Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Kraków 3
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 RABA DOBCZYCE 22 56 56:21 18 2 2 11 31 27:7 10 1 0 11 25 29:14 8 1 2
2 ORZEŁ MYŚLENICE 23 53 71:30 17 2 4 11 27 32:14 9 0 2 12 26 39:16 8 2 2
3 TEMPO RZESZOTARY 23 46 55:35 15 1 7 12 27 32:15 9 0 3 11 19 23:20 6 1 4
4 GDOVIA GDÓW 22 44 62:34 13 5 4 12 27 34:12 8 3 1 10 17 28:22 5 2 3
5 GÓRNIK WIELICZKA 22 36 55:43 11 3 8 10 18 28:19 6 0 4 12 18 27:24 5 3 4
6 ZŁOMEX BRANICE 23 35 55:41 10 5 8 11 17 27:18 5 2 4 12 18 28:23 5 3 4
7 ŚLEDZIEJOWICE 22 32 50:46 10 2 10 11 19 27:21 6 1 4 11 13 23:25 4 1 6
8 BŁĘKITNI BODZANÓW 23 31 31:45 9 4 10 11 18 17:19 5 3 3 12 13 14:26 4 1 7
9 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 23 30 54:45 9 3 11 12 21 34:20 6 3 3 11 9 20:25 3 0 8
10 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 22 26 46:40 8 2 12 11 10 19:21 3 1 7 11 16 27:19 5 1 5
11 PASTERNIK OCHOJNO 23 25 31:49 7 4 12 12 15 19:23 4 3 5 11 10 12:26 3 1 7
12 ZRYW SZARÓW 22 23 27:34 5 8 9 11 13 17:21 3 4 4 11 10 10:13 2 4 5
13 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 23 8 27:93 2 2 19 11 4 13:50 1 1 9 12 4 14:43 1 1 10
14 ZIELONKA WRZĄSOWICE 23 7 18:82 2 1 20 12 6 11:41 2 0 10 11 1 7:41 0 1 10
kolejka 1:
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:1 (0:0) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1217:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 1:1 RABA DOBCZYCE 2023-08-1211:00
ORZEŁ MYŚLENICE 1:3 GDOVIA GDÓW 2023-08-1211:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:1 GÓRNIK WIELICZKA 2023-08-1317:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:2 TEMPO RZESZOTARY 2023-11-1113:00
ŚLEDZIEJOWICE 2:5 (1:4) ZRYW SZARÓW 2023-08-1217:00
ZŁOMEX BRANICE 5:1 PASTERNIK OCHOJNO 2023-08-1317:00
kolejka 2:
BŁĘKITNI BODZANÓW 2:2 (1:0) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-08-1911:00
ZRYW SZARÓW 1:2 (0:0) ORZEŁ MYŚLENICE 2023-08-2017:00
GÓRNIK WIELICZKA 5:2 (2:0) ŚLEDZIEJOWICE 2023-08-1913:00
GDOVIA GDÓW 1:1 (0:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-08-1911:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-08-2017:00
TEMPO RZESZOTARY 4:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-08-1916:00
RABA DOBCZYCE 1:0 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1917:00
kolejka 3:
ZŁOMEX BRANICE 1:1 ZRYW SZARÓW 2023-08-2612:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 3:6 (2:1) RABA DOBCZYCE 2023-08-2711:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:3 (0:2) TEMPO RZESZOTARY 2023-08-2617:00
ORZEŁ MYŚLENICE 4:2 (2:1) GÓRNIK WIELICZKA 2023-08-2714:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:0 PASTERNIK OCHOJNO 2023-08-2616:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:6 GDOVIA GDÓW 2023-08-2717:00
ŚLEDZIEJOWICE 2:4 (0:2) BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-08-2616:00
kolejka 4:
ZŁOMEX BRANICE 1:4 (0:1) GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-0212:00
GDOVIA GDÓW 1:2 (0:0) JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-09-0315:00
ZRYW SZARÓW 3:1 (2:0) ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-09-0317:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:3 (0:1) ŚLEDZIEJOWICE 2023-09-2016:30
RABA DOBCZYCE 3:1 TEMPO RZESZOTARY 2023-09-0215:30
BŁĘKITNI BODZANÓW 0:4 ORZEŁ MYŚLENICE 2023-09-0217:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:3 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-09-0316:00
kolejka 5:
TEMPO RZESZOTARY 2:1 PASTERNIK OCHOJNO 2023-09-0916:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:0 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-09-0915:30
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 0:0 ZRYW SZARÓW 2023-09-0916:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:0 GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-1016:00
ŚLEDZIEJOWICE 1:0 RABA DOBCZYCE 2023-09-0916:00
ZŁOMEX BRANICE 2:1 (1:0) BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-09-0916:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2:4 (0:3) GDOVIA GDÓW 2023-09-0917:00
kolejka 6:
ZRYW SZARÓW 1:1 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-09-1617:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 6:3 (4:2) GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-1611:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 4:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-09-1616:00
RABA DOBCZYCE 4:1 PASTERNIK OCHOJNO 2023-09-1614:00
GDOVIA GDÓW 5:1 TEMPO RZESZOTARY 2023-09-1616:00
ŚLEDZIEJOWICE 0:0 ORZEŁ MYŚLENICE 2023-09-1616:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:5 ZŁOMEX BRANICE 2023-09-1711:00
kolejka 7:
ORZEŁ MYŚLENICE 1:3 (0:1) RABA DOBCZYCE 2023-09-2415:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:2 (0:1) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-09-2316:00
ZŁOMEX BRANICE 3:0 ŚLEDZIEJOWICE 2023-09-2316:00
TEMPO RZESZOTARY 1:0 ZRYW SZARÓW 2023-09-2316:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2:3 (0:2) GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-2316:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-09-2311:00
PASTERNIK OCHOJNO 6:2 (4:1) GDOVIA GDÓW 2023-09-2316:00
kolejka 8:
ZRYW SZARÓW 1:1 (0:0) PASTERNIK OCHOJNO 2023-10-0114:00
GÓRNIK WIELICZKA 2:1 (1:0) TEMPO RZESZOTARY 2023-09-3011:00
ŚLEDZIEJOWICE 3:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-09-3011:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:8 (0:3) JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-09-3013:00
ORZEŁ MYŚLENICE 4:1 (2:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-10-0112:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 3:2 (2:1) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-09-3016:00
RABA DOBCZYCE 2:0 GDOVIA GDÓW 2023-10-0116:00
kolejka 9:
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 4:1 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-10-0715:30
TEMPO RZESZOTARY 1:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-10-0715:30
PASTERNIK OCHOJNO 0:4 GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-0716:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 ŚLEDZIEJOWICE 2023-10-0711:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 2:5 ORZEŁ MYŚLENICE 2023-10-0815:30
GDOVIA GDÓW 1:1 ZRYW SZARÓW 2023-10-0715:00
ZŁOMEX BRANICE 0:2 RABA DOBCZYCE 2023-10-0715:30
kolejka 10:
ZŁOMEX BRANICE 5:1 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-10-1415:30
ORZEŁ MYŚLENICE 4:1 (2:0) JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-10-1415:00
GDOVIA GDÓW 1:1 GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-1413:00
RABA DOBCZYCE 3:0 ZRYW SZARÓW 2023-10-1415:00
ŚLEDZIEJOWICE 1:5 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-10-1415:30
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2:4 TEMPO RZESZOTARY 2023-10-1511:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 2:0 PASTERNIK OCHOJNO 2023-10-1415:00
kolejka 11:
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 5:1 (2:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-10-2111:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:3 (0:0) ORZEŁ MYŚLENICE 2023-10-2115:00
ZRYW SZARÓW 4:4 (3:3) GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-2214:00
PASTERNIK OCHOJNO 4:2 (2:0) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-10-2115:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:5 RABA DOBCZYCE 2023-10-2115:00
TEMPO RZESZOTARY 5:1 ŚLEDZIEJOWICE 2023-10-2115:00
GDOVIA GDÓW 4:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-10-2115:00
kolejka 12:
ZŁOMEX BRANICE 2:4 (0:1) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-10-2815:00
RABA DOBCZYCE 1:0 GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-2814:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 1:0 ZRYW SZARÓW 2023-10-2816:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 0:6 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-11-1913:00
ŚLEDZIEJOWICE 4:0 PASTERNIK OCHOJNO 2023-10-2815:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:0 TEMPO RZESZOTARY 2023-10-2814:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:5 GDOVIA GDÓW 2024-03-1714:00
kolejka 13:
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 0:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-11-0413:30
GÓRNIK WIELICZKA 2:3 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-11-0411:00
ZRYW SZARÓW 2:1 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-11-0413:30
PASTERNIK OCHOJNO 2:5 (1:3) ORZEŁ MYŚLENICE 2023-11-0413:30
TEMPO RZESZOTARY 1:2 (0:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-11-0413:30
GDOVIA GDÓW 3:0 ŚLEDZIEJOWICE 2023-11-0413:30
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:3 (0:2) RABA DOBCZYCE 2023-11-0413:30
kolejka 14:
GDOVIA GDÓW 3:2 (1:1) ORZEŁ MYŚLENICE 2024-03-2314:00
PASTERNIK OCHOJNO 0:2 ZŁOMEX BRANICE 2024-03-2316:00
ZRYW SZARÓW 0:4 ŚLEDZIEJOWICE 2024-03-2414:00
TEMPO RZESZOTARY 7:1 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-03-2316:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-03-2315:30
RABA DOBCZYCE 2:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-03-2315:30
GÓRNIK WIELICZKA 4:2 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-03-2313:00
kolejka 15:
ŚLEDZIEJOWICE 2:3 GÓRNIK WIELICZKA 2024-03-3014:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:4 (0:2) RABA DOBCZYCE 2024-03-3013:30
ZŁOMEX BRANICE 1:1 GDOVIA GDÓW 2024-03-3016:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 0:2 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-03-3012:30
ORZEŁ MYŚLENICE 1:0 ZRYW SZARÓW 2024-03-3013:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:5 PASTERNIK OCHOJNO 2024-03-3014:15
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:2 TEMPO RZESZOTARY 2024-03-3016:00
kolejka 16:
GÓRNIK WIELICZKA 2:1 (1:0) ORZEŁ MYŚLENICE 2024-04-0714:00
TEMPO RZESZOTARY 3:1 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-04-0616:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 0:4 ŚLEDZIEJOWICE 2024-04-0614:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-0715:00
ZRYW SZARÓW 1:1 ZŁOMEX BRANICE 2024-04-0615:00
GDOVIA GDÓW 4:1 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-04-0614:00
RABA DOBCZYCE 4:0 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-04-0617:00
kolejka 17:
TEMPO RZESZOTARY 1:2 (0:0) RABA DOBCZYCE 2024-04-1316:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 (1:1) GDOVIA GDÓW 2024-04-1317:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:0 ZRYW SZARÓW 2024-04-1317:00
GÓRNIK WIELICZKA 2:5 ZŁOMEX BRANICE 2024-04-1415:00
ŚLEDZIEJOWICE 5:2 (3:1) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-04-1313:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 0:1 PASTERNIK OCHOJNO 2024-04-1415:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:1 (1:0) BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-04-1315:00
kolejka 18:
ZRYW SZARÓW 2:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-2016:00
GÓRNIK WIELICZKA 6:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-04-2015:30
PASTERNIK OCHOJNO 2:2 TEMPO RZESZOTARY 2024-04-2116:00
GDOVIA GDÓW 3:1 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-04-2014:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 0:8 ORZEŁ MYŚLENICE 2024-04-2011:00
RABA DOBCZYCE 3:2 (0:1) ŚLEDZIEJOWICE 2024-04-2017:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 2:2 ZŁOMEX BRANICE 2024-04-2012:30
kolejka 19:
TEMPO RZESZOTARY 4:2 (2:1) GDOVIA GDÓW 2024-04-2717:30
ZŁOMEX BRANICE 6:0 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-04-2716:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:2 ZRYW SZARÓW 2024-04-2716:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:2 (2:1) ŚLEDZIEJOWICE 2024-04-2714:00
GÓRNIK WIELICZKA 3:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-2710:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:2 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-04-2716:00
PASTERNIK OCHOJNO 0:1 RABA DOBCZYCE 2024-04-2816:00
kolejka 20:
ZRYW SZARÓW 0:3 TEMPO RZESZOTARY 2024-05-0117:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 2:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-3017:30
RABA DOBCZYCE 1:1 ORZEŁ MYŚLENICE 2024-05-0117:00
GÓRNIK WIELICZKA 1:3 (0:2) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-05-0111:30
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 3:2 (0:1) ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-04-3017:30
ŚLEDZIEJOWICE 2:1 (0:0) ZŁOMEX BRANICE 2024-05-0115:00
GDOVIA GDÓW 4:0 PASTERNIK OCHOJNO 2024-05-0111:00
kolejka 21:
PASTERNIK OCHOJNO 1:1 ZRYW SZARÓW 2024-05-0516:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE 0:3 ŚLEDZIEJOWICE 2024-05-0416:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 6:1 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-05-0417:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 5:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-05-0516:30
GDOVIA GDÓW 4:2 (3:0) RABA DOBCZYCE 2024-05-0411:00
TEMPO RZESZOTARY 1:2 (0:0) GÓRNIK WIELICZKA 2024-05-0416:00
ZŁOMEX BRANICE 1:3 (0:2) ORZEŁ MYŚLENICE 2024-05-0517:00
kolejka 22:
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 0:6 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-05-1211:00
ORZEŁ MYŚLENICE 5:1 (4:0) ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-05-1117:00
ŚLEDZIEJOWICE 5:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-05-1116:00
ZRYW SZARÓW 2:3 (0:1) GDOVIA GDÓW 2024-05-1217:00
GÓRNIK WIELICZKA 1:2 PASTERNIK OCHOJNO 2024-05-1213:30
BŁĘKITNI BODZANÓW 0:4 TEMPO RZESZOTARY 2024-05-1117:00
RABA DOBCZYCE 3:2 ZŁOMEX BRANICE 2024-05-1117:00
kolejka 23:
ZRYW SZARÓW RABA DOBCZYCE 2024-05-1913:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:5 (0:1) ZŁOMEX BRANICE 2024-05-1817:00
TEMPO RZESZOTARY 2:1 (1:0) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-05-1816:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW ŚLEDZIEJOWICE 2024-05-1917:00
GÓRNIK WIELICZKA GDOVIA GDÓW 2024-05-1917:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:5 (2:2) ORZEŁ MYŚLENICE 2024-05-1816:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:1 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-05-1816:00
kolejka 24:
RABA DOBCZYCE ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-05-2517:00
GÓRNIK WIELICZKA ZRYW SZARÓW 2024-05-2517:00
ZŁOMEX BRANICE JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-05-2512:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE PASTERNIK OCHOJNO 2024-05-2611:00
ORZEŁ MYŚLENICE WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-05-2515:30
ŚLEDZIEJOWICE TEMPO RZESZOTARY 2024-05-2517:00
BŁĘKITNI BODZANÓW GDOVIA GDÓW 2024-05-2517:00
kolejka 25:
TEMPO RZESZOTARY ORZEŁ MYŚLENICE 2024-06-0116:00
GDOVIA GDÓW HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-06-0115:00
ZRYW SZARÓW BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-05-2918:30
JORDAN-SUM ZAKLICZYN ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-06-0118:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW ZŁOMEX BRANICE 2024-06-0217:00
PASTERNIK OCHOJNO ŚLEDZIEJOWICE 2024-06-0216:00
GÓRNIK WIELICZKA RABA DOBCZYCE 2024-06-0117:00
kolejka 26:
ŚLEDZIEJOWICE GDOVIA GDÓW 2024-06-0817:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE ZRYW SZARÓW 2024-06-0817:00
ORZEŁ MYŚLENICE PASTERNIK OCHOJNO 2024-06-0817:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-06-0817:00
BŁĘKITNI BODZANÓW GÓRNIK WIELICZKA 2024-06-0817:00
RABA DOBCZYCE JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-06-0817:00
ZŁOMEX BRANICE TEMPO RZESZOTARY 2024-06-0817:30

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty