Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Limanowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 JORDAN JORDANÓW 16 37 68:28 12 1 3 8 18 35:18 6 0 2 8 19 33:10 6 1 1
2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 16 36 44:20 11 3 2 7 15 20:10 5 0 2 9 21 24:10 6 3 0
3 HURAGAN WAKSMUND 16 31 39:19 9 4 3 8 15 17:8 4 3 1 8 16 22:11 5 1 2
4 ORKAN RABA WYŻNA 16 28 42:27 9 1 6 8 19 23:9 6 1 1 8 9 19:18 3 0 5
5 WIATR LUDŹMIERZ 16 28 29:35 9 1 6 8 15 15:13 5 0 3 8 13 14:22 4 1 3
6 TURBACZ MSZANA DOLNA 16 25 36:29 8 1 7 8 12 18:19 4 0 4 8 13 18:10 4 1 3
7 AKS UJANOWICE 16 25 34:27 8 1 7 8 16 25:15 5 1 2 8 9 9:12 3 0 5
8 LUBAŃ TYLMANOWA 16 25 47:45 7 4 5 8 10 22:23 3 1 4 8 15 25:22 4 3 1
9 KROKUS PRZYSZOWA 16 21 21:29 6 3 7 8 10 9:16 3 1 4 8 11 12:13 3 2 3
10 PŁOMIEŃ LIMANOWA 16 20 35:39 6 2 8 9 11 20:18 3 2 4 7 9 15:21 3 0 4
11 JODŁOWNIK 16 17 31:43 5 2 9 8 14 16:11 4 2 2 8 3 15:32 1 0 7
12 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 16 15 34:41 5 0 11 8 9 20:18 3 0 5 8 6 14:23 2 0 6
13 GORCE KAMIENICA 16 13 27:41 3 4 9 8 6 16:17 1 3 4 8 7 11:24 2 1 5
14 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 16 1 10:74 0 1 15 8 0 7:39 0 0 8 8 1 3:35 0 1 7
kolejka 1:
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2:1 HURAGAN WAKSMUND 2023-08-1211:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 3:1 JODŁOWNIK 2023-08-1211:00
JORDAN JORDANÓW 5:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-11-1113:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:3 LUBAŃ TYLMANOWA 2023-08-1218:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2:3 (0:2) AKS UJANOWICE 2023-08-1216:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:0 ORKAN RABA WYŻNA 2023-08-1215:00
WIATR LUDŹMIERZ 3:0 GORCE KAMIENICA 2023-08-1210:00
kolejka 2:
HURAGAN WAKSMUND 1:1 (0:0) TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-08-1517:00
KROKUS PRZYSZOWA 4:1 (2:0) PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-11-1112:00
ORKAN RABA WYŻNA 2:0 AKS UJANOWICE 2023-08-1518:00
GORCE KAMIENICA 1:4 (0:2) JORDAN JORDANÓW 2023-08-1516:00
LUBAŃ TYLMANOWA 6:1 (4:0) WIATR LUDŹMIERZ 2023-08-1517:00
JODŁOWNIK 2:0 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-08-1517:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 0:5 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-08-1511:00
kolejka 3:
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 1:2 HURAGAN WAKSMUND 2023-08-2014:00
JORDAN JORDANÓW 9:4 (5:1) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-08-2018:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 8:1 (5:0) GORCE KAMIENICA 2023-08-2017:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:4 ORKAN RABA WYŻNA 2023-08-1918:00
AKS UJANOWICE 5:2 (3:1) JODŁOWNIK 2023-08-1914:30
WIATR LUDŹMIERZ 3:2 (1:0) KROKUS PRZYSZOWA 2023-08-2016:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 3:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-08-1911:00
kolejka 4:
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2:6 (1:2) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-08-2617:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-11-1113:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:4 JORDAN JORDANÓW 2023-08-2711:00
ORKAN RABA WYŻNA 4:0 JODŁOWNIK 2023-08-2618:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:0 WIATR LUDŹMIERZ 2023-08-2618:00
HURAGAN WAKSMUND 1:0 AKS UJANOWICE 2023-08-2717:00
GORCE KAMIENICA 0:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-08-2617:00
kolejka 5:
JODŁOWNIK 2:4 HURAGAN WAKSMUND 2023-11-1113:00
WIATR LUDŹMIERZ 3:0 ORKAN RABA WYŻNA 2023-09-0316:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 5:0 GORCE KAMIENICA 2023-09-0217:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 1:2 LUBAŃ TYLMANOWA 2023-09-0211:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 0:2 KROKUS PRZYSZOWA 2023-09-0211:00
AKS UJANOWICE 7:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-09-0217:00
JORDAN JORDANÓW 5:2 (2:1) PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-09-0317:00
kolejka 6:
WIATR LUDŹMIERZ 0:2 JORDAN JORDANÓW 2023-09-0917:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 3:3 (0:1) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-09-0917:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:3 (0:1) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-09-0912:30
GORCE KAMIENICA 0:1 AKS UJANOWICE 2023-09-0917:00
ORKAN RABA WYŻNA 3:2 (1:1) HURAGAN WAKSMUND 2023-09-1015:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 0:3 JODŁOWNIK 2023-09-1011:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:0 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-09-1011:00
kolejka 7:
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:1 WIATR LUDŹMIERZ 2023-09-1611:00
HURAGAN WAKSMUND 8:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-09-1717:00
JORDAN JORDANÓW 4:3 (3:1) ORKAN RABA WYŻNA 2023-09-1717:00
AKS UJANOWICE 2:2 LUBAŃ TYLMANOWA 2023-09-1617:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:5 (0:2) TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-09-1611:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 6:1 KROKUS PRZYSZOWA 2023-09-1715:00
JODŁOWNIK 4:1 (1:0) GORCE KAMIENICA 2023-09-1717:00
kolejka 8:
PŁOMIEŃ LIMANOWA 4:0 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-09-2317:00
JORDAN JORDANÓW 1:3 (0:2) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-09-2416:30
WIATR LUDŹMIERZ 3:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-09-2416:30
ORKAN RABA WYŻNA 1:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-09-2316:30
KROKUS PRZYSZOWA 0:3 AKS UJANOWICE 2023-09-2411:00
LUBAŃ TYLMANOWA 7:5 (3:1) JODŁOWNIK 2023-09-2317:00
GORCE KAMIENICA 2:2 HURAGAN WAKSMUND 2023-09-2415:00
kolejka 9:
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1:3 (0:1) ORKAN RABA WYŻNA 2023-09-3011:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 2:6 JORDAN JORDANÓW 2023-09-3011:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:6 (0:1) GORCE KAMIENICA 2023-09-3016:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 1:2 WIATR LUDŹMIERZ 2023-10-0116:00
AKS UJANOWICE 1:4 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-09-3016:00
HURAGAN WAKSMUND 2:2 (1:1) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-10-0116:00
JODŁOWNIK 1:1 KROKUS PRZYSZOWA 2023-10-0116:00
kolejka 10:
ORKAN RABA WYŻNA 2:1 GORCE KAMIENICA 2023-10-0716:00
LUBAŃ TYLMANOWA 3:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-10-0716:00
KROKUS PRZYSZOWA 0:5 HURAGAN WAKSMUND 2023-10-0811:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 3:1 (0:0) JODŁOWNIK 2023-10-0716:00
WIATR LUDŹMIERZ 2:1 AKS UJANOWICE 2023-10-0816:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 1:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-10-0416:15
JORDAN JORDANÓW 5:2 (2:0) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-10-0816:00
kolejka 11:
TURBACZ MSZANA DOLNA 4:2 ORKAN RABA WYŻNA 2023-10-1411:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 1:4 (0:2) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-10-1416:00
JODŁOWNIK 2:3 WIATR LUDŹMIERZ 2023-10-1516:00
GORCE KAMIENICA 4:4 (2:3) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-10-1515:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 0:2 KROKUS PRZYSZOWA 2023-10-1410:30
HURAGAN WAKSMUND 3:2 (2:0) PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-10-1514:00
AKS UJANOWICE 2:0 JORDAN JORDANÓW 2023-10-1415:00
kolejka 12:
PŁOMIEŃ LIMANOWA 5:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-10-2115:30
TURBACZ MSZANA DOLNA 4:2 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-10-2111:00
ORKAN RABA WYŻNA 3:4 (0:2) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-10-2111:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:1 GORCE KAMIENICA 2023-10-2110:00
WIATR LUDŹMIERZ 1:3 HURAGAN WAKSMUND 2023-10-2115:30
JORDAN JORDANÓW 6:3 (3:1) JODŁOWNIK 2023-10-2215:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:1 AKS UJANOWICE 2023-11-1913:00
kolejka 13:
HURAGAN WAKSMUND 1:1 JORDAN JORDANÓW 2023-10-2914:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2:4 (1:0) WIATR LUDŹMIERZ 2023-10-2815:00
GORCE KAMIENICA 1:3 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-10-2815:00
AKS UJANOWICE 1:5 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-10-2914:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:1 KROKUS PRZYSZOWA 2023-10-2815:00
JODŁOWNIK 2:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-10-2915:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 0:6 ORKAN RABA WYŻNA 2023-10-2911:00
kolejka 14:
HURAGAN WAKSMUND 0:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-11-0514:00
ORKAN RABA WYŻNA 2:1 (1:0) KROKUS PRZYSZOWA 2023-11-0411:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:8 (0:4) JORDAN JORDANÓW 2023-11-0414:00
GORCE KAMIENICA 7:1 WIATR LUDŹMIERZ 2023-11-0414:00
AKS UJANOWICE 4:1 (2:0) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-11-0414:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:3 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-11-0414:00
JODŁOWNIK 1:0 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-11-0514:00
kolejka 15:
AKS UJANOWICE 3:1 ORKAN RABA WYŻNA 2024-04-0617:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 0:3 HURAGAN WAKSMUND 2024-04-0716:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 4:0 JODŁOWNIK 2024-04-0714:30
WIATR LUDŹMIERZ 0:4 LUBAŃ TYLMANOWA 2024-04-0716:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-04-0617:00
JORDAN JORDANÓW 0:1 GORCE KAMIENICA 2024-04-0717:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:2 KROKUS PRZYSZOWA 2024-04-0616:00
kolejka 16:
LUBAŃ TYLMANOWA 2:8 (1:3) JORDAN JORDANÓW 2024-04-1316:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:5 TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-04-1316:00
ORKAN RABA WYŻNA 6:0 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-04-1317:00
HURAGAN WAKSMUND 1:0 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-04-1415:00
GORCE KAMIENICA 1:1 (0:0) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-04-1316:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:2 WIATR LUDŹMIERZ 2024-04-1411:30
JODŁOWNIK 2:0 AKS UJANOWICE 2024-04-1416:00
kolejka 17:
WIATR LUDŹMIERZ PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-04-2117:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-04-2017:00
AKS UJANOWICE HURAGAN WAKSMUND 2024-04-2017:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-04-2114:00
JORDAN JORDANÓW KROKUS PRZYSZOWA 2024-04-2117:30
TURBACZ MSZANA DOLNA GORCE KAMIENICA 2024-04-2116:00
JODŁOWNIK ORKAN RABA WYŻNA 2024-04-2116:00
kolejka 18:
LUBAŃ TYLMANOWA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-04-2816:00
HURAGAN WAKSMUND JODŁOWNIK 2024-04-2816:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA AKS UJANOWICE 2024-04-2716:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA JORDAN JORDANÓW 2024-04-2817:00
KROKUS PRZYSZOWA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-04-2811:30
GORCE KAMIENICA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-04-2717:00
ORKAN RABA WYŻNA WIATR LUDŹMIERZ 2024-04-2717:00
kolejka 19:
HURAGAN WAKSMUND ORKAN RABA WYŻNA 2024-05-0116:30
JODŁOWNIK SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-05-0117:00
JORDAN JORDANÓW WIATR LUDŹMIERZ 2024-05-0117:30
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-05-0117:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-0117:30
AKS UJANOWICE GORCE KAMIENICA 2024-05-0118:00
TURBACZ MSZANA DOLNA KROKUS PRZYSZOWA 2024-05-0117:00
kolejka 20:
SŁOMKA SIEKIERCZYNA HURAGAN WAKSMUND 2024-05-0416:00
WIATR LUDŹMIERZ ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-05-0517:00
GORCE KAMIENICA JODŁOWNIK 2024-05-0417:00
ORKAN RABA WYŻNA JORDAN JORDANÓW 2024-05-0417:30
LUBAŃ TYLMANOWA AKS UJANOWICE 2024-05-0516:30
TURBACZ MSZANA DOLNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-0417:00
KROKUS PRZYSZOWA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-05-0411:00
kolejka 21:
AKS UJANOWICE KROKUS PRZYSZOWA 2024-05-1117:00
TURBACZ MSZANA DOLNA WIATR LUDŹMIERZ 2024-05-1117:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA JORDAN JORDANÓW 2024-05-1218:00
HURAGAN WAKSMUND GORCE KAMIENICA 2024-05-1217:00
JODŁOWNIK LUBAŃ TYLMANOWA 2024-05-1217:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-1217:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA ORKAN RABA WYŻNA 2024-05-1116:00
kolejka 22:
PŁOMIEŃ LIMANOWA AKS UJANOWICE 2024-05-1818:00
KROKUS PRZYSZOWA JODŁOWNIK 2024-05-1911:00
LUBAŃ TYLMANOWA HURAGAN WAKSMUND 2024-05-1817:00
JORDAN JORDANÓW TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-05-1918:00
GORCE KAMIENICA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-05-1817:30
WIATR LUDŹMIERZ BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-05-1917:00
ORKAN RABA WYŻNA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-05-1817:30
kolejka 23:
AKS UJANOWICE WIATR LUDŹMIERZ 2024-05-2616:00
GORCE KAMIENICA ORKAN RABA WYŻNA 2024-05-2517:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-05-2516:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-05-2618:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA JORDAN JORDANÓW 2024-05-2517:30
JODŁOWNIK PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-2517:30
HURAGAN WAKSMUND KROKUS PRZYSZOWA 2024-05-2617:30
kolejka 24:
WIATR LUDŹMIERZ JODŁOWNIK 2024-05-3017:30
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-05-3018:00
LUBAŃ TYLMANOWA GORCE KAMIENICA 2024-05-3017:00
KROKUS PRZYSZOWA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-05-3014:00
ORKAN RABA WYŻNA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-05-3018:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA HURAGAN WAKSMUND 2024-05-30
JORDAN JORDANÓW AKS UJANOWICE 2024-05-3018:00
kolejka 25:
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-06-0217:30
AKS UJANOWICE ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-06-0216:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-06-0216:00
LUBAŃ TYLMANOWA ORKAN RABA WYŻNA 2024-06-0217:00
HURAGAN WAKSMUND WIATR LUDŹMIERZ 2024-06-0217:30
JODŁOWNIK JORDAN JORDANÓW 2024-06-0217:00
GORCE KAMIENICA KROKUS PRZYSZOWA 2024-06-0217:00
kolejka 26:
PŁOMIEŃ LIMANOWA GORCE KAMIENICA 2024-06-0917:30
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA JODŁOWNIK 2024-06-0918:00
TURBACZ MSZANA DOLNA AKS UJANOWICE 2024-06-0817:30
KROKUS PRZYSZOWA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-06-0817:30
JORDAN JORDANÓW HURAGAN WAKSMUND 2024-06-0918:00
ORKAN RABA WYŻNA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-06-0817:30
WIATR LUDŹMIERZ SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-06-0817:30

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty