Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2019/2020 > IV liga zachodnia 2019/2020
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 17 41 50:13 13 2 2 8 24 17:2 8 0 0 9 17 33:11 5 2 2
2 Wiślanie Jaśkowice 17 39 39:16 12 3 2 9 25 27:7 8 1 0 8 14 12:9 4 2 2
3 Wisła II Kraków 17 36 38:20 12 0 5 7 21 19:4 7 0 0 10 15 19:16 5 0 5
4 Pcimianka Pcim 17 35 34:22 11 2 4 9 19 21:11 6 1 2 8 16 13:11 5 1 2
5 Orzeł Ryczów 17 28 32:24 8 4 5 9 15 12:8 5 0 4 8 13 20:16 3 4 1
6 Dalin Myślenice 17 28 38:17 7 7 3 9 14 17:9 3 5 1 8 14 21:8 4 2 2
7 Słomniczanka Słomniki 17 28 28:29 8 4 5 9 16 12:12 5 1 3 8 12 16:17 3 3 2
8 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 17 27 35:32 8 3 6 8 11 14:18 3 2 3 9 16 21:14 5 1 3
9 Beskid Andrychów 17 26 31:22 7 5 5 8 15 23:10 4 3 1 9 11 8:12 3 2 4
10 MKS Trzebinia 17 24 23:19 6 6 5 9 12 15:13 3 3 3 8 12 8:6 3 3 2
11 D&R Unia Oświęcim 17 21 28:31 6 3 8 8 5 8:14 1 2 5 9 16 20:17 5 1 3
12 Clepardia Kraków 17 20 26:40 6 2 9 8 10 18:21 3 1 4 9 10 8:19 3 1 5
13 LKS Rajsko 17 17 24:39 5 2 10 8 11 14:12 3 2 3 9 6 10:27 2 0 7
14 Czarni Staniątki 17 16 21:33 5 1 11 8 9 8:15 3 0 5 9 7 13:18 2 1 6
15 LKS Jawiszowice 17 14 29:51 4 2 11 9 7 16:33 2 1 6 8 7 13:18 2 1 5
16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 11 15:34 2 5 10 8 3 7:17 0 3 5 9 8 8:17 2 2 5
17 Sokół Kocmyrzów 17 11 25:39 3 2 12 10 8 19:23 2 2 6 7 3 6:16 1 0 6
18 Skawinka Skawina 17 10 13:48 3 1 13 9 9 11:22 3 0 6 8 1 2:26 0 1 7
kolejka 1:
1 Wiślanie Jaśkowice 3:2 Wisła II Kraków 2019-08-1015:00
2 Dalin Myślenice 2:0 Sokół Kocmyrzów 2019-08-1017:00
3 Skawinka Skawina 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-08-1117:00
4 Słomniczanka Słomniki 4:1 LKS Rajsko 2019-08-1013:00
5 MKS Trzebinia 2:0 Czarni Staniątki 2019-08-1017:00
6 D&R Unia Oświęcim 1:3 Cracovia II 2019-08-1017:00
7 Orzeł Ryczów 2:1 Clepardia Kraków 2019-08-1117:00
8 LKS Jawiszowice 0:3 Beskid Andrychów 2019-08-1117:00
9 Pcimianka Pcim 2:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-1116:30
kolejka 2:
10 Wisła II Kraków 1:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-1417:30
11 Beskid Andrychów 2:0 Pcimianka Pcim 2019-08-1417:30
12 Clepardia Kraków 2:4 LKS Jawiszowice 2019-08-1511:00
13 Cracovia II 3:0 Orzeł Ryczów 2019-08-1512:00
14 Czarni Staniątki 3:2 D&R Unia Oświęcim 2019-08-1517:00
15 LKS Rajsko 0:0 MKS Trzebinia 2019-08-1517:00
16 Skawinka Skawina 3:2 Słomniczanka Słomniki 2019-08-1517:00
17 Sokół Kocmyrzów 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-08-2117:30
18 Wiślanie Jaśkowice 1:0 Dalin Myślenice 2019-08-1417:30
kolejka 3:
19 Dalin Myślenice 4:2 Wisła II Kraków 2019-08-1717:00
20 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-08-1814:00
21 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów 2019-08-1817:00
22 MKS Trzebinia 2:2 Skawinka Skawina 2019-08-1817:00
23 D&R Unia Oświęcim 4:0 LKS Rajsko 2019-08-1817:30
24 Orzeł Ryczów 1:0 Czarni Staniątki 2019-08-1817:00
25 LKS Jawiszowice 1:10 Cracovia II 2019-08-1817:00
26 Pcimianka Pcim 3:1 Clepardia Kraków 2019-08-1816:30
27 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Beskid Andrychów 2019-08-1817:00
kolejka 4:
28 Wisła II Kraków 4:0 Beskid Andrychów 2019-08-2511:00
29 Clepardia Kraków 3:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-2411:00
30 Cracovia II 3:1 Pcimianka Pcim 2019-08-2412:00
31 Czarni Staniątki 0:3 LKS Jawiszowice 2019-08-2517:00
32 LKS Rajsko 1:4 Orzeł Ryczów 2019-08-2417:00
33 Skawinka Skawina 2:3 D&R Unia Oświęcim 2019-08-2417:00
34 Sokół Kocmyrzów 2:4 MKS Trzebinia 2019-08-2417:00
35 Wiślanie Jaśkowice 3:3 Słomniczanka Słomniki 2019-08-2411:00
36 Dalin Myślenice 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-08-2417:30
kolejka 5:
37 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Wisła II Kraków 2019-08-2817:00
38 Słomniczanka Słomniki 1:6 Dalin Myślenice 2019-08-2817:00
39 MKS Trzebinia 1:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-08-2817:00
40 Sokół Kocmyrzów 2:3 D&R Unia Oświęcim 2019-08-2817:00
41 Orzeł Ryczów 3:0 Skawinka Skawina 2019-08-2817:00
42 LKS Jawiszowice 2:1 LKS Rajsko 2019-08-2817:00
43 Pcimianka Pcim 5:2 Czarni Staniątki 2019-08-2817:30
44 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:6 Cracovia II 2019-08-2817:00
45 Beskid Andrychów 4:1 Clepardia Kraków 2019-08-2817:30
kolejka 6:
46 Wisła II Kraków 3:0 Clepardia Kraków 2019-09-0111:00
47 Cracovia II 1:0 Beskid Andrychów 2019-08-3112:00
48 Czarni Staniątki 0:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-08-3117:00
49 LKS Rajsko 1:3 Pcimianka Pcim 2019-08-3117:00
50 Skawinka Skawina 2:0 LKS Jawiszowice 2019-09-0117:00
51 Sokół Kocmyrzów 3:3 Orzeł Ryczów 2019-09-0111:00
52 Wiślanie Jaśkowice 4:0 D&R Unia Oświęcim 2019-08-3111:00
53 Dalin Myślenice 0:0 MKS Trzebinia 2019-08-3112:00
54 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:3 Słomniczanka Słomniki 2019-09-0116:00
kolejka 7:
55 Słomniczanka Słomniki 3:2 Wisła II Kraków 2019-09-0717:00
56 MKS Trzebinia 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-09-0717:00
57 D&R Unia Oświęcim 0:0 Dalin Myślenice 2019-09-0712:00
58 Orzeł Ryczów 0:2 Wiślanie Jaśkowice 2019-09-0717:00
59 LKS Jawiszowice 4:3 Sokół Kocmyrzów 2019-09-0717:00
60 Pcimianka Pcim 2:0 Skawinka Skawina 2019-09-0811:00
61 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4:2 LKS Rajsko 2019-09-0812:00
62 Beskid Andrychów 3:3 Czarni Staniątki 2019-09-1117:00
63 Clepardia Kraków 1:6 Cracovia II 2019-09-0711:00
kolejka 8:
64 Wisła II Kraków 3:2 Cracovia II 2019-09-1513:00
65 Czarni Staniątki 0:1 Clepardia Kraków 2019-09-1416:00
66 LKS Rajsko 3:0 Beskid Andrychów 2019-09-1417:00
67 Skawinka Skawina 2:6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-09-1417:00
68 Sokół Kocmyrzów 2:3 Pcimianka Pcim 2019-09-1516:00
69 Wiślanie Jaśkowice 2:1 LKS Jawiszowice 2019-09-1317:00
70 Dalin Myślenice 1:2 Orzeł Ryczów 2019-09-1416:00
71 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 D&R Unia Oświęcim 2019-09-1516:00
72 Słomniczanka Słomniki 0:1 MKS Trzebinia 2019-09-1411:00
kolejka 9:
73 MKS Trzebinia 1:3 Wisła II Kraków 2019-09-2116:00
74 D&R Unia Oświęcim 0:0 Słomniczanka Słomniki 2019-09-2212:00
75 Orzeł Ryczów 0:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-09-2116:00
76 LKS Jawiszowice 2:5 Dalin Myślenice 2019-09-2116:30
77 Pcimianka Pcim 0:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-09-2216:30
78 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:0 Sokół Kocmyrzów 2019-09-2211:00
79 Beskid Andrychów 5:0 Skawinka Skawina 2019-09-2116:00
80 Clepardia Kraków 3:1 LKS Rajsko 2019-09-2111:00
81 Cracovia II 2:0 Czarni Staniątki 2019-09-2116:30
kolejka 10:
82 Wisła II Kraków 3:2 Czarni Staniątki 2019-09-2911:00
83 LKS Rajsko 2:2 Cracovia II 2019-09-2816:00
84 Skawinka Skawina 1:2 Clepardia Kraków 2019-09-2816:00
85 Sokół Kocmyrzów 0:0 Beskid Andrychów 2019-09-2816:00
86 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-09-2811:00
87 Dalin Myślenice 0:0 Pcimianka Pcim 2019-09-2816:00
88 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 LKS Jawiszowice 2019-09-2913:00
89 Słomniczanka Słomniki 1:1 Orzeł Ryczów 2019-09-2816:00
90 MKS Trzebinia 2:1 D&R Unia Oświęcim 2019-09-2811:00
kolejka 11:
91 D&R Unia Oświęcim 0:3 Wisła II Kraków 2019-10-0515:30
92 Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia 2019-10-0615:30
93 LKS Jawiszowice 3:4 Słomniczanka Słomniki 2019-10-0515:30
94 Pcimianka Pcim 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-10-0615:30
95 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:2 Dalin Myślenice 2019-10-0515:30
96 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice 2019-10-0515:30
97 Clepardia Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów 2019-10-0511:00
98 Cracovia II 3:0 Skawinka Skawina 2019-10-0612:00
99 Czarni Staniątki 0:1 LKS Rajsko 2019-10-0615:00
kolejka 12:
100 Wisła II Kraków 2:0 LKS Rajsko 2019-10-1311:00
101 Skawinka Skawina 0:3 Czarni Staniątki 2019-10-1215:00
102 Sokół Kocmyrzów 1:3 Cracovia II 2019-10-1211:00
103 Wiślanie Jaśkowice 5:0 Clepardia Kraków 2019-10-1211:00
104 Dalin Myślenice 2:2 Beskid Andrychów 2019-10-1215:00
105 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-10-1213:00
106 Słomniczanka Słomniki 0:1 Pcimianka Pcim 2019-10-1215:00
107 MKS Trzebinia 5:1 LKS Jawiszowice 2019-10-1211:00
108 D&R Unia Oświęcim 2:5 Orzeł Ryczów 2019-10-1215:00
kolejka 13:
109 Orzeł Ryczów 0:1 Wisła II Kraków 2019-10-2015:00
110 LKS Jawiszowice 2:2 D&R Unia Oświęcim 2019-10-1915:00
111 Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia 2019-10-2015:30
112 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 Słomniczanka Słomniki 2019-10-1915:00
113 Beskid Andrychów 4:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-10-1911:00
114 Clepardia Kraków 2:1 Dalin Myślenice 2019-10-1911:00
115 Cracovia II 2:1 Wiślanie Jaśkowice 2019-10-2012:00
116 Czarni Staniątki 2:0 Sokół Kocmyrzów 2019-10-2011:00
117 LKS Rajsko 4:0 Skawinka Skawina 2019-10-1915:00
kolejka 14:
118 Wisła II Kraków 3:0 Skawinka Skawina 2019-10-2711:00
119 Sokół Kocmyrzów 3:4 LKS Rajsko 2019-10-2615:00
120 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Czarni Staniątki 2019-10-2611:00
121 Dalin Myślenice 1:1 Cracovia II 2019-10-2615:00
122 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Clepardia Kraków 2019-10-2714:00
123 Słomniczanka Słomniki 1:0 Beskid Andrychów 2019-10-2615:00
124 MKS Trzebinia 0:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-10-2615:00
125 D&R Unia Oświęcim 1:2 Pcimianka Pcim 2019-10-2615:00
126 Orzeł Ryczów 3:1 LKS Jawiszowice 2019-10-2714:00
kolejka 15:
127 LKS Jawiszowice 0:2 Wisła II Kraków 2019-11-0214:00
128 Pcimianka Pcim 3:3 Orzeł Ryczów 2019-11-0314:00
129 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:3 D&R Unia Oświęcim 2019-11-0312:00
130 Beskid Andrychów 1:1 MKS Trzebinia 2019-11-0214:00
131 Clepardia Kraków 2:3 Słomniczanka Słomniki 2019-11-0211:00
132 Cracovia II 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-11-0212:00
133 Czarni Staniątki 0:4 Dalin Myślenice 2019-11-0313:00
134 LKS Rajsko 0:3 Wiślanie Jaśkowice 2019-11-0214:00
135 Skawinka Skawina 0:3 Sokół Kocmyrzów 2019-11-0314:00
kolejka 16:
136 Sokół Kocmyrzów 2:0 Wisła II Kraków 2019-11-0913:30
137 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Skawinka Skawina 2019-11-0911:00
138 Dalin Myślenice 5:0 LKS Rajsko 2019-11-0911:00
139 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:2 Czarni Staniątki 2019-11-1013:30
140 Słomniczanka Słomniki 1:0 Cracovia II 2019-11-0913:00
141 MKS Trzebinia 0:1 Clepardia Kraków 2019-11-0911:00
142 D&R Unia Oświęcim 0:1 Beskid Andrychów 2019-11-0913:00
143 Orzeł Ryczów 3:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2019-11-1011:00
144 LKS Jawiszowice 2:3 Pcimianka Pcim 2019-11-0913:30
kolejka 17:
145 Pcimianka Pcim 2:1 Wisła II Kraków 2019-11-1713:30
146 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:2 LKS Jawiszowice 2019-11-1712:00
147 Beskid Andrychów 2:2 Orzeł Ryczów 2019-11-1611:00
148 Clepardia Kraków 1:3 D&R Unia Oświęcim 2019-11-1611:00
149 Cracovia II 2:0 MKS Trzebinia 2019-11-1612:00
150 Czarni Staniątki 3:0 Słomniczanka Słomniki 2019-11-1612:00
151 LKS Rajsko 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2019-11-1613:00
152 Skawinka Skawina 0:3 Dalin Myślenice 2019-11-1713:30
153 Sokół Kocmyrzów 3:0 Wiślanie Jaśkowice 2019-11-1613:30
kolejka 18:
1 Wisła II Kraków Wiślanie Jaśkowice 2020-03-14
2 Sokół Kocmyrzów Dalin Myślenice 2020-03-14
3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Skawinka Skawina 2020-03-14
4 LKS Rajsko Słomniczanka Słomniki 2020-03-14
5 Czarni Staniątki MKS Trzebinia 2020-03-14
6 Cracovia II D&R Unia Oświęcim 2020-03-14
7 Clepardia Kraków Orzeł Ryczów 2020-03-14
8 Beskid Andrychów LKS Jawiszowice 2020-03-14
9 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Pcimianka Pcim 2020-03-14
kolejka 19:
10 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Wisła II Kraków 2020-03-21
11 Pcimianka Pcim Beskid Andrychów 2020-03-2215:00
12 LKS Jawiszowice Clepardia Kraków 2020-03-21
13 Orzeł Ryczów Cracovia II 2020-03-21
14 D&R Unia Oświęcim Czarni Staniątki 2020-03-21
15 MKS Trzebinia LKS Rajsko 2020-03-21
16 Słomniczanka Słomniki Skawinka Skawina 2020-03-21
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Sokół Kocmyrzów 2020-03-21
18 Dalin Myślenice Wiślanie Jaśkowice 2020-03-21
kolejka 20:
19 Wisła II Kraków Dalin Myślenice 2020-03-28
20 Wiślanie Jaśkowice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-03-28
21 Sokół Kocmyrzów Słomniczanka Słomniki 2020-03-28
22 Skawinka Skawina MKS Trzebinia 2020-03-28
23 LKS Rajsko D&R Unia Oświęcim 2020-03-28
24 Czarni Staniątki Orzeł Ryczów 2020-03-28
25 Cracovia II LKS Jawiszowice 2020-03-28
26 Clepardia Kraków Pcimianka Pcim 2020-03-28
27 Beskid Andrychów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-03-28
kolejka 21:
28 Beskid Andrychów Wisła II Kraków 2020-04-04
29 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Clepardia Kraków 2020-04-04
30 Pcimianka Pcim Cracovia II 2020-04-0516:30
31 LKS Jawiszowice Czarni Staniątki 2020-04-04
32 Orzeł Ryczów LKS Rajsko 2020-04-04
33 D&R Unia Oświęcim Skawinka Skawina 2020-04-04
34 MKS Trzebinia Sokół Kocmyrzów 2020-04-04
35 Słomniczanka Słomniki Wiślanie Jaśkowice 2020-04-04
36 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Dalin Myślenice 2020-04-04
kolejka 22:
37 Wisła II Kraków Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-04-11
38 Dalin Myślenice Słomniczanka Słomniki 2020-04-11
39 Wiślanie Jaśkowice MKS Trzebinia 2020-04-11
40 D&R Unia Oświęcim Sokół Kocmyrzów 2020-04-11
41 Skawinka Skawina Orzeł Ryczów 2020-04-11
42 LKS Rajsko LKS Jawiszowice 2020-04-11
43 Czarni Staniątki Pcimianka Pcim 2020-04-11
44 Cracovia II Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-04-11
45 Clepardia Kraków Beskid Andrychów 2020-04-11
kolejka 23:
46 Clepardia Kraków Wisła II Kraków 2020-04-18
47 Beskid Andrychów Cracovia II 2020-04-18
48 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Czarni Staniątki 2020-04-18
49 Pcimianka Pcim LKS Rajsko 2020-04-1916:30
50 LKS Jawiszowice Skawinka Skawina 2020-04-18
51 Orzeł Ryczów Sokół Kocmyrzów 2020-04-18
52 D&R Unia Oświęcim Wiślanie Jaśkowice 2020-04-18
53 MKS Trzebinia Dalin Myślenice 2020-04-18
54 Słomniczanka Słomniki Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-04-18
kolejka 24:
55 Wisła II Kraków Słomniczanka Słomniki 2020-04-25
56 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie MKS Trzebinia 2020-04-25
57 Dalin Myślenice D&R Unia Oświęcim 2020-04-25
58 Wiślanie Jaśkowice Orzeł Ryczów 2020-04-25
59 Sokół Kocmyrzów LKS Jawiszowice 2020-04-25
60 Skawinka Skawina Pcimianka Pcim 2020-04-25
61 LKS Rajsko Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-04-25
62 Czarni Staniątki Beskid Andrychów 2020-04-25
63 Cracovia II Clepardia Kraków 2020-04-25
kolejka 25:
64 Cracovia II Wisła II Kraków 2020-05-02
65 Clepardia Kraków Czarni Staniątki 2020-05-02
66 Beskid Andrychów LKS Rajsko 2020-05-02
67 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Skawinka Skawina 2020-05-02
68 Pcimianka Pcim Sokół Kocmyrzów 2020-05-0316:30
69 LKS Jawiszowice Wiślanie Jaśkowice 2020-05-02
70 Orzeł Ryczów Dalin Myślenice 2020-05-02
71 D&R Unia Oświęcim Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-05-02
72 MKS Trzebinia Słomniczanka Słomniki 2020-05-02
kolejka 26:
73 Wisła II Kraków MKS Trzebinia 2020-05-09
74 Słomniczanka Słomniki D&R Unia Oświęcim 2020-05-09
75 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Orzeł Ryczów 2020-05-09
76 Dalin Myślenice LKS Jawiszowice 2020-05-09
77 Wiślanie Jaśkowice Pcimianka Pcim 2020-05-09
78 Sokół Kocmyrzów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-05-09
79 Skawinka Skawina Beskid Andrychów 2020-05-09
80 LKS Rajsko Clepardia Kraków 2020-05-09
81 Czarni Staniątki Cracovia II 2020-05-09
kolejka 27:
82 Czarni Staniątki Wisła II Kraków 2020-05-13
83 Cracovia II LKS Rajsko 2020-05-13
84 Clepardia Kraków Skawinka Skawina 2020-05-13
85 Beskid Andrychów Sokół Kocmyrzów 2020-05-13
86 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Wiślanie Jaśkowice 2020-05-13
87 Pcimianka Pcim Dalin Myślenice 2020-05-1317:30
88 LKS Jawiszowice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-05-13
89 Orzeł Ryczów Słomniczanka Słomniki 2020-05-13
90 D&R Unia Oświęcim MKS Trzebinia 2020-05-13
kolejka 28:
91 Wisła II Kraków D&R Unia Oświęcim 2020-05-16
92 MKS Trzebinia Orzeł Ryczów 2020-05-16
93 Słomniczanka Słomniki LKS Jawiszowice 2020-05-16
94 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Pcimianka Pcim 2020-05-16
95 Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-05-16
96 Wiślanie Jaśkowice Beskid Andrychów 2020-05-16
97 Sokół Kocmyrzów Clepardia Kraków 2020-05-16
98 Skawinka Skawina Cracovia II 2020-05-16
99 LKS Rajsko Czarni Staniątki 2020-05-16
kolejka 29:
100 LKS Rajsko Wisła II Kraków 2020-05-23
101 Czarni Staniątki Skawinka Skawina 2020-05-23
102 Cracovia II Sokół Kocmyrzów 2020-05-23
103 Clepardia Kraków Wiślanie Jaśkowice 2020-05-23
104 Beskid Andrychów Dalin Myślenice 2020-05-23
105 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-05-23
106 Pcimianka Pcim Słomniczanka Słomniki 2020-05-2416:30
107 LKS Jawiszowice MKS Trzebinia 2020-05-23
108 Orzeł Ryczów D&R Unia Oświęcim 2020-05-23
kolejka 30:
109 Wisła II Kraków Orzeł Ryczów 2020-05-30
110 D&R Unia Oświęcim LKS Jawiszowice 2020-05-30
111 MKS Trzebinia Pcimianka Pcim 2020-05-30
112 Słomniczanka Słomniki Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-05-30
113 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Beskid Andrychów 2020-05-30
114 Dalin Myślenice Clepardia Kraków 2020-05-30
115 Wiślanie Jaśkowice Cracovia II 2020-05-30
116 Sokół Kocmyrzów Czarni Staniątki 2020-05-30
117 Skawinka Skawina LKS Rajsko 2020-05-30
kolejka 31:
118 Skawinka Skawina Wisła II Kraków 2020-06-03
119 LKS Rajsko Sokół Kocmyrzów 2020-06-03
120 Czarni Staniątki Wiślanie Jaśkowice 2020-06-03
121 Cracovia II Dalin Myślenice 2020-06-03
122 Clepardia Kraków Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-06-03
123 Beskid Andrychów Słomniczanka Słomniki 2020-06-03
124 Orzeł Piaski Wielkie Kraków MKS Trzebinia 2020-06-03
125 Pcimianka Pcim D&R Unia Oświęcim 2020-06-0317:30
126 LKS Jawiszowice Orzeł Ryczów 2020-06-03
kolejka 32:
127 Wisła II Kraków LKS Jawiszowice 2020-06-06
128 Orzeł Ryczów Pcimianka Pcim 2020-06-06
129 D&R Unia Oświęcim Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-06-06
130 MKS Trzebinia Beskid Andrychów 2020-06-06
131 Słomniczanka Słomniki Clepardia Kraków 2020-06-06
132 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Cracovia II 2020-06-06
133 Dalin Myślenice Czarni Staniątki 2020-06-06
134 Wiślanie Jaśkowice LKS Rajsko 2020-06-06
135 Sokół Kocmyrzów Skawinka Skawina 2020-06-06
kolejka 33:
136 Wisła II Kraków Sokół Kocmyrzów 2020-06-13
137 Skawinka Skawina Wiślanie Jaśkowice 2020-06-13
138 LKS Rajsko Dalin Myślenice 2020-06-13
139 Czarni Staniątki Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-06-13
140 Cracovia II Słomniczanka Słomniki 2020-06-13
141 Clepardia Kraków MKS Trzebinia 2020-06-13
142 Beskid Andrychów D&R Unia Oświęcim 2020-06-13
143 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Orzeł Ryczów 2020-06-13
144 Pcimianka Pcim LKS Jawiszowice 2020-06-1416:30
kolejka 34:
145 Wisła II Kraków Pcimianka Pcim 2020-06-2017:00
146 LKS Jawiszowice Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-06-2017:00
147 Orzeł Ryczów Beskid Andrychów 2020-06-2017:00
148 D&R Unia Oświęcim Clepardia Kraków 2020-06-2017:00
149 MKS Trzebinia Cracovia II 2020-06-2017:00
150 Słomniczanka Słomniki Czarni Staniątki 2020-06-2017:00
151 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Rajsko 2020-06-2017:00
152 Dalin Myślenice Skawinka Skawina 2020-06-2017:00
153 Wiślanie Jaśkowice Sokół Kocmyrzów 2020-06-2017:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty