Strona główna > Inne > Tenis stołowy
Igrzyska Europejskie 2023: Zagrają w turnieju tenisa stołowego
27.03.2023 18:14 -

Turniej tenisa stołowego podczas Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 będzie szansą, by wywalczyć bezpośrednią kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Poznaliśmy właśnie 12 drużyn żeńskich i męskich, które w czerwcu powalczą o medale. Jako gospodarze mamy oczywiście zapewnione miejsce w tym ścisłym gronie.

więcej »
18-latek mistrzem Polski w tenisie stołowym
28.03.2021 20:47 -

W Arłamowie zakończyły się 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W grze pojedynczej mężczyzn zwyciężył 18-letni Samuel Kulczycki, wśród pań triumfowała po raz czwarty z rzędu 24-letnia Natalia Bajor.

więcej »
ME w tenisie stołowym już we wrześniu w Warszawie
16.07.2020 21:05 -
więcej »
ME w tenisie stołowym: Polki z brązem
09.09.2019 00:38 -

Podczas rozegranych w Nantes Drużynowych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym Polki zdobyły brązowy medal. Nasza drużyna w półfinale uległa Rumunkom, które później wywalczyły złoto.

więcej »
KTS Enea Siarka triumfatorem Ligi Mistrzyń!
12.05.2019 11:37 -

Zespół pingpongistek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w finale Ligi Mistrzyń po raz drugi pokonał 3:2 obrońcę tytułu, Dr. Časl Zagrzeb, i sięgnął po wyjątkowy tytuł. W historii polskiego sportu wcześniej tylko Vive Kielce wygrało Ligę Mistrzów w piłce ręcznej.

więcej »
Siarka wygrała pierwszy finał
04.05.2019 22:24 -
więcej »
Bronowianka ma wicemistrzynię świata!
24.10.2018 23:03 -

Pingpongistka Bronowianki Karolina Pęk zdobyła srebrny medal mistrzostw świata osób niepełnosprawnych! W słoweńskiej miejscowości Lasko powiększyła medalową kolekcję o wspaniały sukces.

więcej »
Li Qian mistrzynią Europy
23.09.2018 23:49 -

Reprezentantka Polski Li Qian została w hiszpańskim Alicante mistrzynią Europy w tenisie stołowym. W finale singla wygrała z Ukrainką Margarytą Pesocką 4:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:6, 11:2, 11:2). Brązowy medal zdobyła Katarzyna Grzybowska-Franc.

więcej »
MP w tenisie stołowym: mistrzowie z Podkarpacia, dwa medale Bronowianki
20.03.2016 21:43 -

Reprezentanci Podkarpacia Li Qian (KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg) i Tomasz Lewandowski (KU AZS Politechniki Rzeszowskiej) to nowi mistrzowie Polski w tenisie stołowym. Wywalczyli tytuły w 84. czempionacie kraju w Wałbrzychu. Dwa medale zdobyły tam pingpongistki Bronowianki - oba w deblu.

więcej »
Karolina Pęk na drodze do Rio
14.11.2014 08:29 -

Karolina Pęk, uczennica klasy I Liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, zwyciężyła w rozgrywanym w Buenos Aires Tango Cup XII osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym.