Kajetan Kajetanowicz rozpoczyna tegoroczną rywalizację od Rajdu Safari
04.03.2024 10:13 -
więcej »
2024, RAJD DAKAR. Sainz po raz czwarty
19.01.2024 23:59 -

W dniach 5-19 stycznia odbywała się w Arabii Saudyjskiej 46. edycja Rajdu Dakar. Trasa liczyła 7891 km, z czego 4727 km to odcinki specjalne.

więcej »
Kajetanowicz i Szczepaniak mistrzami świata w WRC2 Challenger
19.11.2023 22:40 -
więcej »
Rajd Śląska 2023: triumf Wróblewskiego, Grzyb mistrzem
10.09.2023 23:14 -

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel (Skoda Fabia Rally2 evo) wygrali Rajd Śląska 2023, który był szóstą, przedostatnią rundą sezon mistrzostw Polski (RSMP), a także rundą pucharu Europy FIA (FIA ERT) oraz mistrzostw strefy Europy Centralnej (FIA CEZ). Czwarte miejsce zajęli Grzegorz Grzyb i Adam Binięda (Skoda Fabia Rally2 evo), dzięki czemu zdobyli tytuł rajdowych mistrzów Polski 2023.

więcej »
Rajd Akropolu 2023. Podium w WRC2 Challenger dla Kajetanowicza i Szczepaniaka
10.09.2023 20:58 -

Drugie miejsce w kategorii WRC2 Challenger i szóste w WRC2 - z takimi wynikami Rajd Akropolu kończą Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak. Duet ORLEN Rally Team był drugim najszybszym wśród załóg prywatnych, walcząc z zespołami fabrycznymi. Polacy pomimo trudności na poprzednich etapach utrzymali się w czołówce, wywożąc z Grecji solidne punkty, które pomogą im w walce o najwyższe pozycje na koniec sezonu.

więcej »
Valvoline Rajd Małopolski: trzeci triumf Grzyba w sezonie
08.07.2023 21:10 -

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda (Skoda Fabia Rally2 evo) wygrali Valvoline Rajd Małopolski (7-8 lipca), czwartą rundę sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i umocnili się na prowadzeniu w punktacji cyklu.

więcej »
120 załóg w Makowie Podhalańskim – rusza Valvoline Rajd Małopolski
07.07.2023 07:24 -

Dziś rusza Valvoline Rajd Małopolski, czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP). Łącznie do zawodów zgłosiło się 117 załóg, w tym 56 w ramach RSMP. Zawodników czeka 11 asfaltowych odcinków specjalnych o łącznej długości blisko 120 km. Prowadzenia w punktacji krajowego czempionatu bronią Grzegorz Grzyb i Adam Binięda (Skoda Fabia Rally2 evo).

więcej »
Kajetanowicz i Szczepaniak powtarzają sukces, wygrywają Rajd Safari w WRC2
25.06.2023 16:22 -
więcej »
Kajetanowicz i Szczepaniak już w Afryce, czas na legendarny Rajd Safari
19.06.2023 14:09 -

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak po raz drugi pojawili się w Kenii, by na afrykańskich bardzo wymagających odcinkach specjalnych zmierzyć się z najtrudniejszym rajdem w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Załoga ORLEN Rally Team testowała swoją Škodę Fabię Rally2 evo, którą w najbliższych dniach powalczy o kolejny triumf w tej niezwykle trudnej imprezie.