Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Inne > Sporty motorowe
Oko w oko z Mistrzem – Kajetan Kajetanowicz spotka się ze swoimi fanami już 28 stycznia w Wieliczce2023-01-23 21:33:00

Już 28 stycznia spotkanie w wielickiej Mediatece, którego nie może przegapić żaden fan rajdów samochodowych. Będzie to zorganizowany dla kibiców dzień z Kajetanem Kajetanowiczem, najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym w Polsce. Czeka nas ogrom atrakcji w strefie ORLEN Rally Team, po którym część oficjalną i spotkanie w sali kinowej poprowadzą Mariusz Süss, Beata Bublewicz i Wojciech Majewski. 


W trakcie rajdowego sezonu Kajetan Kajetanowicz startujący w rundach Rajdowych Mistrzostw Świata rzadko ma okazję widzieć się z polskimi fanami. Dlatego spotkanie w wielickiej Mediatece z pewnością ucieszy niejednego kibica, a drugiego Wicemistrza Świata WRC2, jak sam zapewnia, naładuje energią potrzebną do walki w tegorocznych zmaganiach. 


– W sobotę, 28 stycznia spotkam się z moimi kibicami w Wieliczce. Dla mnie będzie to z pewnością motywacyjne spotkanie. Rozmowy z moimi fanami zawsze dawały mi dodatkową energię, szczególnie teraz, gdy przed pełnym wyzwań sezonem WRC moje „baterie” muszą być dobrze naładowane. Dla naszych kibiców będzie to, mam nadzieję, spotkanie pełne wrażeń. Wraz z całym zespołem przygotowaliśmy wiele atrakcji: będą moje samochody rajdowe, będziemy malować „malucha”, czyli Fiata 126p, będzie oczywiście czas na autografy i wspólne zdjęcia. Odpowiem też na pytania, nawet te trudne. Do zobaczenia wkrótce! Nie mogę się już doczekać – zapowiada Kajetan Kajetanowicz. 


Spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny i komentator Mariusz Süss. Rozmowę z rajdowym Mistrzem przeprowadzą Beata Bublewicz, działaczka społeczna, córka Mariana Bublewicza oraz dziennikarz motorsportowy, Wojciech Majewski. Przewidziano także czas na pytania od publiczności. 


Głównym organizatorem spotkania z Kajetanem Kajetanowiczem jest Andrzej Garycki, pomysłodawca wielickiego Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce oraz Wielickie Centrum Kultury, a także Grupa 126Evolution, które zapewni wyjątkową atrakcję dla dzieci – malowanie Fiata126p. 


W strefie ORLEN Rally Team, do której zespół Kajetana Kajetanowicza oraz organizatorzy zapraszają od godziny 15:00, eksponowane będą samochody rajdowe Subaru Impreza, którymi rajdowy Mistrz trenuje obecnie do startów w Mistrzostwach Świata WRC. Wśród nich także egzemplarz, którym ustronianin trzykrotnie z rzędu zdobywał tytuł Rajdowego Mistrza Polski. 

Sobotnie spotkanie będzie gratką dla wszystkich fanów Kajetana Kajetanowicza, a przy okazji ciekawym eventem dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie Kajetana Kajetanowicza z fanami

Data: 28 stycznia 2023, sobota

Miejsce: Wieliczka, Kino Wielicka Mediateka, plac prof. Mieczysława Skulimowskiego 3

Ramowy pogram wydarzenia:

15.00-17.00 - Strefa serwisowa ORLEN Rally Team 

• samochody rajdowe Subaru Impreza TSI, pamiątkowe zdjęcia, rozmowy z Kajto i członkami zespołu, rajdowe gadżety

• ekspozycja Fiatów 126p oraz malowanie "malucha" przez dzieci - atrakcję zapewnia 126Evolution

• wóz strażacki

• ratownik lotniczego pogotowia ratunkowego i instruktaż pierwszej pomocy

• wystawa zdjęć z rajdowych rywalizacji Kajetana Kajetanowicza i drobny poczęstunek

17:00-19:00 - Spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem w kinie Mediateka

• rozmowa prowadzona przez Beatę Bublewicz i Wojciecha Majewskiego 

• pytania od publiczności 

• pamiątkowe zdjęcia, autografy


Organizatorzy: Kino Wielicka Mediateka, Solne Miasto Sp. z o.o.

Partnerzy: Miasto i Gmina Wieliczka, Wielickie Centrum Kultury, Kopalnia Soli Wieliczka, 126Evolution, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Starty Kajetana Kajetanowicza wspierają strategiczny partner ORLEN Rally Team – PKN ORLEN, a także partner techniczny Delphi Technologies, Pirelli, Grupa Sikora oraz SJS Driving Experience.


Informacja prasowa


oko_w_oko_z_mistrzem_.jpg
oko_w_oko_z_mistrzem_ (2).jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty