzie z dwumeczem z reprezentacją Belgii, a oba spotkania młodzi Polacy zagrają na wyjeździe. Najpierw 9 marca w Westerlo, a dwa dni później w Tielen. Dla obu zawodników z Podkarpacia są to już kolejne powołania od trenera Michała Globisza, co pozwala sądzić, że na dłużej zagoszczą w jego kadrze.

Mateusz Kantor obecnie przebywa w Turcji na zgrupowaniu Górnika Zabrze i w trakcie marcowej konsultacji będzie już najprawdopodobniej jego piłkarzem. Piotr Mroziński również miał kilka propozycji zmiany przynależności klubowej, ale wszystko wskazuje na to, że wiosnę spędzi jeszcze w mieleckiej Stali. Obok naszych piłkarzy powołania otrzymali m.in. Martin Kompała z Borussi Monchengladbach, Filip Modelski z West Ham United, czy syn wielokrotnego reprezentanta Polski Tomasza Wałdocha, Kamil, który jest zawodnikiem Schalke 04 Gelsenkirchen.


MIŁ


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty