Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2019/2020 > Klasa Okręgowa Kraków I 2019/2020
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 MKS Nowa Proszowianka 13 30 26:7 9 3 1 5 10 11:3 3 1 1 8 20 15:4 6 2 0
2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 13 27 36:18 9 0 4 6 15 19:5 5 0 1 7 12 17:13 4 0 3
3 Przemsza Klucze 13 23 19:12 7 2 4 6 10 8:7 3 1 2 7 13 11:5 4 1 2
4 Prądniczanka Kraków 13 21 34:20 6 3 4 8 16 22:11 5 1 2 5 5 12:9 1 2 2
5 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 13 21 16:12 5 6 2 7 12 11:7 3 3 1 6 9 5:5 2 3 1
6 Zieleńczanka Zielonki 13 19 26:32 6 1 6 6 6 7:17 2 0 4 7 13 19:15 4 1 2
7 Piliczanka Pilica 13 19 21:18 5 4 4 7 7 11:14 2 1 4 6 12 10:4 3 3 0
8 Niedźwiedź Niedźwiedź 13 19 26:22 6 1 6 7 7 11:13 2 1 4 6 12 15:9 4 0 2
9 Grębałowianka Kraków 13 17 14:18 5 2 6 6 7 6:7 2 1 3 7 10 8:11 3 1 3
10 Bolesław Bukowno 13 15 18:19 4 3 6 6 5 6:9 1 2 3 7 10 12:10 3 1 3
11 Pogoń Miechów 13 13 15:19 3 4 6 6 8 6:5 2 2 2 7 5 9:14 1 2 4
12 Orzeł Iwanowice 13 11 19:42 3 2 8 7 8 13:22 2 2 3 6 3 6:20 1 0 5
13 Lot-Balice 13 11 13:26 3 2 8 7 10 9:10 3 1 3 6 1 4:16 0 1 5
14 KS Olkusz 13 8 14:32 1 5 7 7 6 11:16 1 3 3 6 2 3:16 0 2 4
kolejka 1:
1 Bolesław Bukowno 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2019-08-1516:00
2 KS Olkusz 2:3 Grębałowianka Kraków 2019-08-1517:30
3 Piliczanka Pilica 0:3 Przemsza Klucze 2019-08-1517:00
4 Prądniczanka Kraków 4:0 Pogoń Miechów 2019-08-1511:00
5 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-08-1517:00
6 Orzeł Iwanowice 1:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-08-1511:00
7 Lot-Balice 1:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-1517:00
kolejka 2:
8 Zieleńczanka Zielonki 0:5 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-1811:00
9 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:0 Lot-Balice 2019-08-1816:00
10 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 5:1 Orzeł Iwanowice 2019-08-1811:00
11 Pogoń Miechów 1:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-08-1718:00
12 Przemsza Klucze 1:0 Prądniczanka Kraków 2019-08-1817:00
13 Grębałowianka Kraków 0:1 Piliczanka Pilica 2019-08-1817:00
14 Bolesław Bukowno 1:1 KS Olkusz 2019-08-1816:00
kolejka 3:
15 KS Olkusz 0:3 Zieleńczanka Zielonki 2019-08-2411:00
16 Piliczanka Pilica 0:1 Bolesław Bukowno 2019-08-2417:00
17 Prądniczanka Kraków 2:0 Grębałowianka Kraków 2019-08-2417:00
18 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Przemsza Klucze 2019-08-2517:00
19 Orzeł Iwanowice 2:2 Pogoń Miechów 2019-08-2511:00
20 Lot-Balice 1:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-08-2417:00
21 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-2417:00
kolejka 4:
22 Zieleńczanka Zielonki 3:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-08-3117:00
23 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:2 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-3117:00
24 Pogoń Miechów 3:0 Lot-Balice 2019-08-3117:30
25 Przemsza Klucze 4:2 Orzeł Iwanowice 2019-08-3117:00
26 Grębałowianka Kraków 1:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-09-0115:00
27 Prądniczanka Kraków 2:6 Bolesław Bukowno 2019-08-3117:00
28 KS Olkusz 2:2 Piliczanka Pilica 2019-08-3117:00
kolejka 5:
29 Piliczanka Pilica 1:3 Zieleńczanka Zielonki 2019-09-0711:00
30 Prądniczanka Kraków 3:0 KS Olkusz 2019-09-0718:00
31 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:2 Bolesław Bukowno 2019-09-0817:00
32 Orzeł Iwanowice 0:0 Grębałowianka Kraków 2019-09-0811:00
33 Lot-Balice 0:2 Przemsza Klucze 2019-09-0713:00
34 MKS Nowa Proszowianka 2:0 Pogoń Miechów 2019-09-0817:00
35 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-09-0714:00
kolejka 6:
36 Zieleńczanka Zielonki 1:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-09-1416:30
37 Pogoń Miechów 0:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-09-1416:30
38 Przemsza Klucze 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-09-1415:00
39 Grębałowianka Kraków 1:1 Lot-Balice 2019-09-1416:00
40 Bolesław Bukowno 4:0 Orzeł Iwanowice 2019-09-1416:00
41 KS Olkusz 1:5 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-09-1417:00
42 Piliczanka Pilica 2:2 Prądniczanka Kraków 2019-09-1516:00
kolejka 7:
43 Prądniczanka Kraków 5:1 Zieleńczanka Zielonki 2019-09-2117:00
44 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:3 Piliczanka Pilica 2019-09-2117:00
45 Orzeł Iwanowice 3:2 KS Olkusz 2019-09-2217:00
46 Lot-Balice 2:1 Bolesław Bukowno 2019-09-2216:00
47 MKS Nowa Proszowianka 1:0 Grębałowianka Kraków 2019-09-2216:00
48 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Przemsza Klucze 2019-09-2116:00
49 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Pogoń Miechów 2019-09-2117:00
kolejka 8:
50 Zieleńczanka Zielonki 1:5 Pogoń Miechów 2019-09-2816:00
51 Przemsza Klucze 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-09-2816:00
52 Grębałowianka Kraków 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-09-2816:00
53 Bolesław Bukowno 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-09-2816:00
54 KS Olkusz 4:1 Lot-Balice 2019-09-2816:30
55 Piliczanka Pilica 3:1 Orzeł Iwanowice 2019-09-2816:00
56 Prądniczanka Kraków 2:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-09-2817:00
kolejka 9:
57 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 Zieleńczanka Zielonki 2019-10-0615:30
58 Orzeł Iwanowice 2:8 Prądniczanka Kraków 2019-10-0611:00
59 Lot-Balice 0:2 Piliczanka Pilica 2019-10-0515:00
60 MKS Nowa Proszowianka 6:0 KS Olkusz 2019-10-0615:00
61 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Bolesław Bukowno 2019-10-0516:00
62 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 6:0 Grębałowianka Kraków 2019-10-0516:00
63 Pogoń Miechów 0:2 Przemsza Klucze 2019-10-0516:00
kolejka 10:
64 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Przemsza Klucze 2019-10-1215:00
65 Grębałowianka Kraków 2:0 Pogoń Miechów 2019-10-1215:00
66 Bolesław Bukowno 0:5 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-10-1215:00
67 KS Olkusz 1:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-10-1216:00
68 Piliczanka Pilica 2:3 MKS Nowa Proszowianka 2019-10-1315:00
69 Prądniczanka Kraków 4:1 Lot-Balice 2019-10-1218:00
70 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:0 Orzeł Iwanowice 2019-10-1215:30
kolejka 11:
71 Orzeł Iwanowice 2:7 Zieleńczanka Zielonki 2019-10-2011:00
72 Lot-Balice 1:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-10-2015:30
73 MKS Nowa Proszowianka 1:1 Prądniczanka Kraków 2019-10-2015:00
74 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 Piliczanka Pilica 2019-10-1915:00
75 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:0 KS Olkusz 2019-10-1915:00
76 Pogoń Miechów 2:0 Bolesław Bukowno 2019-10-2015:15
77 Przemsza Klucze 0:3 Grębałowianka Kraków 2019-10-1915:00
kolejka 12:
78 Zieleńczanka Zielonki 0:2 Grębałowianka Kraków 2019-10-2615:00
79 Bolesław Bukowno 0:1 Przemsza Klucze 2019-10-2615:00
80 KS Olkusz 1:1 Pogoń Miechów 2019-10-2615:00
81 Piliczanka Pilica 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-10-2711:00
82 Prądniczanka Kraków 0:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-10-2617:00
83 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-10-2615:00
84 Orzeł Iwanowice 3:1 Lot-Balice 2019-10-2711:00
kolejka 13:
85 Lot-Balice 4:1 Zieleńczanka Zielonki 2019-11-0314:00
86 MKS Nowa Proszowianka 1:2 Orzeł Iwanowice 2019-11-0314:00
87 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-11-0214:00
88 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:1 Prądniczanka Kraków 2019-11-0214:00
89 Pogoń Miechów 0:0 Piliczanka Pilica 2019-11-0214:00
90 Przemsza Klucze 0:0 KS Olkusz 2019-11-0214:00
91 Grębałowianka Kraków 2:1 Bolesław Bukowno 2019-11-0213:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty