Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Gorlice
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 GRÓD PODEGRODZIE 22 55 73:20 18 1 3 11 27 45:11 9 0 2 11 28 28:9 9 1 1
2 LKS ZAGÓRZANY 22 52 66:24 16 4 2 11 28 41:10 9 1 1 11 24 25:14 7 3 1
3 POPRAD RYTRO 21 47 71:21 15 2 4 11 28 41:10 9 1 1 10 19 30:11 6 1 3
4 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 21 44 53:23 14 2 5 11 31 34:6 10 1 0 10 13 19:17 4 1 5
5 HART TĘGOBORZE 22 37 41:36 11 4 7 11 25 22:11 8 1 2 11 12 19:25 3 3 5
6 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 21 30 54:42 8 6 7 12 21 37:23 6 3 3 9 9 17:19 2 3 4
7 ZAWISZA ROŻNÓW 21 28 42:41 8 4 9 11 19 25:19 6 1 4 10 9 17:22 2 3 5
8 LKS KOBYLANKA 22 28 34:43 8 4 10 11 17 23:21 5 2 4 11 11 11:22 3 2 6
9 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 22 26 45:57 8 2 12 11 16 27:27 5 1 5 11 10 18:30 3 1 7
10 SOKÓŁ STARY SĄCZ 21 22 36:55 7 1 13 11 16 20:19 5 1 5 10 6 16:36 2 0 8
11 ZYNDRAM ŁĄCKO 21 21 21:49 6 3 12 10 17 13:15 5 2 3 11 4 8:34 1 1 9
12 ULKS KORZENNA 22 20 38:38 5 5 12 11 16 27:12 4 4 3 11 4 11:26 1 1 9
13 KS ROPA 22 11 21:97 3 2 17 10 8 13:25 2 2 6 12 3 8:72 1 0 11
14 AMATOR PASZYN 22 10 21:70 2 4 16 9 5 14:25 1 2 6 13 5 7:45 1 2 10
kolejka 1:
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:2 LKS KOBYLANKA 2023-08-1311:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 1:3 LKS ZAGÓRZANY 2023-08-1313:00
ZAWISZA ROŻNÓW 4:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-08-1217:30
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 3:0 AMATOR PASZYN 2023-08-1317:00
ULKS KORZENNA 6:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-08-1311:00
KS ROPA 2:2 (1:1) HART TĘGOBORZE 2023-08-1217:30
POPRAD RYTRO 1:4 GRÓD PODEGRODZIE 2023-08-1317:00
kolejka 2:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 7:1 (1:0) KS ROPA 2023-08-2017:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:1 (1:0) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-08-1917:30
LKS KOBYLANKA 3:2 (1:1) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-08-1917:00
ZAWISZA ROŻNÓW 4:1 (3:0) AMATOR PASZYN 2023-08-2014:30
GRÓD PODEGRODZIE 5:1 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-08-2015:00
LKS ZAGÓRZANY 4:1 ULKS KORZENNA 2023-08-2017:30
HART TĘGOBORZE 1:0 POPRAD RYTRO 2023-08-2017:00
kolejka 3:
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:4 HART TĘGOBORZE 2023-08-2617:30
KS ROPA 1:0 AMATOR PASZYN 2023-08-2716:00
POPRAD RYTRO 3:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-08-2717:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:2 GRÓD PODEGRODZIE 2023-08-2711:00
LKS ZAGÓRZANY 5:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-08-2717:30
ZAWISZA ROŻNÓW 1:3 (0:2) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-08-2617:30
ULKS KORZENNA 0:0 LKS KOBYLANKA 2023-08-2711:00
kolejka 4:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 1:0 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-09-0317:00
AMATOR PASZYN 1:5 (0:3) POPRAD RYTRO 2023-09-0311:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:2 (0:1) LKS ZAGÓRZANY 2023-09-0217:00
ZAWISZA ROŻNÓW 5:0 KS ROPA 2023-09-0317:00
GRÓD PODEGRODZIE 1:0 ULKS KORZENNA 2023-09-0217:00
HART TĘGOBORZE 1:1 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-09-0217:00
LKS KOBYLANKA 2:2 (0:1) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-09-0217:00
kolejka 5:
KS ROPA 0:3 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-09-0917:00
LKS ZAGÓRZANY 2:0 LKS KOBYLANKA 2023-09-1017:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 2:3 AMATOR PASZYN 2023-09-1011:00
POPRAD RYTRO 2:0 ZAWISZA ROŻNÓW 2023-09-1017:30
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:5 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-09-1011:00
GRÓD PODEGRODZIE 5:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-09-0916:30
ULKS KORZENNA 2:2 (0:1) HART TĘGOBORZE 2023-09-1011:00
kolejka 6:
HART TĘGOBORZE 3:2 (2:0) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-09-1711:00
ZAWISZA ROŻNÓW 4:2 (2:1) SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-09-1716:00
AMATOR PASZYN 5:5 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-09-1711:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:0 LKS KOBYLANKA 2023-09-1616:30
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 5:2 (2:1) ULKS KORZENNA 2023-09-1716:00
KS ROPA 0:3 POPRAD RYTRO 2023-09-1616:30
GRÓD PODEGRODZIE 2:3 LKS ZAGÓRZANY 2023-09-1616:00
kolejka 7:
LKS KOBYLANKA 0:2 GRÓD PODEGRODZIE 2023-09-2416:00
POPRAD RYTRO 1:0 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-09-2416:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:2 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-09-2414:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:2 (1:1) ZAWISZA ROŻNÓW 2023-09-2412:30
ULKS KORZENNA 1:1 (0:0) AMATOR PASZYN 2023-09-2414:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 4:2 (1:1) KS ROPA 2023-09-2316:30
LKS ZAGÓRZANY 4:3 (1:0) HART TĘGOBORZE 2023-09-2416:30
kolejka 8:
ZAWISZA ROŻNÓW 2:1 (1:0) ULKS KORZENNA 2023-09-3015:00
AMATOR PASZYN 1:2 (0:1) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-10-0111:00
HART TĘGOBORZE 3:1 (1:0) LKS KOBYLANKA 2023-09-3016:30
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:1 (1:0) GRÓD PODEGRODZIE 2023-09-3016:00
KS ROPA 1:3 (0:2) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-09-3016:00
POPRAD RYTRO 3:0 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-10-0116:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 1:2 LKS ZAGÓRZANY 2023-10-0116:00
kolejka 9:
LKS KOBYLANKA 1:0 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-10-0716:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2023-11-1211:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:1 POPRAD RYTRO 2023-10-0716:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 3:1 (1:0) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-10-0716:00
GRÓD PODEGRODZIE 2:1 HART TĘGOBORZE 2023-10-0716:00
ULKS KORZENNA 8:0 KS ROPA 2023-10-0811:00
LKS ZAGÓRZANY 0:0 AMATOR PASZYN 2023-10-0816:00
kolejka 10:
ZYNDRAM ŁĄCKO 0:3 (1:0) KS ROPA 2023-10-1515:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2:6 (0:4) GRÓD PODEGRODZIE 2023-10-1515:30
ZAWISZA ROŻNÓW 1:3 (0:1) LKS ZAGÓRZANY 2023-10-1515:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 3:0 (1:2) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-10-1511:00
POPRAD RYTRO 4:0 ULKS KORZENNA 2023-10-1515:00
AMATOR PASZYN 1:2 (0:0) LKS KOBYLANKA 2023-10-1511:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 4:0 HART TĘGOBORZE 2023-10-1415:30
kolejka 11:
GRÓD PODEGRODZIE 8:0 AMATOR PASZYN 2023-10-2115:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:3 (0:2) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-10-2211:00
HART TĘGOBORZE 3:0 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-10-2214:30
ULKS KORZENNA 7:1 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-10-2211:00
LKS ZAGÓRZANY 11:0 KS ROPA 2023-10-2215:30
LKS KOBYLANKA 3:4 (1:1) ZAWISZA ROŻNÓW 2023-10-2115:30
POPRAD RYTRO 3:1 (1:0) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-10-2214:00
kolejka 12:
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:1 (1:0) ULKS KORZENNA 2023-10-2911:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 5:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-10-2914:00
ZAWISZA ROŻNÓW 0:2 GRÓD PODEGRODZIE 2023-10-2914:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 1:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-10-2911:00
AMATOR PASZYN 0:1 HART TĘGOBORZE 2023-10-2911:00
POPRAD RYTRO 2:2 (0:0) LKS ZAGÓRZANY 2023-10-2914:00
KS ROPA 2:4 (0:1) LKS KOBYLANKA 2023-10-2815:00
kolejka 13:
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 4:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-11-0414:30
HART TĘGOBORZE 2:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2023-11-0511:00
GRÓD PODEGRODZIE 7:0 KS ROPA 2023-11-0414:00
ULKS KORZENNA 2:1 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-11-0511:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 5:0 AMATOR PASZYN 2023-11-0514:00
LKS KOBYLANKA 2:2 (1:1) POPRAD RYTRO 2023-11-0414:00
LKS ZAGÓRZANY 6:1 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-11-0414:00
kolejka 14:
LKS ZAGÓRZANY 2:1 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-03-2415:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 3:0 AMATOR PASZYN 2024-03-2315:00
LKS KOBYLANKA 3:1 (0:0) SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-03-2415:00
HART TĘGOBORZE 2:1 KS ROPA 2024-03-2315:00
GRÓD PODEGRODZIE 2:4 (1:1) POPRAD RYTRO 2024-03-2315:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2:4 (0:2) ZAWISZA ROŻNÓW 2024-03-2414:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 1:0 ULKS KORZENNA 2024-03-2415:00
kolejka 15:
POPRAD RYTRO 4:1 (2:0) HART TĘGOBORZE 2024-03-3011:00
ZAWISZA ROŻNÓW 3:1 AMATOR PASZYN 2024-03-3013:00
ULKS KORZENNA 0:3 LKS ZAGÓRZANY 2024-03-3014:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:2 (0:1) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-03-3014:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:2 GRÓD PODEGRODZIE 2024-03-3014:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 3:2 (2:1) LKS KOBYLANKA 2024-03-3011:00
KS ROPA 2:4 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-03-3012:00
kolejka 16:
AMATOR PASZYN 3:0 KS ROPA 2024-04-0713:00
LKS KOBYLANKA 4:1 (1:0) ULKS KORZENNA 2024-04-0616:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:1 LKS ZAGÓRZANY 2024-04-0711:00
HART TĘGOBORZE 3:0 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-04-0711:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 0:8 POPRAD RYTRO 2024-04-0616:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 3:0 ZAWISZA ROŻNÓW 2024-04-0616:00
GRÓD PODEGRODZIE 2:1 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-04-0616:00
kolejka 17:
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 4:4 (1:2) HART TĘGOBORZE 2024-04-1416:00
KS ROPA 2:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2024-04-1414:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 4:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-04-1316:00
ULKS KORZENNA 0:1 GRÓD PODEGRODZIE 2024-04-1414:00
POPRAD RYTRO 9:0 AMATOR PASZYN 2024-04-1417:00
LKS ZAGÓRZANY 2:1 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-04-1417:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 1:0 LKS KOBYLANKA 2024-04-1416:00
kolejka 18:
HART TĘGOBORZE 2:1 ULKS KORZENNA 2024-04-2111:00
ZAWISZA ROŻNÓW 1:5 (0:1) POPRAD RYTRO 2024-04-2017:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 0:4 GRÓD PODEGRODZIE 2024-04-2117:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 6:0 KS ROPA 2024-04-2016:00
AMATOR PASZYN 2:6 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-04-2117:00
LKS KOBYLANKA 1:3 (0:0) LKS ZAGÓRZANY 2024-04-2017:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2:4 (1:2) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-04-2116:00
kolejka 19:
LKS ZAGÓRZANY 1:2 (0:0) GRÓD PODEGRODZIE 2024-04-2817:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 0:1 HART TĘGOBORZE 2024-04-2817:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 3:0 AMATOR PASZYN 2024-04-2717:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 3:3 (2:2) ZAWISZA ROŻNÓW 2024-04-2717:00
POPRAD RYTRO 9:1 (2:0) KS ROPA 2024-04-2816:00
ULKS KORZENNA 0:2 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-04-2811:00
LKS KOBYLANKA 1:4 (0:1) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-04-2716:00
kolejka 20:
HART TĘGOBORZE 1:2 (0:0) LKS ZAGÓRZANY 2024-05-0517:00
ZAWISZA ROŻNÓW 0:0 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-05-0517:00
AMATOR PASZYN 0:3 ULKS KORZENNA 2024-05-0517:00
KS ROPA 2:4 (1:0) SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-05-0417:00
GRÓD PODEGRODZIE 8:0 LKS KOBYLANKA 2024-05-0417:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:1 POPRAD RYTRO 2024-05-0117:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2024-05-0517:00
kolejka 21:
ULKS KORZENNA 1:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2024-05-1117:30
LKS KOBYLANKA 3:0 HART TĘGOBORZE 2024-05-1116:30
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:1 POPRAD RYTRO 2024-05-1217:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 10:0 KS ROPA 2024-05-1117:00
LKS ZAGÓRZANY 4:1 (2:0) ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-05-1217:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 3:1 AMATOR PASZYN 2024-05-1216:00
GRÓD PODEGRODZIE 3:1 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-05-1117:00
kolejka 22:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 0:0 LKS KOBYLANKA 2024-05-1718:00
KS ROPA 1:1 (0:0) ULKS KORZENNA 2024-05-1817:30
HART TĘGOBORZE 1:2 (0:1) GRÓD PODEGRODZIE 2024-05-1817:00
ZAWISZA ROŻNÓW ZYNDRAM ŁĄCKO 2024-05-1918:00
POPRAD RYTRO BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-05-1917:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-05-1915:00
AMATOR PASZYN 1:1 (0:0) LKS ZAGÓRZANY 2024-05-1816:00
kolejka 23:
GRÓD PODEGRODZIE ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-05-2517:00
HART TĘGOBORZE SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-05-2511:00
ULKS KORZENNA POPRAD RYTRO 2024-05-2611:00
LKS ZAGÓRZANY ZAWISZA ROŻNÓW 2024-05-2617:00
KS ROPA ZYNDRAM ŁĄCKO 2024-05-2516:30
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-05-2517:30
LKS KOBYLANKA AMATOR PASZYN 2024-05-2517:00
kolejka 24:
ZYNDRAM ŁĄCKO POPRAD RYTRO 2024-05-2918:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA HART TĘGOBORZE 2024-05-3016:00
KS ROPA LKS ZAGÓRZANY 2024-05-2918:00
ZAWISZA ROŻNÓW LKS KOBYLANKA 2024-05-3016:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-05-2917:00
AMATOR PASZYN GRÓD PODEGRODZIE 2024-05-2918:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ ULKS KORZENNA 2024-05-2918:00
kolejka 25:
GRÓD PODEGRODZIE ZAWISZA ROŻNÓW 2024-06-0118:00
HART TĘGOBORZE AMATOR PASZYN 2024-06-0211:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-06-0117:00
LKS KOBYLANKA KS ROPA 2024-06-0117:00
ZYNDRAM ŁĄCKO SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-06-0218:00
LKS ZAGÓRZANY POPRAD RYTRO 2024-06-0217:00
ULKS KORZENNA BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-06-0211:00
kolejka 26:
POPRAD RYTRO LKS KOBYLANKA 2024-06-0817:00
KS ROPA GRÓD PODEGRODZIE 2024-06-0817:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ LKS ZAGÓRZANY 2024-06-0817:00
AMATOR PASZYN ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-06-0817:00
ZYNDRAM ŁĄCKO BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-06-0817:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA ULKS KORZENNA 2024-06-0817:00
ZAWISZA ROŻNÓW HART TĘGOBORZE 2024-06-0817:00

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty