Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Chrzanów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 ŻURAW KRZESZÓW 20 45 55:19 14 3 3 9 25 31:8 8 1 0 11 20 24:11 6 2 3
2 BRZEZINA OSIEK 20 42 42:15 13 3 4 10 27 23:4 9 0 1 10 15 19:11 4 3 3
3 NADWIŚLANIN GROMIEC 20 40 49:29 12 4 4 10 27 33:14 9 0 1 10 13 16:15 3 4 3
4 GKS VICTORIA JAWORZNO 20 38 55:24 11 5 4 10 18 20:12 5 3 2 10 20 35:12 6 2 2
5 NAROŻE JUSZCZYN 20 37 36:26 11 4 5 10 20 20:12 6 2 2 10 17 16:14 5 2 3
6 OLIMPIA CHOCZNIA 20 36 50:38 11 3 6 10 20 24:14 6 2 2 10 16 26:24 5 1 4
7 LKS RAJSKO 20 33 46:38 9 6 5 10 19 28:17 5 4 1 10 14 18:21 4 2 4
8 LKS BOBREK 20 33 37:29 9 6 5 10 21 24:14 6 3 1 10 12 13:15 3 3 4
9 LKS GORZÓW 20 30 23:29 8 6 6 10 16 11:8 4 4 2 10 14 12:21 4 2 4
10 GÓRNIK BRZESZCZE 20 28 30:30 8 4 8 10 18 16:10 5 3 2 10 10 14:20 3 1 6
11 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 20 26 35:36 7 5 8 10 11 17:15 3 2 5 10 15 18:21 4 3 3
12 HALNIAK TARGANICE 20 18 39:54 5 3 12 10 10 24:30 3 1 6 10 8 15:24 2 2 6
13 ZGODA BYCZYNA 20 13 24:40 3 4 13 10 6 13:18 1 3 6 10 7 11:22 2 1 7
14 TS HEJNAŁ KĘTY 20 13 39:59 4 1 15 11 13 25:23 4 1 6 9 0 14:36 0 0 9
15 POLONIA LUSZOWICE 20 10 26:77 3 1 16 10 9 19:45 3 0 7 10 1 7:32 0 1 9
16 ZGODA MALEC 20 9 31:74 3 0 17 10 9 13:32 3 0 7 10 0 18:42 0 0 10
kolejka 1:
POLONIA LUSZOWICE 0:6 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-08-1516:30
ZGODA MALEC 1:4 (0:1) NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-08-1518:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 2:1 (1:0) LKS RAJSKO 2023-08-1516:00
OLIMPIA CHOCZNIA 0:1 NAROŻE JUSZCZYN 2023-08-1518:00
ŻURAW KRZESZÓW 2:0 LKS BOBREK 2023-08-1517:00
HALNIAK TARGANICE 8:4 (3:2) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-08-1315:00
BRZEZINA OSIEK 2:1 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-08-1217:00
ZGODA BYCZYNA 1:2 LKS GORZÓW 2023-08-1518:00
kolejka 2:
LKS BOBREK 3:8 (2:4) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-08-1917:00
TS HEJNAŁ KĘTY 1:4 BRZEZINA OSIEK 2023-08-1916:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 1:3 (0:2) ŻURAW KRZESZÓW 2023-08-2017:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-08-1917:00
LKS RAJSKO 2:2 (1:0) ZGODA BYCZYNA 2023-08-2011:00
NAROŻE JUSZCZYN 0:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-08-1917:00
POLONIA LUSZOWICE 5:4 (2:2) ZGODA MALEC 2023-08-1916:00
LKS GORZÓW 1:0 HALNIAK TARGANICE 2023-08-1911:00
kolejka 3:
HALNIAK TARGANICE 5:2 LKS RAJSKO 2023-08-2717:00
OLIMPIA CHOCZNIA 6:3 (1:2) NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-08-2717:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 5:0 TS HEJNAŁ KĘTY 2023-08-2617:00
ZGODA BYCZYNA 0:0 NAROŻE JUSZCZYN 2023-08-2618:00
BRZEZINA OSIEK 2:0 LKS GORZÓW 2023-08-2612:00
ŻURAW KRZESZÓW 5:1 (2:0) POLONIA LUSZOWICE 2023-08-2617:00
ZGODA MALEC 2:1 (0:0) GÓRNIK BRZESZCZE 2023-08-2717:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 1:1 (0:0) LKS BOBREK 2023-08-2617:00
kolejka 4:
LKS RAJSKO 3:2 (1:0) BRZEZINA OSIEK 2023-08-3017:30
GÓRNIK BRZESZCZE 3:2 (2:0) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-08-3017:00
LKS GORZÓW 0:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-08-3017:00
LKS BOBREK 3:1 ZGODA BYCZYNA 2023-08-3017:00
NAROŻE JUSZCZYN 5:1 (2:0) HALNIAK TARGANICE 2023-08-3017:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 3:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-08-3017:00
POLONIA LUSZOWICE 1:6 (0:3) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-08-3017:00
ZGODA MALEC 1:0 ŻURAW KRZESZÓW 2023-08-3017:00
kolejka 5:
BRZEZINA OSIEK 2:0 NAROŻE JUSZCZYN 2023-09-0214:00
OLIMPIA CHOCZNIA 3:2 (1:1) ZGODA MALEC 2023-09-0317:00
HALNIAK TARGANICE 1:2 (0:0) LKS BOBREK 2023-09-0216:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:1 LKS RAJSKO 2023-09-0211:00
TS HEJNAŁ KĘTY 4:0 LKS GORZÓW 2023-09-0213:00
ZGODA BYCZYNA 0:2 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-09-0217:30
GKS VICTORIA JAWORZNO 4:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-09-0217:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:0 ŻURAW KRZESZÓW 2023-09-2016:30
kolejka 6:
NADWIŚLANIN GROMIEC 5:2 HALNIAK TARGANICE 2023-09-0617:30
LKS BOBREK 1:0 BRZEZINA OSIEK 2023-09-0915:00
ZGODA MALEC 0:9 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-09-1017:00
ŻURAW KRZESZÓW 6:1 OLIMPIA CHOCZNIA 2023-09-0916:00
LKS RAJSKO 4:3 (0:1) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-09-0913:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-09-1016:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:1 LKS GORZÓW 2023-09-1016:00
POLONIA LUSZOWICE 3:4 (1:1) ZGODA BYCZYNA 2023-09-0916:00
kolejka 7:
LKS GORZÓW 2:2 (1:1) LKS RAJSKO 2023-09-1616:00
BRZEZINA OSIEK 3:0 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-09-1611:00
ZGODA BYCZYNA 5:1 (2:0) ZGODA MALEC 2023-09-1616:00
TS HEJNAŁ KĘTY 1:3 (0:2) NAROŻE JUSZCZYN 2023-09-1616:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 4:2 (3:1) ŻURAW KRZESZÓW 2023-09-1616:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:1 LKS BOBREK 2023-09-1615:00
HALNIAK TARGANICE 2:2 (0:0) POLONIA LUSZOWICE 2023-09-1716:00
OLIMPIA CHOCZNIA 1:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-09-1716:00
kolejka 8:
NADWIŚLANIN GROMIEC 5:2 (3:1) BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-09-2316:00
NAROŻE JUSZCZYN 1:2 (0:0) LKS GORZÓW 2023-09-2316:00
GÓRNIK BRZESZCZE 3:0 LKS RAJSKO 2023-09-2316:00
POLONIA LUSZOWICE 1:4 BRZEZINA OSIEK 2023-09-2316:00
ZGODA MALEC 1:6 (0:3) HALNIAK TARGANICE 2023-09-2416:00
LKS BOBREK 3:1 (1:0) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-09-2314:00
OLIMPIA CHOCZNIA 2:2 (0:1) GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-09-2416:00
ŻURAW KRZESZÓW 4:1 ZGODA BYCZYNA 2023-09-2313:00
kolejka 9:
GKS VICTORIA JAWORZNO 1:2 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-09-3016:00
ZGODA BYCZYNA 2:3 (1:0) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-09-3015:00
HALNIAK TARGANICE 0:5 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-0116:00
LKS RAJSKO 4:0 NAROŻE JUSZCZYN 2023-10-0111:00
TS HEJNAŁ KĘTY 0:3 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-09-3016:00
BRZEZINA OSIEK 2:1 ZGODA MALEC 2023-10-0115:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-09-3016:00
LKS GORZÓW 1:1 LKS BOBREK 2023-09-3016:00
kolejka 10:
POLONIA LUSZOWICE 5:2 (3:0) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-10-0716:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 4:0 LKS GORZÓW 2023-10-0716:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 2:0 ZGODA BYCZYNA 2023-10-0716:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:1 (0:0) NAROŻE JUSZCZYN 2023-10-0716:00
OLIMPIA CHOCZNIA 1:1 HALNIAK TARGANICE 2023-10-0816:00
ZGODA MALEC 1:2 (0:1) BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-10-0816:00
LKS BOBREK 1:1 LKS RAJSKO 2023-10-0716:00
ŻURAW KRZESZÓW 0:0 BRZEZINA OSIEK 2023-10-0816:00
kolejka 11:
BRZEZINA OSIEK 1:0 OLIMPIA CHOCZNIA 2023-10-1411:00
TS HEJNAŁ KĘTY 6:2 (1:0) ZGODA MALEC 2023-10-1415:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:1 (0:0) LKS BOBREK 2023-10-1415:00
ZGODA BYCZYNA 0:2 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-10-1415:00
LKS RAJSKO 1:1 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-10-1411:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1:4 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-1415:00
LKS GORZÓW 3:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-10-1415:00
HALNIAK TARGANICE 3:5 (0:1) GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-10-1415:00
kolejka 12:
ZGODA BYCZYNA 0:1 HALNIAK TARGANICE 2023-10-2115:00
ZGODA MALEC 2:3 (1:2) LKS GORZÓW 2023-10-2215:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 3:1 NAROŻE JUSZCZYN 2023-10-2115:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 0:0 BRZEZINA OSIEK 2023-10-2115:00
OLIMPIA CHOCZNIA 3:4 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-10-2215:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:2 LKS BOBREK 2023-10-2115:00
TS HEJNAŁ KĘTY 0:2 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-2114:00
POLONIA LUSZOWICE 1:5 LKS RAJSKO 2023-10-2115:00
kolejka 13:
HALNIAK TARGANICE 3:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-10-2914:00
TS HEJNAŁ KĘTY 2:3 (0:2) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-10-2813:00
LKS RAJSKO 6:3 (4:1) ZGODA MALEC 2023-10-2811:00
LKS GORZÓW 0:2 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-2814:00
BRZEZINA OSIEK 2:0 ZGODA BYCZYNA 2023-10-2814:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-10-2814:00
LKS BOBREK 0:0 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-10-2815:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-10-2815:00
kolejka 14:
GÓRNIK BRZESZCZE 2:2 (1:1) NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-11-0413:00
HALNIAK TARGANICE 1:5 (0:2) BRZEZINA OSIEK 2023-11-0514:00
ZGODA BYCZYNA 1:1 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-11-0414:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 3:2 (2:1) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-11-0414:00
ŻURAW KRZESZÓW 6:2 (2:1) LKS RAJSKO 2023-11-0411:00
POLONIA LUSZOWICE 1:0 LKS BOBREK 2023-11-0414:00
OLIMPIA CHOCZNIA 3:0 LKS GORZÓW 2023-11-0514:00
ZGODA MALEC 1:4 NAROŻE JUSZCZYN 2023-11-0514:00
kolejka 15:
BRZEZINA OSIEK 5:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-11-1114:00
TS HEJNAŁ KĘTY 1:2 ZGODA BYCZYNA 2023-11-1112:00
LKS GORZÓW 1:1 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-11-1114:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 5:3 (3:0) POLONIA LUSZOWICE 2023-11-1114:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3:1 HALNIAK TARGANICE 2023-11-1114:00
LKS BOBREK 8:2 ZGODA MALEC 2023-11-1114:00
NAROŻE JUSZCZYN 1:1 ŻURAW KRZESZÓW 2023-11-1114:00
LKS RAJSKO 2:2 OLIMPIA CHOCZNIA 2023-11-1114:00
kolejka 16:
NAROŻE JUSZCZYN 2:1 OLIMPIA CHOCZNIA 2024-03-1711:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 1:0 ZGODA MALEC 2024-03-1615:30
LKS GORZÓW 1:0 ZGODA BYCZYNA 2024-03-1611:00
LKS BOBREK 1:1 ŻURAW KRZESZÓW 2024-03-1611:00
LKS RAJSKO 0:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-03-1711:00
GÓRNIK BRZESZCZE 2:0 POLONIA LUSZOWICE 2024-03-1615:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1:2 BRZEZINA OSIEK 2024-03-1615:00
TS HEJNAŁ KĘTY 4:1 (1:0) HALNIAK TARGANICE 2024-03-1611:00
kolejka 17:
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2:2 (1:1) GÓRNIK BRZESZCZE 2024-03-2315:00
BRZEZINA OSIEK 3:0 TS HEJNAŁ KĘTY 2024-03-2411:00
HALNIAK TARGANICE 1:2 LKS GORZÓW 2024-03-2415:30
ŻURAW KRZESZÓW 1:0 NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-03-2415:00
ZGODA MALEC 3:1 POLONIA LUSZOWICE 2024-03-2415:30
GKS VICTORIA JAWORZNO 2:3 (0:2) NAROŻE JUSZCZYN 2024-03-2315:30
ZGODA BYCZYNA 0:2 LKS RAJSKO 2024-03-2414:30
OLIMPIA CHOCZNIA 2:1 LKS BOBREK 2024-03-2416:00
kolejka 18:
TS HEJNAŁ KĘTY 2:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-03-3011:00
LKS RAJSKO 2:2 HALNIAK TARGANICE 2024-03-3011:30
NADWIŚLANIN GROMIEC 4:0 OLIMPIA CHOCZNIA 2024-03-3014:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:0 ZGODA MALEC 2024-03-3016:00
LKS GORZÓW 0:0 BRZEZINA OSIEK 2024-03-3016:00
LKS BOBREK 2:0 GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-03-3011:00
POLONIA LUSZOWICE 1:4 (0:1) ŻURAW KRZESZÓW 2024-03-3013:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:0 ZGODA BYCZYNA 2024-03-3014:00
kolejka 19:
OLIMPIA CHOCZNIA 3:0 POLONIA LUSZOWICE 2024-04-0716:00
ŻURAW KRZESZÓW 5:3 (2:0) ZGODA MALEC 2024-04-0611:00
HALNIAK TARGANICE 0:3 NAROŻE JUSZCZYN 2024-04-0717:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2:2 (1:1) LKS GORZÓW 2024-04-0616:00
BRZEZINA OSIEK 1:2 LKS RAJSKO 2024-04-0611:00
ZGODA BYCZYNA 4:4 (1:1) LKS BOBREK 2024-04-0617:00
TS HEJNAŁ KĘTY 4:1 (2:0) GÓRNIK BRZESZCZE 2024-04-0613:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 1:1 NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-04-0716:30
kolejka 20:
LKS RAJSKO 4:0 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-04-1311:30
ŻURAW KRZESZÓW 2:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2024-04-1317:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 2:1 (1:0) ZGODA BYCZYNA 2024-04-1317:00
ZGODA MALEC 1:2 (0:0) OLIMPIA CHOCZNIA 2024-04-1417:00
LKS GORZÓW 2:0 TS HEJNAŁ KĘTY 2024-04-1317:00
POLONIA LUSZOWICE 1:10 (0:6) GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-04-1317:00
NAROŻE JUSZCZYN 3:2 (1:1) BRZEZINA OSIEK 2024-04-1317:00
LKS BOBREK 2:0 HALNIAK TARGANICE 2024-04-1317:00
kolejka 21:
GKS VICTORIA JAWORZNO ZGODA MALEC 2024-04-2016:30
TS HEJNAŁ KĘTY LKS RAJSKO 2024-04-2011:00
OLIMPIA CHOCZNIA ŻURAW KRZESZÓW 2024-04-2117:00
BRZEZINA OSIEK LKS BOBREK 2024-04-2011:00
ZGODA BYCZYNA POLONIA LUSZOWICE 2024-04-2017:30
HALNIAK TARGANICE NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-04-2117:30
LKS GORZÓW GÓRNIK BRZESZCZE 2024-04-2017:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA NAROŻE JUSZCZYN 2024-04-2017:30
kolejka 22:
ZGODA MALEC ZGODA BYCZYNA 2024-04-2817:30
LKS BOBREK BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-04-2717:00
LKS RAJSKO LKS GORZÓW 2024-04-2711:30
GÓRNIK BRZESZCZE OLIMPIA CHOCZNIA 2024-04-2717:30
ŻURAW KRZESZÓW GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-04-2815:00
POLONIA LUSZOWICE HALNIAK TARGANICE 2024-04-2717:00
NAROŻE JUSZCZYN TS HEJNAŁ KĘTY 2024-04-2715:00
NADWIŚLANIN GROMIEC BRZEZINA OSIEK 2024-04-2715:00
kolejka 23:
ZGODA BYCZYNA ŻURAW KRZESZÓW 2024-05-0417:30
BRZEZINA OSIEK POLONIA LUSZOWICE 2024-05-0417:30
HALNIAK TARGANICE ZGODA MALEC 2024-05-0517:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-05-0417:30
TS HEJNAŁ KĘTY LKS BOBREK 2024-05-0113:00
GKS VICTORIA JAWORZNO OLIMPIA CHOCZNIA 2024-05-0417:00
LKS GORZÓW NAROŻE JUSZCZYN 2024-05-0117:00
LKS RAJSKO GÓRNIK BRZESZCZE 2024-05-0411:30
kolejka 24:
ŻURAW KRZESZÓW HALNIAK TARGANICE 2024-05-0817:30
NADWIŚLANIN GROMIEC TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-0817:30
GÓRNIK BRZESZCZE GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-05-0817:00
LKS BOBREK LKS GORZÓW 2024-05-0818:00
POLONIA LUSZOWICE BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-05-0817:30
ZGODA MALEC BRZEZINA OSIEK 2024-05-0817:30
NAROŻE JUSZCZYN LKS RAJSKO 2024-05-0817:30
OLIMPIA CHOCZNIA ZGODA BYCZYNA 2024-05-0817:30
kolejka 25:
NAROŻE JUSZCZYN GÓRNIK BRZESZCZE 2024-05-1117:30
TS HEJNAŁ KĘTY POLONIA LUSZOWICE 2024-05-1117:30
LKS RAJSKO LKS BOBREK 2024-05-1111:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA ZGODA MALEC 2024-05-1117:30
HALNIAK TARGANICE OLIMPIA CHOCZNIA 2024-05-1217:30
BRZEZINA OSIEK ŻURAW KRZESZÓW 2024-05-1117:30
LKS GORZÓW NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-05-1117:30
ZGODA BYCZYNA GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-05-1117:30
kolejka 26:
GKS VICTORIA JAWORZNO HALNIAK TARGANICE 2024-05-1817:00
OLIMPIA CHOCZNIA BRZEZINA OSIEK 2024-05-1917:00
LKS BOBREK NAROŻE JUSZCZYN 2024-05-1817:00
NADWIŚLANIN GROMIEC LKS RAJSKO 2024-05-1818:00
ZGODA MALEC TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-1918:00
ŻURAW KRZESZÓW BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-05-1818:00
POLONIA LUSZOWICE LKS GORZÓW 2024-05-1817:00
GÓRNIK BRZESZCZE ZGODA BYCZYNA 2024-05-1818:00
kolejka 27:
ŻURAW KRZESZÓW TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-2518:00
HALNIAK TARGANICE ZGODA BYCZYNA 2024-05-2618:00
LKS GORZÓW ZGODA MALEC 2024-05-2518:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA OLIMPIA CHOCZNIA 2024-05-2518:00
LKS BOBREK GÓRNIK BRZESZCZE 2024-05-2517:00
BRZEZINA OSIEK GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-05-2518:00
LKS RAJSKO POLONIA LUSZOWICE 2024-05-2511:30
NAROŻE JUSZCZYN NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-05-2518:00
kolejka 28:
NADWIŚLANIN GROMIEC LKS BOBREK 2024-05-2918:00
ŻURAW KRZESZÓW LKS GORZÓW 2024-05-2918:00
ZGODA BYCZYNA BRZEZINA OSIEK 2024-05-2917:30
OLIMPIA CHOCZNIA TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-2918:00
ZGODA MALEC LKS RAJSKO 2024-05-2918:00
GKS VICTORIA JAWORZNO BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-05-2917:30
GÓRNIK BRZESZCZE HALNIAK TARGANICE 2024-05-2918:00
POLONIA LUSZOWICE NAROŻE JUSZCZYN 2024-05-2917:30
kolejka 29:
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA ZGODA BYCZYNA 2024-06-0118:00
TS HEJNAŁ KĘTY GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-06-0118:00
NADWIŚLANIN GROMIEC GÓRNIK BRZESZCZE 2024-06-0118:00
NAROŻE JUSZCZYN ZGODA MALEC 2024-06-0118:00
LKS BOBREK POLONIA LUSZOWICE 2024-06-0117:00
BRZEZINA OSIEK HALNIAK TARGANICE 2024-06-0218:00
LKS RAJSKO ŻURAW KRZESZÓW 2024-06-0118:00
LKS GORZÓW OLIMPIA CHOCZNIA 2024-06-0118:00
kolejka 30:
GKS VICTORIA JAWORZNO LKS GORZÓW 2024-06-0818:00
GÓRNIK BRZESZCZE BRZEZINA OSIEK 2024-06-0818:00
OLIMPIA CHOCZNIA LKS RAJSKO 2024-06-0917:00
POLONIA LUSZOWICE NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-06-0818:00
ZGODA MALEC LKS BOBREK 2024-06-0818:00
HALNIAK TARGANICE BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-06-0818:00
ŻURAW KRZESZÓW NAROŻE JUSZCZYN 2024-06-0818:00
ZGODA BYCZYNA TS HEJNAŁ KĘTY 2024-06-0818:00

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty