Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2019/2020 > Klasa Okręgowa Kraków II 2019/2020
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Błękitni Modlnica 2 6 10:1 2 0 0 1 3 6:1 1 0 0 1 3 4:0 1 0 0
2 Garbarnia II Kraków 2 6 5:1 2 0 0 1 3 2:0 1 0 0 1 3 3:1 1 0 0
3 Bronowianka Kraków 2 6 7:4 2 0 0 1 3 3:2 1 0 0 1 3 4:2 1 0 0
4 Hutnik II Kraków 2 4 9:5 1 1 0 1 3 7:3 1 0 0 1 1 2:2 0 1 0
5 Wieczysta Kraków 2 4 6:2 1 1 0 1 3 5:1 1 0 0 1 1 1:1 0 1 0
6 AP Kmita Zabierzów 2 3 4:5 1 0 1 1 0 2:4 0 0 1 1 3 2:1 1 0 0
7 Prokocim Kraków 2 3 3:4 1 0 1 1 0 1:3 0 0 1 1 3 2:1 1 0 0
8 Piast Wołowice 2 3 6:10 1 0 1 1 3 5:4 1 0 0 1 0 1:6 0 0 1
9 Kaszowianka Kaszów 2 2 3:3 0 2 0 2 2 3:3 0 2 0 0 0 0:0 0 0 0
10 TS Węgrzce 2 1 3:4 0 1 1 1 0 1:2 0 0 1 1 1 2:2 0 1 0
11 Dąbski Kraków 2 1 3:7 0 1 1 1 1 2:2 0 1 0 1 0 1:5 0 0 1
12 Borek Kraków 2 0 5:7 0 0 2 1 0 1:2 0 0 1 1 0 4:5 0 0 1
13 Wiślanie II Jaśkowice 2 0 5:10 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0 2 0 5:10 0 0 2
14 Nadwiślan Kraków 2 0 0:6 0 0 2 1 0 0:4 0 0 1 1 0 0:2 0 0 1
kolejka 1:
1 Kaszowianka Kaszów 2:2 Hutnik II Kraków 2019-08-1514:00
2 Wieczysta Kraków 5:1 Dąbski Kraków 2019-08-1511:00
3 TS Węgrzce 1:2 Prokocim Kraków 2019-08-1511:00
4 Garbarnia II Kraków 2:0 Nadwiślan Kraków 2019-08-1517:00
5 Błękitni Modlnica 6:1 Piast Wołowice 2019-08-1517:00
6 Borek Kraków 1:2 AP Kmita Zabierzów 2019-08-1517:00
7 Bronowianka Kraków 3:2 Wiślanie II Jaśkowice 2019-08-1511:00
kolejka 2:
8 Hutnik II Kraków 7:3 Wiślanie II Jaśkowice 2019-08-1717:00
9 AP Kmita Zabierzów 2:4 Bronowianka Kraków 2019-08-1817:00
10 Piast Wołowice 5:4 Borek Kraków 2019-08-1816:00
11 Nadwiślan Kraków 0:4 Błękitni Modlnica 2019-08-1717:30
12 Prokocim Kraków 1:3 Garbarnia II Kraków 2019-08-1717:00
13 Dąbski Kraków 2:2 TS Węgrzce 2019-08-1817:00
14 Kaszowianka Kaszów 1:1 Wieczysta Kraków 2019-08-1717:00
kolejka 3:
15 Wieczysta Kraków Hutnik II Kraków 2019-08-2412:00
16 TS Węgrzce Kaszowianka Kaszów 2019-08-2517:30
17 Garbarnia II Kraków Dąbski Kraków 2019-08-2512:00
18 Błękitni Modlnica Prokocim Kraków 2019-08-2417:00
19 Borek Kraków Nadwiślan Kraków 2019-08-2517:00
20 Bronowianka Kraków Piast Wołowice 2019-08-2517:00
21 Wiślanie II Jaśkowice AP Kmita Zabierzów 2019-08-2414:30
kolejka 4:
22 Hutnik II Kraków AP Kmita Zabierzów 2019-09-0117:00
23 Piast Wołowice Wiślanie II Jaśkowice 2019-08-3111:00
24 Nadwiślan Kraków Bronowianka Kraków 2019-09-0417:30
25 Prokocim Kraków Borek Kraków 2019-08-3117:00
26 Dąbski Kraków Błękitni Modlnica 2019-08-3117:00
27 Kaszowianka Kaszów Garbarnia II Kraków 2019-08-3117:00
28 Wieczysta Kraków TS Węgrzce 2019-08-3117:00
kolejka 5:
29 TS Węgrzce Hutnik II Kraków 2019-09-0617:00
30 Garbarnia II Kraków Wieczysta Kraków 2019-09-0811:00
31 Błękitni Modlnica Kaszowianka Kaszów 2019-09-0717:00
32 Borek Kraków Dąbski Kraków 2019-09-0717:00
33 Bronowianka Kraków Prokocim Kraków 2019-09-0817:00
34 Wiślanie II Jaśkowice Nadwiślan Kraków 2019-09-0811:00
35 Piast Wołowice AP Kmita Zabierzów 2019-09-0816:00
kolejka 6:
36 Hutnik II Kraków Piast Wołowice 2019-09-1516:00
37 Nadwiślan Kraków AP Kmita Zabierzów 2019-09-1416:30
38 Prokocim Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2019-09-1411:00
39 Dąbski Kraków Bronowianka Kraków 2019-09-1416:30
40 Kaszowianka Kaszów Borek Kraków 2019-09-1514:00
41 Wieczysta Kraków Błękitni Modlnica 2019-09-1416:30
42 TS Węgrzce Garbarnia II Kraków 2019-09-1411:00
kolejka 7:
43 Garbarnia II Kraków Hutnik II Kraków 2019-09-21
44 Błękitni Modlnica TS Węgrzce 2019-09-21
45 Borek Kraków Wieczysta Kraków 2019-09-2116:00
46 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2019-09-2216:00
47 Wiślanie II Jaśkowice Dąbski Kraków 2019-09-2114:30
48 AP Kmita Zabierzów Prokocim Kraków 2019-09-2116:00
49 Piast Wołowice Nadwiślan Kraków 2019-09-2216:00
kolejka 8:
50 Hutnik II Kraków Nadwiślan Kraków 2019-09-2811:00
51 Prokocim Kraków Piast Wołowice 2019-09-2816:00
52 Dąbski Kraków AP Kmita Zabierzów 2019-09-2816:00
53 Kaszowianka Kaszów Wiślanie II Jaśkowice 2019-09-2914:00
54 Wieczysta Kraków Bronowianka Kraków 2019-09-2816:00
55 TS Węgrzce Borek Kraków 2019-09-2811:00
56 Garbarnia II Kraków Błękitni Modlnica 2019-09-28
kolejka 9:
57 Błękitni Modlnica Hutnik II Kraków 2019-10-0611:00
58 Borek Kraków Garbarnia II Kraków 2019-10-0516:00
59 Bronowianka Kraków TS Węgrzce 2019-10-0515:30
60 Wiślanie II Jaśkowice Wieczysta Kraków 2019-10-0611:00
61 AP Kmita Zabierzów Kaszowianka Kaszów 2019-10-0515:30
62 Piast Wołowice Dąbski Kraków 2019-10-0616:00
63 Nadwiślan Kraków Prokocim Kraków 2019-10-0516:00
kolejka 10:
64 Hutnik II Kraków Prokocim Kraków 2019-10-1315:00
65 Dąbski Kraków Nadwiślan Kraków 2019-10-1215:00
66 Kaszowianka Kaszów Piast Wołowice 2019-10-1314:00
67 Wieczysta Kraków AP Kmita Zabierzów 2019-10-1215:30
68 TS Węgrzce Wiślanie II Jaśkowice 2019-10-1211:00
69 Garbarnia II Kraków Bronowianka Kraków 2019-10-12
70 Błękitni Modlnica Borek Kraków 2019-10-1215:30
kolejka 11:
71 Borek Kraków Hutnik II Kraków 2019-10-1915:00
72 Bronowianka Kraków Błękitni Modlnica 2019-10-1915:00
73 Wiślanie II Jaśkowice Garbarnia II Kraków 2019-10-1911:00
74 AP Kmita Zabierzów TS Węgrzce 2019-10-1915:00
75 Piast Wołowice Wieczysta Kraków 2019-10-2015:30
76 Nadwiślan Kraków Kaszowianka Kaszów 2019-10-1915:30
77 Prokocim Kraków Dąbski Kraków 2019-10-1915:30
kolejka 12:
78 Hutnik II Kraków Dąbski Kraków 2019-10-2714:00
79 Kaszowianka Kaszów Prokocim Kraków 2019-10-2714:00
80 Wieczysta Kraków Nadwiślan Kraków 2019-10-2615:00
81 TS Węgrzce Piast Wołowice 2019-10-2611:00
82 Garbarnia II Kraków AP Kmita Zabierzów 2019-10-2710:00
83 Błękitni Modlnica Wiślanie II Jaśkowice 2019-10-2615:00
84 Borek Kraków Bronowianka Kraków 2019-10-2615:00
kolejka 13:
85 Bronowianka Kraków Hutnik II Kraków 2019-11-0314:00
86 Wiślanie II Jaśkowice Borek Kraków 2019-11-0311:00
87 AP Kmita Zabierzów Błękitni Modlnica 2019-11-0214:00
88 Piast Wołowice Garbarnia II Kraków 2019-11-0314:00
89 Nadwiślan Kraków TS Węgrzce 2019-11-0213:00
90 Prokocim Kraków Wieczysta Kraków 2019-11-0214:00
91 Dąbski Kraków Kaszowianka Kaszów 2019-11-0314:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty