Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2019/2020 > Klasa Okręgowa Kraków III 2019/2020
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Śledziejowice Śledziejowice 1 3 5:0 1 0 0 1 3 5:0 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Wiarusy Igołomia 1 3 4:2 1 0 0 1 3 4:2 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Targowianka Targowisko 1 3 3:1 1 0 0 1 3 3:1 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Radziszowianka Radziszów 1 3 3:1 1 0 0 1 3 3:1 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Wiślanka Grabie 1 3 2:0 1 0 0 1 3 2:0 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Gdovia Gdów 1 3 3:2 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 3 3:2 1 0 0
7 Raba Dobczyce 1 1 0:0 0 1 0 1 1 0:0 0 1 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Pasternik Ochojno 1 1 0:0 0 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 1 0:0 0 1 0
9 Tempo Rzeszotary 1 0 2:3 0 0 1 1 0 2:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0
10 Dziecanovia Dziekanowice 1 0 2:4 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 2:4 0 0 1
11 Orzeł Myślenice 1 0 1:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 1:3 0 0 1
12 Górnik Wieliczka 1 0 1:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 1:3 0 0 1
13 BŁĘKITNI BODZANÓW 1 0 0:2 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:2 0 0 1
14 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1 0 0:5 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:5 0 0 1
kolejka 1:
1 Wiślanka Grabie 2:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-08-1817:30
2 Wiarusy Igołomia 4:2 Dziecanovia Dziekanowice 2019-08-1816:30
3 Tempo Rzeszotary 2:3 Gdovia Gdów 2019-08-1717:00
4 Targowianka Targowisko 3:1 Górnik Wieliczka 2019-08-1811:30
5 Śledziejowice Śledziejowice 5:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-08-1717:30
6 Radziszowianka Radziszów 3:1 Orzeł Myślenice 2019-08-1717:30
7 Raba Dobczyce 0:0 Pasternik Ochojno 2019-08-1717:00
kolejka 2:
8 BŁĘKITNI BODZANÓW Pasternik Ochojno 2019-08-2516:00
9 Orzeł Myślenice Raba Dobczyce 2019-08-2517:00
10 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Radziszowianka Radziszów 2019-08-2417:00
11 Górnik Wieliczka Śledziejowice Śledziejowice 2019-08-2417:00
12 Gdovia Gdów Targowianka Targowisko 2019-08-2517:00
13 Dziecanovia Dziekanowice Tempo Rzeszotary 2019-08-2517:00
14 Wiślanka Grabie Wiarusy Igołomia 2019-08-2417:00
kolejka 3:
15 Wiarusy Igołomia BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-0116:00
16 Tempo Rzeszotary Wiślanka Grabie 2019-08-3117:00
17 Targowianka Targowisko Dziecanovia Dziekanowice 2019-09-0117:00
18 Śledziejowice Śledziejowice Gdovia Gdów 2019-08-3117:00
19 Radziszowianka Radziszów Górnik Wieliczka 2019-09-0116:00
20 Raba Dobczyce JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-08-3117:00
21 Pasternik Ochojno Orzeł Myślenice 2019-09-0116:00
kolejka 4:
22 Orzeł Myślenice BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-0717:00
23 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Pasternik Ochojno 2019-09-0816:00
24 Górnik Wieliczka Raba Dobczyce 2019-09-0717:00
25 Gdovia Gdów Radziszowianka Radziszów 2019-09-0816:00
26 Dziecanovia Dziekanowice Śledziejowice Śledziejowice 2019-09-0816:30
27 Wiślanka Grabie Targowianka Targowisko 2019-09-0717:00
28 Wiarusy Igołomia Tempo Rzeszotary 2019-09-0717:00
kolejka 5:
29 Tempo Rzeszotary BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-1417:00
30 Targowianka Targowisko Wiarusy Igołomia 2019-09-1516:00
31 Śledziejowice Śledziejowice Wiślanka Grabie 2019-09-1416:00
32 Radziszowianka Radziszów Dziecanovia Dziekanowice 2019-09-1516:00
33 Raba Dobczyce Gdovia Gdów 2019-09-1417:00
34 Pasternik Ochojno Górnik Wieliczka 2019-09-1516:00
35 Orzeł Myślenice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-09-1417:00
kolejka 6:
36 BŁĘKITNI BODZANÓW JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-09-2117:00
37 Górnik Wieliczka Orzeł Myślenice 2019-09-2116:00
38 Gdovia Gdów Pasternik Ochojno 2019-09-2216:00
39 Dziecanovia Dziekanowice Raba Dobczyce 2019-09-2116:30
40 Wiślanka Grabie Radziszowianka Radziszów 2019-09-2117:00
41 Wiarusy Igołomia Śledziejowice Śledziejowice 2019-09-2216:00
42 Tempo Rzeszotary Targowianka Targowisko 2019-09-2117:00
kolejka 7:
43 Targowianka Targowisko BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-2916:30
44 Śledziejowice Śledziejowice Tempo Rzeszotary 2019-09-2816:30
45 Radziszowianka Radziszów Wiarusy Igołomia 2019-09-2816:00
46 Raba Dobczyce Wiślanka Grabie 2019-09-2816:00
47 Pasternik Ochojno Dziecanovia Dziekanowice 2019-09-2916:00
48 Orzeł Myślenice Gdovia Gdów 2019-09-2816:30
49 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Górnik Wieliczka 2019-09-2816:00
kolejka 8:
50 BŁĘKITNI BODZANÓW Górnik Wieliczka 2019-10-0516:00
51 Gdovia Gdów JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-10-0615:00
52 Dziecanovia Dziekanowice Orzeł Myślenice 2019-10-0516:00
53 Wiślanka Grabie Pasternik Ochojno 2019-10-0516:00
54 Wiarusy Igołomia Raba Dobczyce 2019-10-0616:00
55 Tempo Rzeszotary Radziszowianka Radziszów 2019-10-0516:00
56 Targowianka Targowisko Śledziejowice Śledziejowice 2019-10-0616:00
kolejka 9:
57 Śledziejowice Śledziejowice BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-10-1215:30
58 Radziszowianka Radziszów Targowianka Targowisko 2019-10-1315:00
59 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary 2019-10-1215:30
60 Pasternik Ochojno Wiarusy Igołomia 2019-10-1315:00
61 Orzeł Myślenice Wiślanka Grabie 2019-10-1215:30
62 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Dziecanovia Dziekanowice 2019-10-1215:00
63 Górnik Wieliczka Gdovia Gdów 2019-10-1215:00
kolejka 10:
64 BŁĘKITNI BODZANÓW Gdovia Gdów 2019-10-1915:00
65 Dziecanovia Dziekanowice Górnik Wieliczka 2019-10-1915:00
66 Wiślanka Grabie JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-10-2015:00
67 Wiarusy Igołomia Orzeł Myślenice 2019-10-1915:30
68 Tempo Rzeszotary Pasternik Ochojno 2019-10-1915:00
69 Targowianka Targowisko Raba Dobczyce 2019-10-2015:00
70 Śledziejowice Śledziejowice Radziszowianka Radziszów 2019-10-1915:00
kolejka 11:
71 Radziszowianka Radziszów BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-10-2714:00
72 Raba Dobczyce Śledziejowice Śledziejowice 2019-10-2615:00
73 Pasternik Ochojno Targowianka Targowisko 2019-10-2714:00
74 Orzeł Myślenice Tempo Rzeszotary 2019-10-2615:00
75 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wiarusy Igołomia 2019-10-2615:00
76 Górnik Wieliczka Wiślanka Grabie 2019-10-2614:00
77 Gdovia Gdów Dziecanovia Dziekanowice 2019-10-2714:00
kolejka 12:
78 BŁĘKITNI BODZANÓW Dziecanovia Dziekanowice 2019-11-0314:00
79 Wiślanka Grabie Gdovia Gdów 2019-11-0313:00
80 Wiarusy Igołomia Górnik Wieliczka 2019-11-0314:00
81 Tempo Rzeszotary JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-11-0214:00
82 Targowianka Targowisko Orzeł Myślenice 2019-11-0314:00
83 Śledziejowice Śledziejowice Pasternik Ochojno 2019-11-0214:00
84 Radziszowianka Radziszów Raba Dobczyce 2019-11-0214:00
kolejka 13:
85 Raba Dobczyce BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-11-0913:30
86 Pasternik Ochojno Radziszowianka Radziszów 2019-11-1014:00
87 Orzeł Myślenice Śledziejowice Śledziejowice 2019-11-0914:00
88 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Targowianka Targowisko 2019-11-0914:00
89 Górnik Wieliczka Tempo Rzeszotary 2019-11-0813:00
90 Gdovia Gdów Wiarusy Igołomia 2019-11-1013:00
91 Dziecanovia Dziekanowice Wiślanka Grabie 2019-11-0914:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty